Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Painkiller(seria) & Necrovision.

Polecane posty

wiesz... gramatyka a ortografia to dwie zupełnie różne rzeczy :wink:

A PK jak PK ...kołkowicą można się było troszke pobawić(heh havoc da best;]), a i grafą oczy nacieszyć...fabuła...noo ujdzie w tłoku ale przecież nie ona w Fps'ach najwazniejsza. Także myślę że 8+ jest w pełni zasłużone :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówce, i się absolutnie zgadzam z tą oceną. Zmieniając temat: tym momencie mam ochotę przykołkować do ściany twórców Far Cry'ja i zmasakrować Painkillerem tych ziomów od h-l 2. Wiecie dlaczego?? Bo te dwie szatańskie produkcje, swoją nieskazitelną grafiką gaszą blask naszego rodzimego PK. Wiem, że się narażam........

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dragon_666

FC ma sugerowane wymagania 1Giga a chodzi mi 3 razy gorzej niz PK

HL 2 ma miec jeszcze Nizsze Wymagania to czuje ze sobie niepogram :P

Ale jak na wymagania PK sa calkiem niezle nawet na slabszym Sprzecie Chodzi Swietnie nawet z Dobra Grafą.

Ja bym dal tak pomiedzy 8+ a 9 :]

Jedynym Minusem to Multi (chodzi o Pingi) ale ogolnie swietna Produkcja

jak Mowie miedzy 8+ a 9 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra gierka bo polska! Nareszcie coś dobrego z naszego rodzimego kraju. Ocena 8+ w CD-Action ciut za niska moim zdaniem. Ale w końcu nie każdemu taka rąbanka może się spodobać. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra gierka bo polska! Nareszcie coś dobrego z naszego rodzimego kraju. Ocena 8+ w CD-Action ciut za niska moim zdaniem. Ale w końcu nie każdemu taka rąbanka może się spodobać. 8)

A czytałeś w ogóle recenzję? Jeśli tak, to czy wnioskujesz po tym tekście i bądź co bądź wysokiej ocenie, że autorowi "taka rąbanka" się nie spodobała?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dragon_666

Przyjąl sie lepiej owiele lepiej w Angli na listach top Ten byl przed Splinter Cell Pandora chyba byl na 7 czy wyzej :D tak wiecej PK zdoby swiat mial swoje pare tygodni Triumfu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że się słąbo przyjęło bo wiele obcokrajowców na widok produktu "made in poland" odstrasza ich. nie wiem czemu. Ja mam kamień gdzie pisze mide in afganistan i się nie boje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gdy patrze pod powieke to mam made in china i sie nie chwale :D

A za granicą tylko spróbowali by PK nie przyjac godnie. Już ja bym nasłał na nich mojego kota

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dragon_666

Ponad Milion sciagniec 1 Dema PK to juz cos jest a ja jak zobaczylem pierwszy raz PK to niemoglem uwierzyc Ze to zrobili Polacy i jeszcze za 20zl(w Polsce)w USA czy gdzie jakies 40$ a dla nich to jest nic :D

PK stal sie rewelacją jak to sie mowi mial swoje 5 minut.

Teraz Polacy zaczynają cos znaczyc na Rynku Gier(Pameta ktos TimSoft i Gierki na C-64 :D ) np. wspolna produkcja Polakow i Bioware(Bral udzial nad pracą Falloutow i tym podobnymi)nad grą Wiedzmin (zapowiada sie wspaniale) chyba szykuje sie nastepny chit :D

Hmm chcialbym dodatek do PK(nowe bronie,Potwory i levele :D)i to tak w cenie 20zeta :P

...PK to tylko początku... :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak ta gra wymiata!! A jaka cena!!!! WOW!!! Polacy potrafia!!! :lol:

Tylko ze w Polskiej wersji slabej jakosci sa filmiki ale to i tak da sie przezyc!!! he he he!!! Dajcie mi moja kolkownice!!! aghrrrr :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Knedziul

Po pierwszym etapie byłem nastawiony do tej gry raczej średnio (cmentarz - ciemno jak w... no powiedzmy w bardzo ciemnym pokoju :D ), ale następne wciągnęły mnie już na maxa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W polsce puścili po 20 zł żeby my polacy mieliśmy lepiej. HAHAHA Przepraszam a tak wracając do rzeczy mam nadzieję że wiedź mi odniesie trochę lepszy sukces niż sam film

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie wróciłem do normalnego świata po kilkugodzinnym ratowniu zagubionych duszyczek z objęć szatana :wink: Jak nienawidizłem gier w stylu Serious Sama czy Quake`a, w któych jak wiadomo biega tylko o rozwałek tak Painkiller wciągnął mnie na kilka dobrych godzin, naprawde świetna gra dawno sobie tak nie postrzelałem. Eh i tak kołkownica :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem tylko w demo. Rodzice nie pozwalają mi grać w takie gry. Ale o BloodRayne nic nie wiedzą, tak samo jak o innych strzelankach. (niech żyje wolność) Ale demko Painkillera przeszedłem dwa razy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos kupienia, i rodziców. Jak tylko zobaczyłem reklamę w gazecie "już w kioskach" to zaraz do mamy : "aaa sypnij gotówką, prosze cie na super gierkę i polska produkcja do tego" " no dobrze". 30 minut później gra na dysku, trza mamie pokazać na co mi dała swoje ciężko zarobione pieniądze. Ja włączam, a tu jebut 15 zombiaków a ja ich SIACH I SZLACH, na to mama " o boże, jaka gra pełna przemocy, ty lepiej w to nie graj ple ple ple". Ale udało mi się ją przekonać i doznałem oświecenia..... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dragon_666

Hmm ja niemam Takich problemów :P

Krwawa Gra to Prawdziwa Gra czyli jak wyjde na Ulice zaczne zabijac to to bedzie Masacra a gra to gra czyli Odprezenie :D szczegolnie PK :twisted: A takie cos jak Postal 2 to lipa Nudna i beznadziejna fajne jedynie 20minut a reszta Kiszqa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamie mojej to wszystko jedno. Przy niej gram... Gorzej z ojcem. Przy nim to lepiej nie grać... Dostało mi się z Countera i tak w niego gram. Dobrze, że Painkillera nie widział, bo bym zemdlał. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro o staruszkach mowa, to mam kupuje mi wszystkie gierki. Painkillera też. Chyba tylko Luli mi nie kupowała. A babcia to nawet widziała GTA3! Tylko grać nie chciała ;-)!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brat cioteczny grał w GTA 3 przy tacie. Jego Stary wyrawał mu klawiaturę krzycząc: Jak ty jeździdz i zaczał sam jeździć po ulicach tłumacząc mu przepisy ruch drogowego. A tak wracając do tematu: Czy może planują Polacy zrobić painkillera II

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję. Właśnie wczoraj dorwałem Painkillera bo dodruk do kiosków rzucili. Zdążyłem już pierwszego bossa rozwalić. Kołkownica i ostrza Painkillera rządzą czyż nie?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że zrobią dwójke. Przecież to jest kura znosząca złote jajka. Zrobią lepszą grafę, dodadzą kilka bajerów i będzie git. A poza tym fabuła się na to zanosi, bo nie wiadomo właściwie nic. Lepiej dla nas bo to my będziemy grać :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...