Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Painkiller(seria) & Necrovision.

Polecane posty

Grał już ktoś w nowe demo Painkillera? Znaczy się to update'owane do wersjii 1.35 chyba? Dodano więcej funkcjii z P.S. 2.0, przez co giera wygląda jeszcze lepiej. I rwie podobno też na kompach, na których wcześniej chodziło jak złoto :]
...tym bardziej że najnowsza wersja silnika painkillera dogoniła w najnowszej wersji, engine dooma pod względem palety efektów DX8.1/9. (drżące powietrze nad palącymi się czołgami, refleksy świetlne na obiektach, oraz ta lekka, podobna do tej z Xpand Rally mgiełka w najnowszym demie painkillera wymiatają :D

Dodam jeszcze że wymagań nie ma wcale większych od pożądnie skonfigurowanego dooma3 , a wygląda lepiej :D

Jak tak ma wyglądać dodatek to painkiller jest na najlepszej drodze by zostać (o ile już się nie stał) jednym z bardziej zaawansowanych graficznie FPSów tego roku, na równi z FC, HL2, D3 choć od tego ostatniego jest chyba ładniejszy i ma ciekawsze lokacje :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda całkiem nieźle, i u mnie trza będzie zassać :>

Grałem w podstawową wersję i jest super, ale to może być odjechane, ale mój FX jest tu minusem, w pierwszej wersji mogłem mieć all na maxa, a tu obawiam się raczej sytuacji diametralnie odwrotnej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra, ciekawa fabuła dużo sztrzelaniny,super grafika a muzyka zajefajnie fajna.

Grafika9/10

muza9/10

grywalność9+/10

ogólna27+/30

Bardzo dobra prawie wspaniała

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lord Dranzer
Świetna gra(boję się powiedzieć że genialna).Wspaniała grafika,extra muza(bardzo dobra).To świetna gra do odstresowania.Kandydat do FPS roku 2004(są inne genialne tytuły ale PAINKILLER cały czas trzyma się w czołówce).Grać,grać,grać...........W dodatku zrobiona przez POLAKÓW no no no :wink:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość M_U_R_D_O_C

Painkiller - jedna z najlepszych nawalanek tego typu jakie znam i ukończyłem wielokrotnie :!: Genialna rozwałka i niekończąca rebeliada prowadzi do samego Lucyfera :twisted: który był jedny z najłatwiejszych bossów ale za to jaki widowiskowy pojedynek z nim odbyłem :twisted: Palec na LPM pracował i... udało się :!: Fabuła nie jest może specjalnie oryginalna i ciekawa ale nie o to tu przecież chodzi :twisted:

Gorąco polecam wszystkim FPP`owcom :!:

PS ale głupi temat posta :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam już na dodatek do Painkillera - "Battle out of Hell"... I mam cichą nadzieję że tym razem cut-scenki będą jakoś bardziej pasowały do designu poziomów w grze, bo choć osobno te elementy są całkiem fajne, tak IMHO po złożeniu - całość zgrzyta ;] Ale jak się dowiaduję dodatek również będzie w przystępnej cenie - niecałe 20 PLN i najprawdopodobniej sobie kupię... Ciekawe czy panom z People Can Fly udało się zrobić znowu takich fajnych bossów ;] Żeby tylko ci ginęli w jakiś efektowniejszy sposób, a nie tak jak Potwór z Bagien - to już całkiem super będzie ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość FalloutKW

BRAWO POLACY!!BRAWO POLACY!!BRAWO POLACY!!BRAWO POLACY!!BRAWO POLACY!!BRAWO POLACY!!BRAWO POLACY!!BRAWO POLACY!!BRAWO POLACY!!BRAWO POLACY!!BRAWO POLACY!!BRAWO POLACY!!BRAWO POLACY!!BRAWO POLACY!!BRAWO POLACY!!BRAWO POLACY!!BRAWO POLACY!!BRAWO POLACY!!BRAWO POLACY!!BRAWO POLACY!!BRAWO POLACY!!BRAWO POLACY!!BRAWO POLACY!!

DZIĘKI ZA TĄ GRĘ i dodatek oczywiście!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo gadać. Gra bardzo dobra na odstresowywanie :D Grafa super dużo przeciwników co chcieć więcej. No chyba ze jeszcze większy poziom trudności :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóz moge powiedzieć jeden z nejlepszych fppsow na kompa po HL2 .Szkoda tylko że oczywiście Polska wersja jest okrojona i mamy beznadziejne filmiki renderowane a cała europa ma 10 razy lepsze..No ale cóz dzieki temu mamy gre która kosztuje 20 zl a nie tak ja w krajach unii za 49euro...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na poczatku bardzo chlododno odnosilem sie do tej gry, bo slabo mi chodzila. Teraz gdy mam troche lepszego kompa gierak chodzi calkiem miodnie pokochalem ta rzeznie! :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Painkiller - dobry odstresowywacz(nie musisz myśleć po prostu się nawalasz z bezmózgimi potworami,czasami trzeba myśleć z bossami,ale tylko niektórymi).Przypomina czasy wolfensteina 3D :D:D itp.Jednak moim zdaniem "tamte" gry już minęły,a także miały o wiele lepszą grywalność.Teraz gracz(czyt. ja :D:D ) wymaga dobrego IQ przeciwnika ,a nie bezmózgich potworków z horrorów klasy B.Grafika -na piątkę z plusem,bardzo dobra.Podobały mi się prawie wszystkie plansze,ale największy klimat miał "szpital dla obłąkanych" :D:D .Muzyczka dobra,więcej o niej nie da się nic powiedzieć.Była szybsza gdy pojawiały się potwory do rozwałki,a wolniesza gdy był spokój.Także bardzo podobał mi się pomysł z dodatkowymi umiejętnościami głównego bohatera,które zdobywałeś jak wykonałeś jakąś rzecz na planszy.Fabuła-a czy owa istnieje .Jest tam kilka filmików(debilnej jakości) po walkach z bossami,ale to cienizna a nie fabuła.Ocena gry:7/10

UWAGA:Post pisany na odczuciach tylko i wyłącznie subiektywnych autora 8) :lol: :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak kiedyś przyszedł do mnie sąsiad jak grałem w PK... wyszedł po 8 godzinach; w sumie to u niego normalne, z tym że zwykle zajmuje się wyżeraniem mi żarcia z lodówki i zjeżdzaniem mojego brachola

Poza tym on wcale nie lubi FPS-ów :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Goofy
Pamiętam jak kiedyś przyszedł do mnie sąsiad jak grałem w PK... wyszedł po 8 godzinach; w sumie to u niego normalne, z tym że zwykle zajmuje się wyżeraniem mi żarcia z lodówki i zjeżdzaniem mojego brachola

Poza tym on wcale nie lubi FPS-ów :?

Czy ten post ma jakiś sens.

O co w tym chodzi :?:

Koleś jak nie wiesz co napisać to nie pisz wcale, bo tylko forum zaśmiecasz :/

Z kąd takich tu niesie :?

no wlasnie... SKĄD ?? :? - 0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czterooka_Sowa

Painkiller to bardzo dobra, wciągająca gierka. Więcej czasu poświęciłam Battle out of Hell...miodzio. Nawet na Radku 9200 podstawka chodziła ładnie, takoż i dodatek. BooH niestety często się wywalał, restartując przy okazji kompa :( Ale i tak warto zagrać, grafika jest świetna, giwerki, przeciwnicy - w sam raz (muzyka też oki, choć nie jest to mój ulubiony "growy" soundtrack). Klnę się na moją kołkownicę, że ta gra może konkurować z najlepszymi!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt Painkiller jest grą dobrą, ale stwierdzenie że mógłby konkurować z najlepszymi fpp jest przesadą. Niektóre plansze są nudne, gra jest krótka oraz monotonna(po prostu idziesz przed siebie i eksterinujesz kolejne hordy potworów, zero urozmaicenia. To są jego największe wada. Ale tak wogóle jest git! Gra ma niezły klimacik, grafa jest całkiem niezła, o bosach nie wspominająć.

Gorzej jest z dodatkiem. Bardzo się na nim zawiodłem. Od chwili zainstalowania jego do momentu ujżenia upadku alastora mineło 5 godzin. Jedyne co rekompensuje stracony czas jest przyjemność płynąca z eksterminowania wrogów za pomocą bełtacza i peema.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Goofy
po prostu idziesz przed siebie i eksterinujesz kolejne hordy potworów, zero urozmaicenia.

(...)

Od chwili zainstalowania jego do momentu ujżenia upadku alastora mineło 5 godzin.

Hmmm no nie ma co, a powiesz mi co jeszcze się robi w innych grach tego typu, np HL2; Doom3.

A czytałeś w CDA w ile da się przejść HL2 :?: 5 godzin z tamtym wynikiem to naprawdę dłuuuuuugo :D :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin_p_1985

Painkiller to świetna gra. Łatwa i przyjemna krwawa jatka, no może są małe problemy z dostanim się do sekretów, ale czy są one ważne?? Bossowie!!! To jest cudo. Takich dużych jeszcze nigdy nie widziałem :shock: Gra jest tania i świetna i polska. Nareszcie polska gra podbija świat. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do PK :BooH niezle go zrobili

Niezly jest, znacznie trudniejszy od pierwszej części. ( a ta misja w Lenin/stalin -gradzie

Nareszcie polska gra podbija świat. Very Happy

szkoda, że tylko jedna :cry: Ale niedługo Wiedźmin się pojawi... Wracając do Painkillera, to faktycznie jest świetny. Nie trzeba myśleć, po prostu się idzie i tnie. Bardzo dobry jak w szkole nauczyciel się narazi... Można się łatwo odstresować

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to może ktoś mi jeszcze poradzi jak mam odzyskać mój egzemplarz? Bo pożyczyłem go koledze i tyle go widziałem :-)

Z góry zaznaczam, że porady typu: użyj kołkownicy się nie sprawdzają :-)

A tak w ogóle: kołkownica to IMO najbardzie miodna giwera z jaką się do tej pory w FPS spotkałem (no, moze poza gravitygunem z HL2, ale o tym to mi tylko kolega mówił) - to wyczcuie, ta pięknie bryzgająca krew i ochłapy mięsa, tak pieknie wkomponowne w ściany zwłoki pechowych potworów - normalnie używając tej broni naprawdę czuje się jej siłę :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa...Kołkownica rulez.

Przychodzisz do niego i mówisz, że chciałbyś odzyskać swoją grę. Jak powie, że ma ją jego kuzyn to mówisz, że ma do niego dzwonić i powiedzieć, że chce gre. ewentualnie pakujesz sie na chama do mieszkania i zabierasz...Miałem podobny problem z XIII i wiesz co zrobiłem? Wysłałem list do jego rodziców. Grę miałem następnego dnia rano...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, są tylko trzy przeciwności:

1) jego rodzice są delikatnie mówiąc "inni" (grozili mi sądem za to, że miałem zeskanowane zdjecie legitymacyjne ich 19 letniej córki i żądali bym je usunął - co też tak nawiasem mówiąc zrobiłem, co by się nie ośmieszyli...), no i mnie bardzo nie lubią...

2) kolega ów jest dosć pociuesdzny aczkolwiek nieco hmm, ograniczony, a ja takowych nie biję...

3) kolega ów jest sklerotykiem i ma wnerwiającą tendencję zapominać co mu pożyczyłem,, a ja niestetyu nie mam na owegto Painkillera żadnego kwitu... jeśli ktoś nie rozumie przeciwności 3 - niech patrezy na 1 i 2 :-)

A tak w ogóle "środek przeciwbólowy" też jest wypaśny - nie ma to jak rzucić sie z przenosną sieczkarnią na bandę wrogów i przemielić nieco mięska :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...