Jump to content

LiX3

Forumowicze
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About LiX3

 • Rank
  Goblin

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 1. THE INSTITUTE IS SEALED. THEY WON'T HELP US I'M HEADING TO BLACK ROW. -TBNLS 5120- KVNGR REV ALPHA PPS VT PIZ UHMYLPVOQ CM XHWMZP. NBJB SPI'F BYQS QT D'Y BYFGEOB FI VQDYL MAQ. -NGQHT 5120- KVNGR = keyed Vigenere cypher REV ALPHA = reverse alphabet PPS is passphrase VT is vaulttec TBNLS = Today, Boston no longer stands (?)
 2. Biorę udział. WIERNIE ODWZOROWANY PULSEFIRe EZREAL .
 3. LiX3

  Call Of Duty 4

  No było dobrze mam nadzieję, że jeszcze porobimy takich rundek dużo a na razie dobranoc.
 4. LiX3

  Call Of Duty 4

  Hej mam pytanie czy mogę razem z wami wejść do gry? Jak tak to jaki jest IP ? (Wybaczcie lenistwo nie chce mi się szukać do tyłu D: ) Znlazłem IP ale nie moge przez haslo wbic. No coz jak impreza zamknieta juz to nie bede sie wpraszal
 5. Nigdy jakoś nie myślałem o tym kto dobrze recenzuje. Zwykle czytałem po to żeby mniej więcej 'zobaczyć' jakie oczekiwania spełnia dana gra. I tylko czasem niektóre recenzje mi się rzeczywiście nie podobały. Jakbym jednak miał kogoś podać to Hut, Q'nik fajnie piszą oraz podoba mi się styl Siekiery
 6. Jest dużo stron na których można znaleźć takowe informacje, ale wzmianka o jakiś większych(również niecodziennych nowych itp.) turniejach czy zawodach byłaby na swoim miejscu. Poza tym to też dobry sposób, żeby ktoś się wypromował na +. Np.: Jakieś ostatnie wydarzenie z Polski z Europy czy świata (oczywiście cały czas mówimy o e-sporcie a nie TVN24) lub niezwykle hardcorowy mecz roku ! Tyle, że prawdziwa relacja z takich zdarzeń z kolei pochłania miejsce i same wyniki z krótkim komentarzem zajęłyby od pół do całej strony. Musiałoby się to i tak czy siak jakoś odbić chyba, że rzeczywiście dokleić kiedy będzie gdzieś miejsce do uzupełnienia. I utworzyć jako mini kącik z tytułem "E-sport" "Czyli jak zrobić pieniądze z grania ..." ;P
 7. Może nie ma to żadnego związku z piosenką wlazł kotek na płotek ale takt wskazuje na 3/4 może jest związek jak należy przemieszać litery MJ to zapewne autor obrazka Może nie ma to żadnego związku z piosenką wlazł kotek na płotek ale takt wskazuje na 3/4 może jest związek jak należy przemieszać litery MJ to zapewne autor obrazka
 8. Zawsze warto poszerzyć swoje muzyczne horyzonty, ale od tego są też inne miejsca a CD-Action nie będzie się na tym głównie skupiało. Aczkolwiek uważam, że to bardzo miły dodatek na płytce. Oczywiście każdy wie, że nie każdemu wszyscy dogodzą. Na to nie ma sposobu.
 9. Jak najbardziej programy na płytce powinny się znaleźć coś co redaktorzy uważają za naprawdę poręczne programy, żeby również czytelnicy spróbowali i przekonali się czy przypadkiem nie jest to dobra alternatywna płatnych programów dla ich potrzeb. No i skoro dla graczy to programy użytkowe w tym kierunku również mile widziane. Podsumowując: Jeśli można coś dobrego wklepać, jak najbardziej ! Inną drogą może moglibyśmy dać z kolei jakieś własne pomysły jaki program chcielibyśmy przekazać światu jako ten super i 'must have' freeware program mieć. Hm ? Np.: Może szeroko znane Ventrilo, TeamSpeak 2 a nuż ktoś nie zna tych komunikatorów, albo przypomnieć o istnieniu xf (chociaż jak pamiętam w odległej przeszłości już był on omawiany w CD-Action) Oczywiście z innych działów programy też by się przydały nie tylko komunikacji.
 10. I to jest sensowna propozycja, tyle że trzeba te gry mieć aby klucza użyć i wciąż mamy małe spięcie(no a co do WoWa to koszta umowy itd. poza tym ostatnio sam blizzard wydał triala 10-dniowego reklamowanego szczególnie na xfire). Nie chcę oczywiście niwelować niczyich pomysłów, a wyrażam swoje zdanie na ten temat. "Imo odpowiedź już była bowiem w CDA był zarówno trial Guild Wars Factions jak i EVE Online. " - w takim razie nie ma już chyba tematu. Jeżeli będzie okazja, by udostępnić MMO na pewno zostanie ona wykorzystana, ale jakieś bardziej stałe dodawanie MMO nie ma większego sensu.
 11. Ja bym bardzo chętnie zobaczył nowy plakat mam jeszcze kalendarz na 2009 i myślę, że w grudniu czy przy świątecznym wydaniu pojawi się nowy, ale oprócz kalendarze mógłby się przy okazji pojawić chociaż jeden zwykły plakat. Nie potrzeba mi ich oczywiście 50. Jeden powieszony na ścianie będzie dobrze oddawał czym się interesuje jakie czasopismo kupuje i jak chcę być widziany. Po to są chyba plakaty.
 12. No cóż finansują mnie głównie rodzice, ale mam na razie nadzieję, że w najbliższym czasie sprężę się i spróbuje jakoś dorywczo sobie wypracować fundusze na kolejne wydania CD-Action tyle, że na pewno nie w tym roku. A poza tym miałem już raz okazję samemu coś zarobić i to na giełdzie. Tata (jeszcze wcześniej przed kryzysem) dał mi raz zrobić transakcję na giełdzie. "co zarobisz będzie twoje, jak stracisz będziesz mi winny" No i jakoś tak wyszło, że na czysto wyszedłem z mniej więcej 500 zł, które w tej chwili rozmnaża się razem z resztą kasy na koncie . Poza tym czasem o coś z tatą się założę i wtedy jest po prostu zobowiązany kupić nowe wydanie .
 13. Mario Bros BrotherS ! o yeah to była gra w która nap ... walałem razem z tatą i wujkiem. Tak tak Pierwszą styczność z elektroniką odbyłem przy konsoli. Jednak mimo to wolę PC 100kroć od konsoli. Poza tym był tam jeszcze z jakimś ninja a'la samurai coś z jakimś marinsem nie pamiętam też tytułu ... AAA i Tanks. Kurde co to była za gra. Razem z tatą nawet mama czasem grała, kiedy teraz się denerwuje jak za długo siedzę przy kompie :F. No ale dobrze wtedy było ... @DOWN Właśnie ! Contra ! To było to ;P Pamiętam, że męczyłem się trochę nad ostatnim poziomem ale w końcu przeszedłem( i jaki dumny byłem )
 14. Było tak, że najpierw bawiłem się mniejszymi czasopismami była pierwsza Cybermycha (tak tak wczesne dzieciństwo) potem Komputer świat gry i nagle patrząc w szybę wystawową kiosku RUCH zrozumiałem jedna rzecz. Dotąd błądziłem, ale objawienie przyszło do mnie, by ukazać majestat ukrytego między "Pani Domu", a "Viva" i "Cztery Kąty" CD-ACTION! Tak powstał Chocapic ! ... nie chwila nie ta bajka ... tak powstała moja przyjaźń z CD-A. Na początku było krucho z kasą trochę drogie (z 15 wtedy chyba wybiło do 20 czy tam krążyło w cenie 14-20 jakoś tak), ale od 2007 zaczęła się pełna przygoda z moim ulubionym czasopismem o grach i nie tylko .
 15. Każdy podpis jaki pojawia się pod screenami mnie bawi(No jedne bardziej, drugie mniej). Bądź co bądź wydaje mi się, że może nie za łatwo stworzyć taki podpis, ale wyobraźnia potrafi czynić cuda i ja sam czasem patrząc na niektóre screeny podsuwa mi to własne podobnie ckliwe komentarze
×
×
 • Create New...