Skocz do zawartości

Diablo (seria)


Gość kabura

Polecane posty

Jakim cudem mają hasła? Rozumiem, że wielu graczy korzysta z prostych typu diabolo1, jednak sam posiadam potężne i skomplikowane hasło. Potwierdzone są te kradzieże, bo z tego co wiem, to Blizz walczy również z problemem znikających itemów, co z kradzieżą wiele wspólnego nie ma.

Blizz narazie w kulki leci i udaję że nic się nie dzieje, ale jak się wczytasz w forum na american english czy nawet na polskim to są ludzie hackowani przez jedną i tą samą osobę.

http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/4209822646?page=3 Tutaj polacy mówią o włamach na konto.

Edytowano przez Dariusxq
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to podobno isty na trade serwerach wywołują uśmiech politowania

Wystarczy porównać dawną cenę Aracha (25ist+) z obecną (1-2 pule), a otrzymasz obraz tego, jak Blizz zmienił grę.

I narzekać będę jeszcze na osobny loot, który powoduje, że przedmiotów w grze (tzn. w domu aukcyjnym) jest zbyt dużo. Chyba wolałem walkę o przedmioty, niż komfortowe kupowanie itemów w domu aukcyjnym.

Ja nie dość że mam skomplikowane, chyba 15 znakowe hasło, to jeszcze mam podpiętego tokena pod telefon, także włamu się raczej nie obawiam. No, chyba że to nie są hacki na konta, tylko na serwery blizzarda, wtedy już nawet token nie pomoże. Na razie nie wiem czy są itemy, nie grałem od wczoraj i nie sprawdzałem.

Patrzyłem kilka tematów na forach Blizza i wszystko wskazuje, że jest to prawdopodobnie błąd serwerów. Ludzie, którym znikają przedmioty nie mogą właściwie taką postacią grać. Nie da się założyć przedmiotów, atakować i normalnie funkcjonować. Blizz zapowiedział, że będą takie konta przywracać do stanu sprzed logowania (trzeba napisać do pomocy technicznej). Wydaje mi się, że kradzieże, to kropla w morzu problemów. Mam nadzieję, że mam rację, bo jeśli nie...

Edytowano przez Scumgrief
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwery niby są już aktywne, ale ciągle dostaję Error37 przy próbie zalogowania. To doprawdy żenujące, człowiek płaci grube pieniądze i nie może nawet w resztkach swojego czasu wolnego pograć sobie w single player. Następna okazja - za tydzień (pięć zaliczeń samo się nie zda). Dziękuję, Blizzard!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest słabszy od mojego niebieskiego to chociaż trochę kaski się dostanie

Waćpan raczysz żartować....? :) Nawet jak trafię na średni żółty przedmiot, to co najwyżej mogę dostać 200-300 sztuk złota. Żadna łaska, 2 minuty ubijania monstr, i zbiorę tyle samo. Żeby za magiczne przedmioty dostawać jeszcze po kilkaset sztuk złota, to nawet by było to opłacalne, a tak przerabiam wszystko u kowala.

To doprawdy żenujące, człowiek płaci grube pieniądze i nie może nawet w resztkach swojego czasu wolnego pograć sobie

Ja tam nie narzekam, bo jest i tak o niebo lepiej niż w przypadku premiery pewnej rodzimej gry RPG...

U mnie również bład 37, tak więc dziś chyba wezmę się za czytanie książek/ C&C 3....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zaczynam grać w Diablo II LoD i mam kilka pytań:

- Jaką postacią zacząć grę? Jaka jest najłatwiejsza i jakie dawać w niej umiejętności?

- Czy atrybuty postaci można zresetować w każdym momencie gry?

- Czy trzeba zarejestrować grę na Battle.net?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sowa69

Klasa: To zależy od stylu gry, ale najłatwiej gra się moim zdaniem Barbarzyńcą i Zabójczynią, która jest już rozwinięta. Grając oboma klasami nie miałem większych problemów walcząc nawet z Bossami.

Atrybuty: Nie można. Dlatego popatrz na poradniki, bo jak źle umieścisz talenty, to możesz mieć duże problemy w walce.

Rejestracja: Nie, nie trzeba, do póki nie chcesz grać w internecie.

PS:

1. Łowczyni Demonów rządzi :)

2.Czy istnieje możliwości, żeby templariusz w końcu zamknął swoją jadaczkę? Zaczyna mnie już strasznie wnerwiać.

Edytowano przez scorpix
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sowa69: co do Twoich pytań to:

- co do postaci to zależy od tego jaki styl gry preferujesz. Najlepiej wypróbuj każdą z postaci i wtedy zdecyduj (a i w internecie spróbuj znaleźć buildy dla postaci, którą zdecydujesz się grac);

- nie resetuje się umiejętności w Diablo II (chyba, że coś się zmieniło; dawno nie grałem), więc raz przydzielone pozostają na stałe;

- co do rejestracji to niestety nie pamiętam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grając w Diablo 2 najlepiej trzymać się jednego drzewka, a wręcz 2-3 umiejętności (są oczywiście wyjątki jak pole statyczne Czarodziejki). W Diablo III nie ma takiego problemu :) . Pomimo wszystko grając Łowczynią (oryginalnie nazwanej Sylvanas) zawsze dostosowuję swoje skille aktywne do sytuacji przed walką. Moim zdaniem dzięki samoistnemu awansowaniu możemy dostosować sobie skille pod siebie, bez ryzyka, że wybierzemy sobie zły build. Blizz nas tym razem prowadzi za rączkę... jak kto lubi. :)

@Raiven http://www.keye.pl/ lub http://www.gamecodes.pl/diablo-3-cd-key.html

Edytowano przez scorpix
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Scorpix Mam dusze kolekcjonera także cd-keye odpadają ;) A drugi sklep który podałeś też nie ma nawet kluczy już w ofercie ;o A pierwszy jest typowym przykładem zdzierstwa i braku jakichkolwiek barier moralnych sprzedawców w Polsce (czyt.cena) ... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką prostą sztuczkę na errory, wpisuje hasło aż wbiję :) Drugi raz tak miałem że nie mogłem grać przez error ale po paru (parunastu) wpisaniach hasła wbiłem i cieszyłem się gra :D

U mnie w mieście Edycji zwykłej było tyle że rozeszła się w ciągu 10-20 min (parę sztuk było może z 10-20) Jeden koleś wyrwał z rąk pracownikowi grę który układał ją na półkach. Niby czekał 4 godziny na dostawę :D.

Edytowano przez NieMy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Raiven D3 poprostu... nie ma, tak jak Ty szukałem pudełka w rozsądnej cenie i nawet na allegro jeśli jest normalna cena to są to zamówienia na przyszłą partię która dojdzie za tydzień-dwa

Zamówienia na przyszłe partie można dostać w cenie niższej np. tu http://www.euro.com.pl/gry-pc/blizzard-dia...html?from=ceneo dużo sklepów wycofało ofertę, która pojawi się ponownie jak diablo "dojdzie" (swoją drogą co oni będą tylko czasu robić z tą grą? ręcznie sklejać pudełka czy też może rowerem te dostawy sprowadzać do Polski...)

Edytowano przez tridanis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegrałem dziś cały 1 akt na koszmarze - zmiana brobi z 2x1h na daibo (już 790 dmg) sprawiła mi spory problem, ponieważ zwyczajnie byłem przystosowany do większej mobilności i szybkości ataku ... jednak comi po tym, jak biłem i biłem tego 1 moba 30 sekund a reszta na podobnym poziomie leciała do kolejnej grupki? :P

Jutro 2 akt z tymi samymi ludźmi, poznanymi w trakcie gry :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]jednak comi po tym, jak biłem i biłem tego 1 moba 30 sekund a reszta na podobnym poziomie leciała do kolejnej grupki?

To musiałeś mieć wyjątkowo słabe te 2 bronie, bo ja wprawdzie choć słabiej klepie to w czasie gdy ty wykonasz 1 hita, ja mogę zrobić ze 3 i walnąć z SSSa, dzwona i uciec.

Tak z innej beczki, zacząłem grać na trybie hardcore Barbarzyńcą i na razie ubiłem króla szkieletów. Przejście gry na normalu w trybie hardcore nie powinno być raczej problemem. Wystarczy, że w 3 akcie będę uważał na moby kamikaze i powinno pójść gładko. Zauważyłem też, że można zdobyć achievementy za zabicie głównych bossów w aktach na każdym kolejnym poziomie trudności. Ciekawe kiedy pojawi się jakiś maniak, który zrobi Diablo w trybie hardcore na inferno :D

Btw. http://us.battle.net/d3/en/blog/5406050/Ch..._Soon-5_11_2012 będzie armory :D

Edytowano przez Amasuke
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, a ja korzystając z darmowego weekendu w Torchlight 2 (i, że D3 jeszcze nie przyszło) postanowiłem go wypróbować...

Diablo 3 przy tym jest czarno-białe i ponure jak grabarz na wiosnę. Ok - jeśli chodzi o efekty czarów, maszkary i kolorowość tychże to jest podobnie. Stylistyka potworów też dość zbliżona. Ale już postacie bohaterów i zwłaszcza scenografia o wiele bardziej podoba mi się w Diablo - mimo, ze ta w T2 też jest OK.

Za to interfejs i komplikacja rozgrywki - mnie chyba ten w T2 zbytnio przytłacza - w sensie, ze jest tego dużo i odciąga to od samej gry... W sumie T2 bardziej przypomina teraz WoWa niż T1 czy Diablo...

I kwestia tego - że OK, wypada sporo itemków, ale większość to totalne śmieci, z którymi nic poza sprzedażą nie idzie zrobić... Tu chyba akurat rządzi Path of Exile...

Także na razie pozostaję przy D3 i w międzyczasie pykam w PoE :P Z zakupem T2 się wstrzymam, zwłaszcza, że darmowy egzemplarz T1 mnie grzeje bu już mam ;/

EDIT:

@UP - a taka opcja oglądania swoich postaci online jest dostępna w PoE - więc żadna nowość jakby co.

Edytowano przez LiOx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że w Diablo III jeszcze nie grałem, to chciałbym się zapytać, co robicie w przypadku całkowitego zapełnienia plecaka? Idziecie to sprzedać do wioski korzystając z jakiegoś "Zwoju portalu miasta", czy po prostu zostawiacie na ziemi, czym prędzej o tym całym żelastwie zapominając? Czy w ogóle pojemność plecaka można jakoś zwiększyć?

Ostatnie pytanie, to sloty w przedmiotach na klejnoty. Ile maksymalnie (na przykład niech będzie to zbroja) może takich slotów posiadać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość powrotu do miasta w każdej chwili. Zajmuje to kilka sekund, no i nie możesz być wtedy atakowany. Pojemności plecaka nie da się zwiększyć, ale dostępna jest skrzynia. Rozbudowujesz ją za złoto. Co do slotów to ja spotkałem się maksymalnie z 3 i to jest chyba górna granica.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że w Diablo III jeszcze nie grałem, to chciałbym się zapytać, co robicie w przypadku całkowitego zapełnienia plecaka? Idziecie to sprzedać do wioski korzystając z jakiegoś "Zwoju portalu miasta", czy po prostu zostawiacie na ziemi, czym prędzej o tym całym żelastwie zapominając?

Wprawdzie wciąż jeszcze tkwię w pierwszym akcie (o czym poniżej) jednak dałem już sobie spokój ze zbieraniem zwykłych przedmiotów. Owszem, na początku zabawy człek łykał wszystko co wypadało z potworków/skrzyń/kufrów/sarkofagów itd. ale obecnie mój plecak jest zasilany tylko i wyłącznie gratami oznaczonych na niebiesko i żółto, czyli przedmioty magiczne i unikatowe. Raz, że można dostać za nie u handlarza sensowną (w porównaniu ze zwykłymi itemami) cenę, a dwa tylko magiczne przedmioty można "przetopić" u kowala na "składniki" niezbędne do wykucia nowej broni czy pancerza. Jeżeli mój plecak pęka w szwach, to teleportuję do miasta (jednak zanim posiadłem tę umiejętność, to musiałem wybierać co wziąć a co aktualnie wywalić), gdzie część jest poddawana "recyklingowi" u kowala a część idzie na handel. Zresztą w tej grze raczej nie da się narzekać na deficyt kasy - wystarczająco dużo jej wypada "w terenie".

Co do I Aktu. Nieco wyżej opti pisał, że dokonał eksperymentu i przeszedł jeszcze raz ten sam level. Cóż, dla mnie to nie eksperyment a norma :) Zawsze tak grałem w Diablo II, zatem i tym razem mam w zwyczaju trzy, a nawet pięciokrotnie przełazić tę samą lokację. Dzięki temu zdobywam kolejne punkty doświadczenia, jak i mogę nacieszyć oko ciekawymi przedmiotami. Poza tym dzięki takim zabiegom można natknąć się na różne questy (czy raczej sub questy) w ramach tej samej lokacji. Dla przykładu,

cmentarz w I Akcie - są tam trzy krypty, a w którejś z nich jest poszukiwana korona Leorica - króla szkieletów. Dodatkowo możemy się natknąć na jakąś duszę kobieciny, która prosi nas o odnalezienie szczątek jej ciała, by można je złożyć w grobowcu tuż obok męża. To zdarzenie przytrafia się chyba najczęściej. Jednak też może być i inny "event"

:) Rozwalanie jak największej liczby szkieletów w określonym czasie :) Oczywiście aczik w zestawie

.

Takich smaczków jest więcej, tzn. raz jest subquest raz tzw. zdarzenie.

Dlatego właśnie ciągle tkwię w I Akcie ;) Wprawdzie

tego knura (Butchera) już skasowałem i mam wizę na podróż do II Aktu ale jeszcze raz przelecę się po siedzibie Leorica i lochach Rzeźnika.

Czy w ogóle pojemność plecaka można jakoś zwiększyć?

Ostatnie pytanie, to sloty w przedmiotach na klejnoty. Ile maksymalnie (na przykład niech będzie to zbroja) może takich slotów posiadać?

Nie, pojemność plecaka jest niezmienna. W sumie i tak jest to najbardziej pojemny plecak w całej trylogii. Natomiast za kasę można powiększyć pojemność skrzyni w mieście (18 slotów za 10.000....)

Co do błyskotek, to na fotkach widziałem, że max to trzy klejnoty w danym przedmiocie.

Edytowano przez Ferrou
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. I pomyśleć, że (tak słyszałem) na poziomie Normalnym wypada jedynie 30% lootu z całej dostępnej puli. Cała reszta jest zarezerwowana na etapy od Koszmaru wzwyż.

U mnie na pierwszy ogień pójdzie Demon Hunter. Bardzo dobrze, że po dobrnięciu do finału nasze przedmioty nie przepadają i można z nimi ruszać w teren na trudniejszych trybach.

Aż się boję zaczynać... :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to odpowiedni temat do tego, ale gdyby jakas dobra dusza miala niepotrzebnego guest passa, to z checia go przyjme.

Coraz mocniej Diablo chodzi mi po glowie i gdyby nie to, ze w sklepach pustki i do tego czekam na male dofinansowanie z...'unii europejskiej' to pewnie sam bym juz gral.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może wie jak duża jest różnica w itemkach pomiędzy aktem 4 - koszmar a aktem 1 - piekło?

Dochodzę już do końca koszmaru, i zastanawiam się czy rushować już na piekło czy może coś pofarmić na koszmarze. DH - 2k dps 15k hp, dla bywalców piekła da rade?

I takie jeszcze pytanko, dużo wam itemków legendarnych wypada? (tych złotych), mi dopiero na koszmarze w 4 akcie wypadł pierwszy, który i tak był gorszy od dotychczasowych żółtych bucików.

Dla graczy DH, nie irytuje was że

Pety DH - dzik i wilk, wyglądają jak z WoWa, te same modele... mogli by dać jakieś demony np.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...