Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

World of WarCraft+dodatki

Polecane posty

Bez jaj....

W kółko ktoś nowy dochodzi, a znudzonymi end-gamerami, stojącymi całymi dniami i nocami w miastach, radze się nie przejmować(chłopcy muszą jakoś kompleksy podleczyć).

Powerleveling-OMG, to dobre dla 3.,4. postaci na koncie, ale nie dla 1., a nawet dla 2. Na tym da się wyżyć góra do 40 lvl(jeśli grasz po raz pierwszy). Jeśli chcesz poznać magie WoW, spokojnie porób questy, przejdź się na inste z ekipą, dołącz do gildi, itp.

Jeśli jednak jesteś totalnie zielony w grach MMO, don't wory, be happy. Zasady, najróżniejsze wzroty i terminy: tego wszystkiego nauczysz się bardzo szybko. A jeśli jakiś pawian, nazwie Cię n00bem, bo nie wiesz co znaczy aoe czy buff, odwdzięcz się tym samym(to on jest n00bem, nie pamiętając jak on zaczynał grać).

Jeśli jednak, nadal nie będziesz przekonany do WoW, trudno, widocznie masz trochę odmienny gust, chociażby od mojego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim skusiłem się na kupno oryginalnego WoW, p. . .

o_O_o !Dokładnie patrząc na mojego(tempego) brata widzę to samo :angry: . Ale co to za ludzie zakładają takie serwery ??? Czy może dostają za to kasę ?? :blink:

A ten link do dodatków do WoW'a ciekawy , bardzo ciekawy . . .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne pytanie. Czy jeśli chcem opłacac abonament WoW przez kartę pre-paid to i tak muszę podac numer kontaw banku? Kiedyś słyszałem o czymś takim więc chcem się upewnic. Po za tym chciałbym się również dowiedziec jaki się rozdaje 'punkty doświadczenia' po kolejnym lvl. Jeśli wogóle kształcenie postaci odbywa się to w taki sposób. Jakie można miec profesje i czy można miec jakiś zwód w grze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne pkt doświadczenia to sa Talenty, pierwszy na 10 lvl. i tylko do możesz rozdawać jak chcesz. każda klasa ma 3 drzewka talentów. umiejętności takich jak siła, intelekt czy zręczność sama sie rozdaje.

Profesje:

Skinning - obdzieranie zwierząt ze skory

Leatherworking - robienie skórzanych rzeczy (później tez rzeczy z Mail)

Alchemia - rożne miksturki

Herbalism - zbieranie kwiatków do alchemii

Enchanting - zaczarowywanie przedmiotów np +5 hp

Tailoring - krawiectwo, robienie rzeczy Cloth

Minning - górnictwo, zbieranie skałek

Blacksmitching - kowalstwo

Jewelcrafting - jubilerstwo, pierścionki, naszyjniki, kolczyki a pozniej tez tzw. Gemy

i w dodatku doszło Runecrafting chyba.

co do opłat nie wiem za bardzo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profesje:

i w dodatku doszło Runecrafting chyba.

Inscription się toto nazywa. Wytwarzanie magicznych zwojów dających tymczasowe premie do atrybutów (dotychczas się pojawiały jako normalny skarb), czy trwale modyfikujących pewne umiejętności naszej klasy. Korzysta z materiałów z Herbalism.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne pytanie. Czy jeśli chcem opłacac abonament WoW przez kartę pre-paid to i tak muszę podac numer kontaw banku?

Jeżeli od razu wraz z WoWem kupisz pre-paida, to jako metodę płatności wybierasz pre-paida, podajesz numer z niego, i masz 90 dni gry. Jeżeli nie będziesz miał pp od razu, to żeby aktywować darmowe 30 dni, trzeba podać numer karty kredytowej, chociaż nie będą pobierać żadnych pieniędzy. Ja od razu kupiłem pp jak zaczynałem, więc nie było problemu.

Po za tym chciałbym się również dowiedziec jaki się rozdaje 'punkty doświadczenia' po kolejnym lvl. Jeśli wogóle kształcenie postaci odbywa się to w taki sposób. Jakie można miec profesje i czy można miec jakiś zwód w grze?

Masz do wyboru po 1 talencie na zdobyty poziom, poczynając od dziesiątego (wcześniej nie można rozdawać talentów). Są one podzielone na 3 drzewka (trochę jak w Diablo 2 :P), i żeby móc wybierać talenty, które są dalej w danym drzewku, musisz mieć poprzednie (na przykład żeby zejść na poziom 2. drzewka, musisz wpakować 5 punktów w talenty z tego drzewka, niektóre wymagają też uprzedniego wybrania pewnego konkretnego talentu, itp. - tu masz kalkulatory talentów, zobacz sobie: http://www.wow-europe.com/en/info/basics/t...t/talents.html).

Jeśli chodzi o profesje, to możesz wybrać dwie z profesji głównych, deoomen już je wymienił, i są też profesje dodatkowe (first aid, cooking i fishing) - można posiadać wszystkie trzy, i nie wpływa to na możliwość posiadania głównych. Profesje zazwyczaj są ze sobą powiązane - roślinki z herbalismu są potrzebne w inscription i alchemy, minerały z miningu w engineeringu, blacksmithingu i jewelcraftingu, a skóry ze skinningu w leatherworkingu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak bede chcial produkowac bron palna? to podpada pod kowalstwo czy juz inny zawod? no i czy duzo jest takich kowali/ ewentualnie rusznikarzy

Guny produkujesz z profki enginering(inżynieria), materiały do niej zdobywasz z profki mining(górnictwo). Trochę ludzi zajmujących się ta profką jest(biorą ją głównie po to by móc zrobić motor albo helikopter)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy motyw z tymi dodatkami, jak tak dalej pójdzie to na mapie Azeroth nie będzie skrawka oceanu :P . Nieograniczone levelowanie, potwory będą musiały tez zwiększać swój level może ostatnia lokacja będzie się ładować jako instancja, losowe generowanie terenu i dropu ;) Już nie mogęsie doczekać mojego

Super tyberium runed blodied mega slicer

Binds when picked up

Main Hand One Hand Sword

2890-3450 Damage Speed 1.50

(1660.5 damage per second)

+230 Strenght

+380 Stamina

Durability 150/150

Requires Level 100

Equip: Makes you so powerfull that you loosing point of playing WoW :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gre juz mam;] no i zanim zainstaluje itd.- czy mozecie podac mi jakies servery gdzie jest wiecej polakow, nie ma przeludnienia. jakie servery polecacie pvp i pve? czy dobrze jest grac na servach z duza iloscia ludzi czy raczej mam szukac umiarkowanych? i dajcie mi tez ogolny opis serverow pvp(czy jest tak jak w tibii, ze jak cie widza to odrazu cie gonia czy moze inaczej;])

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow moze komus sie znudzic to oczywiste ale to tylko kwestia nastawienia i tego czego od gry oczekujemy. Jest jeszcze jedna bardzo wazna sprawa: trzeba miec duzo czasu, bardzo duzo zeby cos osiagnac. Dlatego wow nie jest gra dla wszystkich. Jednak jezeli ktos oczekuje fajnej zabawy w postaci robienia questow i zawierania nowych przyjazni czy nawet 10 osobowki w weekend to tez sie nie zawiedzie, poniewaz w wowie kazdy znajdzie cos dla siebie. Ja osobiscie odszedlem od grania dzien przed wyjsciem Wrath of the Lich King z prostego powodu- nie mialem za duzo czasu na gre. Pozatym wow bardzo absorbuje.

Moze wroce jak bede mial wiecej czasu. Gralem paladynem na serwerze Ravenholdt. Moze jest ktos tu z tego serwera ?

PS Burning Legion- tam jest najwiecej Polakow ale jest to tez przeludniony serwer wiec trzeba wybierac :)

PPS ja zawsze gralem na serwerach RpPvP(Wedlug mnie najlepsze ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hunter zawsze ma peta od 10 lvl. Jezeli chodzi o profesje to mozesz spokojnie robic engi i mining, poniewaz so to dobre profesje. Z miningu bedziesz mial duzo kasy :).

PS Serwery RpPvP to serwery gdzie i jest pvp i rp czyli jakby taka mieszanka :)

PPS w engi mozesz robic sobie dobre strzelby dla huntera, a takze amunicje ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej wybrać serwer mało zaludniony(mniej lagów, więcej początkujących playerów), a najlepiej taki który jest rekomendowany przez blizza XD Ja gram na serwerze PvP(Auchnidoun), jednak lepiej wybrać PvE, niestety wielu graczy na serwerach PvP, za swój cel postawiło sobie doprowadzić, graczy przeciwnego obozu do rozpaczy(zdarzają się takie przypadki, które stoją nad twoim ciałem do momentu aż się nie wylogujesz).

Edit: Taka kombinacja jest bardzo sensowna(mój kumpel też gra w takiej kombinacji i jest bardzo zadowolony)

PS: Gratuluje wyboru Alliance :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja niestety nie :( hehe Horda rulz a tak btw wszedzie jest tak ze sa natarczywi gankerzy ;) nie tylko na serwerach pvp. Jednak to skutecznie moze zdenerwowac jak Cie atakuje banda typu 6 vs 1 :P Eh ale to tylko aluchy xD

PS sa rozne skille rasowe np. gnomy maja + do skilla w engi ale nie jest to powalajaca roznica wiec spokojnie bierz huntera z engi i mining a reszty sie dowiesz podczas gry xD

PPS Krasnale maja raciala Stone form etc to daje im chyba zmniejszone obrazenia na krotki okers czasu i niewrazliwosc na trucizny ale nie pamietam :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Tu masz pełne wyjaśnienie co to RP-PVP: http://www.wowwiki.com/RP-PvP

2.Tak, będą z niego ludzie(a raczej krasnoludy)

3.Niektóre mają, jednak nie wpływa to jakoś szczególnie na grę.

4.Trudno mi powiedzieć, nigdy nie grałem hunterem.

PS: Undead rogale i Blood Elf paladyny, wsławiły się w takich akcjach na graczy Alliance. Więc nie wkręcaj, jacy pokrzywdzeni są gracze hordy, przez złe Alliance.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#Uzupełnienie do postu powyżej

1. RPPvP = Role Playing Player Versus Player

2. będzie, krasnale mają sporo życia a to też plus

3. w profesjach nie

4. Teoretycznie żadna, ale praktycznie: łuk szybciej "atakuje" niz gun, ale i tak będziesz używał skilli wiec speed broni ma znaczenie drugo jak nie trzeciorzędne. Najmocniejsza broń w grze (dystansowa) to łuk (nie wiem jak w WOTLK) więc zdania są podzielone. Zależy to tez od rasy, ale w ally z tego co pamiętam to nie dotyczy. Są osoby które wolą gun i są takie co wolą gun. Zagraj, postrzelaj z łuku, postrzelaj z pistoletu a sam wybierzesz co wolisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...