Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Dla czytelników Action Maga

Polecane posty

Hehe, ja mialem ten sam problem, bo po padzie forum mialem problemy z zalogowaniem. W zasadzie to ja na początku w ogóle o tym padzie nie wiedziałem, ale teraz wrosłem w otoczenie i mam nadzieje, że nic mi nie ucieknie ;) a i tamta ksywka bardziej mi sie podoba niz ta ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosz jasny gwint, ależ tu ludzi można spotkać 8) MX, ZOnk, Ghall też tu jest, military i pewnie jeszcze wielu innych... a teraz Waldo 8) Jakież to jeszcze człowieka niespodzianki czekają :twisted: A tu na forum CDA jest nieciekawie, bo nie mogę przeczytać wszystkich postów, a co dopiero o wlepianiu banów mówić 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosz jasny gwint, ależ tu ludzi można spotkać 8) MX, ZOnk, Ghall też tu jest, military i pewnie jeszcze wielu innych... a teraz Waldo 8) Jakież to jeszcze człowieka niespodzianki czekają :twisted: A tu na forum CDA jest nieciekawie, bo nie mogę przeczytać wszystkich postów, a co dopiero o wlepianiu banów mówić 8)

Heh, ja też wpadłem w te sidła ;) A teraz moim "rodzimym" forum stało się forum AM. Nie było mnie tutaj kilka tygodni i ta klika, którą znałem odeszła, a w jej miejsce przyszli inni i jakoś nie mogłem się odnaleźć. Teraz wpadam sporadycznie :) A Ty, Mariuszu, na mnie siadasz, że posty na obcym forum pisze, a Tobie licznik rośnie 3 razy szybciej :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to trochę dziwne, ale nie znalazłem na www.actionmag.pl odnośników do stron kącików... x_X Dlatego ściągnij sobie jakiś numer AM i popatrz do kącików - chyba każdy ma tam swoją stronę :>

www.storytellers.prv.pl - AM#Opowiadania ;p

http://www.gamescorner.kom.pl/

http://www.actionmag.wiersze.pl/

http://www.muzyka-am.prv.pl/

http://sport-am.prv.pl/

http://www.lodowa.actionmag.info/

http://www.matematyka.u2.pl/

http://glosmas.fm.interia.pl/

http://www.konflikty-zbrojne.hk.pl/

To są te co sprawdziłem i działają 8)

I oczywiście trzeba odwiedzić forum AM! To jest rozkaz! :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oczywiście trzeba odwiedzić forum AM! To jest rozkaz! :>

I odwiedzajcie forum AMopowiadania. Tutaj wyręczam Mariusza, bo od tego nawoływania już go pewnie gardło boli :).

Aha- Mariuszu, twoje ostatnie opowiadanie w Empatii2 było wypasione. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha- Mariuszu, twoje ostatnie opowiadanie w Empatii2 było wypasione

I tak ludzie narzekali, że wulgaryzmów za dużo, ale dzięki 8)

Co do samych AM#Opowiadań... Seth sporo zmian powprowadzał, i to IMHO na lepsze :] Przekonacie się w nadchodzących numerach... jedno magiczne słowo - "miniankieta"... a i sama Empatia 2 wraca, w końcu :]

Aha - widzę, że Smutny Wędrowiec małe zamieszanie tutaj na forum CDA porobił... i bardzo dobrze 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marmach

Action Mag... aż się łezka w oku kręci...

Wybaczcie ale jakoś straciłem wenę... ;) Pisałem do AM (lepiej i gorzej) przez trzy lata, ale jak się zniknęli Miś Eryk i Pasibrzuch to się zrobiło jakoś tak nudno ;)... to i ja zniknąłem...

Choć z drugiej strony, wymagania mojego liceum nie pozwalają na komfortowe granie, pisanie do AM, czytanie AM i odrabianie lekcji :P. Taki to już los... Na razie więc pozostaje mi tylko wspominać Juzefa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem stałym czytelnikiem Action Maga, a jak zajrzałem na ten topic, to aż się smutno zrobiło. :cry: Taki opuszczony, zakurzony, ostatni post z końca marca. Piszę więc by wnieśc trochę świeżego powietrza i apeluję do wszystkich actionmagowców (i nie tylko), by zaglądając tutaj wystukali jakiegoś posta, tak by znowu mogła rozgorzec dyskusja o AM na tym forum.

Pozdrawiam :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, JaqbS, z taką samą sytuacją spotkałem się na topicu o kreskówkach... :( A szkoda, bo AM to rzecz wielka i piękna (wielkie brawa dla Qn'ika za prowadzenie takiego molocha :)), i można o nim mówić długo i namiętnie (byleby z tą namiętnością nie przesadzać :D). Problem w tym, że właściwie nie wiadomo, od czego zacząć... No i przyznam, że sam tego nie wiem. Po co więc piszę tego posta? Tego też nie wiem :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, JaqbS, z taką samą sytuacją spotkałem się na topicu o kreskówkach... :( A szkoda, bo AM to rzecz wielka i piękna (wielkie brawa dla Qn'ika za prowadzenie takiego molocha :)), i można o nim mówić długo i namiętnie (byleby z tą namiętnością nie przesadzać :D). Problem w tym, że właściwie nie wiadomo, od czego zacząć... No i przyznam, że sam tego nie wiem. Po co więc piszę tego posta? Tego też nie wiem :D.

Do dobrze, że piszesz w ogóle. Może jeszcze parę osób i będzie można fajnie podyskutowac :D Jeśli chodzi o najnowszego Action Maga, to jeszcze jakoś nie miałem czasu, aby się z nim bliżej zapoznac. Przeczytałem oczywiście wstęp (gratulacje Qn'ik! 8) ) a także kilka tekstów. Tak więc jeszcze nie mogę ocenic najnowszego numeru AM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno robiłem małe porządki (przestawianie partycji), więc usunąłem wszystkie bonusy, wraz z najnowszymi. Potem jakoś zapomniałem, a potem przyszła paczuszka od Tepsy z nowiutkim modemikiem Neostrady w środku, więc bonusy poszły w zupełną odstawkę... Zdążyłem jednak przeczytać parę tekstów... Między innymi "Zwykły dzień, zwykła ulica". Brutalne, ale niestety prawdziwe. Wprawdzie osobiście nie znalazłem się w podobnej sytuacji, ale też nie chciałbym się znaleźć. Sporo czasu dotychczas spędzonego z najnowszym AM poświęciłem kącikom, choć za wiele ich w tym miesiącu nie było... Brak mi było Kącika Matematycznego, ale za to odwiedziłem Książki, do którego to kącika, sam nie wiem, czemu, tak rzadko ostatnio zaglądałem...

Na marginesie mam taką małą dygesję. Mianowicie zauważyłem, że AM w jakiś sposób... poważnieje. Nie chcę przez to powiedzieć, że staje się nudne i sztywne, co to, to nie =; . Ale nie da się zauważyć, że coraz mniej w głównym wątku AM absurdalnych opowiadanek, takich jak kultowe historyjki Archwimilimiłopotopoczerpaczkiwiczanina :D. Ale to się wkrótce zmieni, już moja w tym głowa :D.

EDIT (23.08) -->> Topic padł. :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, nigdy nie pisalem na forum, wiec z gory przepraszam wszystkich regularnie odwiedzajacych forum za bledy jakie pewnie popelnilem przy pisaniu tego postu :) Nie wiem gdzie moge sie dopisac zeby ktos odpowiedzal mi na moj post, wiec pisze tutaj. Chcialbym sie dowiedziec gdzie moge dostac stare numery Cd Action maga, szukam artykulu (nie pamietam niestety autora) "test polityczny".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, nigdy nie pisalem na forum, wiec z gory przepraszam wszystkich regularnie odwiedzajacych forum za bledy jakie pewnie popelnilem przy pisaniu tego postu :) Nie wiem gdzie moge sie dopisac zeby ktos odpowiedzal mi na moj post, wiec pisze tutaj. Chcialbym sie dowiedziec gdzie moge dostac stare numery Cd Action maga, szukam artykulu (nie pamietam niestety autora) "test polityczny".

Link do oficjalnej strony:

http://www.actionmag.net/

A tam w dziale "download" mozesz znalezc wszystkie dostepne czesci AM'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topic chyba się skończył, więc proponuje albo usunięcie go, gdyż wrażenia z AM można pisać na tamtejszym forum, albo pisanie komentarzy do tekstów z najnowszych AM.

Ja podejmę się tego drugiego.

Ostatnio nie mam czasu czytać wszystkich teksów w AM, wieć ograniczałem sie do pozycji z okładki. W ostatnim numerze chyba wszystkie teskty są na okładce, więc miałem poważnym dylemat co przeczytać. Padło na teks "Pochwała głupoty" autorstwa Zoltara.

Tekst dość ostry i dosadny, żeby nie powiedzieć dość wulgarny, ale chyba taki miał być w zamierzeniu autora. Zoltar pisze, że zazdrości ludziom głupoty, nie przejmania się konwenansami, normamy etycznymy. Chcialby mieć tak luzackie podejście do życia i mieć to wszystko w głebokim poważaniu. Skarży się, że jest inteligentny, że rozumie i czuje więcej niż inni. Pobrzmiewa w tym ewidentnie echo epoki romantyzmy. Autor czuje się jednostką wybitną, ale ta wybitność nie przynosi mu spokoju. Dręczą go pytania, które innym nie przychodzą na myśl. Ma świadomość, że jest zdeterminowany przez rasę, środowisko, moment dziejowy.

Tekst jest dość dobry, chociaż na pozór zby wulgarny. Jednak jak pisałem, taki ma być. Zoltar nie zgadza się z poprawnością i używa słów kolokwialnych i wulgarnych. Jest to dobry tekst, z głębokim przesłaniem.

A tak na marginesie wspominałem, że to mój kolega, dlatego wiem więcej niż wynika z tekstu ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...