Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

World of WarCraft+dodatki

Polecane posty

Oj tak.

DK na początku to będzie masakra. Ja najpierw będę lvlował do 80, a przez to przeczekam ten cały szał na nową klasę.

Jestem raczej człowiekiem, który najpierw chce jak najlepiej wykoksić main'a, a dopiero potem się brać za inne postacie.

Ja gram Hunterem/Lockiem, zawsze na zmianę, teraz na globie padło na hunta, i bardzo go lubie. Lvlowanie nim to sama przyjemność, na BG niekiedy też nawet daje rady, z niektórymi klasami, chociaż z magami, rogalami, i o dziwo z warkami mam straszne problemy, i co dziwniejsze nigdy nie mam większych problemów z lockami. No chyba, że wyskoczy taki z 15k HP, w całym T6 czy Arena S3, no to wtedy raczej nie mam sporych szans.

W sumie na BG to rzadko jest pojedynek 1vs1, a już szczególnie na AV, tam zawsze się zleci masa Twoich albo jego i ktoś szybko umiera.

Nigdy nie kierowałem sie klasą, bo uważana jest za najlepszą, itd. Tak jak ktoś wyżej napisał. Gram tym czym lubię, a lubię hunter'a, mimo że ich od groma na globcu, chociaż jak grałem na instach czy w party z nimi, to czasem miałem wrażenie że nie wiedzieli o co biega.

Lubie jeszcze grać Warkiem oraz Rogalem, no i Lockiem jak wyżej napisałem. W tych klasach czuję się najlepiej, i tak powinien każdy grać.

Jeśli chodzi o Arenki to tak jak Karczmarz mówi, zgranie zgranie i jeszcze raz zgranie. Bez tego choćbyś grał murlokiem to nie dasz rady. Najlepiej grać ze znajomym, ja właśnie czekam na kumpla aż wbije, on zawsze gra drutem, ja huntem, i będziemy się szkolić w arenkach 2v2. Słyszałem, że taki duet jest dobry, no ale nie o to chodzi.

Mamy się po prostu dobrze bawić, a nie robić pod siebie tylko temu, że gramy złą klasą i nigdy nam się nie uda...

Gram huntem, który nie jest zbytnio lubiany i jakoś mi to nie przeszkadza...my się mamy cieszyć z gry, a nie inni, ot co !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak.

DK na początku to będzie masakra. Ja najpierw będę lvlował do 80, a przez to przeczekam ten cały szał na nową klasę.

Zgadzam sie z Wami w zupelnosci, ze DK bedzie "masakryczne". Ciekawe czy na serwerze zacznie brakowac tankow tudziez healerow :P Jedno jest pewne. To dla DK na 100% bedzie zarezerwowany nastepny legendarny item, ktory bedzie nosic nazwe "Ostrze Mrozu" :)

W sumie na BG to rzadko jest pojedynek 1vs1, a już szczególnie na AV, tam zawsze się zleci masa Twoich albo jego i ktoś szybko umiera
Nie przepadam zbytnio za random BG. Ludzie lataja na prawo, lewo... Nie ma tam w ogole taktyki. Kazdy grzeje w swoja strone :P Natomiast premade jest bajka :)

Lubie jeszcze grać Warkiem oraz Rogalem
Mhm kochane Rogaliki :) Wedlug mnie jest to najciekawsza klasa :)

Z DK będzie tak samo. Na 100% pierwszy miesiąc to będzie masakra, a w głównych miastach będzie aż czarno od DK
Mhm, tu sytuacja sie przedstawia troszke inaczej. Spora czesc ludzi zamieni swoje mainy na wlasnie DK. Wtedy juznie bedzie odwrotu :S Natomiast jak ludzie tworzyli BE i Draeneje to mogli w kazdej chwili porzucc swoje alty. Bedzie ciekawie :S
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie robia alcika rogalka i świetnie się nim bawi.

Można dosłownie tańczyć z mobem i zabawy przy tym od groma :D

Co do random BG to prawda, masakra. Najwięcej dzieciarni, wszyscy robią co im się podoba...

Ostatnio to był chyba rekord na AB. Wszyscy siedzą na GM i nigdzie indziej.

Oczywiście jak się odezwałem, żeby ruszyli du...pupeczki ( ;) ) do reszty baz, to zostałem wyzwany od noob'ów, itd..

Ehh, masakra...chociaż czasem trafi się fajna grupa, ale to na prawdę czasem.

A premade u mnie ciężko zrobić bo z moich znajomych tylko ja mam 70lvl póki co, dlatego nie pozostaje mi nic innego jak randomy. Siedzę głównie na AV bo tam przynajmniej ludzie jakoś są zgrani. Nie wiem czemu tam zawsze prawie wygrywamy, zaś na reszcie przeważnie dostajemy...być może temu że na AV taktyka nie ma takiego znaczenia, byle lecieć i zaciukać Bossa. Dodam jeszcze, że gram po stronie Ally.

Wracając do DK to na pewno nie będzie to mój main. Main to mój hunt, ponieważ to moja pierwsza postać na globie i nigdy jej nie zamienie. Oczywiście kiedyś DK zrobie, bo jestem ciekawy jak to będzie wyglądać. Ale jakiejś specjalnie długiej przygody z nim nie przewiduje. Chyba, że będzie to jakaś cudna klasa, która będzie zmiatać wszystko z powierzchni ziemi w przeciągu kilku sekund :) hehe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę głównie na AV bo tam przynajmniej ludzie jakoś są zgrani. Nie wiem czemu tam zawsze prawie wygrywamy, zaś na reszcie przeważnie dostajemy...być może temu że na AV taktyka nie ma takiego znaczenia, byle lecieć i zaciukać Bossa. Dodam jeszcze, że gram po stronie Ally.

Na moim serwerze sprawa ma się całkiem odwrotnie. Horda w 99,9% wygrywa na AV. Na AB niemalże zawsze dajemy ciała, a to za zasługą oczywiście dzieciarni, która nie ma pojęcia co to obrona, o myśleniu jakimkolwiek nie wspominając... Z EotS oraz WSG bywa naprawdę róźnie, przewaźnie siły są wyrównane, chodź wydaje mi sie, że jednak z lekką przewagą po stronie Ally.

Wracając do DK to na pewno nie będzie to mój main. Main to mój hunt, ponieważ to moja pierwsza postać na globie i nigdy jej nie zamienie. Oczywiście kiedyś DK zrobie, bo jestem ciekawy jak to będzie wyglądać. Ale jakiejś specjalnie długiej przygody z nim nie przewiduje. Chyba, że będzie to jakaś cudna klasa, która będzie zmiatać wszystko z powierzchni ziemi w przeciągu kilku sekund :) hehe

Szczerze powiedziawszy, osobiście bardzo chętnie zagrałbym Death Knigtem, nie ze względu na fakt iż będzie to nowość w grze, lecz ponieważ jest on namiastką czegoś, czego zawsze chciałem by w WoWie istniało - mianowicie klasa Nekromanty. Tak, więc z góry zakładam iż jako specjalizację obiorę UNHOLY *. Zresztą sama postać Death Knighta najbardziej mi odpowiada nie tylko jako klasa w WoW lecz i również jako bohater w Warcraft 3 (Undead FTW). Przyznać muszę, że przeraża mnie nieco fakt iż po premierze wszyscy rzucą się na nowa klasę.

Jeżeli chodzi o samą klasę Death Knight, nie podoba mi się zbytnio fakt iż Blizzard udostępni klasę tą dla wszystkich ras. Sam np. widok gnoma budzi we mnie przeróżne emocje, które zazwyczaj określić można jako szydercze, a widok noma z dwu ręcznym mieczem dwa razy większym od niego samego z pewnością rozbawi mnie do łez. W moim Przekonaniu Death Knight powinnien być zarezerowany wyłącznie dla Hordy, a tym samym Ally powinno dostać klasę równowarzącą (Bard? To nie jest w cale taki zły pomysł ;) ) Lecz jeżeli miałbym pójść na kompromis, zarezerwowałbym DK wyłacznie dla Undeadow, Blood Elfów, Orków, Ludzi, Nocnych Elfów i ew. Dranei.

Drążąc temat przynależności klas, źle Bliizard postąpił oddając Shamana oraz Palladyna po obu stronach. Warlock oraz szaman powinnien być zarezerowany wyłacznie dla Hordy, zaś Palladyn oraz Druid dla Allych. Można było by dodać równieź Nekromantę (Postać z moźliwościa rzucania klatw, wskrzeszania poległych bądź potworów, oraz wysysanie sesensji życiowej ) po stronie Hordy oraz Barda (Postać walcząca na dystans, z bardzo mocnymi buffami). Tak wg. mnie powinno przedstawiac przynależność klas do stron... ale to pozostanie jednie w mojej sferze marzeń ;)

Horda:

- Warrior (Orc, Troll, Tauren, Blood Elf)

- Rouge (Undead, Troll, Blood Elf)

- Hunter (Orc, Troll, Tauren, Blood Elf)

- Shaman (Orc, Troll, Tauren)

- Necromancer (Undead, Blood Elf)

- Warlock (Undead, Orc)

- Mage (Troll, Blood Elf)

- Priest (Undead, Tauren)

Ally:

- Warrior (Human, Dwarf, Dranei)

- Rouge (Night Elf, Gnome)

- Hunter (Dwarf, Dranei)

- Druid (Night Elf, Dranei)

- Bard (Human, Gnome, Dwarf)

- Palladyn (Human, Dwarf, Dranei)

- Mage (Human, Dranei)

- Priest (Human, Night Efl, Dwarf, Dranei)

* - Zastanawia mnie jaką trudność musi przysparzać napisanie pełnej nazywy - Warlock, Rouge, czy chodźby Warrior... draźnia mnie te zmiekczenia pokroju lock, roige, warek...

** - Do sieci wyciekło masę informacji z wersji alfa dodatku, również i pełne drzewka talentów, wraz z opisem, ułożeniem oraz ikonkami (dla takich klas jak Mage, Warlock, Warrior, Priest, Druid oraz Death Knight). Wiem, że DK bedzie posiadałtrzy drogi rozwoju - Blood (specjalizacja DPS), Frozen (Specjalizacja TANK) oraz UNHOLY (co jest połączeniem Affliction oraz Demonology Warlocka, spec. wsparcia zwiekszająca przeżycie - czyli coś dla mnie =) )

*** - wg. mnie dla gnomów powinny być zarezerowe wyąłcznie klasy maga, priesta orazrouge-a i to wszystko co bym sobie życzył. Każda inna klasa nie wg. mnie pasuje do tej rasy, a już napewno nie Warlock (sic), Warrior, czy choćby nadchodzacy Death Knight... poważnie, gnom warriorem - kto to wymyślił?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deathdealer --> Trochę luzu zalecam, zbyt spięty jesteś :P. WoW jest pełen "jajowych" motywów, a malusia słodziusia gnomica z różowymi kucykami wymachująca gigantycznym mieczem jest jednym z nich :D. A ork rogue to nie dziwadło? Wyobrażasz sobie taką wielką bestię, jak chowa się za krzaczkiem? Pewna umowność jest konieczna, a każda rasa musi mieć przynajmniej 4 klasy do wyboru. Chodzi o to, żeby zbytnio graczy nie ograniczać - jeśli chce grać gnomem (a wiele osób zaczynając grę już wie, jaką rasę wybierze), to musi mieć do wyboru różne klasy reprezentujące różne style gry (stąd gnom warrior, rogue, mag i warlock - brakuje tylko klasy leczącej). Wymieniając z kolei rasy, które powinny móc zostać DK zapominasz, że każda kolejna klasa to ogromny wysiłek dla Blizzarda. Trzeba tworzyć skomplikowane drzewka talentów, które będą odpowiednio rozwijać postać, zależnie od jej poziomu. Do tego trzeba stworzyć dziesiątki umiejętności, questy, zmodyfikować lub dodać wiele nowych przedmiotów (coś takiego było po dodaniu Moonkinów do gry - nie było dla nich zupełnie sprzętu) - ogólnie, huk roboty. Wszystko trzeba zbalansować itd. Po co wprowadzać do gry takie zamieszanie? Jak będzie jedna nowa klasa, to każdy będzie mógł nią sobie grać, będzie sprawiedliwie (bo każdy będzie mógł nią zostać) itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie robia alcika rogalka i świetnie się nim bawi.
Ja tez sobie robie ;) Rzeczywiscie przyjemnie sie gra ta postacia. Rogal= PvP

premade u mnie ciężko zrobić bo z moich znajomych tylko ja mam 70lvl póki co
Znam sztuczke jak nabic z 60 lvl na 70 lvl w jeden dzien. Jezeli kumple potrzebuja rady to sluze nia ;)

Siedzę głównie na AV bo tam przynajmniej ludzie jakoś są zgrani. Nie wiem czemu tam zawsze prawie wygrywamy, zaś na reszcie przeważnie dostajemy...być może temu że na AV taktyka nie ma takiego znaczenia, byle lecieć i zaciukać Bossa. Dodam jeszcze, że gram po stronie Ally.
Na moim serwerze zazwyczaj Ally wygrywaja AB, EoS i AV. WSG nalezy do Hordy. Czemu? Nie wiem ;)

PS. Niedlugo sobie zdobede tytul Justicar za PvP repe :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, żeby oni mieli jeszcze to 60 :P

Niektórzy to nawet 50 nie mają. Nie to, że są słabi, tylko po prostu rzadko grają.

A o co chodzi z tym trickiem, że w jeden dzień nabić z 60 na 70 ? Jak to tajne to napisz na PW, jeśli możesz oczywiście :)

Wracając do BG to u mnie jest zupełnie odwrotnie właśnie, AV Ally, reszta Horda, również nie mam pojęcia czemu.

Jakieś fatum czy cuś takiego ? :P

PS.

No i jak ktoś ma jakieś przecieki z wersji alfa to niech się z nami podzieli :)

Chętnie poczytamy co tam Blizz ciekawego przyszykował dla nas :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowiek sie uwolnil od nalogu zwanego WoW, nie gra pol roku, wchodzi na topic o tej wlasnie grze i malo z tego wszystkiego rozumie ;] ale i tak nie zaluje.

A wyjasni ktos na czym bedzie polegal nekromanta i bard? Bo brzmi ciekawie :]

Aha, no i gnomka rogalka z rozowymi kucykami to faktycznie niesamowita sprawa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nekromanta, ma to być nowa klasa wprowadzona w nowym dodatku. Ma to być pierwsza klasa z serii Hero.

Dokładnie nazywać się będzie ta klasa Death Knight.

Co do Barda to o ile się nie mylę, była to prima-aprilisowa klasa, która była żywcem zaczerpnięta z Guitar Hero, gdzie cała gra opierała się na grze na gitarze :P Chyba to było to, ale już pamiętam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani Nekromanty, ani Barda nie ma i wątpię by zostały dodane, a szkoda...
Chlopie, kazdy ma jakies zachcianki. Prosze legendy z Illidan panie GM!! Pffff....

Co Blizzard pusci to pusci... Nie ma co gdybac.

A wyjasni ktos na czym bedzie polegal nekromanta i bard? Bo brzmi ciekawie :]
Patrz wyzej. Nie ma takiej klasy i najprawdopodobniej nie bedzie ;)

No i jak ktoś ma jakieś przecieki z wersji alfa to niech się z nami podzieli
Widzialem juz screena + statystyki dla legendarnego itema zwanego "Ostrzem Mrozu", ktory bedzie dropic zapewne z Arthasa ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopie, kazdy ma jakies zachcianki. Prosze legendy z Illidan panie GM!! Pffff....

Co Blizzard pusci to pusci... Nie ma co gdybac.

Od dłuższego czasu obserwuje rozmowy prowadzone w tym temacie i zauważyłem, że niemal zawsze każda bardziej burzliwa dyskusja jest podsycana przez Ciebie. A to wszystko przez to, że wcinasz się w niemalże każdą rozmowę z swoimi nieraz głupimi nic nie wnoszącymi komentarzami. Niemalże odniosłem warażenie iż chcesz uchodzić za swego rodzaju alfę i omegę, kogoś kto zjadł rozum na tej grze i chciałby wszystkich pouczać. Ile razy to już nie czytałem o twoich osiągnieciach ile to razy już poczuczałeś wszystkich - to jest naprawdę nudne. Znajdz granicę umiaru Panie Karczmarzu.

"O czym inni gadają, niech sobie gadają. Nie ma co komentować". Nie masz nic ciekawego do powiedzenia, nie wtrącaj się, kto i oczym rozmawia to jego sprawa i nic ci do tego - nie traktuj tego tematu i gry jak własnego podwórka, bo ono bynajmniej do Ciebie nie należy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z poprzednikiem, i myślę, że raczej rozumu wowa nie zjadł, a swoje teorie wysuwa z rozmów na "Generalu".

Patrz wyzej. Nie ma takiej klasy i najprawdopodobniej nie bedzie ;)

Potwierdzenie tezy "Generala". A Blizzard na swojej stronie pisze, a nawet daje artworki dla klasy Barda, która ma zostać wprowadzona w dodatku jako Hero Class. Muszę jednak przyznać rację w tym, że na razie tej klasy nie ma. Puki co link do opisu Barda KLIK

Widzialem juz screena + statystyki dla legendarnego itema zwanego "Ostrzem Mrozu", ktory bedzie dropic zapewne z Arthasa ;)

Dla niektórych zobaczyć znaczy uwierzyć, jeśli można poproszę o link do tych statystyk. Bo ta informacja raczej była wiadoma od kiedy potwierdzono wprowadzenie Arthasa jako głównego bossa dodatku (myśląc logicznie na podstawie historii świata Warcrafta, oraz wydarzeń z dodatku do Warcrafta III: The Frozen Throne.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzenie tezy "Generala". A Blizzard na swojej stronie pisze, a nawet daje artworki dla klasy Barda, która ma zostać wprowadzona w dodatku jako Hero Class. Muszę jednak przyznać rację w tym, że na razie tej klasy nie ma. Puki co link do opisu Barda KLIK

Sev, nie obraź się, ale z tym bardem a la Guitar Hero to naprawdę był żart primaaprilisowy. Blizzard naprawdę poważnie do swoich podchodzi. Nie znaczy to, że barda w przyszłości nie dadzą - ale nie należy traktować powyższego linka jako źródła wiadomości! Jest w nim tyle prawdy, co w doniesieniach o Tauren Marines w SC2, Loot Pinata w Diablo 2 i przeniesieniu WoWa na konsolę Atari...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie traktuj tego tematu i gry jak własnego podwórka, bo ono bynajmniej do Ciebie nie należy.
Fakt, nie jest to moje podworko, ale moge robic na nim co zechce dopoty, dopoki nie lamie regulaminu FA... Nie chcesz, nie czytaj. Albo mozesz zmienic "podworko".

przeniesieniu WoWa na konsolę Atari...
Haha, dobre. Chcialbym zobaczyc jak sie gra na takim sprzecie w WoWa ;)

Dla niektórych zobaczyć znaczy uwierzyć, jeśli można poproszę o link do tych statystyk
Nie pamietam na jakiej stronie internetowej to znalazlem. Wpisz w google "Ostrze Mrozu". Pewnie Ci wyskoczy nie jeden link do tego itemu. Czy prawdziwy? Nie wiem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzewka talentów w dodatku dla:

Warlock

Death Knight

Priest

Druid

Mage

Warrior

Informacje oparte na podstawie wersji alpha, tak więc trzeba mieć na uwadze to iż są one cały czas testowane i poddawane zmianom, np. takie drzewko DK zostało w pełni zmodyfikowane co najlmniej dwa razy.

Jestem w posiadaniu całej masy informacji tego typu, wraz z opisem nowych czarów, umiejętności, zmianw stosunku do obecnych talentów/umiejetności, screenów oraz filmików. Jeżeli ktoś jest zainteresowany /w me =)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warman=> Dzięki ta stronka i poradnik o tankowaniu jest świetna.

Trzeba jednak wiele pracy by teorie przełożyc w praktyke a zaczynają się mistrzostwa Europy (Polska Gooooola) więc mniej czasu na granie. Mam nadzieje że drzewka talentów zostaną jednak zmodyfikowane, brak Defiance w sekcji protection dla warriora mnie zdziwił, plus 15 % threat i 6 expertise się przydaje, za to ostania umiejętność wygląda spoko wreszcie silny masowy atak z dużą ilością nienawiści. Plus pytanko lepsza broń szybka czy wolna dla tanka? thx

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drzewkach które pokazał Deathdealer gra magiem frost zapowiada się niesamowicie "miodnie":)

Deathdealer jakbyś mógł to wyślij mi na priv albo na gg materiały jakie masz dotyczące maga z góry thx

Mi się wydaje że lepiej troszkę szybszą broń na tanka wziąć ale to tylko takie moje przemyślenia. Najlepiej pójdź na jakiś inst z jedną szybszą i jedną wolniejszą bronią włącz dmgmeter i omena i zmonitoruj sobie z którą jaki threat robisz i jaki przy tym dmg zadajesz.

Po talentach od DK myślę że gra nim może być całkiem fajna ale nie na tyle żebym zamienił na niego maga:P może inną postać zleveluje do 55 lvl'a i ją przerobie na DK. No nic pożyjemy zobaczymy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po talentach od DK myślę że gra nim może być całkiem fajna ale nie na tyle żebym zamienił na niego maga:P może inną postać zleveluje do 55 lvl'a i ją przerobie na DK. No nic pożyjemy zobaczymy...

Z tego co wiem, nie trzeba będzie "poświecać" postaci by ją przerobić na Death Knighta, wystarczy wykonać długi chain quest w Northend po czym w okienku kreacji postaci będzie dostępna dodatkowa klasa - Death Knight na poziomie 55.

Z informacji jakie wyczytałem wiem również, że bodajże będzie można mieć tylko jednego DK, choć w stosunku do tego nie jestem pewien czy chodzi o konto, czy serwer.

Po drzewkach które pokazał Deathdealer gra magiem frost zapowiada się niesamowicie "miodnie":)

Deathdealer jakbyś mógł to wyślij mi na priv albo na gg materiały jakie masz dotyczące maga z góry thx

Ja tego nie mogę powiedzieć o moim Affliction Warlocku... Ta specjalizacja została najabrdziej znerfiona. Nierozumiem, czemu się tak uparli na tego warlocka, przecież Rouge ze swoim Cloak of Shadows jest największymn utrapieniem - jeżeli postać dodatkowo nie ma Medalionu uwalniającego od utraty kontroli nad postacia to juz w zasadzie nie ma sie jak bronić. Podobnie z Druidami i "Bubble boyami", oni rownież są w wielu przypadkach jak to ludzie mają zwyczaj nazywania "imba".

Oczekiwałem, że Affliction zostanie nieco ulepszone, głownie pod PvE, a tym czasem to ono zaostało najbardziej "upośledzone". God damn you Blizzard :)

Ale w zasadzie nie jest aż tak źle jakby mogło by na to wyglądać :), nowe czary dla warlocka:

- Cripple - Cripples the target, reducing movement speed by 75%, pacifying and silencing the target. Cripple causes the target to be immune to physical attacks, but still vulnerable to spells. Lasts 20 sec. Only 1 target can be crippled at a time. (1.5 sec cast, no cooldown)

- Haunt - You send a corrupted soul into the target, doing $s1 damage over 2 sec. Haunt will continue to travel between targets who suffer from your Corruption spell. After traveling from up to three targets, the corrupted soul will return to you, healing you for 50% of the total damage done."

- Atrocity - "You devastate the area, causing Corruption (Rank 8) to all targets within 15 yards. In addition, your Corruption spell will do 434 Shadow damage to the target when it finishes its duration."

- Demonic Circle: Summon/Teleport: You summon a demonic circle at your feet / ou teleport to your Demonic Circle.

W przypadku tego pierwszego, coś mi sie wydaje, że Warlock będzie jeszcze bardziej znienawidzony w PvP :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę poczytałem i z tego co wydedukowałem wychodzi na to że na koncie będzie można mieć tylko jednego DK (chodzi mi o jednego DK na jeden serwer). Z tym chainem to nie wiem w końcu jak ma być(jedni mówią że będzie inni że nie). Podobno DK nie będzie zastępował nam postaci którą np zrobimy te questy. Po prostu trzeba mieć jakąś postać na min 55 lvl na owym koncie którą "stuningujemy" na DK. Ale i tak opinii o tym jak to wszystko ma wyglądać jest baaaardzo dużo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, też się zastanawiam jak to będzie.

Bo jeśli rzeczywiście trzeba będzie poświęcić postać, którą się będzie chciało wymienić na DK, to trzeba będzie zrobić jakąś na szybciora do 55 lvl'a i wymienić, tak jak kolega wyżej napisał. Bo raczej każdy ma już w miarę wypasioną 70'tke z co najmniej kilkoma epickimi itemami, no i szkoda mu będzie.

No ale to gdybanie, mam jednak cichą nadzieję, że nie trzeba jednak będzie poświęcać postaci, a jedynie swój cenny czas na tego questa, o ile oczywiście będzie.

PS.

Szkoda, że nie ma drzewek dla Hunta albo Shama, bo tymi postaciami gram i chętnie bym sobie tam zerknął co Blizz ciekawego nam szykuje dla moich ulubionych klas :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo raczej każdy ma już w miarę wypasioną 70'tke z co najmniej kilkoma epickimi itemami, no i szkoda mu będzie.
Moze troszke wytlumacze ;) Jak wyjdzie dodatek zwany WoTLK, wowczas itemy z TBC stana sie zwyczajnie crapami wliczajac legendarne swordy z illidana i bow z Kil'jadena. To jest smutne, ale prawdziwe. Blizzard po dodatku nie buffuje niczego. Nastepstwem tego jest ----> wymiana epickich itemow z TBC na zielone tudziez niebieskie itmeki ;) Mozna sie wiec zapytac jaki jest sens grania w WoWa :P

No ale to gdybanie, mam jednak cichą nadzieję, że nie trzeba jednak będzie poświęcać postaci, a jedynie swój cenny czas na tego questa
Ja tez mam taka nadzieje. Wiesz, z tym 55lvl nie jest tak pewne. Pozyjemy zobaczymy. Ja swojego maina nie poswiece na DK ;)

DK, to trzeba będzie zrobić jakąś na szybciora do 55 lvl'a i wymienić
No i tu wlasnie nie wiem co chce Blizzard zrobic. To jest takie raczej glupie bicie leveli specjalnie aby posiadac DK :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tu wlasnie nie wiem co chce Blizzard zrobic. To jest takie raczej glupie bicie leveli specjalnie aby posiadac DK :P

Zważywszy na zachłanną politykę Blizzarda, jest to bardzo prawdodpodbne.

Niemniej jednak uważam, że wystarczy mieć postać na min. poziomie 55 na danym serwerze by odblokować dodatkową klasę w okienku kreacji postaci, bez potrzeby "konwertowania" już istniejącej.

Moze troszke wytlumacze ;) Jak wyjdzie dodatek zwany WoTLK, wowczas itemy z TBC stana sie zwyczajnie crapami wliczajac legendarne swordy z illidana i bow z Kil'jadena. To jest smutne, ale prawdziwe. Blizzard po dodatku nie buffuje niczego. Nastepstwem tego jest ----> wymiana epickich itemow z TBC na zielone tudziez niebieskie itmeki ;) Mozna sie wiec zapytac jaki jest sens grania w WoWa :P

Prawda. Jednak ja za nic nie pozbęde się swojego S2, gdzie niegdzie T5 dla Warlocka - sam ten set jest sam w sobie epicki... z wyglądu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po półrocznej przerwie chcę wrócić do wowa i mam pytanie odnośnie płatności dla tych, którzy płacą kartą visa. Czy płacąc tą kartą dostaje się rabat bodajże zamiast tych 51zł płaci się 41zł? za miesiąc oczywiście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...