Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LilMeds

Plakaty w CDA co sądzicie?

Polecane posty

Dla mnie tam wystarczy plakat na pół roku - rok. Gdyby dawali je co miesiąc straciły by swój urok, a tak jest w sam raz. Na święta, na urodziny/nr specjalny, ewentualnie we wrześniu i jestem hepi :) A gdyby jeszcze dodali taki z Assassin's Creed 2 to chyba powiesiłbym go na ścianie a przed nim urządził ołtarzyk :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Ale teoria :P. Rozbawił mnie Twój post. Ilość plakatów jak w tym BS wpłynęła by na cenę pisma, to na pewno. Czy na sprzedaż? Pamiętaj, że CD-A jest skierowane do innego odbiorcy niż makulatura od Bravo. Mnie osobiście by to odrzuciło od CD-A. Po co mi tyle plakatów? Szkoda mi ścian, które sam wyremontowałem/odmalowałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka to kurde jest różnica, czy za gazete zapłacimy 14.99 czy np. 15.99. Dla mnie zet czy dwa to żadna różnica. A co do BS, to napisałem to, bo wartość tej gazety to w 99% plakaty, a pozostały 1% to fotka pt.: "Dziewczyna tygodnia". Mój brat kupuje tą zadrukowaną srajtaśmę, to wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plakaty z okazji jakiś okazji/uroczystości, i to zadowoli większość. ;>

Dokładnie. Z jakiejś okazji i wszyscy zadowoleni ;).

Tak powinno byc kazdy by był zadowolony i tyle cda mogło by nawet kostowac 17 zł

Plakatów jest teraz tyle ile powinno być.

Nie ma zadnych plakatów kolo ja widzałem w CDA tylko raz kalendarz(nie ta podkładka)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka to kurde jest różnica, czy za gazete zapłacimy 14.99 czy np. 15.99. Dla mnie zet czy dwa to żadna różnica. A co do BS, to napisałem to, bo wartość tej gazety to w 99% plakaty, a pozostały 1% to fotka pt.: "Dziewczyna tygodnia". Mój brat kupuje tą zadrukowaną srajtaśmę, to wiem.

Widać że nie czytasz dość dokładnie CD-A (może dlatego obrazki [plakaty] tak Ci się podobają bo nie trzeba się męczyć z literkami).

Po 1: Było mówione na łamach że plakaty wbrew pozorom nie są takie tanie.

Po 2: W AR wielokrotnie było trąbione iż CD-A to CZASOPISMO. Jaka różnica? A tak jakbym nazywał twój dom/mieszkanie kartonem.

Myślisz że dla takich ''fanów'' którzy nie mają dla niej żadnego szacunku, redakcja podniesie cenę CD-A* (które wtedy wielu biedniejszych czytelników)?

* Oczywiście o więcej niż tą sugerowaną złotówkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy tutaj post więc witam :happy:

Moim zdaniem jakość plakatów jest bardzo dobra, rozmiar także, a jeśli chodzi o ilość jest dobrze,

jakby dawali do każdego numeru plakat, to by ścian nie starczyło :laugh:

Chociaż nie pogardziłbym plakatem z Assasins Creed 2 :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niop... :happy:

Miło było by otrzymać taki plakacik w każdym numerze (albo przynajmniej co drugim).

A jeszcze milej, gdyby odbyło się głosowanie nad jego wyborem.

Redakcja mogła by umieścić kilka propozycji plakatów, na forum. A czytelnicy mogli by wtedy zagłosować na najlepszą ich zdaniem grafikę nadającą się na plakat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...