Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

World of WarCraft+dodatki

Polecane posty

Oczywiście, że się da. Na jednym koncie możesz mieć praktycznie nieskończenie wiele postaci, chociaż na jednym serwerze możesz ich mieć maksymalnie 10. Na serwerach innych niż PvP możesz mieć jednocześnie zarówno hordziaki, jak i aliantów w dowolnych kombinacjach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PvP czy PvE --> Trudny wybór, chociaż lepiej weź PvE. Niestety, czasem się zdarza, że druga strona cię zgankuje (czyli najpierw cię zabiją, a potem będą czekać na twoich zwłokach, żeby znowu cię zabić), co niekiedy potwornie irytuje. Lepiej wziać PvE, punkty za bicie wroga i tak zarabia się na Battlegroundach.
O jejciu, zaraz sie poplacze :unsure: zgankuja mnie... heh, na tym caly wic Arnie polega. Zreszta sam sobie sprawdz po ile postacie chodza na Allegro na pvp i na pve. PvP>PvE

Warlock nie jest trudną klasą w prowadzeniu, nie musisz się też uczyć tankowania ani healowania, więc możesz go wziąć. Mining+blacksmithing nadaje się wyłącznie dla warriorów i paladynów, ale paladyn jest dość trudny w prowadzeniu
Jest jeszcze cos takiego jak retri paladyn i shockadin ;) Zreszta paladynow nazywa sie loladynami, bo praktycznie maja kilka spellow na krzyz, ktore musza wykorzystac. Gram paladynem i uwierz mi, ze nie jest to trudna klasa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm... paladyn paladynem sam nim kiedyś grałem ale taktyka rzutu bańki+2xheal mi się znudziła. W PvP idzie nim trochę poszaleć, przynajmniej kolorowo jest z tymi sealami :P ale expienie nim jest straszne. Ja polecam maga. Bardzo duży dps (fire) albo jeżeli chcemy trochę dłużej pożyć na arenie to frost. Ja swoim magiem jadę praktycznie każdą klasę, czasami są małe turbulencje z shamanami ale i tak da się przeżyć :P

Co do łącza to ja mam 256 radiówkę i zero lagów.

Serwer polecam PvP jakiś taki ciekawszy mi się wydaje ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jejciu, zaraz sie poplacze :unsure: zgankuja mnie... heh, na tym caly wic Arnie polega. Zreszta sam sobie sprawdz po ile postacie chodza na Allegro na pvp i na pve. PvP>PvE

Jasne, wiele osób lubi PvP i gankowanie traktuje jako nieodłączny element walki Hordy z Sojuszem. Jednak nie każdego cieszy modlenie się, żeby ta ^$%$# horda wreszcie sobie poszła i dała zrobić tego #%#^ questa. Grałem zarówno na serwerach PvP, jak i PvE, i na tych drugich leveluje się dużo wygodniej :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo duży dps (fire) albo jeżeli chcemy trochę dłużej pożyć na arenie to frost. Ja swoim magiem jadę praktycznie każdą klasę, czasami są małe turbulencje z shamanami ale i tak da się przeżyć
ROFL. Wywnioskowałem że na arenie jedziesz z botami i "praktycznie" każdą klasę. Ta "praktycznie" każda klasa to moim zdaniem tylko warrior :) Mag jest najtrudniejszą do prowadzenia postacią na arenie, więc sry - ale jakoś nie mogę uwierzyć że bijesz np locka 1v1 czy też druta resto. Gram już trochę tym magiem i z czystym sumieniem mogę powiedzieć - mag samemu nic nie zrobi. Dopiero w odpowiednim kombo (rogal, czy ench szaman w 2v2) może coś tam ugrać. Nie uwierzę póki nie zobaczę jak radzisz sobie z lockami właśnie, hunterami, rogalami (to to akurat pryszcz przy dobrych cd), retardinach, shadou priestami, disc priestami et cetera et cetera. I żeby nie było niejasności - odpowiednio prowadzony mag z odpowiednim partnerem/partnerami jest w stanie rozwalić każdego. Ale nie 1v1, nie ma bata.

Jednak nie każdego cieszy modlenie się, żeby ta ^$%$# horda wreszcie sobie poszła i dała zrobić tego #%#^ questa
Hm. /g could some1 help me @ ASDF, horde ganking me 24/7 plz. thx :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, bez obrazy ale widac nowy power gamer nam rosnie, bo z tym kojarzy mi sie wybieranie sobie rasy i klasy tylko dlatego ze jest "najlepsza", to zupelnie tak jak co niektorzy gracze w wh40k grajacych rasa ktora ma najlepsze statystyki a nie taka odpowiadajaca im klimatem i z ktora sa sie wstanie w pewien sposob identyfikowac, prawda jest taka ze kazda klase jestes w stanie zmsaterowac, ja wyznaj taka zasade ze najpierw klimat a pozniej statsy ( to chyba zboczenie z sesji rpg:P) dlatego tez gram rogalem bo podoba mi sie szybkei atakowanie z zaskoczenia i rownie szybka ucieczka w cien, moja rada jest taka zebys zrobil sobie pare postaci i zobaczyl jaki styl gry Ci odpowiada najbardziej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROFL. Wywnioskowałem że na arenie jedziesz z botami i "praktycznie" każdą klasę. Ta "praktycznie" każda klasa to moim zdaniem tylko warrior :) Mag jest najtrudniejszą do prowadzenia postacią na arenie, więc sry - ale jakoś nie mogę uwierzyć że bijesz np locka 1v1 czy też druta resto. Gram już trochę tym magiem i z czystym sumieniem mogę powiedzieć - mag samemu nic nie zrobi. Dopiero w odpowiednim kombo (rogal, czy ench szaman w 2v2) może coś tam ugrać. Nie uwierzę póki nie zobaczę jak radzisz sobie z lockami właśnie, hunterami, rogalami (to to akurat pryszcz przy dobrych cd), retardinach, shadou priestami, disc priestami et cetera et cetera. I żeby nie było niejasności - odpowiednio prowadzony mag z odpowiednim partnerem/partnerami jest w stanie rozwalić każdego. Ale nie 1v1, nie ma bata.

Nom rozumiem twoją lekką irytację moim komentem. Ja gram magiem praktycznie rzecz biorąc odkąd powstał WoW (w betatestach udziału nie brałem) i na podstawie moich doświadczeń mogę powiedzieć że udało mi się nieraz wygrać z każdą klasą ale też i były przypadki że nie byłem w stanie przez parę sekund się utrzymać przy życiu. Ale chyba zawsze tak jest że ludzie zachwalają swoje main'y, przynajmniej ja tak mam. Obecnie w WoWie jest wszystko dość dobrze zrównoważone w klasach nie licząc pewnych wyjątków, także 90% tego jak gramy zależy tylko i wyłącznie od nas. A co do areny to nie powiem bo magiem się tam chyba najciężej gra.

Reasumując grając w wow'a trzeba grać klasą jaką chcemy (!) i nie mamy kierować się komentami innych :P bo tak naprawdę to ma ona NAM sprawiać jak najwięcej radochy bo o to chyba chodzi nie? :P (BTW. nie mówię o chińskich farmerach golda i expa ;) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało mi się nieraz wygrać z każdą klasą
No wlasnie. Jest duza roznica miedzy "nieraz", a zawsze :)

na arenie jedziesz z botami
Nie ma zadnego takiego bota, ktory ulatwia ci granie na arenie. Mozna jedynie ustawiac pojedynki.

Ale chyba zawsze tak jest że ludzie zachwalają swoje main'y, przynajmniej ja tak mam
Kazda klasa jest dobra na cos innego. Maga nie wezma jako tanka, a tanka jako dps'a czy tez CC ;)

także 90% tego jak gramy zależy tylko i wyłącznie od nas
Dokladnie. Pamietam jak pan Cardinal chcial mi wmowic, ze WoW to jest gra bardzo prymitywna :) Zdobyles u mnie "punkta" Warman :)

A co do areny to nie powiem bo magiem się tam chyba najciężej gra
Kazda klasa sie ciezko gra. Skill, skill i jeszcz raz skill (itemki rowniez by sie przydaly)

Reasumując grając w wow'a trzeba grać klasą jaką chcemy (!)
Dokladnie. Grac sie powinno taka rasa jaka nabardziej lubimy ;) Juz widze jak caly serwer przerzuci sie na DK w WotLK...

BTW. nie mówię o chińskich farmerach golda i expa
No oni tez musza chyba grac postaciami jakie lubia :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej witam i pozdrawiam i przechodze do rzeczy. Mam wojownika na 63 lev to moja pierwsza postać. Specjalizuje go na tanka w drzewku protection. Czy enchant broni ma wpływ na generowany threat, jaki jest najlepszy dla mojej klasy i specjalizacji. Jakie umiejętności są najbardziej użyteczne czy istnieje jakiś "pattern" walki dla tanka np najpierw sunder/devastate, revenge itp. Czy lepsza jest broń szybsza lecz z mniejszym dmg czy odwrotnie? Czy zwiększać siłe i stamine kosztem agility. Jak "ściągać" na siebie większą grupe wrogów? Niezbyt dobrze radze sobie w pvp moja wina czy specjalizacja? Jak najlepiej wykorzystać w walce otoczenie? Czy tank zawsze powinien atakować pierwszy? Byłbym bardzo wdzięczny za udzielone porady bo z waszych posto wnioskuje iż macie duże doświadczenie z grą. Dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tank zawsze powinien atakować pierwszy

Tak, tank powinien atakowac ZAWSZE pierwszy. Inaczej aggro przechodzi na innego gracza.

Czy zwiększać siłe i stamine kosztem agility

Jak najbardziej. Stamina jest najbardziej potrzebna tankowi.

Jak "ściągać" na siebie większą grupe wrogów
Uzywasz czegos takiego jak AOE. Jest to "skill", ktory zadaje dmg w okreslonym terenie.

Wiecej Ci nie pomoge, gdyz nigdy nie bylem tankiem. Powodzenia zreszta :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zrobić sobie alta na serwerze Burning Legion (wcześniej grałem na Balnazzarze). Moglibyście mi polecić jakąś levelującą gildię w Hordzie???

A do czego to ma byc postac? Chcesz ja rozwinac do 70lvl, a moze Twink? Z gory uprzedzam, ze BL juz jest zapchane i lataja tam sami gracze z epixami. Ciezko Ci bedzie znalezc jakas lvlujaca gildie. Jest pare jednak "twinkowych gildii". Mam osobiscie kumpla ktory nie posiada zadnego 70lvl, bo gra na Twinkach ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem o BL głównie ze względu na dużą ilość grających Polaków, chyba że jest jakiś inny fajny serwer z dużą liczbą Polaków?

Postać ma być tylko do PvE bo od bawienia się w PvP to mam pare innych postaci na innym realmie. Myślałem nad tankiem lub dps np. rogalem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie w WoWie jest wszystko dość dobrze zrównoważone
Znerfować drutów i będę zadowolony, bo to jest tragiczne jak w 3 soby leje się takiego resto i ubić nie można. Rzuci takie zero 3 leczące spelle i ucieka, potem nature swiff i w kółko. Nie rozumiem ludzi grających taką tchórzliwą klasą 8-)

udało mi się nieraz wygrać z każdą klasą
Tak ubierając zdanie to ja też zabijam ol :P Generalnie chodziło mi o to, że mag jako taki nie ma zbytnich szans na swoje konter klasy, jak np. lock.

Nie ma zadnego takiego bota, ktory ulatwia ci granie na arenie. Mozna jedynie ustawiac pojedynki.
Sorry, ale jesteś trochę nieogarnięty. Chodziło mi o określenie człowieka jako bota, który gra jak bot, jestem botem - czyli zerem. Teraz zajarzyłeś? :)

Kazda klasa sie ciezko gra. Skill, skill i jeszcz raz skill (itemki rowniez by sie przydaly)
Tja. Casterami na rajdach oraz lockiem/disc priestem na arenach gra się bardzo trudno :mellow:

tank powinien atakowac ZAWSZE pierwszy.
E tam, można wyciągać sheepem, jak ogarnięta grupa czy hunterem z trapem <ziewa> Mówię o heroikach oczywiście, na rajdach - masz rację, tank powinien cisnąć pierwszy.

I dwa słowa - kocham swojego maga, nie uważam że jest znefrowany jak ktoś tam kiedyś płakał o swoim imba hunterze i nigdy bym go na żadną klasę nie zamienił. Lubię nim grać, sprawia mi przyjemność czy to dpsowanie na rajdach jako fire, czy arena jako frost. Staram się tylko obiektywnie ocenić go w stosunku do innych klas. Polecam wow-insidery arcane brilliance, tam jest dużo fajnych rzeczy na temat :)

A co do Burning Legiona, to 3000 ratingu DonLolo z Wladem FTW, nie wiem jak można grać na takiej cziterskiej bgrupie do spółki z wintraderami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znerfować drutów i będę zadowolony, bo to jest tragiczne jak w 3 soby leje się takiego resto i ubić nie można. Rzuci takie zero 3 leczące spelle i ucieka, potem nature swiff i w kółko. Nie rozumiem ludzi grających taką tchórzliwą klasą 8-)

Ja ci dam nerfować druidów :P. Chociaż resto drutów czasami naprawdę ciężko ubić, ta klasa ma świetne HoTy, więc można go lać i lać, a ten dalej ma sporo życia. Wczoraj na BG wpadałem na armię druidów broniących bazy - dwa misie i dwa drzewa. Szturmowaliśmy i szturmowaliśmy, dopiero po 3 próbie daliśmy radę. Misiaki z kupą życią i armora, do tego masowo HoTujące drzewa to ciężki przeciwnik :P. Dopiero jak poszło CC na korzeniastych, to zdobyliśmy flagę :P.

Jeszcze taka ciekawostka, też z wczorajszego AB. Pierwszy raz z czymś takim się spotkałem, ale to ponoć nie jest rzadki widok. Jeden hordziak kontrolował kilka kont jedną klawiaturą, czyli wpadało na bazę nagle 4 shamanów i kierujący nimi druid, który jednym kliknięciem zsyłał na ciebie całą tę zgraję wysiedleńców - intant death. Do tego shamanami stawiał dziesiątki totemów, więc był zbuffowany na 3 linijki pod portretem :P. Gość prawie nie do zatrzymania, ale zdobył parę baz, a potem zaczął bronić jednej, więc daliśmy sobie z nią spokój i zajmowaliśmy resztę. Niestety, przegraliśmy bodaj 100 punktami, gdyby nie on, to byśmy wygrali :/. Żeby było ciekawiej, Blizz nie uznaje tego za coś nielegalnego. Dopóki gość płaci za wszystkie konta, to wszystko jest w porządku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dwa słowa - kocham swojego maga, nie uważam że jest znefrowany jak ktoś tam kiedyś płakał o swoim imba hunterze i nigdy bym go na żadną klasę nie zamienił. Lubię nim grać, sprawia mi przyjemność czy to dpsowanie na rajdach jako fire, czy arena jako frost. Staram się tylko obiektywnie ocenić go w stosunku do innych klas. Polecam wow-insidery arcane brilliance, tam jest dużo fajnych rzeczy na temat :)

Wafel a ty pykasz areny z deep frost czy jakąś mieszankę masz??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale jesteś trochę nieogarnięty. Chodziło mi o określenie człowieka jako bota, który gra jak bot, jestem botem - czyli zerem. Teraz zajarzyłeś?
Nieograniety to ty jestes Waflu. Wedlug mnie zdanie: "na arenie jedziesz z botami" brzmi dosc zrozumiale. A co sobie w glowie "upstrykales" to juz nie moja wina.

Tja. Casterami na rajdach oraz lockiem/disc priestem na arenach gra się bardzo trudno
Beh, nie tylko casterami sie ciezko gra. Po pierwsze... Taktyka, zgranie z kumplem, wiedziec co zaatakowac pierwsze etc. To jest droga osiagniecia ratingu 2000 :) JA juz to mam za soba ;)

Blizz nie uznaje tego za coś nielegalnego. Dopóki gość płaci za wszystkie konta, to wszystko jest w porządku
Przeciez mozna miec chyba wiecej niz dwa oddzielne konta bankowe? :) To samo jest w WoWie. Uwazam, ze jak placi to ma prawo grac na kilku kontach :) Gratuluje temu Panu :D

PS. Wczoraj dropnal mojemu kuzynowi MH Warglaive of Azzinoth (ten legendarny z Illidana). Dzisiaj sobie go wyprobowalem. Bajka... Nie moge sie doczekac jak dropnie mu OH :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci dam nerfować druidów
Takie luźne myśli dotyczące tych %#!@$ miśków 8-)

pykasz areny z deep frost czy jakąś mieszankę masz??
17/0/44, czyli improved counterspell, który jest nieoceniony w walce z healerami, a szczególnie z szamanami, którzy praktycznie wszystkie spelle mają z rodziny nature. Wyłączenie typa na 8 sekund jest czymś boskim. Deep frost jest imo taki sobie, niektóre talenty są na arenie bezużyteczne, wolę je włożyć w arcane właśnie.

I JEZUS MARIA, Karczmarz. Znasz pojęcia ironia/sarkazm? Albo inaczej - widać że mnie nie znasz i nie rozumiesz pewnych rzeczy.

Wedlug mnie zdanie: "na arenie jedziesz z botami" brzmi dosc zrozumiale. A co sobie w glowie "upstrykales" to juz nie moja wina.
Według ciebie, masz rację. Gdybyś nie żył tylko w świecie Wowa, to być może wpadłbyś na pomysł innego zastosowania tego wyrazu. Postaram się wytłumaczyć, bez cynizmu. Na arenie to znaczy na arenie. Jedziesz, miałem na myśli walczysz. Z botami - z ludźmi, którzy nie ogarniają Świata Warcrafta. Nie botami, które spotykasz na ircu, w dowolnym fps single playerze, a określeniem człowieka, skądinąd negatywnego. Już? Fajnie. <merda ogonkiem>

Beh, nie tylko casterami sie ciezko gra.
Tamto to też była ironia -.- co mógł sugerować wyraz 'Tja'. Casterzy mają najprostsze życie na rajdach i nie mów że nie. Casterzy aka dpsowcy, nie healerzy.

To jest droga osiagniecia ratingu 2000
No na bloodlustcie nietrudno o to </koniec brechtu z battle grupy>

Przeciez mozna miec chyba wiecej niz dwa oddzielne konta bankowe?
Po co dwa konta, skoro wystarczą dwie karty kredytowe.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I JEZUS MARIA, Karczmarz. Znasz pojęcia ironia/sarkazm? Albo inaczej - widać że mnie nie znasz i nie rozumiesz pewnych rzeczy.
Kiepska jak dla mnie ta ironia i sarkazm.

Według ciebie, masz rację. Gdybyś nie żył tylko w świecie Wowa, to być może wpadłbyś na pomysł innego zastosowania tego wyrazu
Uuuu ktos tu sobie leczy rowno kompleksy. Kto powiedzial, ze poza WoWem nie widze innego swiata? :unsure: A no jasne, jestes tym psychologiem co probowal mi wytlumaczyc, ze WoW jest zla gra <niech, niech>

Jedziesz, miałem na myśli walczysz. Z botami - z ludźmi, którzy nie ogarniają Świata Warcrafta
A ja myslalem, ze bot to bot. Bardzo cie w takim razie przepraszam, ze nie zrozumialem skrotu myslowego. Swoja droga skoncz ich uzywac, bo sa wrecz do bani...

Tamto to też była ironia -.- co mógł sugerować wyraz 'Tja'
Chyba slowo ta, albo tak... :(

No na bloodlustcie nietrudno o to </koniec brechtu z battle grupy>
Ojejciu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepska jak dla mnie ta ironia i sarkazm.
So /quit

ktos tu sobie leczy rowno kompleksy.
Maan, daruj sobie, naprawdę. Nie jestem jakimś emo dzieckiem, które leczy swoje kompleksy na forum w Internecie. Nie wiesz co odpisać - nie odpisuj, proste jak przejście solo Scholomance. Daleko mi też do psychologa, chodziło mi raczej że jakbyś otworzył się na inne tytuły, chociażby CS 1.6, który jest grany na Lanie i posłuchał, nazwijmy to, motywujących okrzyków graczy, to byś skumał. Zresztą nie, koniec. Nie będę ci już niczego tłumaczył, eot.

Go brutal or go home.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

So /quit
Dziekuje ;)

Nie wiesz co odpisać - nie odpisuj, proste jak przejście solo Scholomance
Wleciales na mnie z $%* za to, ze nie zrozumialem slowa bot? :blink: No sorry, ale nie kazdy musi zaliczac kazda gre na prawo i lewo. Pffff...

Daleko mi też do psychologa, chodziło mi raczej że jakbyś otworzył się na inne tytuły, chociażby CS 1.6, który jest grany na Lanie i posłuchał, nazwijmy to, motywujących okrzyków graczy, to byś skumał. Zresztą nie, koniec
Nie interesuje mnie ta gra. Zmusisz mnie do grania w nia bym zrozumial slowo bot? Heh...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karczmarz=> thx za odpowiedź.

Zastanawiałem sie czy rola tanka nie jest może zbyt trudna na pierwszą postać. Moje większe obawy wzbódził jednak death knight bo jeśli blizzard nie zachowa balansu i DK będzie zbyt dobry to inni tankowie stracą "pracę". Czy w pierwszych dniach po wypuszczeniu dodatku nastąpi zastój w raidach i bg i problem w stworzeniu normalnej grupy bo wszyscy będą grali DK? Na stronie Blizzarda o DK informują iż może on być każdej rasy, o ile człowiek z alliance lub blood elf z hordy to logiczne rozwiązania to gnom czy troll nie widzi mi się w tej roli, a undead będzie jeszcze bardziej martwy czy coś w tym stylu :P . Wiecie może coś więcej na temat możliwości niszczenia budynków, czy będzie to możliwe tylko w Northrend, czy może to powodować wiele bugów? Plus jeśli ktoś ma więcej porad o tankowaniu i może mi pomóc byłbym wdzięczny. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karczmarz=> thx za odpowiedź.

Zastanawiałem sie czy rola tanka nie jest może zbyt trudna na pierwszą postać. Moje większe obawy wzbódził jednak death knight bo jeśli blizzard nie zachowa balansu i DK będzie zbyt dobry to inni tankowie stracą "pracę". Czy w pierwszych dniach po wypuszczeniu dodatku nastąpi zastój w raidach i bg i problem w stworzeniu normalnej grupy bo wszyscy będą grali DK? Na stronie Blizzarda o DK informują iż może on być każdej rasy, o ile człowiek z alliance lub blood elf z hordy to logiczne rozwiązania to gnom czy troll nie widzi mi się w tej roli, a undead będzie jeszcze bardziej martwy czy coś w tym stylu :P . Wiecie może coś więcej na temat możliwości niszczenia budynków, czy będzie to możliwe tylko w Northrend, czy może to powodować wiele bugów? Plus jeśli ktoś ma więcej porad o tankowaniu i może mi pomóc byłbym wdzięczny. Pozdrawiam.

Jeżeli chodzi o DK to będzie tak jak przy wyjściu TBC było z draenei i BE. Wciul tego ratatajstwa latało. Tego dlaczego ludzie hurtem rzucili się na nową rasę nawet najstarsi górale nie wiedzą... Z DK będzie tak samo. Na 100% pierwszy miesiąc to będzie masakra, a w głównych miastach będzie aż czarno od DK. Raidy wraz z wyjściem dodatku będą robić pewnie tylko typowe gildie PvE (raidowe vide Nihilum itp.), a całość uspokoi się wg mnie po jakiś 2 miesiącach no chyba że tak jak mówili kiedyś w Blizzardzie będą w dość krótkich odstępach czasowych wprowadzać nowe klasy (coś tam było o shadow hunterze czy coś takiego ale nie jestem pewny) to wtedy będzie też spore zamieszanie. Sporo news'ów o WTLK znajdziesz na wow.gram.pl

A artykułów o tankowaniu i ogólnie o warku możesz poszukać TUTAJ

Bardzo fajna stronka.

Jeżeli jesteś dobrym tankiem to nigdy nie stracisz "pracy" bo DK będzie raczej tylko dobry na off-tanka bo nie wyobrażam sobie np. gościa z two-handem tankującego Illidana, bo to by było przegięcie na maxa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...