Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LilMeds

Plakaty w CDA co sądzicie?

Polecane posty

Plakaty to dobry pomysł, ale tak jak już zostało wspomniane, góra 3-4 na rok. Powinny one upamiętniać, promować coś ważnego (iście udana grę, ważne wydarzenie itp.)

Co do plakatu Dragon Age to coś mi się zdaje, że jest trochę źle wyskalowany (chodzi o motyw z okładki, na plakacie jest ucięty).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wielki Plakacior z ostatniego numeru bardzo mi się przydał.Zakryłem nim taką malutką dziurkę w płycie gipsowej w pokoju,

W sumie plakaty można dorzucać raz na jakiś czas.A ściągniecie plakatu i zawieszenie nowego zajmuje 5 min,a miejsca zbytnio nie zajmują...A że zeta droższe?Chyba w Bangladeszu nie żyjemy co nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plakaty to bardzo miły dodatek i tylko dodatek, dlatego powinny być tylko okazjonalnie. Zawsze mi się podobają, a ten z ostatniego numeru szczególnie.

I chciałbym, żeby zamiast tych wszystkich dodatków powiększyli objętość pisma, byłoby jeszcze więcej do czytania i wtedy cda starczałby na dłużej.

ALE Plakaty dobra rzecz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Altairem... I do ankietyo o DVD powinniśmy jeszcze dodać parę gr. na plakaty... A ten z Dragon Age bardzo mi się spodobał. Do każdego numeru moglibyście dawać plakat z Tematu Numeru... Tylko żeby później kasę skombinować... :blink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że swego czasu (bardzo dawnego) plakaty były stałym elementem magazynu "Świat Gier Komputerowych" a przez jakiś czas "Secret Service'u". Jednak wtedy człowiek miał naście lat i o wiele bardziej, niż dziś, się tym ekscytował. Plakaty dołączone do CDA są dla mnie jedynie dodatkiem, traktowanym dość obojętnie: mogą być ale specjalnie nie będę szlochał i darł szat jak plakat się jednak nie pojawi. Chociaż nie powiem - cholernie się ucieszyłem, jak pewnego razu (2007r?), do pisemka dołączony był dwustronny kalendarz w formie plakatu. Na jednej stronie był przedstawiony "okładkowy" art z "Medieval'a II", natomiast na odwrocie był zdaje się "Guild Wars"? - za bardzo nie pamiętam, ponieważ ów kalendarz od razu powiesiłem "nie Medieval'em" do ściany. Szczegół, że zimą, na owym kalendarzu dyndały czerwiec, lipiec itd ;) Jednak dla mnie ważne było, że mam plakat Medieval'a II ! Notabene wisi do dziś :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...