Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Dla czytelników Action Maga

Polecane posty

Caleb, ja Ci współczuję... w jednym pokoju ze Sly'em to jeszcze można się przemęczyć, ale na jednym łóżku? Toż to strach!

Hm, z tym spaniem w jednym pokoju z Calebem to my sobie do konca nie wyjasnilismy, bowiem ow wspoldomownik moj przyszly, jesli mnie zdenerwuje, wyladuje albo za oknem, albo na przeddrzwiowej wycieraczce. ;) Wtedy bedziecie mogli go przygarnac do siebie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"zywie tez nadzieje mosci Ksiedzu "

Sly, "ksiedzu" mozna, co najwyzej, na ofiare dac, ale jesli juz mowisz do niego, to "mosci ksieze", ewentualnie "ojcze", tylko gdzie mu do ojca, skoro mu "zawod" nie pozwala? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze widzialem tu gdzies czlowieka odpowiedzialnego za dzialanie actionmag.psychodelic.org. Jesli czlowiek ten jeszcze gdzies tutaj przebywa, to niech przy okazji powie mi co sie dzieje ze strona, bo za cholere nie moge wbic sie na ksiege gosci i do numerow AM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pobrałem forum do wersji off-line przy pomocy pewnego programu. Wiecie ile ono zajmuje miejsca? - ponad 15 MB! No i teraz sobie poczytam co wyście o AM pisali. A Qn'ik-u gratulacje - świetnie się spisujesz na w swoim... zajęciu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spoxgreq
Wydaje mi sie, ze widzialem tu gdzies czlowieka odpowiedzialnego za dzialanie actionmag.psychodelic.org. Jesli czlowiek ten jeszcze gdzies tutaj przebywa, to niech przy okazji powie mi co sie dzieje ze strona, bo za cholere nie moge wbic sie na ksiege gosci i do numerow AM.

Hmmm a to dziwne, bo ja właśnie wchodziłem, i wszystko gra, a nawet lepiej. Try Again, drogi Edwardzie..

Co do zjazdu..zabawni jesteście:)) Będzie ktoś miał kamerę? Chciałbym pooglądać, choć parę chwil tamtejszych bijatyk, zamieszek i burd. Bęęędzie na co popatrzeć :DDD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sly, "ksiedzu" mozna, co najwyzej, na ofiare dac, ale jesli juz mowisz do niego, to "mosci ksieze", ewentualnie "ojcze", tylko gdzie mu do ojca, skoro mu "zawod" nie pozwala?

A ja sie nad ta koncowka glowilem wieki cale, wiedzialem, ze zle ja napisalem. :) Dzieki, bede pamietal na przyszlosc.

o do zjazdu..zabawni jesteście:)) Będzie ktoś miał kamerę? Chciałbym pooglądać, choć parę chwil tamtejszych bijatyk, zamieszek i burd. Bęęędzie na co popatrzeć :DDD

Z kamera to bedzie ciezko, raczej mi rodzice nie dadza, ale chyba master Kopytniak takowa posiada?:) Psia kosc - wypozyczymy!:) Hm, co do tych burd i zamieszek, to ja raczej nie chcialbym, aby cos takiego sie wydarzylo - zlot jest w nastroju przyjacielskim. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kamera to bedzie ciezko, raczej mi rodzice nie dadza, ale chyba master Kopytniak takowa posiada?:)

No nie, kamery nie mam. Na takowa musialbym jeszcze kilka lat popracowac. ;)

Ale, ogolnie rzecz biorac, widze, ze cala sprawa ma jakas szanse realizacji. Rzecz zaiste niespotykana. ;) Od siebie dodam, ze na "Piascie" jest napis 'nocleg od 25 zeta" - czyli dla wiekszej grupy na tydzien spokojnie by sie chyba dalo wytargowac 20/doba. Poza tym - nie wiem jakie tam panuja zasady - czy przypadkiem nie daloby sie spac w dwuosobowym pokoju "na trzeciego"... Mozna zapytac. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoxik:

Co do zjazdu..zabawni jesteście:)) Będzie ktoś miał kamerę? Chciałbym pooglądać, choć parę chwil tamtejszych bijatyk, zamieszek i burd. Bęęędzie na co popatrzeć :DDD

Hehe... spokój i cisza ma być, bo emeryci przyjadą (czyli ja i Naamah :wink: )

Kamera? A zapomniałeś, co Ci mówiłam o wampirach? Nic z tego, mój drogi :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caleb:

Wampirów niestety nie widać na zdjęciach a co za tym idzie na filmie też prawda Vene

Prawda :) Najwyżej namalują nam portrety... lub uwiecznią w formalinie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Phomie Gnomie :D sory że zadnych textów ostatnio nie wysyłąm ale miałęm zaje#@ imesiąc mam nadzieję ze mi wybaczysz ^_^ oraz uświadomisz gdzie ten zlot i kiedy !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spoxgreq
Witaj Phomie Gnomie :D sory że zadnych textów ostatnio nie wysyłąm ale miałęm zaje#@ imesiąc mam nadzieję ze mi wybaczysz ^_^ oraz uświadomisz gdzie ten zlot i kiedy !

hehehe, eee sorry średniodoinformowanymistrzu Panie_Feanor , ale Phnom już nie jets naczelnym Książek :P Uprzedzę Twoje pytanie...military :)

A szkoda, bo właśnie zacząłem, po dłuższej przerwie intensywnie pisać.

A widzicie, tylko się 11. 06 wpisałem tu i już się cała elita ściągneła;)) Bardzo, bardzo miło :)

Sly- też myslę, że przyjacielska atmosfera, wkońcu jesteście(śmy?) intelektualna,młodzieżową elitą tego ostatnio podupadającego kraju..ale kiedy n,vene i Wędrowiec będą robić sabat, to za spokój nie ręczę..

vene: fuckt, zapomniałem, o Twojej wampirzej nautrze, siostrzyczko:>>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoxik:

też myslę, że przyjacielska atmosfera, wkońcu jesteście(śmy?) intelektualna,młodzieżową elitą tego ostatnio podupadającego kraju..ale kiedy n,vene i Wędrowiec będą robić sabat, to za spokój nie ręczę..

Ale mi opinię robisz ;) Przecież każdy, kto choć raz był na forum Vroka wie, że jesteśmy gromadką spokojnych osób, które chodzą spać po dobranocce ;) (a te wpisy z 1 w nocy, to ktoś podrobił chyba :P)

fuckt, zapomniałem, o Twojej wampirzej nautrze, siostrzyczko:>>

Za zapominanie przewidziana jest sroga kara ;)

Aha, a Pewny Gościu jedzie w końcu na zjazd, czy nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a tu co Gnom już ksiażek nie prowadzi !!! kto to teraz robi ??? bo niewim komu recki słac ??

Military prowadzi kącik, ale adres się nie zmienił: amksiazki@go2.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spoxgreq
OK brakuje mi ostsnich 4 nomeroof CDA bo mi prenumerata wygasała ...a tu co Gnom już ksiażek nie prowadzi !!! kto to teraz robi ??? bo niewim komu recki słac ??

Ależ to CIę nie usprawiedliwia..numery AMu możesz ściągać ze strony tegoż, www.actionmag.prv.pl , któr chyba jest znana? Zapraszam na forum także.. aha jak to kto prowadzi??A co ja Ci nie napisałem, czy całego wpisu się czytać nie chciało, co? :P

venciu: te z 1 w nocy, to jak nie mamy co robić z Vrokiem i Raczmanem to zamieniamy godziny..i wychodzi Twoja wampirza natura :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spoxgreq
Ja mam pytanie, które może dla niektórych jest głupie, ale chodzi oto czy mógłby mi ktoś powiedzieć na jaki adres przesyłać arty do AM??

Już możecie się śmiać.... :D

Naprawdę? Zatem Buahaha..żart oczywiście ;)

Teksty do głównej puli? Czy do jakiegoś cornera? Jak do głównej puli to na adres Action Maga... qnik@poczta.fm , ale rozumiem pytania..jak możesz pisać do AM, nigdy wcześniej go nie widząc?? Jakbyś tam choć raz zajrzał drogi sznurkku , to adres jets na skrzynce pocztwoej wywalony po lewej stronie :)

Szczęścia życzę..

I zachęcam do pisania do "Książek" i "Muzyki"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, które może dla niektórych jest głupie, ale chodzi oto czy mógłby mi ktoś powiedzieć na jaki adres przesyłać arty do AM??

Już możecie się śmiać.... :D

Naprawdę? Zatem Buahaha..żart oczywiście ;)

Teksty do głównej puli? Czy do jakiegoś cornera? Jak do głównej puli to na adres Action Maga... qnik@poczta.fm , ale rozumiem pytania..jak możesz pisać do AM, nigdy wcześniej go nie widząc?? Jakbyś tam choć raz zajrzał drogi sznurkku , to adres jets na skrzynce pocztwoej wywalony po lewej stronie :)

Szczęścia życzę..

I zachęcam do pisania do "Książek" i "Muzyki"

Thx spoxgrequ za inforację, chcialem sie tylko upewnić. A AM czytam regularnie co miesiąc. Oczywiście zauważyłem tą skrzynkę, ale jak to wówią "kto pyta nie błądzi..." :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...