Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Dla czytelników Action Maga

Polecane posty

Gość [MiKu[

Sorry za zmiane tematu, ale to w koncu watek dla czytelnikow am, co nie? Qn`ik w najnowszym ar w amie pisal czy kupywalibysmy papierowe wydanie am. Ja z cala pewnoscia tak! Juz widze ten magazyn podzielony na kategorie: np. humor - redagowalby go Arch i Falka. I jeszcze zapomnialbym oni pisali by tez horoskop.:)) Albo dzial ala panopticum - opinie paszczaqa:)) - kto pamieta jeszcze jego jakze trafne argumenty - ze przeciez kazdy kibic, ktory przychodzi na stadion chce dostac w ryj od takiego chuligana. Do takiego magazynu powinna byc rowniez dolaczana plyta cd - z wszystkimi textami, ktore ukazaly sie w amie (zreszta Qn`ik kiedys miales stworzyc z tego taki kombajn, co nie?:)) BTW jak tak patrze z boku jak przygotowujcecie sie do tego zjazdu to coraz bardziej wydaje mi sie, ze sie on nie odbedzie:))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Attention! :)

Wiem, ze plany sie zmieniaja jak w kalejdoskopie, ale znalazlem telefon do DIzzy Daisy - w tym roku sa gdzies w samym centrum...

Dzwoncie na

(071) 3210014

lub

(071) 3206436

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może w tym roku udostępniają ten akademik na Reja (odnowiony i w ogóle prawie w centrum miasta).

Sly, co do osób, które jeszcze miałyby jechać...

...pytałam się PewnegoGościa czy chce... nie chce :) Zosia mi do tej pory nie odpowiedziała, a Wooward... on to pewnie jeszcze z pięć razy zmieni zdanie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...pytałam się PewnegoGościa czy chce... nie chce Zosia mi do tej pory nie odpowiedziała, a Wooward... on to pewnie jeszcze z pięć razy zmieni zdanie

Co do Pewnego Goscia - łaski bez, dla mnei ten osobnik jest wysoce arogancki (i pewnie nie tylko dla mnie), chociaz chcialbym, zeby sie zjawil na zjezdzie, nie powiem. Na pewno moze, ale mu sie nie chce - moja teoria. :) Co do Zosi - to juz Twoja sprawa, musisz ja jakos zwerbowac, natomiast z Woowardem pogadam jeszxcze ja - musze go namowic. Lista osob, ktore chca jechac - jutro dostana maila z pytaniem "czy jedziesz na zjazd?'. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, dla mnie ten osobnik jestr zbyt zapatrzony w siebie. :) CO ja na to poradze, moze i pisze niezle, ale czuc na mile zbytnie uwielbienie swojej osoby - egotysta?:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spoxgreq

PG to jeden z najlepszych cyników jakie AM nosił:> Osobiście go bardzo lubię,szkoda, że zniknął z forum AM jakiś czas temu.

Ktoś niedoinformowany:Archa i Falki już nie ma, czy Ci się to podoba , czy nie. Takie marzenia to i ja snuć mogę, a zmieszzcenie objętości AM, na jakiejkolwiek liczbie stron(by to było czytelne) graniczy z cudem.

Ale trzymajcie się! Qn'ik masz i pocztę odemnie. Dość ważną? Tak mi się wydaje..

SLY trzymaj się i nie poddawaj, jesteśmy z Tobą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm KONIKU krąży mi po głowie założenie nowego koncika.... postaram się jeszcze to przemyśleć (i do sierpnia mi zejdzie..) ale jak coś wymyśle to dam znać.... nieptaj co to ma być... bo sam dokładnie nie wiem...

(z że o miejsce jest aż nadto trudno... to muszę wykombinowac cos ostrego...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SLY trzymaj się i nie poddawaj, jesteśmy z Tobą.

Dzieki Spox, na pewno sie postaram, chociaz nie jest latwo. Na przyklad wczoraj sie dowiedzialem, ze dzisiaj jest deadline (nieodwolalny!). Od kogo? Naturalnie, ze od Q. :) Poza tym jeszcze wchodzi w gre pertraktowanie z wlascicielami tych mieszkan. Juz z jedym zaczalem nawet rozmawiac, ale sie waha, czy udostepnic takiej bandzie jak nam swoje wlasne cztery sciany... Rece opadaja. Mimo wszystko walcze do ostatniego tchu, jak mi sie nie uda - dobic gumowymi kurczakami!:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, iz jestem altruista w stopniu pelnym, to i tak Q, z racji swego NIEDOPATRZENIA :), leci z balkonu na zlocie lub, jak kto woli, zostanie ostrzelany przez moja spaware. Q, ja Ci tego nie wybacze!:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piromaniack

SLY napisał:

[o Pewnym Gościu - dop. autor]Nie wiem, dla mnie ten osobnik jest zbyt zapatrzony w siebie.

A czy to nie ty wysłałeś do Doorszlaq'a maila z bluzgami, o czym można przeczytać w "Nie czytaj tego tekstu" (AM 39)? Cytuję ten tekst:

"Co prawda nigdy, przenigdy nie będę choć w połowie tak dobrym autorem jak osobnik będący tematem tego tekstu, ale może chociaż trochę ulepszę swój warsztat pisarski? Ale On mi napisał [chodzi tu chyba o SLY'a - dop. Piromaniack]: "Gdybys ty byl tak dobry jak ja to by dopiero bylo"... "

Było tam jeszcze parę innych bluzgów pod adresem Doorszlaq'a, ale pominę je. Nie wiem, a może to nie o SLY'a chodzi? Chociaż... jedyną osobą, która kojarzy mi się z pisaniem "Polska" z małej litery, to właśnie SLY...

O co chodzi w tym poście? "Przyganiał kocioł garnkowi"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku, jakbys znal prawdziwe oblicze tych maili i ich wiarygodna tresc, tobys mowil inaczej. Wytlumacze Ci pozniej. Wiec nie zabieraj glosu w sprawach, o ktorych nie masz pojecia..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gregorius

Witka ludziska :)

Tak sobie siedze i przegladam forum... i powiem Wam, ze calkiem fajnie to wyszlo :).

A tak w ogole ile osob pojawi sie na tym zjezdzie?

Jedzie ktos z podkarpacia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gregorius

Nawiazujac jeszcze ogolnie do klopotow z miejscem noclegowym - w ostatecznosci rozlozymy sie w spiworach na rynku, pod redakcja CDA. Jakby co, to beda nas po drodze dokarmiac :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiazujac jeszcze ogolnie do klopotow z miejscem noclegowym - w ostatecznosci rozlozymy sie w spiworach na rynku, pod redakcja CDA. Jakby co, to beda nas po drodze dokarmiac

Ano, ciekawe - wczoraj nawet o tym na ircu ze SMG rozmawialem, ale nie uzyskalem konkretnej odpowiedzi, co na ten temat sadzi, wszak pomysl uwazam za dobry i wlaczam go do listy propozycji. :) JAko pasozyty bedziemy zyli tylko z pensji Qn'ika - w koncu chlopak zarabia krocie... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiazujac jeszcze ogolnie do klopotow z miejscem noclegowym - w ostatecznosci rozlozymy sie w spiworach na rynku, pod redakcja CDA. Jakby co, to beda nas po drodze dokarmiac :)

Polozycie sie na dachu i rozbijecie namiot :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, spokojnie, widmo spanai na dachu badz pod mostem nam nie grozi, najwyzej, jesli juz nie bedzie gdzie, "ugoscimy" sie u Q lub Vene, jesli jej szanowna kolezanka nam pozwoli. ;) Bojkot na CDA ciagle aktualny. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spoxgreq

Nie wierzę SLY, Smg był na ircu, chyba zemdleję. Znowu czasem zawituje w piatki? To chyba trzeba to oblać.. zajał się czytelnikami, nonono :) ( mando dalej butuje wszystkich niewygodnych? :) Ja na #cdaction już nie łażę, ale na wątku CDA vs. fuZZ sobie z nim pogadać mogłem troche przynajmniej:>)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę SLY, Smg był na ircu, chyba zemdleję. Znowu czasem zawituje w piatki? To chyba trzeba to oblać.. zajał się czytelnikami, nonono

Ech, tak - byl, ledwie 30 minut. Rozmawialem z nim na chwile na priv, chcialem go przekonac do etego, zeby umiescili w ktoryms CDA jako pelna wersja "Kapitana Pazura", ale jest dosc sceptycznie do tego nastawiony. :) No i jego odpowiedzi to dwa-trzy slowa plus emoticonka, wiec tak naprawde duzo to ja sie nie narozmawialiem. :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...