Skocz do zawartości
Turambar

Propozycje tematów sportowych

Polecane posty

Na razie jednak sugerowałbym dalsze gnieżdżenie się w temacie "Piłka nożna". Mamy kilka lepszych reprezentacji, więc im też należałyby się osobne tematy, ale myślę, że nie zapełniłyby się znacząco. Nie mnóżmy tematów ponad miarę ;) Tym bardziej, że repra to zjawisko niezbyt ciągłe. Poza tym i tak przegrają.

Oczywiście nasz klient nasz pan i jeśli będą chętni, temat powstanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że pomysł Mariusza Sainta nie jest zły. Osobiście zaproponowałbym temat "Polska piłka". W temacie dyskusje dotyczyłyby meczów polskiej reprezentacji oraz polskich rozgrywek klubowych. W weekendy jak wiadomo gra większość europejskich lig, dlatego w temacie "Piłka nożna" panuje lekki chaos. Kilka osób pisze o polskiej ekstraklasie, kilka o ligach zagranicznych. Reprezentacja gra rzadko, w przerwach ligowych, więc dyskusje nie będą nawzajem się kolidowały. To tylko moja propozycja, wiadomo reszta zależy od poparcia innych użytkowników oraz moderacji. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast proponuję temat o hokeju - nie tylko o NHL (choć pewnie na nim głównie skupiłaby się ewentualna dyskusja), ale także o innych mocnych ligach europejskich (rosyjskiej, czeskiej, niemieckiej) i o naszej (z wiadomych chyba względów nie zakwalifikowanej do kategorii "mocnych" ;p).

Sport ten u nas nie jest może zbyt popularny, ale myślę, że znalazłaby się grupka zapaleńćów chętnych podyskutować o "The Coolest Game on Earth" - wszak nowy sezon NHL za pasem i mieliśmy kilka spektakularnych wymian :)

Natomiast po wczorajszym meczu Polski z Irlandią Płn. zastanawiam się, czy jest sens pisać o bojach Polaków. No bo ileż można narzekać... ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech...

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...t=0&start=0

-------------------------------

Co powiecie na zamknięcie tematu o LE i LM i z powrotem wrzuceniem tych rozgrywek do ogólnego tematu o piłce? Moim zdaniem można go zamknąć, bo fani piłki i tak wolą pisać w starszym, bardziej ogólnym wątku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie idea słuszna, bo pomysł podziału był IMO mocno nietrafiony i nienaturalny. Bo po co latać z tematu do tematu, tylko po to żeby podyskutować o tych samych drużynach tylko w innych rozgrywkach, to trudno rozdzielić. Także ja jestem za

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkowo byłem zwolennikiem tego podziału. Jednak widzę jak wygląda to w praktyce. Sam się zapominam i piszę czasami o "pucharach" w ogólnym temacie. Po drugie rozgrywki pucharowe rozgrywane są w środku tygodnia, dlatego nie kolidują z ligowymi. W związku z tym chaosu w temacie nie zauważyłem. Jak dla mnie można zamknąć. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że przydałby się temat o sprzęcie sportowym, będzie można wymienić się poradami na temat strojów, obuwia i akcesoriów i oczywiście piłek, rakiet itd. Sam ostatnio potrzebowałem takiej pomocy i ciężko było ją znaleźć, więc czemu by taki temat miał nie powstać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ EarlGrey - o każdej dyscyplinie, która nie ma swojego tematu można dyskutować w temacie "Sport Ogólnie". Ręczna jest dość popularna, więc dostanie swój temat, poszę jednak pamiętać że nie z każdą dyscypliną tak może być - zwykle potrzeba więcej głosów do powstania.

@ page - radzę przeczytać zasady panujące w dziale, bo tym pytaniem właśnie strzeliłeś sobie w stopę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...