Skocz do zawartości
Turambar

Propozycje tematów sportowych

Polecane posty

I się mylisz. Tradycją jest zakładanie na Euro i Mundial osobnych tematów. W końcu gdyby ktoś chciał w tym czasie napisać o lidze mongolskiej, to jego post by zniknął w powodzi związanych z mistrzostwami. Miałem zamiar taki założyć z początkiem maja, ale skoro m(s) założył już typera, to zaraz założę ogólny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja tematu to dyskusja kto powinien objąć kadrę po Smudzie, który po nieudanym Euro prawdopodobnie odejdzie ze stanowiska selekcjonera reprezentacji w piłce nożnej.

Jest już co prawda temat o piłce nożne, ale to temat bardzo ogólny. Ja natomiast proponuje się skupić tylko na wyborze nowego selekcjonera. Potencjalnych kandydatów jest wielu, więc dyskusja może być ciekawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się zapytać czy byłaby możliwość założenia tematu związanego z bieganiem, coraz więcej ludzi zaczyna uprawiać ten sport, a z tego co widzę takowego jeszcze nie ma. Sam biegam od 7 lat i chętnie widziałbym taki temat na forum. Wiadomo że są od tego specjalistyczne fora ale gdyby troche ludzi było zainteresowanych to myśle że coś fajnego z tego mogłoby wyjść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up - wydaje się, że taki temat nie miałby sensu z dwóch powodów, jeden, wąski zakres możliwych tematów rozmowy, dwa, jak mówi regulamin działu, tu rozmawiamy o sportach jakie nas interesują biernie. A do zawodów lekkoatletycznych starczy temat o Igrzyskach. Myślę, że spokojnie możesz pisać o tym w FoS lub proponować temat w "O Nas"

Wybaczcie, moderatorzy, za wtrącenie się z odpowiedzią smile_prosty.gif

@Tur - sorry, do "O Nas" zaglądam rzadko. Może za rzadko :P

Edytowano przez Rorschach
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, jako w miare doświadczony forumowicz najpierw zajrzałem tam, ale jak wspomniałeś panują tam tematy dosyć odległe od biegania czy innej rzeczy niż "pakowanie" :) Ale rozumiem oczywiście że jest to temat zbyt ściśle okreslony aby mógł odnieść w miare spory sukces w sensie osób uczestniczących w nim. Ale dzięki za rozpatrzenie pomysłu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za otwarciem tematu o IO.W końcu duża impreza,tak jak kolega zauważył wyżej mamy troche szans na medal.Temat na pewno wart założenia,na pewno rozkręci się podczas trwania(sam wziąłem 3 tygodnie urlopu,w tym 2 tygodnie na olimpiade,a tydzień na wyjazd lol.gif )

Dużo dyscyplin,nasza drużyna w siatę oraz oczywiście nasi z wioslarzami i zeglarzami i innymi na czele-a jak nie bedzie medali to bedziemy mogli wylewać tu żale wykrzyknik.gif.

Edytowano przez gr22
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trakcie imprezy na pewno znajdą się osoby chętne do podzielenia się swymi opiniami, nawet jeśli teraz nie głosują za tematem. Do stworzenia tematu o Euro też wystarczyło przecież raptem kilka głosów, a, jak widać, okazał się niezwykle popularny.

Tak czy siak, ponawiam swój głos, aby nie zgubił się w odmętach tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do stworzenia tematu o Euro też wystarczyło przecież raptem kilka głosów, a, jak widać, okazał się niezwykle popularny.

Porównaj popularność piłki nożnej z innymi dyscyplinami na tym forum. Ale teraz już pojawiło się wystarczająco wiele głosów.

EDIT: BTW Olimpiada to okres między poszczególnymi Igrzyskami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...