Skocz do zawartości
Turambar

Propozycje tematów sportowych

Polecane posty

Nie wiem czy jest to zgodne z regulaminem forum, więc pytam - czy jest możliwość założenia tematu dla osób zainteresowanych zakładami bukmacherskimi ? W temacie można by wymieniać się typami, porozmawiać o kursach itd. Wiem, że są tematu dotyczące typerów lig, ale one są przeznaczone dla obstawiających w tych zabawach. Jest szansa ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiem wyjść z propozycją tematu o Footballu amerykańskim, jako że mamy w Polsce własną ligę (a nawet 2!) myślę, że znaleźli by się chętni podyskutować o tym pięknym sporcie :) Jako, że gram w klubie mam trochę wiedzy i mógłbym nawet poprowadzić temat :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzę z propozycją utworzenia tematu dotyczącego korespondencji z klubami piłkarskimi, ale nie tylko. Pisząc do różnych klubów można dostać od nich w prezencie różne gadżety klubowe jak zdjęcia itp. Fajnie byłoby wiedzieć czy już ktoś praktykował coś takiego. Ja mam zamiar napisać do paru klubów. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa na otworzenie tematu "Plebiscyt roku (Złota Piłka FA) 2011 na najlepszego..." tak jak miało to miejsce w tamtym roku ? Proponowałbym kategorie: piłkarz roku Polska / piłkarz roku Świat / trener roku / zespół roku Polska / zespół roku Świat.

Termin głosowania - np. od dzisiaj do 8.01.2012 - dzień przed wręczeniem właściwej nagrody. Jeśli zajdzie potrzeba - policzę głosy.

3 nominacje na piłkarza roku PL / Świat i po 1 na drużyny oraz trenera ;)

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasady - proszę bardzo:

Kończy się rok 2011, który obfitował w wiele emocjonujących momentów w futbolowym świecie, a jak wiadomo koniec roku jest dobrym momentem na to, aby podsumować to co już za nami. Do podsumowania posłuży plebiscyt "Złota Piłka FA 2011" w którym każdy z forumowiczów, będzie mógł oddać głos na osobowości piłkarskie, które zasłużyły na wyróżnienie w mijającym roku.

Kategorie w których zostaną nominowani to:

- Piłkarz Roku Polska

- Piłkarz Roku Świat

- Drużyna Roku Polska

- Drużyna Roku Świat

- Trener Roku

- Najlepsza Liga Piłkarska

Głosowanie mogłoby wystartować jeszcze dzisiaj aż do 8.01.2012r. -przeddzień wręczenia prawdziwych nagród FIFA.

W przypadku Piłkarza Roku z Polski, jak i ze Świata każdy z forumowiczów może oddać 3 głosy na dowolnego gracza ( kategoria Polska - kandydat musi posiadać obywatelstwo Polskie, Swiat - gracz o dowolnej narodowości, nie polskiej). Uzasadnienie swoich głosów obowiązkowe. Każdy forumowicz przyznaje 3,2 i 1 punkt dla swoich kandydatów - przykładowo: 1. miejsce piłkarz X - 3pkt , 2.miejsce Y - 2pkt, 3. miejsce Z - 1pkt. Zawodnik z największą ilością punktów na końcu głosowania - 8 stycznia 2012r. zostaje Piłkarzem Roku Polska / Świat.

W przypadku Drużyny Roku Polska, jak i Świat obowiązują w/w zasady -> Drużyna Roku Polska (dowolny polski klub piłkarski lub Reprezentacja Polski, Drużyna Roku Świat - dowolny klub ze świata lub dowolna reprezentacja krajowa, nie Polski.)

Trener Roku - forumowicz oddaje tylko 1 głos na dowolnego trenera ( nie ma znaczenia czy jest z Polski, czy z zagranicy, czy prowadzi klub, czy reprezentację ). Trener z największą ilością głosów zdobędzie tytuł Trenera Roku.

Najlepsza Liga Piłkarska - jw. - 1 głos na jedną dowolną piłkarską ligę świata. Z największą ilością głosów zostanie uznana Najlepszą Ligą Piłkarską Roku 2011.

Zabawę i liczenie głosów wezmę na siebie (chyba, że musi to być moderator :/ ) - mam masę wolnego czasu ;) Teraz czekam na pozwolenie i innych chętnych do głosowania.

Edytowano przez daveNWN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawę i liczenie głosów wezmę na siebie (chyba, że musi to być moderator :/ ) - mam masę wolnego czasu ;) Teraz czekam na pozwolenie i innych chętnych do głosowania.

Możesz. Załóż temat tam, gdzie możesz, potem do mnie napisz, to go przeniosę. Jednak możemy chyba pominąć etam zbierania głosów poparcia, bo na pewno znajdą się osoby chętne do wzięcia udziału.

Jak chcesz, to możesz poszukać sobie jeszcze kogoś do pomocy (chociaż to chyba już po plebiscycie - zależy czy się będziesz sam wyrabiał).

Aha - sprawdź, czy nie będziesz mógł założyć wątku w tym dziale, bo może być tak że po prostu będzie wymagał zatwierdzenia. w "O nas" teoretycznie nie można zakładać tematów samemu, a jednak można, tylko nie zatwierdzamy zbyt często :P Może tutaj też tak jest, tylko nikt nie próbował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji zbliżających się Mistrzostw Europy w Kopaną chciałbym się zapytać tutejszych moderatorów czy jest możliwość utworzenia Typera Euro 2012. Oba typery (ligi polskiej i angielskiej cieszą się dość dużą popularnością albo cieszyły się przynajmniej jesienią, kiedy regularnie grało ok. 15-20 forumowiczów, teraz trochę mniej ale i tak jest nieźle). Podczas Euro w dziale Piłka nożna będzie na pewno wrzało, bo znawców "nogi" mamy wielu, więc chętni też się z pewnością znajdą. Proponowane reguły to typy dzień przed rozgrywaniem danego meczu/ danych meczy i 3pkt za dokładny wynik, 2 za różnicę bramek, 1 za wytypowanie zwycięzcy i 0 za pudło.

Z chęcią poprowadzę :)

Temat do przegadania czy nie za bardzo?

Pozdrawiam :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę przeszkód, a nawet jestem za, ale pod warunkiem tym co zawsze: są chętni, jest zabawa. Zaraz stworze temat i jeśli zbierze się co najmniej 10 chętnych to zabawa ruszy. Jeśli to przejdzie, to również nie widzę problemu byś mógł poprowadzić. Zaraz utworzę temat w dziale sportowym.

http://forum.cdaction.pl/Typer-Euro-2012-t...ny-t186621.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Jak już rusza Typer, to czy mógłby wystartować też normalny temat Euro 2012 gdzie by można się swobodniej wypowiadać o meczach i drużynach? A także o ich miejscach pobytowych, czy kibice dojadą, gdzie będą mieszkać itp. Ogólnie całościowy temat bym prosił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...