Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

World of WarCraft+dodatki

Polecane posty

Oho, kolega nie wie, co mówi :P. Jakiś czas temu do mojej Battlegroupy (Nightfall) dodano nowy (sam serwer jest stary, "nowy" w sensie "nowo dodany") serwer - Molten Core. Grają tam sami Rosjanie i teraz wszystkie pozostałe serwery codziennie rytualnie palą kukłę Blizza w wielkiej kuźni w IF. Moja BG grupa jest dość przeciętna, Illidiana na każdym serwerze zabiło od jednej do 2-3 gildii, a na MC ponad 20. Dysproporcja w sprzęcie jest więc ogromna i ci cholerni Rosjanie (tak na oko stanowią 90% populacji MC) wpieprzają wszystkim na BG - battelgroundy są przez to cholernie niesprawiedliwe, bo na AB 2-3 wymiataczy z MC (każdy z furą epików z najwyższych endgame'owych instancji) z niewielką pomocą innych jest w stanie swobodnie sklepać nam tyłki. A jak się trafi na ich premade, to już jadą po nas jak chcą. Do tego są chamscy i nieprzyjemni (dużo piszą na forum), potrafią raportować kogoś, że jest AFK za to, że jest z innego serwera niż oni. Wszyscy czekamy, aż wreszcie powstaną rosyjskojęzyczne serwery i ich od nas zabiorą.

No cóż, ja spotkałem na swoim serwerze (Sporeggar - wiem, najlepsza nazwa ze wszystkich serwerów :D) i grupie może kilkunastu Rosjan i wszyscy byli w porządku, pomijając wymykającą się czasem cyrylicę xP Fakt, ze serwer jest RPPvP, generalnie gra się na tym dość przyjemnie - idiotów oczywiście nie brakuje, ale nie przytłaczają, jak to nieraz bywa na zwykłych serwach. Może to dlatego nie przeszkadzają mi Rosjanie:D

Mamy 2 gildie, które załatwiły Illidana, czyli raczej przeciętnie. A Rosjan na forum Sporeggaru jest jak na lekarstwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh co za życie, jednak jestem słabiutki psychicznie. Mimo, że bez WoWa wytrzymałem 3 miesiące i zbytnio nie tęskniłem (do tej pory grałem także tylko 3 miesiace) to jednak chyba wrócę do gry. Po prostu znów mam ochotę pobiegać po tym świecie i zobaczyć w akcji mojego Dwarfa Warriora:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam ochotę... tylko na palenie wszystkiego wokół moim psychopatycznym roleplay Warlockiem (nawet ludzie nie wiedzą, jak przyjemne jest chociaż częściowe naśladowanie Richarda z lfgcomic... I kill kittens, puppies and bunnies... szkoda, że brak psów ;) ). Ale oczywiście w dzień po moim powrocie z wyjazdu komputer musiał się zwalić, tak, że tylko gier i podobnych nie da się odpalić!!!

Chociaż myślę, że spróbuję przenieść zainteresowanie na Argent Dawn realm... Słyszałem, że rp innych graczy jest tam o niebo lepszy niż w Venture Co. (rppvp, żałosny poziom, mniej niż 10% graczy to roleplayerzy, inni dzielą się na tych, co mają gdzieś zasady rp i przyszli po pvp i na nowych, którzy jak zobaczyli ilu olewa zasady, sami też tak zrobili bo, zacytuję jednego bałwana, "... because others don't bother with it."! GM powinni tam zrobić czystkę!!!).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż myślę, że spróbuję przenieść zainteresowanie na Argent Dawn realm... Słyszałem, że rp innych graczy jest tam o niebo lepszy niż w Venture Co.

Dobry wybor, zią.

Choc sam na Argent Dawnie zabawilem raczej krotko, bo raptem 45 minut (1 levelowa postac stworzona w celu 'obcykania' serwera), to z czystym sumieniem moge Ci ten realm polecic. Jesli grasz po stronie Alliance, bedziesz zachwycony - po prostu wpadnij do Goldshire, ew. Stormwind, najlepiej w godzinach wieczornych - sowita porcja dobrego RP gwarantowana.

Nie wiem natomiast, jak przedstawia sie sytuacja po stronie Hordy, ale to nie problem - wystarczy np. spytac na forum AD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestałem grać w WoWa. ;)

A przynajmniej narazie. Te wakacje miałem poświęcić WoWi ale już nie daje rady. Poprostu nawet WoW może się znudzić. Przez wakacje + koniec szkoły udało mi się zrobić 58 Paladina. Problem miałem TYLKO i wyłącznie z Rogue. Strasznie pokombinowałem w talentach i wyszedł dość nietypowy pal. Retri/Prot/Holy (Praktycznie full retri, reszta w holy, niedubitki w prot) Chodziłem z Aurą Prot, oraz wogóle nie uzywałem Judgamenta. Każdy paladyn na miejscu teraz pewnie krzyknął 'Idiota!', ale ja... owniłem all. Na instancji robiłem za dpsa, który nie potrzebuje leczenia. (a jezeli juz potrzebował, sam się leczył). Chodziłem z 2h Sword. Już do niego nie wrócę bo skasowany... Ale i tak było warto poświęć mu tyle czasu! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ludzie po krotkiej przerwie ^_^

No widze, ze premiera WoW: WoTLKa zbliza sie wielkimi krokami. Kto byl szczesciarzem ten wygral beta-key i juz sobie smiga poznajac nowe krainy, mobki etc. Pechowcow odsylam na aukcje internetowe gdzie ow klucz mozna kupic za "jedyne 300zl" :wacko:

A Was pytam:

Co sadzicie o nowym dodatku? klasie DK? instancjach 10-osobowych etc.?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mag dostał sporo nowych buffów, choć jak zawsze "dam ci to, ale w zamian za to". Generalnie jestem zadowolony, wygląda na to, że wszystkie trzy drzewka będą pasowały do rajdów. Dobrym pomysłem jest ulepszony elemental, który regeneruje manę, chciałbym to zobaczyć w porównaniu z Spriestem, nowym retri, hunterem i moonkinem.

Instancje 10-osobowe będą rządzić. Uwielbiam Zul Aman na ten przykład. Zobaczymy jak będzie i szczerzę wątpię żeby data listopad/grudzień 2008 się sprawdziła, to nie w stylu Blizza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instancje 10-osobowe będą rządzić. Uwielbiam Zul Aman na ten przykład
Moj blad. To nie beda instancje, lecz raidy. Ja rowniez uwazam, ze cos takiego moze byc calkiem fajnym pomyslem. Skoncza sie nocne zabawy (czyt. od 20:00 do 1:00). Bedzie mozna sie bardziej skupic na zgraniu z kumplami etc. Oczywiscie looty beda sie roznily.

Zobaczymy jak będzie i szczerzę wątpię żeby data listopad/grudzień 2008 się sprawdziła, to nie w stylu Blizza.
Ja slyszalem o premierze - pazdziernik 2008 :blink: Wiesz, wydaje mi sie ze Blizzard spieszy sie z produkcja WoTLKa, gdyz graczom nie wystarcza juz Sunwell... Nie jedna gildia juz wyczyscila tam wszystko.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wam się podoba nowy cinematic trailer dla mnie wypas, spokuj śmierci pcha nas w pod skrzydła jedynego prawdziwego króla ach gdyby można było stanąć po Jego stronie...

Karczmarz-> Mnie dziwi brak defiance w drzewku protection u warriora jeszcze trudniejsze budowanie threat :(((

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik całkowicie inny od poprzedników. (Nie ma 'przedstawiania' postaci) U mnie idzie jednak na 3 miejsce. (1 jest filmik z orginalnego WoWa). Filmik dobry (nawet bardzo) jednak przy wcześniejszych blednie. (Mało akcji :< oraz brak zróżnicowania).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja sądzę o WoW'ie:

Plusy:

- Wciągający i wielki świat

- Duża ilość uzbrojenia :)

- Spora społeczność graczy (największa)

- 2 strony konfliktu (w tym kilka ras do wyboru)

- Dużo Questów

Minusy:

- BRAK zrównoważenia klas (Wyraźnie to widać na wyższych level'ach)

- Abonament

- Cukierkowy świat (Dzieckiem już nie jestem)

- DzIeCi NeO, Koreńce itd. (Plaga każdego MMO)

- Częste zjawisko "No-Life" (jak na MMoRpg)

Moim zdaniem, wciągający świat i duża społeczność to za mało, aby zatuszować słabe PvP oraz wysoki Abonament. Moim zdaniem: Gra niewarta świeczki :)

Jak płacić to najlepiej zagrać w gre z Najlepszym PvP na rynku: Lineage 2 lub poprostu isć na zdrowy rozsądek i kupić Guild Wars (B.Dobre PvP, Kampanie itd.)

Pozdr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRAK zrównoważenia klas (Wyraźnie to widać na wyższych level'ach)

Jaki miałeś najwyzszy lvl zeby tak mówić? Fun sie nie liczy...

Abonament
Dla nie których wada, nie których zaleta. Widzisz sam, co dzieje sie w darmowych mmo.

DzIeCi NeO, Koreńce itd. (Plaga każdego MMO)

Dzieci Neo - Grałeś w Tibie? XD Już nigdy nie powiedzialbys, ze w WoWie sa dzieci neo.

I co masz **** do Koreanców? o_O

Częste zjawisko "No-Life" (jak na MMoRpg)

Nie widze w tym nic złego, jezeli ty sam nie jestes nolife. Taki nolife, kurde, zna sie na rzeczy i 4 Nolife'ów na instancji jest mieć lepiej niż 4 'Normalnych ludz' (cokolwiek by to znaczyło)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi z tym No-Life co że wszystkie postaci powinne być sterowane przez gracz vendorzy, battlemasterzy, strażnicy :P i którzy gracze podieliby się tego zadania ;). A może za mało ludzi na serwerze? Przenieś sie do takiego co jest High albo Full. Koreańczycy ? Na europejskich realmach? Jest ich prawdopodobnie niewielu albo ty mieszkasz w Azji :)

Chyba że chodzi o n00b-life częste zjawisko (sam też jestem :P).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak rzeczywiście chyba o to chodziło Loczasowi :rolleyes: Najczęściej ludzie którzy uważają iż gracze WoW nie mają życia sami spędzają czas wolny przed telewizorem, gadu gadu czy nabijają znajomych na naszej klasie ale to oczywiście o wiele lepsze od jakiejś głupiej gry. Przecierz oglądanie telewizji wymaga wielkich umiejętności i jest takie super :P . A prawda jest taka iż większość ppl ma dużo innych pozagrowych zainteresowań i to nie jest dla nich jakaś religia a tylko sposób na przyjemne spędzanie czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak rzeczywiście chyba o to chodziło Loczasowi :rolleyes: Najczęściej ludzie którzy uważają iż gracze WoW nie mają życia sami spędzają czas wolny przed telewizorem, gadu gadu czy nabijają znajomych na naszej klasie ale to oczywiście o wiele lepsze od jakiejś głupiej gry. Przecierz oglądanie telewizji wymaga wielkich umiejętności i jest takie super :P . A prawda jest taka iż większość ppl ma dużo innych pozagrowych zainteresowań i to nie jest dla nich jakaś religia a tylko sposób na przyjemne spędzanie czasu.

Jak juz, to ci wszyscy krzyzowcy to ziomale-cwaniaki, dla ktorych powodami do dumy jest zaliczanie 2. laseczek na tydzien, nawalanie sie winem marki wino lub puszczanie bełta. Szkoda tylko, ze nie wpadli na to, iz jacy ludzie, takie zainteresowania; ktos z natury towarzyski i energiczny bedzie spedzac czas na dyskotece ze znajomymi, podczas gdy osoba cicha i niesmiala zapewne bedzie wolala posiedziec w domciu, czytajac ksiazki, grajac na kompie lub ogladajac TV. Po prostu troche tolerancji, do krocset! Ale nie, przeciez lepiej pokozaczyc, najezdzajac na Bogu ducha winnych graczy...

Odnosnie samej gry - na endgame content w sumie gwizdze, gdyz i tak nie raiduje. Duze nadzieje wiaze natomiast z world PvP (Lake Wintergrasp sie klania). Po cichu licze na walki o skali oblezen z Lineage'a, w ktorych udzial biora zarowno npc, jak i gracze. No i dobrze by bylo, zeby mieso armatnie przeciwnika bylo wlasnie miesem, a nie bossami w wersji alpha (vide Warmasterzy z Alterac Valley).

Jak Blizz i to spieprzy, tworzac cos na wzor dennych PvP objectives z TBC, chyba odpuszcze sobie dalsza gre.

A poki co czekam... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskoteki też lubie przynajmniej raz w tygodniu wale do klubów z przyjaciółmi ale w WoWka lubie przyciąc i to ostro,rower (Kona), plus książki (Przerabiam Trylogie Husycką i poraz drugi zew Cthulu Lovercrafta) i jeszcze niech ktoś powie że nie mam życia :P.

PvP miele teraz ostro i rzeczywiście brak epickiego w nich rozmachu mam nadzieje iż WotLK to zmieni. Pozdrawiam Userów WoW i CDA Forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A prawda jest taka iż większość ppl ma dużo innych pozagrowych zainteresowań i to nie jest dla nich jakaś religia a tylko sposób na przyjemne spędzanie czasu.

Tak zwani niedzielni gracze ;) A teraz zupełnie na serio.W końcu postanowiłem się troszkę pobawic WoW'em. W końcu są wakacje ;) Pierwsze wrażenia ? Gra rzeczywiście bardzo dobra i wciągająca, nic dziwnego, że są tacy co świata poza nią nie widzą. Do tego te świetne recenzje i mnóstwo ludzi z wykupionymi abonamentami.

Minusy:

- BRAK zrównoważenia klas (Wyraźnie to widać na wyższych level'ach)

- Abonament

- Cukierkowy świat (Dzieckiem już nie jestem)

- DzIeCi NeO, Koreńce itd. (Plaga każdego MMO)

- Częste zjawisko "No-Life" (jak na MMoRpg)

Tak, abonament to wada ale mając taką grę wykupioną na miesiąc mało który gracz myśli o kupnie nowych gier ;) Więc wydatki miesięczne na gry w wielu przypadkach zasadniczo się nie zmieniają. Cukierkowa grafika ? Też nie przedam ale pewnie komuś się podoba. Widac gra skierowana do Amerykanów, bo rzekomo to oni lubią w grach kolorowe światy i taki szaro-bury Gothic im nie odpowiada ;)

No-Life ? Tak i tu się zaczyna problem. Pewnie dlatego po wygaśnięciu 10-dniowego Trail'a zrezygnuję z WoW'a. Cóż ... studia trzeba jakoś skończyc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wow'a gram ponad 8 miesięcy i muszę powiedzieć że nie żałuje nawet minuty spędzonej przed kompem, co do kwestii no-life to mimo że ostro pogrywam to znajduje czas na prace, szkołę, dziewczynę i spotkania ze znajomymi ale co ja będę sie tłumaczył ludziom którzy myślą stereotypami i dla nich każdy gracz to zapryszczony, zakompleksiony analfabeta społeczny, powracają do samej gry to grafika mi nie przeszkadza może dlatego że lubię mangowe klimaty i słodziutkie kolorki mi nie przeszkadzają :D gram na serwerze Khadgar PvE może ze względu na postać jaką kieruje bo warrior na PvP to raczej sie nie sprawdza a w rajdach bez niego ani rusz ;) na początku był fury teraz jest prot ale cóż poradzić presja gildii ;) a z dziećmi NeO sie spotkałem raz może dwa i to zapewne dzięki temu że jest wspomniany abonament więc ogółem nikt w WoW,ie życia nie uprzykrza, jak już każdy pisze coś o nowych talentach to i ja się wypowiem, tank nie będzie miał się z czego cieszyć ale żyć sie da.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...