Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

World of WarCraft+dodatki

Polecane posty

no dobra teraz to mam problem na serio:

wyswietlilo mi ze sciaga patch 3giga i bedzie sie sciagac przez 11-9 godzin 0.o czy jest moze jakas strona zeby wszystkie patche sciagnac w jakis szybszy sposob? bo przy zakladaniu konta nie uprzedzili mnie ze przez 1-szy dzien + noc od zakupu gry bede musial ssac tyle plikow(nawet jesli sie spodziewalem czegos duzego to nie az tak) no i ile jeszcze jest patchow takiej wielkosci bo nie chcem spedzac kolejnych dni na updatowaniu tej gry zeby ja wogole odpalic (CALE eve-online sciaga sie mniej niz 2godziny i masz juz wszystkie patche razem z grafika premium)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patche obecnie zajmują więcej miejsca w katalogu gry, niż sama gra. Nie dziw się że te patche tyle będą się ściągały. Znajomy po pełnym formacie PC'ta, ściągał je przez kolejna 2 dni(ma neostrade). Nie zostaje mi nic innego jak życzyć Ci cierpliwości:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edycje Kolekcjonerskie tak szybko nie spadają jak zwykłe egzemplarze ;) nie liczyłbym na to.

Problem leży bardziej w dostępnej ilości, niż w szybkości sprzedaży. W jednym Empiku na przykład widziałem... cały jeden egzemplarz. Inna sprawa, że znam inny sklep w mieście, gdzie kolekcjonerkami zastawili całą witrynę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostępność dostępnością, ale z kolekcjonerkami jest taki myk że one zyskują na wartości a nie tracą i dlatego bardziej się obawiam że trochę podskoczy cenowo, no chyba że będzie tylko zajmować półki w sklepie to na pewno pójdzie obniżka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba że będzie tylko zajmować półki w sklepie to na pewno pójdzie obniżka.

WoW i zajmowanie półek ? Nie liczyłbym na to. Jeśli chcesz mieć EK WoW'a, lepiej się pospiesz, cena będzie spadała bardzo powoli(wystarczy spojerzeć na standardowe wydanie TBC). A echo w portfelu, też mam, i to właśnie po zakupie WotLK(edycja zwykła). :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu widziałem kilkanaście EK ustawionych obok siebie w Media Marktcie (w Białymstoku). Jakoś nie zauważyłem, żeby wzbudzały szczególne zainteresowanie, więc pewnie sporo wciąż tam stoi. To tyle jeśli chodzi o trudność dostania EK :P

No ale dla równowagi - z empików wybyły błyskawicznie, mimo wyższych cen. Dziwne? A jednak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WoW... Dsotałem gop na mikołaja i nie zauważyłem jak te wszystkie godziny przemknęły mi koło nosa... gra ciabelnei wciąga i co by nie mówic grafika jest urocza a ilość graczy jak najbardziej fajna

Cieszy mnie również istnienie serwerów RP które pozwalają zatopić się w prawdziwym świecie średniowieczno-nienormalno fantasy.

Wiele poziomów i questów daje wiele godzin rozrywki gdy tylko skończy mi się abonament kupie WOTLK :D

acha powie mi ktoś czy postacie na 12 lvl mają co szukać w northrend czy tylko będą tam dostawać w tyłek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy tylko skończy mi się abonament kupie WOTLK

Nie jestem pewien czy o to ci chodzi, ale WotLK nie przedłuża abonamentu. Musisz użyć karty płatniczej albo kupić pre-paid, nie ma innej metody.

Northrend jest w Outlandzie, który jest od 60 lvl'u. Powodzenia w expieniu ;)

Northrend i Outland to dwie zupełnie różne rzeczy, dodawane przez dwa oddzielne dodatki. Jedno nie zawiera się w drugim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Northrend jest osobną "wyspą" na północ od wysepki Krwawych Elfów. Dowozi nas tam Zeppelin albo statek (nie pamietam). I wpuszcza chyba od 68 dopiero (prędzej może cie tylko Warlock ściągnać)

Zeppelin jest dla Hordy sprzed Orgrimmar lub Undercity, a statek dla Alliance'u

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Northrend jest osobną "wyspą" na północ od wysepki Krwawych Elfów. Dowozi nas tam Zeppelin albo statek (nie pamietam). I wpuszcza chyba od 68 dopiero (prędzej może cie tylko Warlock ściągnać)

Do Northrend ponoć zawsze można dolecieć / dopłynąć, tzn. niezależnie od levelu statek / zeppelin cię zawiezie (sam nie próbowałem poniżej 70, ale tak miało być). To w Outlandzie nie da się wejść poniżej 58, bo Dark Portal nie wpuszcza. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...