Skocz do zawartości
Gość kabura

Diablo (seria)

Polecane posty

Stworzyłem sobie postać sezonową i zabrałem się za przechodzenie kampanii, ale chyba jednak odpuszczę na dzień lub dwa, bo wygląda na to, że wracają problemy z połączeniem i dwa razy zwyczajnie przerwało mi grę. Niefajne. Też mieliście jakieś problemy, czy tylko ja jestem takim szczęściarzem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem wczoraj problemy, najpierw ping wyskoczył do 1500 a później wywaliło mnie z serwera. Na nieszczęście było to przy walce z bossem na 15 poziomie GS jak miałem jeszcze 1/3 czasu do końca i trochę się zbulwersowałem, bo wszystko się poszło paść (ani nie ulepszyłem klejnotów, straciłem klucze, nie zebrałem lootu itd.). Później też miałem problemy z lagami (co jakiś czas ping wyskakiwał w kosmos) i dałem sobie spokój. W WoW'ie już problemów nie miałem, więc wątpię że to coś z łączem.

R1Powi chyba postać HC zginęła z tego co widziałem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat nie miałem wczoraj problemów. Grało się całkiem przyjemnie, bez lagów ani zerwań połączenia.

Ja się zabrałem z kolei za Czarownika, sezon to jakaś motywacja jest chociaż trochę słabi mnie wizja rozwijania wszystkich rzemieślników na max. poziomy i zbierania receptur. Rankingi mnie średnio obchodzą bo z nolajfami (że użyję takie słowa) i tak nie mam szans grając po 1-2h dziennie (i to nie przez okrągły tydzień), głównie ciekawią mnie te ekskluzywne zestawy i legendarki. A skoro postać i tak przechodzi potem do "puli ogólnej" to i na przyszłość zostanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R1Powi chyba postać HC zginęła z tego co widziałem tongue_prosty.gif

A gdzie tam :) Tylko do innej zakładki na liście postaci się przeniosła. Obecnie mauzoleum :P Ale mam już nową na 26lvl.

Fajnie dalej się w to to pyka, zwłaszcza na HC. Boję się trochę, że zaraz mnie jakieś DC zabije, ale nie ma ryzyka, nie ma zabawy :) Szkoda jedynie, że wbrew temu, co myślałem, jednak ludzie aż tak na sezony HC się nie rzucili i w połowie drugiego aktu nie ma ani jednego kompana do grania od norma po mistrza. Za to miło, że po drodze poleciało mi już parę legend, a bronie dwuręczne są obecnie mocne na tyle, że mój szaman po znalezieniu legendarnej włóczni, biega właśnie z nią. Oby dorwał do 70lvl i riftów, bo na HC jeszcze ich nie doświadczyłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RoZy? Wstałeś już :) ? Ja wytrzymałem do 5 rano, ale dalej już nie dało rady.

W końcu doświadczyłem na własnej skórze systemu Nemesis. Najpierw pad zaczął miarowo drżeć w dłoniach, potem rozległy się jakieś trąby i w końcu pojawiło się to czerwone monstrum (z jednym portretem gracza pod swoim paskiem życia). Już myślałem, że mnie załatwi jednym uderzeniem, bo znajdowałem się w tym czasie na 28 levelu, a gość z mojej listy znajomych, który został zabity przez Nemesisa był na 65... Nie wiem, czy to cud, czy może te bestie skalują się do poziomu gracza, któremu wchodzą z buciorami do rozgrywki, ale udało mi się go pokonać na ćwiartce paska życia. Poleciało mi z niego sporo żółtych, "Zerwikapturek" i prezent dla innego gracza, który od razy wysłałem.

W ogóle z tą skrzynką pocztową to jest fajny bajer. Samemu można tworzyć przesyłki i wysyłać paczki dla znajomych, oczywiście odbierać od nich także. I ten moment, gdy otwierasz paczuszkę, a tam ładny legendarny toporek sobie siedzi :trollface: .

Warto mieć trochę ludzi na liście znajomych, bo podczas normalnego przechodzenia kampanii (myślę, że w trybie przygodowym i szczelinach to też występuje) co jakiś czas z losowego demona poleci ładnie zapakowany prezent dla gościa z listy. Ale, uwaga - to działa też w drugą stronę. Także co jakiś czas dostajemy "diablowatego sms-a", który swoją ikonką koperty nad kulą zasobu klasowego, informuje nas, że już coś tam listonosz nowego przyniósł :trollface: . Świetny bajer i mam nadzieję, że do wersji PC też go wprowadzą.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sezony są szansą tylko na jedno. Na to, że będę miał większą szansę na to, że jeśli jutro wieczorem stworzę sobie barbarzyńcę w trybie hardcore, nie będę musiał przechodzić całej gry w pojedynkę, bo tak to zazwyczaj wyglądało. Już tylko ten tryb jeszcze jako tako mnie bawi i chętnie bym sobie trochę 70-poziomowcem na udręce pofarmił. Pewno do zgonu smile_prosty.gif

Postaci czy swojego na serce? chytry.gif

Ja miałem wczoraj problemy, najpierw ping wyskoczył do 1500 a później wywaliło mnie z serwera.

Kilka dni i się przewali tłok po patchu

O godzinie 2 w nocy kilku graczy jako pierwszych w europie pokonało Maltaela na u6.

Hehe w CV sobie wpiszą icon_mrgreen.gif ja na sezony zajrzę dopiero jak do dropienia nic nie pozostanie fajnego.

Boję się trochę, że zaraz mnie jakieś DC zabije, ale nie ma ryzyka, nie ma zabawy smile_prosty.gif

Akurat to powiedzenie to z inną zabawą mi się kojarzy :D

RoZy? Wstałeś już smile_prosty.gif ?

Hmmm chyba tak... a co proponujesz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetestowałem sobie Dar Ramaladniego (bo mi dwa wypadły :))

http://eu.battle.net/d3/pl/item/ramaladnis-gift

Jak działa to każdy z opisu wie, ale już z niego nie wynika że gniazdo ani nie zabiera żadnej z właściwości, ani nie blokuje możliwości jej zmian u wieszczki - rewelacja :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, znaczy da się wyrabiać gniazda w przedmiotach? Czad! :] Mam nadzieję, że Blizz tego później nie zmieni bo byłoby słabo.

Ale ja na razie i tak gram w sezony krzyżowcem i przechodzę sobie od nowa kampanię. Powoli i na spokojnie. W sumie dla mnie liczy się tylko dobicie do tej siedemdziesiątki i odblokowanie transmogryfikacji (bo mogę :P), a jak przy okazji wpadnie coś jeszcze to też spoko.

BTW, wy też dostaliście miesiąc grania w WoWa z trzema dodatkami za ogrywanie Diablo? Miło, ale mnie nie jest szczególnie potrzebne. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy właściciel D3 dostał :) jest o tyle fajne, ze tak naprawdę gdybyś chciał zacząć grac w WoWa do Cata, nie musisz robić nic prócz opłacania abonamentu, bo gry juz masz. Ja popykalem juz kiedyś, bo to nie pierwsza taka akcja i raczej uszczuplania portfela co 2 miesiące nie planuje :)

Mi na HC idzie całkiem fajnie. Dobilem do 40 paragona juz, Kadala oczywiście dala mi juz 2 setowe zbroje dla szamana, z dropu szybko doszła głową Zunimassy i chyba muszę powoli rozglądać się za RoRGiem. Jak pozyje jeszcze trochę, bo dziś juz raz zrobiło mi się gorąco strasznie :P

Edytowano przez R1P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jeny, gram tym krzyżowcem nastawionym całkowicie na regenerację zdrowia. Na razie jadę na normalu i jestem dosłownie nieśmiertelny. Belial mógł mnie tłuc jak chciał, a i tak żaden jego atak nie był w stanie ściągnąć mi życia choćby do połowy, a to i tak regenerowało się do pełna w ułamku sekundy (gdybym atakował byłoby jeszcze szybciej XD). Nie jestem tylko pewny jak coś takiego sprawdzi się na wyższych poziomach trudności. Znaczy, regeneracja na pewno jest przydatna, ale wybieram ją zawsze kosztem wytrzymałości i ataku, więc nie zadaję kosmicznych obrażeń. Nie sprowadzi się to do tego, że później będę tłukł zwykłe moby w po kilka minut?

I jeszcze pytanko. Na ile opłacalne jest wzięcie pasywki pozwalającej walczyć mieczem dwuręcznym i tarczą? Przyznam, że korci mnie taka wizja postaci (choć i tak cieszyłbym się bardziej z dwóch mieczy dwuręcznych :D), ale nie wiem czy zmniejszenie obrażeń o 20% i co by nie mówić, marnowanie na to slotu jest tego warte.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybranie pasywa pod tytułem "Niebiańska Siła" jest opłacalne, bo pomimo tego, że patch 2.1 obniżył obrażenia zadawane przez broń dwuręczną w duecie z tarczą (przy korzystaniu z wyżej wymienionej umiejętności) o 20% to i tak jesteś na plusie, ponieważ łatka zwiększyła także ogólne obrażenia wszystkich broni dwuręcznych o 25% - 30%.

Jest jeszcze drugie wyjście, z którego ja osobiście korzystam, czyli zrobienie sobie dwóch krzyżaków. W moim przypadku, jest to facet, który korzysta właśnie z "Niebiańskiej Siły", by walczyć największym uzbrojeniem, ale i nie rezygnować z tarczy, a drugą postacią jest kobieta, która używa korbacza jednoręcznego i również tarczy. W jej przypadku, zamiast skilla pasywnego na dwuręczniaki, wybieram "Ferwor", bo daje niezłego "kopa" mniejszym broniom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy ktoś z was dostał może Wings of Valor za nic? Z tego, co wiem skrzydełka dostawało się za zamówienie pre-ordera, czego ja nie zrobiłem. Zakupiłem grę kilka dni po premierze, a jakiś tydzień temu dostałem wiadomość z Wings of Valor w środku. Jestem ciekaw, czy coś im się potentegowało i czy komuś jeszcze dali taki prezent.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdobyłem ten legendarny gem z królowej Goblinów, który ma szanse na wydropienie z mobków "deszczu golda". Ulepszyłem go do 16 poziomu, co daje mi łącznie 49% szans na taka akcję. Tak wygląda mój ekran po typowym ubijaniu mobków na czas z przeklętej skrzyni.

http://i.imgur.com/yJ9LZBw.jpg

:D

W zasadzie to zacząłem ignorować to złoto, bo leci jak oszalałe. Jakbym wpisał kody hehe. Screen był zrobiony z poziomu Master, ale normalnie gram na Udręce V, golda mam tyle, że nie wiem co z nim robić :D Nawet nie widze sensu ulepszania tego na wyższe lvl, bo już jest OP. Ciekaw jestem jak szybko to znerfią :)

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...