Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

World of WarCraft+dodatki

Polecane posty

Masz rację, przepraszam. ;) Akurat mi się spieszyło (nie miałem czasu zajrzeć na poprzednie stronki) i zobaczyłem tylko:

(...) kolega dostał Achivementa(osiągniecie) pierwszego człowieka na świecie który wbił 80 lvl. (...)

Jeszcze raz sorki za zamieszanie i pozdro. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko!

Cosik mnie dawno nie było w tym temacie a w związku z nowym dodatkiem chciałbym o coś zapytać. Sam mam przerwę od wow'a co najmniej do połowy maja ( matury :/ ) ale staram się na bieżąco wszystko śledzić.

Ludziska jak naprawdę wygląda ta gra Death Knightem. Naprawdę jest taki imba czy tylko tak wszyscy świrują? Sam bardzo chciałbym sobie nim pograć bo to nareszcie klasa które spełnia moje wszystkie wymogi (czarna magia + two-hand + Ciemny, demoniczny charakter :P ). A no i jak to wygląda na raidach. Jest taki przesyt że od razu go wyp***ają z raidu jak coś zwali czy może nawet wogóle ich nie biorą?

Z góry thx za info

P.S. Możecie powiedzieć że wystarczy posiedzieć na googlach i "everything is clear" ale czytałem już inne opinie a teraz chcę poznać Waszą

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie DK jest imba ale podobno nerf nadchodzi wielkimi krokami. Specjalizacje praktycznie nie mają znaczenia jest on dobrym tankiem i dps zależnie od gearu i stosowanej aury, oczywiście lepszy blood do dps a frost do tankowania ale w mojej gildii drugim tankiem w Nax był blood DK z rare dla tanka i aurą frost i tak mial 25k hp i dawał rade . Ja rozwijam swojego w drzewku unholy . Co do raidów to dlaczego miałby cię ktoś wywalać chyba że będziesz chodził na pugi ale lepiej dołącz się do gildii bo DK jest dobry na wszystko i zależnie od preferencji będziesz mógł grać stylem który ci odpowiada. Jeszcze nie doświadczyłem pvp sam pawnowałem kilku DK swoim mainem ale wynikało to bardziej z braku umiejętności przeciwników, ludzie muszą nabrać doświadczenia w grze nową klasą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam do was pytanie jak dotąd grałem tylko na pirackiej wersji gry (takk wiem że zgrzeszyłem i że jestem noobem) i grałem tylko na prywaciakach, ale teraz się nawróciłem i chce kupić Battlechesta i Litch KInga oraz grac na globalu (słyszałem że super sie gra) i nie wiem czy kupić i zaczac grac czy to olac (granie na prywaciakah bardzo mnie wciągneło) Powiedzcie mi czy kupic i plaicic co 60 dni 85zl czy nie kupywac i nie placic ??

Kredki... Masz ostrzeżenie. Sam nie wiem, czy za piractwo, czy za brak znajomości regulaminu oraz brak instynktu samozachowawczego.

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam do was pytanie jak dotąd grałem tylko na pirackiej wersji gry (takk wiem że zgrzeszyłem i że jestem noobem) i grałem tylko na prywaciakach, ale teraz się nawróciłem i chce kupić Battlechesta i Litch KInga oraz grac na globalu (słyszałem że super sie gra) i nie wiem czy kupić i zaczac grac czy to olac (granie na prywaciakah bardzo mnie wciągneło) Powiedzcie mi czy kupic i plaicic co 60 dni 85zl czy nie kupywac i nie placic ??

Kredki... Masz ostrzeżenie. Sam nie wiem, czy za piractwo, czy za brak znajomości regulaminu oraz brak instynktu samozachowawczego.

[wies.niak]

Tego... Wiesz...

Szczerze mówiac, osobiscie darowalem sobie WoWa tuz przed wyjsciem WotLK. Niestety, ale po wielorocznym rajdowaniu vanilii jak i TBC troszek moze sie gierka znudzic. Próbowalem gry DK na komputerze przyjaciela, ale tez nie ciagnie tak bardzo jak w pierwsze pare miesiecy. Ale to tylko gderanie marudy. Konkrety. Osobiscie polecam granie na Globalu, jako ze wtedy mozesz konkurowac ze wszystkimi na zasadach "fair-play", co sie niestety ima pirackich serwerow które wspomniales. Tak czy siak, kupuj smialo jak masz duzo czasu i cierpliwosci (czego mnie zabraklo).

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super gra! Nereszcie świetny, mroczny klimat, genialny krajobraz, no i ten wygląd przedmiotów - mały powrót do pre TBC ;)

Osobiście gram Taurenem Warriorem na realmie Burning Blade (ktoś jeszcze tam gra?:] - mój nick Zgon ) na buildzie fury 2x2h wep i musze powiedzieć, że gra się genialnie, mam 74 level a już mam na tyle mocne itemki, że bicie zwykłych non-elite mobów to czysta formalność:) Elity również nie sprawiają żadnego problemu. Co do tankowania, nareszcie klasy tankujące się wyrównały! (chociaż i tak wg. mnie na heroikach najlepiej sprawdzają się DK i Paladini - aoe, trzymanie po 5 mobków naraz i te sprawy). Dodatkowo jak dla mnie dużym plusem są nowe mounty, które wyglądają po prostu powalająco! Np. taki Blue Proto Drake dropiący z hero Utgarde Pinnacle albo te Mammothy za 18k gold - takie gadanie, że prawie 20k gold za mounta to głupota jest głupie ;P, ponieważ mount może przwozić 3 lub 4 (nie jestem pewien) osoby naraz to na dodatek ma ze sobą vendora u którego możemy się naprawić i kupić rzeczy typu reagents etc - i kiedy już uzbieramy te 18k gold i kupimy mounta to będziemy mieli naprawde dużo przyjemności i radości z posiadania go.

Co do Dark Knigtów - wg. mnie są geniealni, mroczny i mroźny wygląd, genialny wygląd spelli, możliwość tankowania które wygląda jak maksymalny dps! Jednak uważam, że są zbyt mocni ;/ Strasznie ciężko ich zabić ale za to mniej się ginie podczas levelowania :P (ale coś za coś;p). Osobiście swojego DK leveluje na talentach Blood i musze przyznać, że mobki rozwala się naprawde szybko. No i oczywiście wypasiony początek gry jako DK w EPL, bardzi ciekawe questy itp:)

Aha, jeszcze co do nowych instów - są naprawde genialne, przypominają mi się czasy pierwszego WoWa, morczny klimat (ehh), ktrótsze niż w TBC trashe no i wygląd bossów ;)

A co do kolejnych dodatków - czytałem, że mają być jeszcze 3, w dwóch następnych max level zostanie zwiększony do 100 a w ostatnim nie będziemy już levelować.

PS Jeżeli domyślacie się lub macie jakieś pomysły na to jakie mogą być "głowne złe postacie" w następnych dodatkach (jak np. Illidan, Arthas) to piszcie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Jeżeli domyślacie się lub macie jakieś pomysły na to jakie mogą być "głowne złe postacie" w następnych dodatkach (jak np. Illidan, Arthas) to piszcie :)

Azshara? Sargeras? Trudno powiedzieć. ;)

Azshara to faktycznie może być pomysł - w końcu cały Maelstrom do zagospodarowania. Sargeras to trudniejsza sprawa... teoretycznie zabiła go Aegwyn, a jego ducha na dobre pozbył się odrodzony Medivh...

Może zawsze jednak dojść do ponownego spotkania z Kil'Jaedenem, obecnym dowódcą Płonącego Legionu. W końcu w bitwie o Sunwell tylko został wykopany z powrotem do portalu. Wyobrażacie sobie, jak by mogła wyglądać taka kontrofensywa Sojuszu i Hordy przeciwko Legionowi?

Tysiące światów, i na każdym nowa wojna...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ta gra [zreszta jak kazda inna] ma sprawiac przyjemnosc, a nie powalac. od tego sa dresy w ciemnych uliczkach ;)

Sam gralem ponad 3,5 roku, ostatnio mam przerwe, glownie ze wzgledu na uczelnie - ale dzisiaj bylem u kumpla i zobaczylem WoTLK... i musze przyznac ,ze dodatek idzie w dobrym kierunku - w strone podstawki... oby tak dalej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ta gra [zreszta jak kazda inna] ma sprawiac przyjemnosc, a nie powalac. od tego sa dresy w ciemnych uliczkach ;)

Sam gralem ponad 3,5 roku, ostatnio mam przerwe, glownie ze wzgledu na uczelnie - ale dzisiaj bylem u kumpla i zobaczylem WoTLK... i musze przyznac ,ze dodatek idzie w dobrym kierunku - w strone podstawki... oby tak dalej...

Mnie jakoś nie sprawiała przyjemności :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy ma swoje podejscie do danej gry i tyle :)

Ale fakt pozostaje faktem: WoW posiada najwieksza ilosc systematycznie oplacanych kont, a to o czyms swiadczy - zwlaszcza, ze konkurencja po poczatkowym ciosie wziela sie w garsc i tez stara sie zrobic mmo na poziomie. Tym lepiej dla nas, graczy:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie jest to temat z pytaniami ale zapytam z ciekawosci, bo szukam pytam i nie moge znalesc wiesci na ten temat. Ktos wie ile jeszcze bedzie problem z wchodzeniem do instancji?

O jaki problem konkretnie Ci chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie jest to temat z pytaniami ale zapytam z ciekawosci, bo szukam pytam i nie mogę znaleźć wieści na ten temat. Ktoś wie ile jeszcze będzie problem z wchodzeniem do instancji?

O jaki problem konkretnie Ci chodzi?

Mianowicie o taki, ze nie można wejść do instancji (deadmines, stockades itd.), bo wyskakuje komunikat, ze są one "CHWILOWO" nieczynne i żeby spróbować później. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, ze problem się pojawił tuz po patchu przed rozszerzeniem i do tej pory nic nie jest z tym robione.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

Mianowicie o taki, ze nie można wejść do instancji (deadmines, stockades itd.), bo wyskakuje komunikat, ze są one "CHWILOWO" nieczynne i żeby spróbować później. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, ze problem się pojawił tuz po patchu przed rozszerzeniem i do tej pory nic nie jest z tym robione.

Dziwna sprawa. Byłem w Stockades, Deadmines i innych lokalach po tymże patchu bez żadnych trudności, nie doznałem żadnych komunikatów o tymczasowym zamknięciu instancji... na jakim serwerze grasz?

Zapoznaj się z zasadami pisania postów-cytowanie.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w WoWa ostatnio grałem ponad rok temu na globalu, po miesiącu mi się znudziło. Schemat: questy, farm, nawalanki z innymi graczami. W każdej instancji wbijamy 10 lvli i idziemy na rajd, i tak w nieskończoność (a przynajmniej do zdobycia maksymalnego poziomu i najlepszych itemów). Ale jest jedno urozmaicenie, zawsze możemy...zacząć grać od początku, inną postacią! Super!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ronin maniak WoW'a? xD Wiele gier MMORPG daje wielką radość. Dla niektórych najlepszą taką grą jest Tibia, dla niektórych WoW ale

bez przesady że jest najlepsza. Ja osobiści teraz gram w 2moons i mogę powiedzieć że takiej szybkiej akcji jak w niej nie ma nawet w WoW'ie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli maniactwem można nazwać granie jakaś godzinę dziennie od jakiegoś roku z przerwami czasem kilku miesięcznymi to tak jestem maniakiem, a co do innych MMO to grałem w diablo , tibie, two moons, 9 dragons, MU online, perfect world, guild wars, cabal i last chaos ale muszę powiedzieć że prawie wszystkie sprowadzały się do grindu i z każdą z wyżej wymienionych gier skończyłem swoją przygodę góra po 2 miesiącach a WoW potrafił przykuć mnie do monitora na długi czas, powiem więcej nadal dostarcza mi świetnej zabawy, skoro to co napisałem kwalifikuje się do "maniactwa" to cóż skończę w pokoju bez klamek :)

Ps. co do 2moon to grałem azure knightem i zdobyłem 63 lvl ale potem był tylko grind i dałem sobie spokój, ale co do akcji to faktycznie jest dynamiczna i efektowna "more blood :) "

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...