Skocz do zawartości

Alien vs. Predator (seria)


Gość kabura

Polecane posty

  • Odpowiedzi 807
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Alien jest rzeczywiście milusi, szczególnie w dwóch pierwszych misjach w dwójce. Ale jak się już przeobrazi, to na maskotkę nie wygląda, bo jak ktoś go zobaczył, to zaraz uciekał (pewnie alieny nie myją zębów i dlatego). A najlepsza broń to atak z doskoku i kropka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blah, Alieny mogą naskoczyć, bo jak Marines zgarnie w łapsko smartguna i będzie uważał na plecy, to mu może alienik naskoczyć i to ze dwa razy^^ A u aliena najlepsze jest plucie kwasem (którego nie ma notabene, whatever :D ) Znowu Predziem przechodzi się nudno od czasu zdobycia szolder kenon, bo ono działa na wszystkich ze 100% skutecznością. Trochę ma się kłopoty z androidami, na któych nie ma autoaima, ale poza tym luzik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm taste like chicken :D no it's human again :D........

Na androidki był bardzo prosty sposoob walić po nich tym gunem na alienki......

Cardiofilu jak trafisz runera w biego ze smartguna tu masz moje szczere gratulacje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na androidki był bardzo prosty sposoob walić po nich tym gunem na alienki......
Mów do mnie dalej, dawno nie miałem już do tego amunicji^^
Cardiofilu jak trafisz runera w biego ze smartguna tu masz moje szczere gratulacje...
No tak, jak biegnie w bok to może. Ale jak biegnie NA ciebie to i ślepy by trafił <ze smarta, nie myśl sobie> :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cardi ! jaki dałn by tak robił ! Przecież nawet Alieny maja mózgi i to całkiem zgrabne !

JA bym pofląkozoidował nad tobą i skoczył ci na plecy chwytając się ich jednocześnie pakująć ci otwór gębowy wy ośrodek przyjemności....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mózgów to one nie mają, bo wszystkie są kontrolowane przez matkę... a jej się już dawno mózg w tym kwasie rozpuścił^^

A niby jak chcesz na mnie z góry zeskoczyć? Zwłaszcza na otwartym powietrzu?^^ Jakiś mega jump, którym dysponowały takie fajne stworki z Incubation, albo cuś? No i nie zajdziesz nikogo od tyłu, bo oczu nie masz :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh jasne ze MEga juMp ! grałeś wogóle runnerem jak go trafisz to jestes Wielki Woodz sokole oko (wykole)....

A na smart guna jest dobry sposoob.... ciagłe bieganei wokoło po ścianach suficie i skakanie na lewo i prawo..... będzie sz pakował jak gloopi jaś na haju i w końcu nadejdzi echwila posił.. przeładowania :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak umieją tylko marynarze po siódmym kielichu albo goście co normalnie w barach szybkiej obsługi klienta wiszą na sznurach, w skórzanych body odwróceni do góry nogami... W końcu taki alien trafia łbem w rure i dostaje kilo gumy balonowej we flaki czy co on tam ma.^^ A poza tym kto by się martwił? Zaraz potraktujemy tu kogoś granatem^^ Zabici: 1xalien 1xty 3xkumple marines z teamu :D

Od dziś mów mi Jednooki Unlucky Luke, bo ustrzeliłem... czekaj, %dozwolone od godziny 23...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę niebanujcie go to efekt pohibernacyjny :wink:

poprostu naukowcy źle go ofoscyfilozowali i jego stróktóra kolpuskularnych cząstek sub-atomowych zostałą naruszona zgodnie z prawami teorii chaosu....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś go ma w domu (tzn nie obcego ani directora, no obcego to mam -_- ale minejsza z tym) i widzialem jóż fragmenty czym to się różńi od oryginału, SPOILER: chyba tylko tym ze znajduje tego gostka..... i alien ginie efektowniej.......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Zaczęłam znowu grać w 2 i wiecie co wam powiem...... cholernie krótkie po 2 dniach gry prezlazłem całego marina i połowe edzia-predzia..... czekam tylko na aliena :D hyhyhyhy..... Qubuś niewiedziałem ze jesteś spokrewniony z Flinstonem.. wam tylko żeberka w głowie....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA początku się boisz jak diabli, ale po paru godzinach juz praktycznie ten strach znika, jakby się udało producentom gier takie uczucia utrzymać przez cała rozgrywkę to by byłą rewolucja :D (Tu licze na ID software i DOOM III)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"po jakimś czasie się nie boisz.." chyba zartujesz ja jak grałem na Mplayer z kumplem to grałem krótko (5godz) ale itak się bałem bo dreptam spokojnei z bazuką i szukam [beeep]ca aż tu nagle słusze że coś leci patrze w góre a tu mi na głowe alien z mackami spada :shock: zawał poprostu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"po jakimś czasie się nie boisz.." chyba zartujesz ja jak grałem na Mplayer z kumplem to grałem krótko (5godz) ale itak się bałem bo dreptam spokojnei z bazuką i szukam [beeep]ca aż tu nagle słusze że coś leci patrze w góre a tu mi na głowe alien z mackami spada :shock: zawał poprostu

Dokładnie! Aliens vs Predator jest bardzo klimatyczny i cały czas grasz w napięciu!

Nawet radar u comandosa nic ci nie pomaga, te Alieny są za szybkie! :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...