Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Dla czytelników Action Maga

Polecane posty

A zjazd gdzie indziej - ja tam bym sie (przynajmniej w tym roku) na pewno nie pojawil na zjezdzie, jesliby nie byl we Wrocku. Czas, prosze panstwa, czas...

Ja do dzisiaj nie wiem, jakim cudem to wszystko ma sie odbyc we Wrocku? Czyzby zadzialala magia Qnika? A moze magnetyzm CDA? Sherlock, aport, robota czeka!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do dzisiaj nie wiem, jakim cudem to wszystko ma sie odbyc we Wrocku? Czyzby zadzialala magia Qnika? A moze magnetyzm CDA? Sherlock, aport, robota czeka!

Co tu kryc - Wroclaw jest najpiekniejszym miastem w Polsce (no dobra, IMHO ;) ) i naprawde mozna tu spedzic wakacje nie nudzac sie ani przez chwile. Jest tu i woda (Odra roztacza swoje ramiona wszedzie), sporo osrodkow kulturalnych, mnostwo parkow, przepiekny rynek...

Czy ja juz pisalem, ze uwielbiam to miasto? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spoxgreq
Ja do dzisiaj nie wiem, jakim cudem to wszystko ma sie odbyc we Wrocku? Czyzby zadzialala magia Qnika? A moze magnetyzm CDA? Sherlock, aport, robota czeka!

Co tu kryc - Wroclaw jest najpiekniejszym miastem w Polsce (no dobra, IMHO ;) ) i naprawde mozna tu spedzic wakacje nie nudzac sie ani przez chwile. Jest tu i woda (Odra roztacza swoje ramiona wszedzie), sporo osrodkow kulturalnych, mnostwo parkow, przepiekny rynek...

Czy ja juz pisalem, ze uwielbiam to miasto? :)

Eeee, nie :P Maciuś, co Ty kurna ;) A tam były podobno jakieś natrętne owady :P

Wiesz jakie jest najpiękniejsze maisto w Polsce??? KRAKÓW ! Haha, spróbuj sie nie zgodzić ;) To miasto ma przynajmniej klimat..chciaż cóz, Wrocław bardzo lubię i można powiedzieć , że jest 2 na liście ulubionych miast by spoxgreq 2003 HE, którą zamyka je...fiu,fiu..na stolica "Warszafka" z jakże kochanymi i szanownymi mieszkańcami tejże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jakie jest najpiękniejsze maisto w Polsce??? KRAKÓW ! Haha, spróbuj sie nie zgodzić ;)

Prosze: nie zgadzam sie. :) I nie radze tu ze mna dyskutowac... Mozesz zapytac wszystkich moich blizszych znajomych - na tym punkcie mam fiola prawie takiego, jak Eld na punkcie black metalu :)

To miasto ma przynajmniej klimat..chciaż cóz, Wrocław bardzo lubię i można powiedzieć , że jest 2 na liście ulubionych miast by spoxgreq 2003 HE, którą zamyka je...fiu,fiu..na stolica "Warszafka" z jakże kochanymi i szanownymi mieszkańcami tejże.

A ja akurat - o ile nie znosze Warszawy - jej mieszkancow bardzo lubie. Mam tam wielu znajomych, chociaz... Najczesciej sa to przyjezdni, nie aborygeni. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pozostanę bierny. Nie mam ulubionych miast, ale lubię Kazimierz Dolny ( pięknie tam ), Wrocław ( rynek nocą ), Poznań, no i moją ukochaną Bydgoszcz. I żeby Was pomęczyć i przekonać, niewierni, wyślę Wam coś na maila. Takie miłe zdjątko - to jest część Bydgoszczy, a nawet widać moją dzielnicę. Nie chcę robić offtopica, ale jak się Wam podoba?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pozostanę bierny. Nie mam ulubionych miast, ale lubię Kazimierz Dolny ( pięknie tam ), Wrocław ( rynek nocą ), Poznań, no i moją ukochaną Bydgoszcz. I żeby Was pomęczyć i przekonać, niewierni, wyślę Wam coś na maila. Takie miłe zdjątko - to jest część Bydgoszczy, a nawet widać moją dzielnicę. Nie chcę robić offtopica, ale jak się Wam podoba?

Ladne. Ale teraz juz koniec z dyskusjami o miastach w tym watku. Kazde nastepne odpowiedzi beda kasowane, sorry - to nie miejsce na to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spoxgreq

Ok, Wybacz Maćku, na codzień jestem powązniejszy tudzież bardziej normalny.

Na temat..SLY będzie koło 20-25 osób przy dobrych wietrze..20zł. za dobę(przyjmijmy), to na łebka będzie za 4 dni koło 80zł.+tamtejsze wydatki trzeba wziąść minimum koło 150zł.

Ja nie jadę coprawda, ale innym myślę ta lcizba sie przyda.

I łądnej pogody życzę..w jednym miejscu będzie cała intelektualna młodziezowa elita naszego kraju :) Ech, w zasadzie szkoda, że ja nie pojadę..ale mimo to bardzo dziękuję SLY'u , że mnie dostrzegłes i zaprosiłeś..masz u mnie mały dług. Życzę wam wszystkiego najlepszego..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto fragment mojej rozmowy na gg., dotyczacej pisania do AM. :)))

dawidos (13:39)

bo w sumie jednej rzeczy njie uzgodnilismy

Ja (13:39)

nom, slucham?

dawidos (13:39)

myslalem ze sam od tego zaczniesz ale

dawidos (13:39)

no ile nam za to zaplaca ?

Ja (13:40)

musisz sie spytac Qn'ika... on Ci powie dokladnie

dawidos (13:40)

a tobie ile obiecywal ?

Ja (13:40)

slyszalem, ze pensje dla redaktorow maja wzrosnac o cale 10 %

dawidos (13:41)

ty ale oni chyba cos placa

Ja (13:41)

na razie jeszcze nie uzgodnilismy klauzury mojego kontraktu

dawidos (13:41)

za taki kacik

dawidos (13:41)

z tego co wiem to 10 zeta sie miesiecznie dostaje !

Ja (13:41)

pensje kazdy ustala osobiscie z Qn'ikiem

Ja (13:41)

patrz wyzej

dawidos (13:41)

dobra zapytam go

dawidos (13:41)

dzieki

Ja (13:42)

pogadaj z Qn'ikiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Oto fragment mojej rozmowy na gg., dotyczacej pisania do AM. :))) "

Ja sie chwalic nadmiernie nie chce, ale za wspolprzywodztwo dostaje tyle, ze zaczynam myslec o przerwaniu pracy zawodowej, bo nie mam kiedy forsy wydawac :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spoxgreq
"Oto fragment mojej rozmowy na gg., dotyczacej pisania do AM. :))) "

Ja sie chwalic nadmiernie nie chce, ale za wspolprzywodztwo dostaje tyle, ze zaczynam myslec o przerwaniu pracy zawodowej, bo nie mam kiedy forsy wydawac :D

Hehhehehe :lol: Słuchajcie, skror to najlepsyz Mag w Polsce, to powinien stac się płatny :P I byśmy dostawali normalne pensje za recenzję/artykuł etc. Myślę, że Qn nie miałby z Eddiem nic przeciwko :twisted: ...jedyny problem, że wtedy by Maga nikt nie czytał;/ Chyba, ze CI co jak Eddie nie mają co z kasą zrobić :wink::wink::wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm taak Krakoow lepszy (blizej :D) A co wypadziku pod namiot BARDZO CHĘTNIE !!!!! (może nie będzie tak wielkiego limitu ludności....)

Hej a co powiecie jak bym się za dziewczynę przebrał to bym mógł przyjechać :wink: heheh było by wtedy "nas" feministek wiecej ....

Hmm przekażcie militarnemu że trafi do niego za niedługo kolka recek... bo ja nalej do bola meila nie mam (czas rozpakować płytki z cda...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do sprawy zjazdu za rok (chcoiaz na sama mysl o tym, ze jeszacze tego nie sfinalizowalismy, a juz bierzemy sie za drugi - przechodza mnie ciarki...), watpie, by ludzie chcieli jechac do wielkiego miasta, w tym wypadku Wroclawia (ponownie) czy Krakowa.

Sceneria nad jeziorem mi pasuje bardziej. Aha, rowniez Q nie lubie Warszawy (i zasadniczo nie wiem, z jakiego powodu), ale tez Wroclaw nie lezy mi zbytnio... ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wlasciwie to co sie z archem stalo?

Qniu wiecej Juzefuf w tekstach!!! Puszczaj takie. Aha i co z kornerem Devi?

Z tego co wiem to Archcostam po prostu przestal sie odzywac, wcielo go :). A Devi hmm wiem ale nie powiem niech Qnik sie tlumaczy za zone ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... wynagrodzenie za AM :twisted: Gdyby tylko się dało to by było, tylko jaka selekcja by wtedy była. I Eddie chyba rzeczywiście musiałbyś zrezygnować, aby zdążyć przeczytać twory żądnych pierniędzy nastolatków :wink:

A co do zjadu to myślę, że na łonie natury ( które zawsze bardziej będzie mi sie podobało od miast ) będzie dużo więcej swobody we wzajemnym "obcowaniu"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to Archcostam po prostu przestal sie odzywac, wcielo go

Ja juz wiem, po czym go to wcielo. A forum AM na stronie to ktos kiedys niepiekny poranek unieszkodliwil, pozniej zas sie czym predzej zmyl? Dokladnie nie wiem, czy to przez ta wlasnie sytuacje, ale faktem jest, ze pozniej juz towarzysz Arch nie odezwal sie ani razu...

Natomiast sprawa placenia pieniedzy za wykonywanie kacikow: absurd w stanie czystym. Powiem krotko: wtedy wiekszosc naczelnych nie bedzie robila tego dla przyjemnosci, lecz wlasnie dla cashu - a to, moim zdaniem, odbije sie negatywnie na poziomie kacika... Chociaz widze (i znam) znaczna ilosc prowadzacych cornery w AM, to wiem, ze raczej tak by sie nie stalo, gorzej, jesli pojawilby sie nowy - niedoswiadczony, co to ma leb zagotowany...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze skargą! Za co dostałem bana na #actionmag za co? I dodatkowo mam dziękować jeszcze komuś!

Barsok jest ciągle away a ja nie moge sobie pogadać. To źle. :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze skargą! Za co dostałem bana na #actionmag za co? I dodatkowo mam dziękować jeszcze komuś!

Barsok jest ciągle away a ja nie moge sobie pogadać. To źle. :).

>> wszystkie sprawy zwiaze z kanalem prosze kierowac tylko do barsoka, a ze go ciagle nie ma to juz inna sprawa :), Dlatego jak chcesz do niego zagadac to pisz na barsok@despi.net :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... jak to Vrok nie jest pewny? To komu ja będę te string... ekhm... nie to forum ;) Ja nie chcę krakać i znowu być "tą marudną", ale coś nam się powoli ekipa wykrusza...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... jak to Vrok nie jest pewny? To komu ja będę te string... ekhm... nie to forum Ja nie chcę krakać i znowu być "tą marudną", ale coś nam się powoli ekipa wykrusza...

Rzeczywiscie trzeba na to tak spogladac. Juz bodajze cztery osoby zrezygnowaly, kilka nie jest pewnych przyjazdu, i w takim wypadku zotanie chyba tylko nieliczna grupka (kolo 10 osob) zapalencow, dla ktorych zjazd jest WSZYSTKIM - Matka, Ojcem, I Siostra. :) Patrzac z jednej strony na, skadinad niezbyt optymistyczne wydarzenia, nalezy sie cieszyc, ze garstka ludzi do wspolnmego wyzjazdu jest gotowa, ale z drugiej - plany poczatkowe to jednak co innego, nieprawdaz?:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nasza Vene juz mowi o kruszeniu, to niestety musze poinformowac, ze kolejna osoba wypadla, a jest nia...

URUG. TEraz problem, kogo mam dokooptowac, staram sie mosci Batona, czy slusznie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wlasciwie to co sie z archem stalo?

>>> Archwili się po prostu wypalił. Pozostanie nam juz tylko wspominac jego fenomenalne teksty. Tak przynajmniej mi powiedział, że już nie ma pomysłów i za bardzo starych tematów mu się nie chce powielać.

Ja juz wiem, po czym go to wcielo. A forum AM na stronie to ktos kiedys niepiekny poranek unieszkodliwil, pozniej zas sie czym predzej zmyl? Dokladnie nie wiem, czy to przez ta wlasnie sytuacje, ale faktem jest, ze pozniej juz towarzysz Arch nie odezwal sie ani razu...

>>> Niestety jego powód abstynecji na kanale jest całkowicie inny. Forum popsuł akurat wtedy, gdy ze mną rozmawiał, ale to nie było powodem jego opuszczenia kanału. A jaki był - szkoda nawet mówić. Powiedzmy, że poszło o rzeczy tak błache a zarazem głupie, że aż głupio mówić, że dwójka inteligentnych ludzi mogła się o coś takiego pokłucić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sly... Ty mi lepiej powiedz, w jakich dniach odbędzie się zjazd, bo ja 21 lipca mam jeszcze egzamin i muszę wiedzieć, ile dni będę siedzieć w tym naszym zatłoczonym Wrocku.

A może Pewny Gościu chciałby jechać na zjazd? Coś ostatnio nie zagląda na AMowe forum, ale kiedyś chyba deklarował się, że chce jechać (jednak pewna nie jestem...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...