Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Painkiller(seria) & Necrovision.

Polecane posty

O tak.... jest to bardzo upierdliwe gdy trza znaleść sekety bądź całą amunicję. Niemiłosiernie wkurzające jest to i to bardzo. Trochę to niszczy klimat. A co do grafiki to popieram przedmówcę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak.... jest to bardzo upierdliwe gdy trza znaleść sekety bądź całą amunicję. Niemiłosiernie wkurzające jest to i to bardzo. Trochę to niszczy klimat. A co do grafiki to popieram przedmówcę...

nie mowiac juz o levelu w ktorym trzeba zniszczyc wszystkie przedmioty :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak mimo tych niedogodności te karty tarota są wspaniałym dodatkiem do rozgrywki. Bardzo mi się podoba karta która ośmiokrotnie zwalnia upływ czasu w grze i wtedy można biegać szybciej niż własna amunicja hie. No i można pooglądać sobie z bliska potworki......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Painkiller jest boski!! W sklepach jest dostępny już od dość dawna i zdążyłem go przejść 2 razy :D Muzyka podczas walki wymiata, grafika powala na kolana, fizyka ruchu postaci też jest świetna. Co do wymagań to zgodzę się, że są wysokie. Mam dość mocny sprzęt (2.1 ghz, 256 ramu, geforce 2 32mb) a zmuszony jestem do grania na minimalnym konfigu :( Ale to wszystko rekompensuje grywalność. Boże, jaka ta gra jest GRYWALNA!!!!!!!!! A tak na zakończenie to wiecie, że w kwietniu Painkiller był na 9 miejscu najlepiej sprzedających się gier w USA? O czymś to świadczy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Painkiller rządzi a na dodatek jest polski i w polsce jest sprzedawany 10 razy taniej i to dosłownie bo wchodzę na amerykańską stronę internetową i tam patrze Painkiller za 50$ zaszokowało mnie. Chcę go kupić dla kolegi czy wiecie czy jest jakis program na zmianę menu z polskiego na angielski, bardzo miło jest wiedzieć ż mamy grę której mogą nam wszyscy zazdroscić. :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie, ja ta gre kupilem w dniu premiery i przeszedlem ja raz. gdyby mi w tym czasie nie komp sie nie pieprzyl to bym gre ukonczyl do tej pory pewnie z 10 razy! soundtracka z painkillera slucham codziennie. jak pojade na wakacje do brata to dopiero sobie pocieram. chlopak ma gf5200. bedzie jazda. dla mnie - najlepsza strzelanka wszechczasow, a serious sam moze painkillerowi buty pucowac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra wymiata i nie ma mocnych, choć ją raz przeszłem i narazie nie mama ochoty w nią grać, ale zawsze do niej wróce. Zamirzam dokupić sobie RAMU :twisted: wtedy będzię śmigało jeszcze bardziej niż teraz :twisted: . Z chęcią zagrał bym w sieci ale nie mama netu :(

Grze daje 9++/10, czemu nie 10 bo coś tu brak ?????? :?: :?: :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem sobie (daaaawno temu) patch 1.1 a kilka godzin później, chyba nawet tego samego dnia) był już dostępny patch 1.15. I nie byloby w tym nic wkurzającego, gdyby nie to, że patch 1.15 zawiera tylko kilkanaście kilobajtów plików więcej niż ten 1.1 (a ponad 45 MB jest takie samo). Teraz nie mogę grać w multiplayera, bo nie ma serwera żadnego, do wersji 1.1. Dziękuje ci mój kochany Painkillerze! :evil:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij nowego patcha.

45 MB i kilka godzin... To ja już chyba podziekuje.... A nie moznaby dać kich kilku kilobajtów które dzielą patche 1.1 i 1.25 osobno? To jest taki wielki problem? Ja juz tego nie rozumiem zupełnie....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nareszcie wrzucili do kiosku Painkillera u mnie w mieście :D. Niezwłocznie zakupiłem go :). I tak miałem farta, to był jedyny egzemplarz jaki BYŁ chyba w Mrągowie :P. Szerzej się wypowiem na temat gry jak ją przejdę... Szykuje sie dziś piękna noc :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doradzcie mi, co sądzicie o tej grze? Warto ją kupić?

Bo trudno mi uwierzyć w to że Polska gra za 20 zł może być jakimś wielkim hiciorem, chociarz pozory mylą........... :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dragon_666
Doradzcie mi, co sądzicie o tej grze? Warto ją kupić?

Bo trudno mi uwierzyć w to że Polska gra za 20 zł może być jakimś wielkim hiciorem, chociarz pozory mylą........... :roll:

Powiem ci ze kazdy szanujący sie fan FPP Muuuusi tąGre Miec ^^

Jezeli Podobal ci sie Serious Sam 1 i 2 to to jest 7x lepsze.

Jesli Lubisz Bardzo Ładną Grafike, Super Fizyke i Hekto litry Krwii to niewiem czemu jeszcze do Kiosku niepobiegles :D

Gra jest GENIALNA :!: :!: :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Painkiller, dzieło People Can Fly jest boskim ucieleśnieniem piekła... Po paru godzinkach obcowania z gierą mówię wszem i wobec wszystkim - jest dobrze :). Gra w każdym możliwym aspekcie jest co najmniej zadowalająca. No, może oprócz fabuły, jednak jak wszyscy wiem, tutaj ona się nie liczy ;]. PAINengine dobrze wykonuje swoje zadanie. Jest szybki i wydajny, a to co robi z otoczeniem przechodzi ludzkie pojęcie. Te wszystkie cienie, detale - Carmack może czyścić Chmielarzowi i ekipie buty! Pan Carmack już nie może przechwalać się jakie on to cienie nie wbije w Domma, jakiej fizyki nie zrobi, nie użyje...

Tutaj praktycznie wszystko można rozwalić! Od stropu podtrzymującego "sufit", skrzynki, po drewniane wychodki :D. Z tych skrzynek wypadają złote monety, czułem się prawie tak samo dobrze jak parę lat temu, gdy grałem w Mario Bros :D. Brakuje mi tutaj tylko opcji, która sprawiałaby, że po oberwaniu od przeciwnika sypią się od nas monety :D.

Wytrzeszczu oczu dostałem również jak zobaczyłem 66 duszyczek na moim koncie i zmieniłem się w demona. Toż ten efekt jest lepszy niż "ogniowy" Agent Smith w Matrixie 3! Chodząc obraz faluje, a już rozwalenie opponenta jest majstersztykiem. Bzium i nie ma :).

Fizyki w tej grze nie powstydziłby się Einstein, to znaczy nie wysunąłby takiej teorii dotyczącej jakości w tej grze ;]. Oto co mnie rozbawiło: Idąc sobie po katakumbach zobaczyłem ładnie wydepilowaną i z manicure łapę ;]. A że kołkownicę (jaka pikna nazwa) miałem, to spróbowałem strzelić w dłoń... I pierwsze zdziwienie: Ten kołek został w ręce! Dzizas krajs ;] To jst na plus. Na minus jest fakt, że po paru sekundach drewienko wbite w łapkę znika :( nie można zrobić origami z ręki, trudno, przeżyję...

Grafika - Damn Painkiller lookin` good! :) Jak już wspomniałem silnik gry jest bardzo dobry. W full detalach, w 1024x768 na Athlonie 2400+, 512MB RAM, Ge Force FX 128MB gra miała małe zaciachy w największych zadymach. Po wyłączeniu paru efektów - chodzi płynnie jak Quake :D.

No i co mam jeszcze napisać, skoro Wy mieliście tą grę parę tygodni wcześniej niż ja i co mam powiedzieć, jak wszystko już zostało powiedziane? ;] Painkilla` is good bro`. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetna gra??

czym wy sie tak zachwycacie??

silnik gry jest maxymalnie skopany. a producenci nie potrafią wydawać patchy;/

nie ma to jak rodzime produkcje. kolejny chrome.

może lepiej jak sobie odpuścimy robienie gier??

na początku sie zagrywałem w pk, ale potem mi sie znudził[czyli po około 2tyg.] nie mam zamiaru do niego wracać;/

a co do płynności gry to też jest super. normalnie mam koło 150fpsów ale gdy pojawią sie potwory to już mam koło 30;/

a przy dużych bossach to nawet 12-20.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetna gra??

czym wy sie tak zachwycacie??

Czym? Np fizyką, grafiką na światowym poziomie, konstrukcją poziomów, klimatem, etc. Jedni się zachwycają, inni nie. Proste chyba. Każdy ma swój gust. Nie rozumiesz tego, to twój problem.

silnik gry jest maxymalnie skopany. nie ma to jak rodzime produkcje. kolejny chrome.

Nie ma to jak konstruktywna krytyka poparta argumentacją na poziomie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krytyka??

po co to powinno wystarczyć

http://www.painkiller.pl/index.php?name=PN...d794d4eea15482a

ta gra to jeden wielki bug.

Czym? Np fizyką, grafiką na światowym poziomie, konstrukcją poziomów, klimatem, etc. Jedni się zachwycają, inni nie. Proste chyba. Każdy ma swój gust. Nie rozumiesz tego, to twój problem.

ja nie mam żadnych problemów, może ty jakieś masz....

fizyka?? no ok, ale to już dawno było i każda gra ma taką fize.

grafa?? ładna nawet , ale sie krzaczy na radkach.

konstrukcją poziomów?? no tu sie po części zgodze, ale niektóre są beznadziejne , np baza wojskowa, totalnie nie pasuje do "klimatu gry"

i na koniec "klimat". hmmm no tu bym sie zastanowił. niby fajnie , gdzieniegdzie gotycko, ale w sumie tylko biegasz i strzelasz. totalny S.sam :roll:

w sumie gra na jakąś 7[ w skali CDA to pewnie 10]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fizyka?? no ok, ale to już dawno było i każda gra ma taką fize.

Ta? Widać przespałem ostatni rok, bo poza popularnym już rag doll, Pain może pochwalić się Havokiem, który jest pewnym przełomem, jeśli o fizykę chodzi. Poza Far Cry'em nie znam gry, która miała już premierę i mogła się pochwalić tak daleko idącym zaawansowaniem w tej materii. Na pewno coś jeszcze by się znalazło (np Silent Storm), ale nie piernicz człowieku, że każda gra ma taką fizykę, bo bzdury pleciesz.

grafa?? ładna nawet , ale sie krzaczy na radkach.

A to ciekawe, ja grałem na radku 9600 pro, przeszedłem całość i jakoś nic mi się nie krzaczyło. Fenomen jakiś?

ale w sumie tylko biegasz i strzelasz. totalny S.sam

I co z tego? SS nie miał klimatu? Czy każdy dzisiejszy fps musi być kolejnym klonem realistycznego symulatora wojaka na froncie? Ja lubię te staroszkolne klimaty z czasów Q1 czy Blooda i taka rzeź też ma swój urok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta? Widać przespałem ostatni rok, bo poza popularnym już rag doll, Pain może pochwalić się Havokiem, który jest pewnym przełomem, jeśli o fizykę chodzi.

miło sie spało???

max payne 2, Deus Ex 2: Invisible War, Thief III, Starcraft: Ghost [do ostatniego nie jestem pewien czy już wyszedł.

a co do stwierdzenia że każda gra ma taką fize to źle sformuowałem zdanie.

większość nowych gier ma taką fizykę, i to powoli staje sie porządkiem dziennym

A to ciekawe, ja grałem na radku 9600 pro, przeszedłem całość i jakoś nic mie się nie krzaczyło. Fenomen jakiś?

chodziło mi raczej o radki z troche niższej półki;]

czyli 9000 9100 8500 9200 :roll:

I co z tego? SS nie miał klimatu? Czy każdy dzisiejszy fps musi być kolejnym klonem realistycznego symulatora wojaka na froncie? Ja lubię te staroszkolne klimaty z czasów Q1 czy Blooda i taka rzeź też ma swój urok.

w sumie tu przyznam Ci rację. w końcu kto co lubi.

PS. tylko że w q1 i bloodzie trzeba było nieraz pokombinować, czego troche brakuje w pk 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inaczej. podaj mi strzelanki które ostatnio wyszły??

oprócz ut2k4 skierowanego głównie na neta, nie wyszło nic wartościowego.

ale w grach które powstają od dłuższego czasu[vide hl2] havoc już jest.

PS. gry z wyższej półki??? :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...