Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Alien vs. Predator (seria)

Polecane posty

Eee, od czego są flary, detektor i miotacz - nawet Fąflakoidzie nie podejdziesz na metra, żeby ugryźć czy ogonkiem pomachać... Zresztą powiedz, czy odpowiada ci to siedzenie po kilka godzin w kanałach i innych ciemnych, złowrogich miejscach? :wink:

Na predzia alienem? hmm, najlepiej błoby się nieba uczepić :) Ale tak w ogóle to marines z predziem musi się tak zachowywać jak xena z marinesem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tak podobno nie zabija klimatu jak save w dowolnym momencie i to widać w AvP. W dwójce zaczynasz później trakować alienów jak mięso armatnie a strachu nie czujesz nic...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo w gruncie rzeczy są podobne. W obu chodzi o to samo, w obu podobna grafika i dźwięki, w obu marine, predziu i obcy. Jedyne różnice są w klimacie, paru zmienionych opcjach i ogólnie jest ich niewiele, a mimo to 2 i tak odniosła niezły sukces...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, na dwójkę rzucili się wszyscy, którzy w jedynkę nie grali (np. ja - w demo AvP1 rąbałem po nocach, ale pełnej jakoś się kupić nie chciało :) ) Swoją drogą dwójka była całkiem niepokojąca (nie napiszę, że przerażająca, bo to nieprawda...) - klikanie w f5 wcale nie zodminowało rozgrywki. No i ostatni bossowie bardzo mi się spodobali, zwłaszcza w przypadku Predzia (którego kampania jest denna od czasu zgarnięcia shoulder cannona) - walka z generałem była miodzio!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ... Multi w 2 jest zdecydowanie lepiej wyważony...... predzio swoim kuleczkowym ":P" pistoletem nie sieje grozy w alienach, człowiek nie jest jusz kukiełkiem co jak mu palec skaleczyć to ginie..... a alieny sa przepakowane :( za łątwo się gra.) dlatego gram runnerem ^^. zuim i cię niema ^^.....

A ty Cornoholio mów mi Andrut von her Wagabunda de Patison III

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo w gruncie rzeczy są podobne. W obu chodzi o to samo, w obu podobna grafika i dźwięki, w obu marine, predziu i obcy. Jedyne różnice są w klimacie, paru zmienionych opcjach i ogólnie jest ich niewiele, a mimo to 2 i tak odniosła niezły sukces...

Yyyy. Wg mnie to grafika nie jest podobna. AVP przeszedlem w calosci, AVp predem i Alienem i raczej nic mi nie przypominal to AVP1. A muzyka w AVP2 jest taka sobie. Wg mnei w jedynce muzyka jest bardziej klimatyczna, Wsadzcie CD do wiezy to sie przekonacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynka. Marine. Pikający wykrywacz. Obcy. Zawał serca. Czego chcieć więcej? :wink: Bardzo sugestywnie oddany klimat grozy- tak samo jak w pierwszej części filmu. W AvP2 było już bardziej shooterowato, ale i tak można było podskoczyć parę razy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moim zdaniem w AVP1 jest lepszy klimat. Pamietam noce spędzona na polowaniu na alianki :wink: .Albo walki niczym z mision impasible (to jak gościu był na przyssawkach na suficie i jak skoczył) to pomyslcie jak to musi wyglądać jak gracie na MPlayer i idziecie spokojnei z karabinkeim i szykujecie już granat by go wypalić w paszcze alianka, a tu nagle czujnik zaczyan wariować że coś jest blisko i nagle coś zeskakuje ci na głowe i tylko widzisz jak padasz na ziemei (zawał :wink: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAjlepsyz klimat w 1 robił jednak brak sejwa :D....... tylko to powodowało strach ^^

No tak, ale gdyby nie to, że alien mógł Cię zabić niemal jednym ciosem i 3/4 akcji działo się w ciemnych pomieszczeniach, gdzie skubańca nie było niemal widać to i brak save'ów by nic nie dał :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tjaa... ile ja nerwów straciłęm przy jedynce, to się w pale nie mieści. Najpierw było coś w stylu "Gdzie sięgnidy kryjecie?". Potem tylko "Yeah, eat this!" Na koniec "Kufaaa, ubilit mię! Znowu od początku!" - i tu wiązanka w czysto Eldowskim stylu. W dwójce dało się sejwować, a teżsię nieźle dałó ustrachać^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...