Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Painkiller(seria) & Necrovision.

Polecane posty

Gość virtualsnake

Jeśli przechwałki programistów nie są czcze i będzie można np.strzelić z rakietnicy w zombiaka,który następnie zostanie wyrzucony w górę,zachaczając o żyrandol i spadając na następnego zombi,zabijając go

i jeśli to faktycznie nie będzie spowodowane działaniem skryptu to ta gra będzie prawdziwym hitem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z rezerwa podchodze do wszystkich przechwalek. Dosc sie naczytalem roznych presspackow i zapowiedzi, zeby przyzwyczaic sie do nich. A tym bardziej z rezerwa traktuje nadchodzace produkcje polskie. Ciagle pamietam, ze w stosunku do Mortyra ktorys zachodni serwis uzyl slowa "crap" (synonim do "shit"). Co nie zmienia faktu, ze mam OGROMNA nadzieje, ze Polacy w koncu pokaza pazury. W koncu nie jestesmy do konca glupim narodem.

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oviraptor

To może być naprawdę dobra gra. Tak! Polska gra może być dobra! Trochę poczytałem i pooglądałem te wszystkie screeny i naprawde ładnie prezentują się te wszystkie zombiaki :) Hm... ciekawe, ciekawe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil_bbg

gra jak dla mnie jest nawet nawet screeny som spox trzeba bedzie jeszcze sprawdzic grywalnosc kturom stawiam jako pierwszy warunek przy ocenie gry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cratebeer

Obrazki sa bardzo ladne, ale jak to bedzie wygladac "w praniu" - zobaczymy za czas jakis. Ale tworcy Painkillera (aspirynka? ;) ) maja u mnie spory kredyt zaufania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KaWuHa
Co sądzisz o grze Painkiller

To będzie hit! Chyba, że twórcy niedoszlifują swojej gierki, ale taki scenariusz jest chyba nie możliwy! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz
Jeśli przechwałki programistów nie są czcze i będzie można np.strzelić z rakietnicy w zombiaka,który następnie zostanie wyrzucony w górę,zachaczając o żyrandol i spadając na następnego zombi,zabijając go

i jeśli to faktycznie nie będzie spowodowane działaniem skryptu to ta gra będzie prawdziwym hitem.

Zapowiada się fajowo, ale taka fizyka zje na śniadanie mój procesor. Jakie to będzie miało wymagania?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oviraptor

Na razie przynajmniej mi o wymaganiach nie jest wiadomo. Ale można się spodziewać, że na GF2 i 128RAM sobie nie pogramy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szeb

Wymagania? Żeby pograć na pełnych detalach ma wystarczyć:

P4 2,5 GHz

512 RAM

Radeon 9700

Przynajmniej tak podawali twórcy w jakims wywiadzie. Dzięki to nie na mojego staruszka.........

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sleeper
gra zapowiada się świetnie, ale jestem pewiem że coś sp...artolą

Ja sadze, ze wszystko im wyjdzie. To nie czas na osady. Dopiero kiedy do sklepow trafia pierwsze egzemplarze gry bedzie mozna juz cos powiedziec. Jak narazie gra prezentuje sie bardzo dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość | fido bezczelny |

Gra zapowiada sie doskonale... Mam nadzieje, ze po tych wszystkich Snajperach (pardon, Sniper`ach) Polacy wreszcie pokaza ludziom zachodu, na co ich tak naprawde stac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wersja na Xboxa ma podobno wycisnąć wszystko co się da z tej konsoli, a grafiką zadziwić wszystkich graczy. Ponadto pozwalać ma na zabawę poprzez serwis Xbox Live i oferować dźwięk w technologii Dolby Digital, a także korzystać z dysku umieszczonego w konsoli. To ostatnie w celu dogrania nowych poziomów, a także nowych aren z bossami."

I jak tu nie czekać na tą grę! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wersja na Xboxa ma podobno wycisnąć wszystko co się da z tej konsoli, a grafiką zadziwić wszystkich graczy. Ponadto pozwalać ma na zabawę poprzez serwis Xbox Live i oferować dźwięk w technologii Dolby Digital, a także korzystać z dysku umieszczonego w konsoli. To ostatnie w celu dogrania nowych poziomów, a także nowych aren z bossami."

I jak tu nie czekać na tą grę! :P

Oj nie wiedzialem ze ma byc wersja na Xboxa... widac nasi chca zawojowac Painkillerem rynek gier.

Gra zrobila wrazenie na mnie gdy ujzalem screen z gry. Wydawalo mi sie ze jest to render z 3D Studio Max. Silnik robi wrazenie nie ma co, podobnie zreszta jak wymagania...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOooo, to moze byc cos nareszcie dobrego i polskiego (Chrome jest do zadu)

Teraz Polska! :mrgreen:

MODERATOR ARNIE:

WaFel, nie pisz dwoch postow jeden pod drugim. Nie mozesz ich w jednym poscie upchnac? Zrobilem to za ciebie :)

----------------------------------------------------------

Painkiller i Chrome-dwa najlepsze polskie FPS-y najbliższych lat, wspaniała wizytówka Polski w Europie :!: :!: :!:

Taaa, mamy czym sie pochwalic przed Francuzami z Ubi Softa i Infogrames :lol: (chyba?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość exmeet
Jeśli przechwałki programistów nie są czcze i będzie można np.strzelić z rakietnicy w zombiaka,który następnie zostanie wyrzucony w górę,zachaczając o żyrandol i spadając na następnego zombi,zabijając go

i jeśli to faktycznie nie będzie spowodowane działaniem skryptu to ta gra będzie prawdziwym hitem.

Słyszałem że ma wykorzystywać silnik fizyczny Reactor. Pojawił się on min. w 3DMark03 i 3D Studio. Z tym drugim miałem (mam) wiele styczności, i z tego co wiem możliwość takiego typu interakcji otoczenia i przeciwników jest możliwa. Najwiękrzy problem stworzy trafienie w zombiaka tak żeby z odpowiednią siłą wylądował na żyrandolu. Znacie Devastation? Engine UT2003 i Karma? Te ciała tak realistycznie upadające że się płakać chce. Reaktor jest ciekawszy. O ile w 3D Studio Max 5 jes dosyć stara wersja, to już można tworzyć realistyczne tkaniny, sznury, łańcuchy, krzesła łamiące się po uadku, pojazdy i wodę. Jeżeli jest prawdą że PainKiller wykorzysta Reaktor'a to jest nieźle. Jeżeli wykorzysta go w całości, najlepiej jak się da (a jak narazie widać że polacy są zdolni) to może być to jeden z najleprzych produktów polskich jakie pojawią się na rynku. Oby tak dalej [-o<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rafal987

Painkiller będzie też chyba pierwszą polską grą na konsole (xbox). Fajnie, tylko zemu PC będzie musiał mieć 2,4 ghz i 512mb ram, gdy na konsoli Painkiller będzie śmigał na 733 i 64 ram???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, pod dotychczasowych polskich produktach, raczej nie jestem entuzjastycznie nastawiony. Teraz jest inaczej. Painkiller zapowiada sie naprawde wypasiascie i nie ukrywam, ze czekam na niego.

BTW: Podczas patrzenia na screeny przypomina mi sie House of the Dead :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz

Ja też mam nadzieję, że Painkiller bedzie pierwszą po Crime Cities polską grą z prawdziwego zdarzenia. Obyśmy się nie zawiedli!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam nadzieję, że Painkiller bedzie pierwszą po Crime Cities polską grą z prawdziwego zdarzenia. Obyśmy się nie zawiedli!

Piewrsza gra polska z prawdziwego zdarzenia byly Electrobody! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko zemu PC będzie musiał mieć 2,4 ghz i 512mb ram, gdy na konsoli Painkiller będzie śmigał na 733 i 64 ram???

Z oczywistego powodu... Konsole są 64, lub 128 bitowe. PeC'ety są jak narazie 32 bitowe... Np. PlayStation 2 ma procesor 400 MHz... A że jest on 128 bitowy, ma cztery razy więkrzą wydajność... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...