Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Painkiller(seria) & Necrovision.

Polecane posty

Skończyłem! Autorzy zostawili sobie otwarta drogę do kontynuacji... Niby wszystko fajnie, ale po skończeniu gry przydałoby się coś jeszcze, co możnaby odblokować, bo sama "lista płac" to trochę mało... (chociaz fajnie zrobiona)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do PAINKILLERA niemam żadnych zasyszerzeń. Jest to naprawde dobra gra dużo potworów jest do zabicia, wogóle są fajne plansze po których się poruszamy. Bronie...są ciekawie zbudowane, zadawala mnie to że każda broń ma po dwa tryby strzelania no z wyjątkiem elektro która ma trzy tryby. fajne jest to że jest dużo krwi. A tryb multiplayer to poprostu nic dodac nic ująć. Tylko grać, grać i grać :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronie...są ciekawie zbudowane, zadawala mnie to że każda broń ma po dwa tryby strzelania no z wyjątkiem elektro która ma trzy tryby.:D

broń painkiller ma cztery tryby, a raczej sposoby użucia

1. Szatkujemy ostrzem osadzonym na broni

2. Smarzymy promieniem lasera

3. Rzucamy przeciwnikiem

4. Wypuszczamy wirujące ostrze

Kołkownica trzy

1. Kołek

2. Granat

3. Granat na kołku (niewiem czy dostępny w kolejnych patchach)

Rakietnica dwa Choć minigun robi jednocześnie za snajperkę :wink:

Shotgun dwa (strzelania do zamrożonego gościa nie można zaliczyć jako tryb)

spawara trzy

zamiana w demona jeden ale zato jaki :twisted:

RAZEM 15 SPOSOBÓW ZADAWANIA BÓLU - całkiem nieźle 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie w szpitalu psychiatrycznym było najstraszniej. Ale za to na oblodzonym mościej najtrudniej! Gram dwa dni, ale troche mało aktywnie (koniec roku i te imprezy) :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem! Autorzy zostawili sobie otwarta drogę do kontynuacji... Niby wszystko fajnie, ale po skończeniu gry przydałoby się coś jeszcze, co możnaby odblokować, bo sama "lista płac" to trochę mało... (chociaz fajnie zrobiona)

Skończyłes... to odblokuj Traume i graj dalej... A jak już to zrobiłeś, przejdź gre tak ażeby mieć wszystko na full (tj. sekrety, kasa itd.) podobno jakieś "cuś" za to jest. Ale jeszcze tego "cusia" podobno nikt jeszcze nie odkrył... także możesz być pierwszy ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Painkillera to ja właśnie należe do tych którzy odkryli to "cuś". A jest to tylko inne zakończenie i tyle.Szczerze powiem że to niejest nic ciekawego Hefaistos został unicestfiony, a Daniel Garner bo tak sie nazywał wdostał sie do nieba tylko niejestem pewien czy Ewa poszła z nim bo to już troche czasu minęło kiedy przeszedłem PAINKILLERA. Ale to nic teras trzeba czekać na część drugą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.painkiller.pl:

Amerykański wydawca Painkiller'a DreamCatcher zapowiedział na zimę 2004 wydanie Expansion Pack'a do PK. Co miałoby wejść w jego skład? Możemy się spodziewać takich nowości jak:

- Nowy chapter do singla z 10 poziomami i nowym bossem

- Nowe tryby do multiplayer'a

- Nowe mapy i bronie

- Edytor poziomów

Ile z tego okaże się prawdą przekonamy się już niebawem. Data premiery wyznaczona na zimę 2004 nie jest oficjalną datą i nie wykluczone, że wydanie Expansion Pack'a może nastąpić wcześniej bądź później.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie, zaprawdę powiadam wam, oczekujmy momenty wyjścia Expansion packa do PK. Albowiem wielka to chwila będzie i każdy z nas będzie mógł doznać powtórnego oświecenia. Chwała ci Chmialarzu, nasz guru i przywódco duchowy i oby na zawsze c++ był ci bratem, i żebyś owego brata wykorzystywał do cna tworząc więcej i więcej. Amen

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dragon_666

A moze zamiast czekac na Dodatek to sami wspolnymi silami zrobimy moda :D Darmowy i to co bedziemy chciec a np.jako Boss sam Jezus np.Daniel Garner Wkurzyl sie na cos i walczy z Dzyzysem wielkosci 125 kilometrow w zwyz jakies nowe mapy np.przechadzka po Raju :twisted: Bronie np.niewiem co :roll: itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaprosimy mojego kumpla co jak jezus wygląda do studia z motion capturem i wrzucimy do gry. Boss ten będzie harcerzem i nie będzie pił piwa. To jego broń będzie. A co do broni to może wyrzutnie placków. Najlepiej krowich. Może być tez wyrzutnia krów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dragon_666

A tu mam takiego newsa z 20czerwca 2004 :D

oto top ten w Maju sprzedarzy gier w USA

City of Heroes – NCsoft

Far Cry - Ubisoft

Battlefield Vietnam - Electronic Arts

Unreal Tournament 2004 - Atari

Lineage II: The Chaotic Chronicles - NCsoft

Rise of Nations - Microsoft

Call of Duty - Activision

Rise of Nations: Thrones & Patriots - Microsoft

Star Wars: Knights of the Old Republic - LucasArts

Counter Strike: Condition Zero - Vivendi Universal

Final Fantasy XI - Square Enix USA

Thief: Deadly Shadows - Eidos

Age of Mythology - Microsoft

Warcraft III Battle Chest - Vivendi Universal

Hitman: Contracts - Eidos

The Sims Deluxe - Electronic Arts

The Sims Double Deluxe - Electronic Arts

The Sims: Makin' Magic - Electronic Arts

Flight Simulator 2004: Century of Flight - Microsoft

Painkiller - DreamCatcher Interactive

mimo ze 20 miejsca a tu nawet Splinter cella Pandory niema :D i tak dobrze wypadlo

w USA na 20 w Angli na 7 a w Polsce pewnie na 1 :D niedawno byl dodruk PK do sklepow

Wiec PK Górą :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze tylko na 20?? Zawsze mówiłe, że ci amerykanie są kompletnie bezgustu, bo jak można kupować jakieś simsy, zamiast PK?? Bezsensu.... to powinno trafić do Area 51 i tam powinni się tym zająć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś jaki był przybliżony nakład painkillera w Polsce :?: ciekawe jaki jest nakład dodruku. Coś mi się zdaje że dobra gra mimo (dzięki) niskiej cenie gry zbiła na niej kokosy i dobrze może będzie więcej świetnych gier w takich cenach :roll: np. UT2k5 za 39zł. :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dragon_666
A wie ktoś jaki był przybliżony nakład painkillera w Polsce :?: ciekawe jaki jest nakład dodruku. Coś mi się zdaje że dobra gra mimo (dzięki) niskiej gry zbiła na niej kokosy i dobrze może będzie więcej świetnych gier w takich cenach :roll: np. UT2k5 za 39zł. :lol:

Jest juz albo bedzie np.Tony Hawk 4 za 19.90 w Extra grze numer po Spell Force

Rany tyle Hitow za taka cene :shock: Mi sie podoba :twisted:

P.S moze nie HITÓW (choc tez)ale Naprawde Dobrych Gier :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem, czy ten dodatek będzie kosztował tyle co podtsawowa wersja gry... Mam nadzieję, bo jednak mimo ogromnego potencjału masa błędów (nieszczęsny multiplayer) trochę przyjemność z gry psuje. Możecie się ze mną nie zgadzać, ale już chyba taka polska tradycja. Coś może być piękne, to zawsze trzeba coś niedkończyć/ schrzanić/ zwalić. Nie lepiej byłoby poczekać z wydaniem jeszcze ten miesiąc- dwa dłużej i popracowac jeszcze troszeczkę? Chociazby nad optymalizacją kodu (bo wymagania też mogłyby byc niższe), czy nad poprawieniem multiplayera. Że o Polskim wydaniu gry nie wspomnę. TRAGEDIA!!! Jezu, nie wierzę, że wytłoczenie jednej, dodatkowej płyty aż tyle kosztuje! JA spokojnie mogłbym zaplacic ta złotówkę czy pieć więcej.

Podsumowując, całkowicie zgadzam się z oceną DIONa. Gdyby gra zosatała wydana w maju lub w czerwcu, po dłuższej pracy nad nią byłaby piekna dziewiatka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dragon_666

Moze zamiasta wydawac kolejne patche pomysleli sobie wydamy dodatek ktory bedzie patchem pare nowych leveli broni mapek poprawiona grafa mniej bledow i dzialajacy Multi mam nadzieje ze tak bedzie.

Tylko jezeli dodatek ma kosztowac tyle co Full wersja :shock: a ma 2 razy mniej leveli hmm jak dla mnie moze byc za 10 :D. Poczekamy z®obaczymy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko dwa pytania: 1 Czy twoim zdaniem grafa jak jest w Painkillerze jest zła :?: :?: :?: :?: . I 2 Dlaczego mówisz że w patchu powinien być działający multi. Przeciesz każdemu działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując, całkowicie zgadzam się z oceną DIONa. Gdyby gra zosatała wydana w maju lub w czerwcu, po dłuższej pracy nad nią byłaby piekna dziewiatka.

Otóż to! Jak już wcześniej wspominałem, PK dostałby 9, gdyby jakość polskiego wydania była lepsza, i tryb multi byłby zapięty na ostatni guzik. A tak - jest 8.5. Cieszę się, że ktoś tu podziela moje zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dragon_666
Mam tylko dwa pytania: 1 Czy twoim zdaniem grafa jak jest w Painkillerze jest zła :?: :?: :?: :?: . I 2 Dlaczego mówisz że w patchu powinien być działający multi. Przeciesz każdemu działa.

1->Grafa jest Rewelacyjna ale jakby tak poprawic np. wypadanie ludkow za textury to bylo by jeszcze Lepiej :D

2->A co tobie tak dziala rewelacujnie Multi ? ja zeby grac w PK jak np w ET to tylko po LANie bo tylko 1/10 razy w Multi dalo sie grac, przy Pingu 200 w PK to tak jak 800 w ET dlatego bylo by fajnie jakby to Poprawili, niewypuszczajac kolejnych patchy tylko w Expansion pack'u bylo by wszystko :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie chodzi wszystko dobrze bez żadnych problemów. Ale wiesz teras to ty naprawde mie przekonałeś. Gdyba tak by było to naprawde byłoby super. Wiesz co ci powiem ty jednak potrafisz przekonać człowieka :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...