Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Na jakie gry czekacie najbardziej?

Polecane posty

Dużo jest tego typu gier, uwielbiam gry cRPG więc na każdy tytuł z tego gatunku który zapowiada się nieźle czekam z niecierpliwością;)

Wiedźmin 2

Half Life 2 episode 3

Assassins Creed 2

Mass Effect 2

Final Fantasy XIII

Dante's Inferno

God of War III

Alpha Protocol

Heavy Rain

Red Dead Redemption

The Elder Scroll V - kiedyś na pewno się ukaże

Enslaved

The Darkness 2

Castlevania: Lords of Shadow

Gran Turismo 5

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość traffic520

Raczej nie czekam na jakieś produkcje lubię gry o których nic nie wiem i zainstaluje i mnie czymś zaskoczy przede wszystkim czekam na dobre sensowne gry. Jakiegoś nie znanego studia jakiś powiew świeżości jedynie mogę powiedzieć ze na dzień dzisiejszy jedynie czekam na Hitmana 5.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej czekam na Diablo III (ehh nowy komp sie kłania ale jak trzeba to trzeba) bo bycie fanem gatunku do czego zobowiązuje prawda? :) i na Aliens vs Predator. ta gierka jest piękna, czekam na nią ze wzglendu na granie tylko i wyłącznie Predatorem i dla popatrzenia na grafike :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na:

Assassins Creed II

Starcraft II

Arcania a Gothic Tale

Two Worlds The Tempation

Mass Effect 2

Wiedźmin 2

Painkiller Resurection

Max Payne 3

Settlers 7

A chciałbym aby powstały (ahh.... marzenia):

Warcraft IV

Kolejna część PRINCE OF PERSIA (nawiązująca do Trylogii Piasków Czasu)

Dark Messiah II

Kolejna część QUAKE'a

Bitwa o Śródziemie III

Age of Empires IV

Twierdza III

Mount & Blade II

The Elder Scrolls V

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Stalker: Zew Prypeci

2. Arcania a Gothic Tale

3. Starcraft 2

Hm, dość często w waszych komentarzach przewija się Assassin's Creed 2. Nie wiem dlaczego, ja na tę grę w ogóle nie czekam. To chyba jeszcze wpływ nudnawej jedynki, nie wiem czemu ale do dwójki mnie w ogóle nie ciągnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Assassin's Creed 2 nie będzie taki jak poprzednich, bo twórcy raczej wzięli sobie do serca uwagi wielu graczy (Ubisoft ich nie olewa), ale i tak wątpię, aby Asasyn 2 był rewolucją, a na niego nie czekam i nie rozumiem zachwytu jedynką, tak jak ty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, od ostatniego wpisu w tym temacie, lista gier na które czekam, uległa sporemu uszczupleniu.

A zatem z utęsknieniem oczekuję premiery:

"Command & Conquer 4"

"Ruse"

"Total War: Napoleon"

"Starcraft 2"

"Diablo 3"

"Alan Wake"

Szczególne nadzieję, na świetną zabawę, wiążę z trzema pierwszymi tytułami. Akurat seria C&C nigdy mnie nie zawiodła (z wyjątkiem "Renegate" - ot, wypadek przy pracy). "RUSE" będzie swoistym debiutem tego typy strategii, zatem może być różnie (nowatorstwo w tej branży zawsze wiązało się z balansowaniem na krawędzi), seria Total War... wszystko było ok do czasu ukazania się "Empire...". Po premierze owej części, do kolejnego TW podchodzę z olbrzymią rezerwą, niczym jak pies do jeża. Chciałbym głęboko wierzyć, że "Napoleon" zatrze to paskudne wrażenie po "Empire..."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...