Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Dla czytelników Action Maga

Polecane posty

Była tez - smutna być może - informacja, że na zjeździe w tym roku się z cała pewnością, z przyczyn bardzo wyższych (rodzice) nie pojawię. Co nie znaczy, że nie pojawię się za rok, z piwem w plecaku i dowodem w kieszeni.

To fatalnie, szczerze mowiac. Dlatego Union, czym predzej dawaj swoj adres lub telefon mi na maila, a ja postaram sie jakos Twych rodzicow przekonac, ze ten wyjazd naprawde to niue alkoholowa libacja przez kilka dni, tylko spotkania z wartiosciowymi ludzmi. :) I Qn jakby jeszcze sie w to wmieszal, to sukces gwarantowany - na mur beton!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spoxgreq
Była tez - smutna być może - informacja, że na zjeździe w tym roku się z cała pewnością, z przyczyn bardzo wyższych (rodzice) nie pojawię. Co nie znaczy, że nie pojawię się za rok, z piwem w plecaku i dowodem w kieszeni.

To fatalnie, szczerze mowiac. Dlatego Union, czym predzej dawaj swoj adres lub telefon mi na maila, a ja postaram sie jakos Twych rodzicow przekonac, ze ten wyjazd naprawde to niue alkoholowa libacja przez kilka dni, tylko spotkania z wartiosciowymi ludzmi. :) I Qn jakby jeszcze sie w to wmieszal, to sukces gwarantowany - na mur beton!

Ojjj, zjazd bez Uniona traci 50% uroku swego. Sly gorąco Ci zyczę by twa misja sie powiodła, bez Michała to juz nie to samo..

Spoksiku drogi, dziękuję za te wszystkie miłe słowa, które na mój temat wypisujesz, braciszku ;)

Ależ nie ma sprawy siostrzyczko, ja z serca piszę więc brzydko nie umię :) To chyba znaczy tyle, że moje serduszko ładnie pika i bezgrzeszne jest.. (oj fajnie by było ;) )

Nie pomijaj starych zawadiakow, jak Phnom, ijon... i napewno ktos jeszcze;)

Ach wybacz. Poprostu Ijona już w Am nie uświadczam a i do Phnoma się przyzwyczaiłem, może stąd moje roztargnienie. Oczywiście te persony są wielkie i należy o tym pamietać po wsze czasy. A Phnom znów pisze, co mnie diablo cieszy :twisted: . Ale takim samym torem można wspominać jeszcze wieeeelu jak np. :Pasibrzuch, Miś Eryk, czy Eld chociażby.

Po drugie primo:(a może poprostu secundo?-dop. spox) od kilku tygodni nie informuje na kjsiedze am o swoich wynikach, zwyczajnie mi sie to znuudzilo i tez widze, ze nikogo poza malutka garstka w postaci Spoxa i Uniona nie interesuje. Zaprzestalem - wiec spokoj.

Ty przestałeś pisać o wynikach. na Księdze. I słusznie bo to miesjce nie jest od tego. Ja też przestałem, już dość dawno. natomiast nie wiem czy wiesz, ale sam założyłeś wątek na forum pt. "CM forum!" , a ostatnio wpisywałem się tam ja.. 2 tygodnie temu. I cisza. Ciebie tam nie widziałem od 2 miesięcy chyba. Więc pretensje pod inny adres..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy zainteresowani (plus ci, ktorych pomminalem, zwyczajnie - moje gapiostwo) dostali stosowne maile. Rowniez ta droga wymieniami swoje sugestie odnosie zlotu, wszak mozna i czynic to rowniez tutaj.

DALSZE INFORMACJE WKROTCE, A TERAZ JEDNMA Z NICH: (od Q) Podobno jest jakis akademik wolny w wakacje, gdzie mozna juz za 15/dobra odpowiednio sie ustatkowac - znizki dla grup zorganizowanych. Dlatego jesli to sie potwierdzi, miejsce zamieszkania raczej juz mamy, poniwaz mysle, ze oferta jest bardzo ciekawa. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty przestałeś pisać o wynikach. na Księdze. I słusznie bo to miesjce nie jest od tego. Ja też przestałem, już dość dawno. natomiast nie wiem czy wiesz, ale sam założyłeś wątek na forum pt. "CM forum!" , a ostatnio wpisywałem się tam ja.. 2 tygodnie temu. I cisza. Ciebie tam nie widziałem od 2 miesięcy chyba. Więc pretensje pod inny adres..

Po pierwsze primo: to nie ja zalozylem ten watek, wiec wacpan sie naucz czytac uwazniej, po drugie primo (na zlosc): ostatnio nawet nie gram w CM-a, gdyz padl mi dysk i nie wiem, co sie z nim stalo (rozkrecilem go niemal w calosci), po trzecie primo: ja do Ciebie nie mam pretensji i nie wiem, jakim cudem to wysnules, ale wybaczam. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty przestałeś pisać o wynikach. na Księdze. I słusznie bo to miesjce nie jest od tego. Ja też przestałem, już dość dawno. natomiast nie wiem czy wiesz, ale sam założyłeś wątek na forum pt. "CM forum!" , a ostatnio wpisywałem się tam ja.. 2 tygodnie temu. I cisza. Ciebie tam nie widziałem od 2 miesięcy chyba. Więc pretensje pod inny adres..

Taa... najwyraźnie coś ci się pochrzaniło. :P To ja założyłem ten wątek. Fakt jest faktem, że jak na złość nikt tam nic nie pisywał. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś mi wytłumaczy całą sytuację z tym zjazdem, bo jak się pytam to nikt nic nie wie...

Wiem tylko, że ma się odbyć w stolicy (czy we Wrocku :). Jeśli chodzi o miejsce zatrzymania się mniejszości etnicznej z innych rejonów Śródziemia, to mogę komuś użyczyć kawałek mego przestronnego pokoju ;). A reszta? A co mnie to obchodzi? Żartuję. ;) Bardzo mnie to obchodzi... może załatwicie sobie pole namiotowe? Jak by coś, to zawsze możecie mieszkać w ogródku mojej sąsiadki :P.

Aha i jeszcze kiedy to ma się odbyć, proszę mi powiedzieć? Bo mnie nie będzie przez miesiąc w Polsce (lecę do Kanady- co? Ja się nie chwalę ;) ).

PS. Mówiłem, że Wrocek jest najlepszy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie zjazdu i noclegu: który akademik?

Nie wiem. :) Co rok byl jeden - dyzurny. Dwa lata temu to byl chyba T4, ostatnio... Nie pamietam. Ale cala inicjatywa nazywa sie Dizzy Daisy - sprawdzcie sobie co nieco o tym w Internecie. W kazdym razie ja polecam tez zadzwonienie do Piasta (Dom Wypoczynkowy vis a vis dworca glownego) i negocjacje cen: 071 343 00 33 lub 343 00 34. Zanim ktos jednak zadzwoni, fajnie by bylo, zebyscie sie zdecydowali i powiedzieli na 99%, kto jedzie.

Co do zlozonej mi propozycji spania pod namiotem... Zwazywszy na to, ze mam u siebie w domu bardzo wygodne lozko, pelen komfort, czysta lazienke, kuchnie i wszelkie luksusy dawane przez cywilizacje... To pewnie, ze moge sie z Wami na polu namiotowym przenocowac! :) Co mi szkodzi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety - nie odzywa sie juz dosc dlugo... Przykro mi, ze ludzie odchodza bez slowa pozegnania... Ale to chyba pasowalo do image'u Wedrowca - jednego z bardziej niedocenianych autorow w AM.

Drogi naczelny... Drogi Quniku (moge sie tak zwracac?)... musialem na jakis czas przestac pisac... Jakby to powiedziec bylem w dlugiej podrozy... I.. hmmmm... Wzialem sie teraz za pisanie moich wspomnien z niej... Nie wiem czy Cie to ucieszy, ale niedlugo cos wysle do Ciebie :)

S.W.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś mi wytłumaczy całą sytuację z tym zjazdem, bo jak się pytam to nikt nic nie wie...

A co - podaj maila, bo zapomnialem, to Ci wysle dokladne :) wstepne informacje odnosnie tego. Co do Wrocka... ja nawet nie wiem, w jaki sposob wybor padl akurat na stolice DS - natomiast czarna robote Q czuc tutaj na kilometr. ;P

To pewnie, ze moge sie z Wami na polu namiotowym przenocowac! Co mi szkodzi...

I to mi sie podoba, wieksza integracja z grupa. :).

Zanim ktos jednak zadzwoni, fajnie by bylo, zebyscie sie zdecydowali i powiedzieli na 99%, kto jedzie.

Na razie w tym wszystkim najgorsze jest to, ze polowa nie wie, czy otrzyma pozwolenie i czy dojedzie, dlatego decyzja ostateczna (termin finalny!) o potwierdzeniu przyjazdu na zlot jest do konca czerwca - BRACIA RODACY, ZAPAMIETAC TO! A pozniej bedziemy ewentualnie dzwonic, Tobie Q natomiast proponuje lekki spacerek i zapytanie sie o ewentualne znizki u pani szefowej. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do SMG: Wiemy, ze zbytnuio czasu wolnego to Ty nie masz, ale w imieniu Calej redakcji AM (z naczelnym Kopytniakiem na czele:P) zapraszamy na chociaz jednodniowy pobyt w naszym gronie, o ile oczywiscie dojdzie zjazd do skutku. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zlozonej mi propozycji spania pod namiotem... Zwazywszy na to, ze mam u siebie w domu bardzo wygodne lozko, pelen komfort, czysta lazienke, kuchnie i wszelkie luksusy dawane przez cywilizacje... To pewnie, ze moge sie z Wami na polu namiotowym przenocowac! Co mi szkodzi...

Qnik a pochawl sie sasiadka to bedziesz mial cala ekipie przez caly zjazd na chacie i sie nie rusza z miejsca 8)

Cos mi sie zdaje, ze tez wpadne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spoxgreq

Smutny Wędrowiec - Heh jak to kto? No proste, że Kermit, przeca pisze! A tak na poważnie to chyba J.W. Goethe w "Fauście". I wiem,że to fajny cytat, inaczej by go tu nie było, pod moimi postami :>

Cieszę się, że tu wkońcu trafiłeś, bracie.

Widzisz Maćku, mówiłem,że go jakoś sprowadzę :) spoxgreq nie rzuca słów na wiatr :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutny Wędrowiec:

Ja jade na 100%... no chyba, ze moja siostrzyczka (vene) nie pojedzie

Pojadę, pojadę... a właściwie to przyjdę :wink: (zależy gdzie w lipcu będę mieszkała)

A pole namiotowe...hmm... szczerze mówiąc, to wolałabym coś bardziej stabilnego niż namiot (wiecie, te wrocławskie burze śnieżne i w ogóle :wink: ), ale jeśli nic innego się nie wymyśli, to i namiot może być (ewentualnie wymknę się w nocy do domu, wyśpię się i wrócę rano :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co - podaj maila, bo zapomnialem, to Ci wysle dokladne :) wstepne informacje odnosnie tego.

Nikt już o mnie nie pamięta. ;) Wszystkiego muszę się dowiadywać na dziko od osób postronnych. Nawet nie wiem, czy mnie tam chcecie (jakby mnie to obchodziło. I tak bym na złość przyszedł. :lol: ) Ale cio tam. Maila możesz przysłać pod adres okey3@interia.pl . Aha, i moja propozycja jest NADAL aktualna! Każdy kto chciałby podczas Zjazdu pomieszkać u mnie, nie ma problemu by to zrobił. Zwłaszcza, jeśli to będzie ładna 15-letnia brunetka. :):D:D:D

PS. Qn'ik: mogę w końcu przyjść do tej redakcji (wysłałem maila w tej sprawie), czy nie :?: ;) Muszę szybko poznać odpowiedzieć, bo mi się śpieszy. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze wstac, ksiadz idzie!

Moi drodzy parafianie, a powiedzcie wy mi w koncu co z terminem - zostal jakis konkretny ustalony, czy nie? Nie, zebym sie tym martwil, ale chcialbym zwrocic uwage na to, ze niektorzy w tym gronie (nie mowie przeciez, ze ja) musza sobie wczesniej urlopy zaklepac.

Vene, jesli zalegam z jakims mailem, to na pewno jutro odpisze. Aha, na zjezdzie, o ile zostane o terminie powiadomiony na tyle wczesnie, zeby sobie urlop zaklepac, z pewnoscia sie pojawie, ale nie wiem czy tego zlosliwca Eddiego ze soba zabiore.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eddie, podobno zjazd odbędzie się między 18 a 30 lipca (chyba, że znowu coś pokręciłam)... zaklepuj więc szybko termin urlopu, bo Ci jeszcze Eddie wejdzie w paradę i ominie cię największe wydarzenie kulturalne Wrocławia od czasów świętowania mojej 18-tki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vene, no to wytrzasneli termin. Akurat taki, w ktorym ja juz zaczynam sie modlic o jak najszybsze nadejscie nastepnej wyplaty. No gorzej nie mozna bylo, kurde flak. Dobra, trzeba wbic zeby w sciane i jakos przeciagnac do tego czasu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wytrzasneli termin. Akurat taki, w ktorym ja juz zaczynam sie modlic o jak najszybsze nadejscie nastepnej wyplaty. No gorzej nie mozna bylo, kurde flak. Dobra, trzeba wbic zeby w sciane i jakos przeciagnac do tego czasu.

Naprawde staralem sie wybrac w miare pasujacy dla wszystkich, psia kosc. :) Rozmawialem prawie z kazdym uczestnikiem (kandydatem, gwoli scislosci) zjazdu i ow zaproponmowany termin raczej pasowal. Hm, zywie tez nadzieje mosci Ksiedzu :), ze nam tutaj z glodu nie umrzesz, a jesli juz, to bedziemy Cie wspomagac finansowo - odwdzieczysz sie w inny sposob. ;) (no serious...)

A ja i tak chce spac w namiocie z Calebem, zeby chlopaka meczyc przez tydzien. :) LUDZIE, DZWONCIE DO TEGO AKADEMIKU!:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sly nie śpię z tobą pod namiotem ani na jednym łóżku

Czlowieku, nie wiesz, co tracisz. ;) (bez podtekstow) Tak szczerze mowiac, to ja nawet nie wiem, w jaki sposob odbedzie sie dobieranie do pokoi, ale znajac ludzi, nikt nie bedzie chcial ze mna mieszkac i jestesmy skazani na siebie. ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę spać w jednym pokoju z Naamah i Ghallerianem (SW)! :) Będziemy się bić poduszkami... :D

Caleb, ja Ci współczuję... w jednym pokoju ze Sly'em to jeszcze można się przemęczyć, ale na jednym łóżku? :wink: Toż to strach! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...