Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Painkiller(seria) & Necrovision.

Polecane posty

Gość Dragon_666

hmm chicalbym powiedziec ze Fizyka w Deus Ex 2 Jest tak skopana ze sie nieda, niema sie co umywac do PK bo strzelajac w goscia wyskakuje na pare metrow wyzej z pistoletu(bynajmniej w Wersji USA ale w Europejskiej chyba tez tak jest)

A co do Radkow to ja przeszlem gierke na Radeonie 9200 i mialem Fps'y powyzej 30 i nawet z Walką z Bossami. :D

I jak powiedziales Gra znudzi ci sie za 2 tygodnie mi SOF 2 znudzil sie po 1h. I jak Widac Są Porównania z Naszą Polską Grą za 20zł z Takimi Gramy(z wyzszej sfery) jak FarCry czy Nawet wspomniany HL2.

A co do Rozbiegu w Polskich Grach wychodzi Nastepna, czyli Wiedzmin ktory zachwycil Wiele Osob na E3 i jest z wspolpraca z Bioware.

A porownanie FarCry i Painkiller:

Painkiller umnie na FULL idzie ponad 30klatek

FarCry Na Low jest Bardzo duzo na Medium zblizone do PK a HIGH grac sie nieda :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże jak widzę takich Polaków to mnie coś bierze!!! Dlaczego tak narzekamy na wszystko? A już w szczególności na gry i to w dodatku rodzime... Powinniśmy się cieszyć, że taki Chmielarz się nie poddaje i TWORZY, jest artystą, można tak to nazwać. Stworzył coś, co śmiało można nazwać polską odpowiedzią na H-L2 i Dooma 3. Painkiller nadszedł bez wielkich reklam, fanfarów, a urzekł nie jednego polskiego gracza. Wierzę, ze i tak będzie na zachodzie. 20zł za takiej klasy grę i do tego w Polsce, toż to rozbój w biały dzień!

Fizyka - parę gier na parędziesiąt tytułów rocznie, czy na kwartał, nie wiem, nie liczę wszystkich ukazujących się tytułów. Boże co ja będę pisał DION już napisał wsio i zgadzam się z nim w całej mojej rozciągłości...

Wspomnę tylko o fabule. Na pewno grałeś w Q1, Dooma jak byłeś młody. I co? Zastanawiałeś się PO CO kosisz wrogów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. gry z wyższej półki??? :roll:

Tak, tytuły które wymieniłeś są z wyższej półki. Stworzone przez ogromne studia, gdzie kasę przeznaczoną na produkcję można liczyć w milionach. PK do tej kategorii się nie zalicza, a mimo skromnych warunków możemy pochwalić się fps'em na światowym poziomie, gdzie np fizyka czy grafika dorównuje tym najlepszym. W końcu coś naszym programistom wyszło jak trzeba, więc skończ jojczyć człowieku nad mizernością PK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja pisałem że gierka jest do [beeep]??

wymieniałem tylko jej wady.

jak na polską produkcje gra jest supcio, ale z pewnością nie jest z niej hit światowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mamy nowego patcha. Tym razem wersję 1.2 która wnosi dwie mapki, naprawia parę błędów, podejrzewam że dodaje też parę nowych :lol: a przedewszystkim daje nową predykcję, więc jest szansa że pogram normalnie w sieci z pingiem do 150 :roll:

Jutro zrobię testy i podzielę się wrażeniami. Narazie kończę FarCry'a :twisted:

czy ja pisałem że gierka jest do pupci??

tosejątamwsadź :lol: :lol: :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

painkiller to pieprzona satanistyczna gra .Jak te dupki mogły wydać taką grę przecirz to obraza .

gdyby nie ten wy...ny pentagram podczas ładowania to można by pograć

Jak dalej będziesz posługiwał się takim się takim slownictwem to długo tu nie zabawisz :evil: - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mamy nowego patcha. Tym razem wersję 1.2 która wnosi dwie mapki, naprawia parę błędów, podejrzewam że dodaje też parę nowych :lol: a przedewszystkim daje nową predykcję, więc jest szansa że pogram normalnie w sieci z pingiem do 150 :roll:

Jutro zrobię testy i podzielę się wrażeniami. Narazie kończę FarCry'a :twisted:

czy ja pisałem że gierka jest do pupci??

tosejątamwsadź :lol: :lol: :lol:

umiesz człowieku czytać???

jak nie to sobie odpuść korzystanie z forum :roll:

nowy patch i tak nic nie wnosi, naprawia jedne błędy, ale tworzy nowe :roll: zresztą już nie będzie więcej patchy gdyż twórcy gry zajmują sie teraz wersją na xboxa 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dragon_666
painkiller to pieprzona satanistyczna gra .Jak te dupki mogły wydać taką grę przecirz to obraza .

gdyby nie ten wy...ny pentagram podczas ładowania to można by pograć[

Rany to S(z)atanistyczna Gra :shock: :shock:

Mimo to Twoim celem w Grze jest zabic Lucyfera to dalej Jest Satanistyczna :twisted: w Quaku 1 Tez jest Pentagram jest Tez Nawet Baaardzo Krwawa powinni ją dać od 50 chociaz nie bo by jeszcze ktos na Serce Padł powinni Quaka 1 Wogóle zakazac a Q3A to juz lepiej niemowic.

Tobie przeszkadza w PK Pentagram(choc pewnie niewiesz nawet do czego sluzy zaduzo sie nasluchales Gadki Rodzynka :twisted: ) a mi przeszkadza Krzyz w Roznych innych grach :P(np.Twierdza Krucjata) a pozatym w PK w pierwszym Levelu masz Cmentarz a Tam Pełno krzyzy to powinno cie zadowolic :P

EDIT: a zreszta co ci przeszkadza Pentagram :shock: zje cie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

painkiller to pieprzona satanistyczna gra .Jak te dupki mogły wydać taką grę przecirz to obraza .

gdyby nie ten wy...ny pentagram podczas ładowania to można by pograć

Rany to S(z)atanistyczna Gra :shock: :shock:

Mimo to Twoim celem w Grze jest zabic Lucyfera to dalej Jest Satanistyczna :twisted: w Quaku 1 Tez jest Pentagram jest Tez Nawet Baaardzo Krwawa powinni ją dać od 50 chociaz nie bo by jeszcze ktos na Serce Padł powinni Quaka 1 Wogóle zakazac a Q3A to juz lepiej niemowic.

Tobie przeszkadza w PK Pentagram(choc pewnie niewiesz nawet do czego sluzy zaduzo sie nasluchales Gadki Rodzynka :twisted: ) a mi przeszkadza Krzyz w Roznych innych grach :P(np.Twierdza Krucjata) a pozatym w PK w pierwszym Levelu masz Cmentarz a Tam Pełno krzyzy to powinno cie zadowolic :P

wiesz , wielu ludzi uważa diablo za gry satanistyczne np diablo i diablo 2.

nie wazne że celem jest pozbycie sie zła. po prostu takim ludziom sie nie wytłumaczy :roll:

A co Wy tu nędznym prowokatorem sie ekscytujecie - jeszcze jakąś misję w sobie poczuje i będzie problem miał. :) - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umiesz człowieku czytać???

jak nie to sobie odpuść korzystanie z forum :roll:

nowy patch i tak nic nie wnosi, naprawia jedne błędy, ale tworzy nowe :roll: zresztą już nie będzie więcej patchy gdyż twórcy gry zajmują sie teraz wersją na xboxa 8)

Sorry Lemborg faktycznie coś miałem chyba z mózgiem, ale cóż ostra była w niedzielę impreza w akademiku i miałem prawo mieć omamy. :oops:

Właśnie rozpoczynam testy patcha :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh, spoko.

opisz wrażenia po tym patchu bo jednak zainstalowałem pk dzisiaj i gram w singla 8) i nie wiem czy warto zasysać znów te 50mb

ale robie to naprawde z braku innego tytułu[czekam na farcraja ]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wrażenia z patcha 1.2 są następujące:

Singiel:

:arrow: Shotgun ma jakby większy odrzut

:arrow: Spawara wreszcie do czegoś się przydaje

:arrow: Gra jakby płynniej działa

Multi:

:arrow: Dwie nowe mapki, nic nadzwyczajnego

:arrow: Poprawiona predykcja, da się grać nawet z pingiem nawet do 200 :) (niestety sprawdzane u kumpla, bo moja wspaniała Powszechna Agencja Tow..ups...Internet serwuje mi pingi ponad 700 :evil: :evil: :evil: )

:arrow: niestety zaliczyliśmy parę wyskoków do windowsa :x

Pliczunio waży "jedynie" 86MB i jest wspólny dla wszystkich wersji painkillera. Szybko pobrać go można z http://www.gamershell.com/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dab najwyraźniej lubisz tylko i wyłącznie tanie i bezmyślne wyżynanki skoro tak mówisz, ale cóż o gustach się nie dyskutuje, twoja strata że ci nie przypadł do gustu. A tak na marginesie "Poważny" to kicha...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dragon_666

Nieno Serious Sam 1 i 2 byly fajne gierki ale zrobili lepsza gre na miare naszych czasow SS mial fajny Humor i wyzywka niezla a PK ma wyzywke jeszcze lepszą bardziej krwawą urozmaiconą i ma Lepszą Grafike Podobna nadciąga SS 2 a raczej 3 ktory moze byc rywalem dla PK widac PK stal sie ogromny zagrozeniem dla SS i postanowili zrobic nastepno czesc :D a pozatym PK porownywalbym w polowie do SS a w polowie do wczesnych gier jak Quake'y DooM'y to pomieszanie tych gierek w jedna superową profukcje :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie PK jest urozmaicony a SS co?? nic tylko prze się przed siebie i eksterminuje się kolejne identycznie wyglądajace stwory(no w PK też takie same, ale...). Nie mówie że SS był grą złą i nieudaną. Po prostu według mnie to kicha bo nie lubie takich wyżynanek i nie zachwycił mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość olek-olek

Mnie Painkiller zachwycil. Wczoraj sciagnalem demko, a dzis polecialem do empiku w poszukiwaniu pelnej wersji ;) Mam male zastrzezenia co do trybu MultiPlayer (nawet z patchem 1.2 ping jest okrutnie wysoki, a nie powinien byc taki przy moim laczu :/) jednak ogolnie PK zrobil na mnie bardzo dobre wrazenie. Zaczynam drugi rozdzial, he-he :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dojdziesz do ostatniej mapki to skończą ci się zapasy śliny a twoje spojrzenie na idealną mapkę diametralnie się zmieni. Znajdziesz się w ............piekle i mówie ci: tam jest za%^%$#%e

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no - teraz po ukończeniu Painkillera muszę przyznać, że gra jest wielka. Ostatnia mapka nie dość, że jest wypaśnie zrobiona, to jeszcze zawiera w sobie głęboki sens... No i ten polski napis na końcu "Listy Płac" - heheh bardzo zabawny...:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że mnie zjechaliście ostro za moją wypowiedź ale zdania już nie zmienia... jak rzeźnia to rzeźnia i w SS jest kupa humoru i dzięki temu rzeźnia jest wpaniała, radaosna i "wesele" się gdy w SS robie se rzeźnie a PK to brak humoru i taka tam zwykła młócka....

Dab najwyraźniej lubisz tylko i wyłącznie tanie i bezmyślne wyżynanki

TAk owszem w przerwach między high grow(gra sie krótko bo tylko woda i nawozy) i jakimiś poważnymi strategiami lub ew. FPP(nie młócki) lubie so bie troche ..... nie myśleć, tak z godzinke dziennie...

P.S. SS3(jak wyjdzie) nie będzie żadną konkurencją dla PK bo o PK już wszyscy zapomną...

..::PEACE::..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dragon_666

Hehe o PK tak łatwo nieidzie zapomniec po przejsciu gry po jakims czasie sie jednak wraca by popatrzec jak Latają Stworki, a SS Fajna giera Humor jest ale po przejsciu juz sie tak bardzo niechce wracac.

No ale Trudno o Humor w PK jezeli takie bylo zamierzenie by Niebylo komus od smiechu jezeli znajduje sie gdzies pomiedzy Niebem a Pieklem (hmm ziemia? :P ).

Quake 1 tez byl nawalanką a do smiechu tam tez nic niema(moze w dzisiejszych czasach mozna sie posmiac jaka to kiedys byla grafa :P )

No ale po dzis Ludzie w Qwaka Grają (np. ja :P )

PK to Polska i udana Produkcja dlatego tak łatwo sie onim niezapomni :D

Ale w Koncu PK niekazdemu sie Musi Podobac

...i to tyle na dzis... :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Dab ja swoją wypowiedzią nie miałem zamiaru Cię obrazić. Sory chłopie ale tak wyszło, po prostu trochę wyszłem z nerw jak stwierdziłeś, że SS jest lepszy od PK. W każdym razie sorka no a żeby nie offtopicować zbytnio, muszę stwierdzić że humor w SS nie zachwycił mnie jakoś ot taki napakowany man biega z giwerką(giwerami) i coś tam niby mówi, ale...... a skoro już skończylismy to może teraz coś u muzie w PK powiemy bo chyba nie widziałem tego tematu. A skoro już tu jestem to powiem że muza WYMIATA. szybka, rockowa, klimatyczna napędza do grania. PS. Naprawdę nie wiem czy już coś mówiłem o muzie czy było mówione też nie wiem............

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klucha - nie odebrałem tego jako obraze, napisałem serio ,lubie sobie nie myśleć.. No ale masz racje SS 1 i 2 jest bezmyślny i za to go lubie..

P.S. TAk masz racje muzyka W "Środku przeciwbulowym" jest bardzo niezła..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zagrałem w demo Painkillera to się zapytałem brata że to pewnie jakaś superprodukcja amerykańska lub z krajów zachodniej Europy :)

"zapytałem brata że to pewnie" - ciekawa konstrukcja zdania :-k :twisted: - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...