Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Dla czytelników Action Maga

Polecane posty

Cholender ! zaraz wyjdę z siebie Tawerna też robi zlot ! I ja nic o tym niewiem WRRRRR @_@ ! "wyjedź człowieku na 5 dni a jak wrócisz to nikaogo nie bedzie !", Pozdrówka przekaże Faleczce jak na gg bedzie ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm zjazd CZYTELNIKOOF ^_^ hehe przecież da się zorganizować ZJAZD WSZYSTKICH CZYTELNIKOOF W SPODKU ^_^ bilet wstępu czypiendziesiąt ! hehe, albo gdzieś w lesie to darmo wyjdzie i jeszcze zdrowiej będzie bo na świeżym powietrzu...., kibelek za friko... i "tak piękne okoliczności natury" zachęcają do zapoznawania się z czytelniczkami :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z takimi watkami to jedzcie sobie do "Kaciki Tematyczne" - tutaj nazwa jest jasno okreslona - "dla czytelnikow AM". :)

Cholercia, czy ja jakos przejmuje nawyki Eddiego, ze sie czepiam do wszystkiego? (Bez urazy Eddie :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam smutna wiadomosc dla wszystkich, ktorzy mieli chec zemscic sie na mnie podczas zjazdu za wszelkie zlosliwosci - nie przyjade :evil:

Niestety, okazuje sie, ze w tym terminie urlopy zaklepaly sobie duzo wczesniej dwie o soby i ja juz nie mam o czym marzyc. Moze uda mi sie przynajmniej na weekend zajrzec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spoxgreq

No Feanor pisze do "Książek" od dłuższego czasu. Mnie to tam mało bochodzi..wszystko od SLY'a zależy jak się podjął..z tego co mogę powiedzieć, to duzo osób też fajnie ale za duo, może byc problem..będziecie się identyfikować przez cały czas, a przy wyjeździe będzie..hmm a gdzieś tu jeszce powinien być Wędrowiec, miała też być i vene!! Hmm gdzie oni byli.... bywa,bywa..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu nie chcesz pozwolic? Przeciez on pisze do ksiazek... a to przeca czasc AM

Nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie im wiecej osob tym lepiej... ;D

Wiesz, ja mam taki wysyp maili (ja nie wiem, skad sie ludzie o tym zjezdzie dowiaduja ;P), ze po prostu jakbym kazdego zaprosil (a wiekszosc, co to chce byc zaproszona po kilka artow napisala), toby chyba potrzebne bylo w najgorszym wypadku 3 akademiki, aby nas pomiescic. Wiesz, w czym rzecz? JA tam wycodze z zalozenia, ze co za duzo to niezdrowo - a granica 80 osob na zjedzie (w kontekscie zaproszonych 25) mnie przeraza. I chyba nie tylko mnie...

Zjazd wiec jest dla czytelniow czy dla autorow? Bo troszke to zagmatwane... czemu nie chcesz by przyjechalo wiecej osob? Powody ekonomiczne?

Hm, bo ja myslalem wielofrotnowo, ze tak powiem. :) Chcialem wiec zaprosic co to lepszych pisarzy z AM, ludzi od strony AM i wazniejszych z IRca plus naczelnych kacikow tematycznych i ssaskow naczelnych, czyli master Kopytniaka i master Eddiego. No wybaczcie, ale...

Eddie, Ty mi tylko nie przyjedz na weekend, to ja Ci wtedy pokaze, no... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, juz sie zbliza ten oczekiwany czas, dlatego moze przedstawie prawdopodobna liste uczestnikow zjazdu. Wczesnie, bo wczesnie, ale lepiej teraz, niz pozniej. :)

Taw, Vene, Namaah, Ghall, Andrew, military, splatch, Qn, Caleb, Red Like Dragon FLY, Phnom Penh, Gregorius, Camilo, Vrok, Luke50, Troy (jesli chce), Timon, Kriis, CiQ, Faramir, Slavik i ja. :) No, moze jeszcze Urug.

Wedle wyliczen lista zamyka sie w 22 osobach.

Jesli kogos pominalem, prostowac czym predzej, ale wiecie - ja sobie pozwalam na odrobine nonszalancji. ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A troy'a poinformowales? Bo jesli nie, to nie licz, ze sam sie domysli, ze jest zjazd.

A co do listy... Jedna rzecz mnie zastanawia - czemu ja niektorych nie znam? :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A troy'a poinformowales? Bo jesli nie, to nie licz, ze sam sie domysli, ze jest zjazd

Dostal maila na skrzynke i czekam na jego odpowiedz, ja mam nadzieje, ze jak najpredsza - zreszta, bystrzy czytelnicy go chyba wczesniej poinformowali, z tego co po mailach widzialem. :)

A co do listy... Jedna rzecz mnie zastanawia - czemu ja niektorych nie znam?

Nikt nie jest doskonaly. :) Kilku jest od strony, kilku od irca, reszta od kacikow tematycznych (badz podkacikow - ale to ci, ktorzy mieszkaja zazwyczaj we Wroclawiu, wiec zaden problem) - cala pula. Najwyzej napisze Ci pozniej maila i podyskutujemy o liscie - moze kogos zaproponujesz.

Aha, byles pogadac w tym akademiku? Masz "gadane", wiesz, co powiedziec, omamisz pania szefowa i mamy znizki o 10 zl. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, byles pogadac w tym akademiku? Masz "gadane", wiesz, co powiedziec, omamisz pania szefowa i mamy znizki o 10 zl. :)

Moj drogi, ja nawet nie wiem ktory akademik w tym roku sluzy za hotel - podzwon gdzie sie da i popytaj. :)

Ale uwazam, ze Piast moze byc dobrym wyjsciem - standardowa cena dla studentow (jak sie ladnie usmiechna i licealisci, to tez bedzie - ja zawsze mialem znizke ;) ) to 25 zlotych. Zadzwonilem tam wlasnie i zostalem skierowany do pani Marioli Jankowiak - numer telefonu 3725167. Z nia zalatwia sie sprawy wycieczek grupowych. Sly - zadzwon wiec sam i powiedz, ze masz grupe dwudziestokilkuosobowa, na 4-5 nocy. Kobieta powinna dac wtedy spore znizki. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sly - zadzwon wiec sam i powiedz, ze masz grupe dwudziestokilkuosobowa, na 4-5 nocy. Kobieta powinna dac wtedy spore znizki

Dobra, dzieki za ten numer, niedlugo tam zadzwonie. JA tylko mam nadzieje, ze ta cena wynegocjujemy do 15zl za dobe, bowiem, z tego, co czyalem, tyle oczekuje lud. :)

Moj drogi, ja nawet nie wiem ktory akademik w tym roku sluzy za hotel - podzwon gdzie sie da i popytaj.

He, he, dowcipnis sie znalazl. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he, dowcipnis sie znalazl. :)

No sorry - jestes w koncu organizatorem, stawiasz sie w pozycji gatekeepera - wiec poza sporzadzeniem listy osob zaproszonych poczuj sie do czegos jeszcze. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh jedzie cała ekipa z książek, gnom, militarny,śliski :D A :shock: nawet FARAMIR sie załapał ! @_@ ! to ja mu do plecaka właże :D

Jak bym niedojechał to browce przyjdą poczta (nie ciesz się elektroniczną...)

Z koro FRAMAMIRA bierzecie :D bierzemy laptopa musze z nim w Heroes zagrac hehehe.. ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mnie teraz zabijecie, ale... namawiam na zmianę terminu zjazdu.

Dlaczego? Bo wiele osób już teraz zgłosiło, że nie przyjedzie, a na pewno wypadną następni. Ja proponuję Sierpień. Why? Ponieważ wtedy kończą się wakacje i wiele osób wraca z różnych obozów, itp. No, to tylko moja propozycja. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję Sierpień. Why?

Od razu powiedz, ze TY nie masz czasu w ustalonym terminie, co? :)

A powaznie - z doswiadczenia wiem, ze jesli przyjedzie 50% z tych, ktorzy sie zadeklarowali, to bedzie baaardzo dobrze. Najlepiej, zeby wszyscy wplacili zaliczki - wtedy "kop" bylby wiekszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z naszym Konikiem ;). Powinniście wpłacić zaliczki. Mówię WY, bo sam przecież nie muszę płacić (jestem na miejscu :P ).

PS. Swoją drogą to myślę, że data koniec Lipca i tak odpadnie. Ci co pracują, mają pod koniec miesiąca najwięcej roboty i pewnie nieprzyjadą :( .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eddie... szkoda, że Cie nie będzie :( A już miałam nadzieję, że porozmawiam z Twymi dwiema osobowościami "na żywo"... ;)

A tak na marginesie... tylko trzy dziewczyny jadą? Prowokacja jakaś, czy co? ;) Mam się zacząć bać? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sorry - jestes w koncu organizatorem, stawiasz sie w pozycji gatekeepera - wiec poza sporzadzeniem listy osob zaproszonych poczuj sie do czegos jeszcze

Nie, no naturalnie, ze tak, w koncu taka moja (nieszczesna?) rola. :) NA pewno tam zadzwonie i porozmawiam z ta mila pania, sprobuje znizyc cene za dobe do 15zl - moze sie zgodzi... :)

Co do terminu - z tego, co wyczytalem, to sie prawie wszyscy zgodzili na zaproponowany, wiec nie widze przeszkod.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Swoją drogą to myślę, że data koniec Lipca i tak odpadnie. Ci co pracują, mają pod koniec miesiąca najwięcej roboty i pewnie nieprzyjadą

CZlowieku, na to przyjezdza prawie cala mloda "chołota" miedzy 13-18, jedynie Q, Eddie bodajze tylko pracuja. No, Qn musi znalezc dla nas miejsce, gorzej z Eddiem, mam andzieje, ze sie wyrobi i jednak na weekend przyjedzie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...