Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Dla czytelników Action Maga

Polecane posty

ha, a to już niedługo. Vrok powrócił, forum zaczyna nabierać znów barw i sił witalnych. Pozatym ja, vene i Ghall dostajemy moderów, i teraz drżyjcie, przeciwnicy AMu..na forum zagości nowy ład.

Wiesz, ja myslalem troszke w innym kierunku. Z reguly posty (ich dlugosc) na forum CDA jest przyzwoita i az zacheca do dalszych konwersacji, podczas gdy u nas na AM ktos klepnie dwa slowa plus doda piec emoticonek i to jest caly post. A nastepny smieje sie z poprzedniego, i wszystko zatacza sie w blednym kole... Manowce panowie, manowce.

I jeszcze jedno - ebzsensowne zakladanie postow nie miesci sie w glowie - z tym tez trzeba zrobic porzadek, inaczej ta "wolnosc slowa" poprowadzi nas prosto do masakrycznej utopii...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spoxgreq
Wiesz, ja myslalem troszke w innym kierunku. Z reguly posty (ich dlugosc) na forum CDA jest przyzwoita i az zacheca do dalszych konwersacji, podczas gdy u nas na AM ktos klepnie dwa slowa plus doda piec emoticonek i to jest caly post. A nastepny smieje sie z poprzedniego, i wszystko zatacza sie w blednym kole... Manowce panowie, manowce.

Ooojj tak, ale odweidź choćby "Kącik wierszy..." - Wątek jak najbardziej na poziomie (łącznie z zawartością). Jak taki wątek może być słaby skoro wpisują się tam tacy ludzie jak UnionJack, vene, Smutny Wędrowiec, Fido Bezczelny, czy choćby hłehłe JA ;)

I jeszcze jedno - bezsensowne zakladanie postow nie miesci sie w glowie - z tym tez trzeba zrobic porzadek, inaczej ta "wolnosc slowa" poprowadzi nas prosto do masakrycznej utopii...

Pisząc postów, miałeś na myśli "wątków"? Otóż jest akcja zapoczątkowana przezemnie, że elita AMu , która na tym forum się udziela(czyli dość znaczna większość) nie wpisuje się do debilnych wątków. Działa? Możesz sam zobaczyć. Oprócz dwóch ostatnich wątków Vroka, te 3 poprzednie są totalnie przez nas olane, a już niedługo się je wykasuje. Takie wątki się tępi i będzie tępić, więc do tego się juz przyczepić nie będzie można:P

spoxgreq vel darqgreq

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E... hm... khem... nie przeszkadzam? ;)

Dostalem OPR za niepojawianie sie na forum, wiec jestem :D

Jak to Qn zdazyl juz zaznaczyc, zyje, choc moze tak dobrze sie mam, ale jeszcze chodze. Tylko zmeczony dzisiaj jestem, bo dwudniowke mialem przez weekend, a to strasznie wyczerpuje :lol:

W kwestii zjazdu chcialbym rowniez podlaczyc sie do abonamentu na informacje o miejscu i terminie. W ostatnim czasie niechetny jestem roznym wojazom, ale tutaj z przyjemnoscia zrobie wyjatek.

A teraz pozwolcie, ze powroce do pasjonujacej lektury magazynu Heavy Metal (ludzie, co za ilustracje! dekiel!! zrywa!!!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALESCIE SIE ROZPISALI! :)

No dobra, po kolei (od konca):

W kwestii zjazdu chcialbym rowniez podlaczyc sie do abonamentu na informacje o miejscu i terminie. W ostatnim czasie niechetny jestem roznym wojazom, ale tutaj z przyjemnoscia zrobie wyjatek.

To zdrajca! Mnie odwiedzic to nie chcial, patafian jeden! ;)

A wlasnie, ledwo co mi sie przypomnialo: MAciek, wez zareklamuj porzadniej kanal ircowy AM, bo jak patrze tam na swiecace pustki, to i krew mnie zalewa, i na dodatek nie wiem, czy plakac, czy tez odwrotnie - parsknac smiechem...

... Nie :) Ja tam w sumie IRCa nie znosze, a o kanale slysze wiele niemilych rzeczy. Ostatnio mi Vrok napisal, ze ludzie z kanalu mowia, ze "wyrosli z AM". A to mi brzmi tak, jak "wyrosli z myslenia/czytania"...

Do konca jeszzcze tego problemu nie rozwiazalismy, ale prawie na pwno pojawie sie ja, Caleb, Taw, Chest, Ciq, Luke, moze Union i osoby, ktore sie zglosily, a z ktorymiz to prowadzimy wstepne pertraktacje. Krotko mowiac - duuzzooo niezlych pisarzy, duzzooo naczelnych, duzoooo dobrej zabawy.

No sluchaj... Jak dla mnie - rewelacja! Tylko pamietajcie, ze ja mam cos takiego jak konto mailowe i warto z niego korzystac - slijcie mi informacje, zebym mogl sie stawic. :) A wlasnie - mowimy o Wrocku, mam nadzieje?... To bedzie swietna impreza, jak wszystko dobrze pojdzie...

No wiec skrotem myslowym od Aski jest oczywiscie jedna z dwoch bodajze kobiet na tym forum - mianowicie Tawananna. (Joasia. ) A Firma... to naturalnie kolega Caleb (CaBeL :P).

Jasne... Moj zanik myslenia. :) A Asia to juz z tymi ksywkami przesadza - ja tam ja pamietam jeszcze jako Julie Valerius :)

Śmiałem się, że dlatego przenieśliście na rynek , by wycieczkom do was było łatwiej trafić

Ale - o dziwo - wycieczek prawie wcale nie ma. Sporadycznie cos sie zdarzy. Najwiecej fanek (tak, tak:) przyjezdza do Jediego - Kawaii...

Maciek byłbys przyjęty chlebem i solą na forum Action Maga, ale Cię tam niestety nigdy nie było

A wiesz dlaczego? Bo nie wiedzialem o jego istnieniu?... Nie, to by bylo zbyt latwe ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii zjazdu chcialbym rowniez podlaczyc sie do abonamentu na informacje o miejscu i terminie. W ostatnim czasie niechetny jestem roznym wojazom, ale tutaj z przyjemnoscia zrobie wyjatek.

To zdrajca! Mnie odwiedzic to nie chcial, patafian jeden!

Kopnal Cie ktos kiedys w rzyc koziolku? ;)

Jesli jestescie w Wrocku na poczatku lipca, to moze, moze... wisz pan, jak jest, jak sie kasa nie zgadza, to sie nic zgadza. Ale chce wziac pare dni wolnego na poczatku miesiaca, wiec moze, moze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, dotarlem;)

am39 juz siedzi na psychodelicu(jakby ktos sie pytal), tylko linka jeszcze nie ma.

btw. powiedzcie mi dlaczego musialem sie rejestrowac 2. raz na tym forum??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qnik: co do wyrastanmia z am, to przypadek byl tylko jeden;))

a am nie czytaja (zdarza sie to szczegolnie u tych wysokich ranga na kanale) ludzie standardowo dlatego ze nie maja czasu. Dlaczego jestes tak doslowny? ;))

Np. wczoraj zebralo sie calkiem duzo tych 'normalnych' (chociaz ze znanych tylko vene byla chyba)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii zjazdu chcialbym rowniez podlaczyc sie do abonamentu na informacje o miejscu i terminie. W ostatnim czasie niechetny jestem roznym wojazom, ale tutaj z przyjemnoscia zrobie wyjatek.

Oczywiscie stosownie Cie poinformujemy, chocby ja z tego wzgledu, ze trzeba sobie w koncu podac dlon i probowac sie nie klocic. :) Bardzo milo mi bedzie, jesli sie to pojawisz, wielki Byczku. :)

No sluchaj... Jak dla mnie - rewelacja! Tylko pamietajcie, ze ja mam cos takiego jak konto mailowe i warto z niego korzystac - slijcie mi informacje, zebym mogl sie stawic. A wlasnie - mowimy o Wrocku, mam nadzieje?... To bedzie swietna impreza, jak wszystko dobrze pojdzie...

Chwilowo Ci konta nie obciazam, bo wiem, ze masz mnostwo roboty, a juz konkretne informacje wysle na samym koncu. Co do miejsca - hm, ten zjazd ma trwac kilka dni, a we Wrocku ciezko bedzie znalezc odpowiednia kwatere dla kilkunastu osob. :) I TU WLASNIE Q WSZYSTKO SPOCZYWA NA TWOICH BARKACH. :) Nie wypada mi sie nie zgodzic, ze ta impreza musi byc zapamietana. Juz zycze gosciom milej zabawy. :P

... Nie Ja tam w sumie IRCa nie znosze, a o kanale slysze wiele niemilych rzeczy. Ostatnio mi Vrok napisal, ze ludzie z kanalu mowia, ze "wyrosli z AM". A to mi brzmi tak, jak "wyrosli z myslenia/czytania"...

Zasadnoczo to jest kilkuiosobowa grupka, ktora wchodzi na kanal, przeszkadza, drazni sie z pozadnymi obywatelami (mna:P), ogolnie robi niesamowity zamet. LEcz, z tego, co ostatnio zauwazylem, zaistanila tez druga grupka - rowniez kilkuosobowa, naprawde chcaca porozmawiac na ciekawe tematy i zyjaca tym kanalem. A fakt, ze troszke nas malo, nam przeszkadza, dlatego mysle, ze zainicjowanie jakiejs reklamy na lamach przyczyniloby sie do pojawienia sie nowych czlekow, z ktorymi rozmowa nie bedzie katorga, a czysta przyjemnoscia. :)

btw. powiedzcie mi dlaczego musialem sie rejestrowac 2. raz na tym forum??

JA mam podobna sytuacja, ale nie martw sie - zwykle po pierwszej rejestracji jestes niewidoczny, ale tak naprawde istniejesz. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. powiedzcie mi dlaczego musialem sie rejestrowac 2. raz na tym forum??

JA mam podobna sytuacja, ale nie martw sie - zwykle po pierwszej rejestracji jestes niewidoczny, ale tak naprawde istniejesz. :)

ale ja sie rejestrowalem dosyc dawno,l i po tamtej rejestracji napisalem nawet kilka postow... och, sorry za offtopic, juz przestaje;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo Ci konta nie obciazam, bo wiem, ze masz mnostwo roboty, a juz konkretne informacje wysle na samym koncu.

No to gratuluje. Swietny, kurde, pomysl. Slusznie - po co mnie informowac na biezaco... Lepiej napisac, gdy bede np. za granica ;P

Co do miejsca - hm, ten zjazd ma trwac kilka dni, a we Wrocku ciezko bedzie znalezc odpowiednia kwatere dla kilkunastu osob. :)

W czym problem? Zalezy od tego, ile te osoby beda miec kasy. Jesli niewiele - to jest przeciez pole namiotowo-kempingowe (z domkami) przy stadionie olimpijskim.

I TU WLASNIE Q WSZYSTKO SPOCZYWA NA TWOICH BARKACH. :) Nie wypada mi sie nie zgodzic, ze ta impreza musi byc zapamietana. Juz zycze gosciom milej zabawy. :P

Ale... Co spoczywa w moich rekach? :roll:

dlatego mysle, ze zainicjowanie jakiejs reklamy na lamach przyczyniloby sie do pojawienia sie nowych czlekow, z ktorymi rozmowa nie bedzie katorga, a czysta przyjemnoscia. :)

ZObacze... Sam kiedys wskocze (incognito ;)) i zobacze co tam piszczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vrok

JA mam podobna sytuacja, ale nie martw sie - zwykle po pierwszej rejestracji jestes niewidoczny, ale tak naprawde istniejesz. :)

ale ja sie rejestrowalem dosyc dawno,l i po tamtej rejestracji napisalem nawet kilka postow... och, sorry za offtopic, juz przestaje;)

>>>Mamy zwyczaj wycinac kolesi, ktory sie po prostu rejestruja, po czym milkna na amen. I jak po rejestracji ktos przez miesiac i dluzej nie zaszczyci forum zadnym swoim postem, jest weryfikowany i autowany :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spoxgreq
... Nie :) Ja tam w sumie IRCa nie znosze, a o kanale slysze wiele niemilych rzeczy. Ostatnio mi Vrok napisal, ze ludzie z kanalu mowia, ze "wyrosli z AM". A to mi brzmi tak, jak "wyrosli z myslenia/czytania"...

O niee Drogi Maćku, tak tragicznie nie jest. Jak to już Vrok napisał, ogólnie władza nie czyta AM i ogólnie z braku czasu, a nie uważając, że wyrosła. Druga sprawą jest, że często przychodzi poprostu bydło nie mające nic, a nic wspólnego z magiem i nie dostaje ani kicka, ani bana bo a) jest może 3, 4 żywych opów. B) 2 z nich prawie cały dzień są AWAY,a jeden jest tylko późnym iweczorem. i są pobłażliwi poprostu.Oczywiście na # czasem zagląda i elita Maga, jak veen, Sly, Smutny Wędrowiec, Andrew, Splatch, czy ja ;)

Ale - o dziwo - wycieczek prawie wcale nie ma. Sporadycznie cos sie zdarzy. Najwiecej fanek (tak, tak:) przyjezdza do Jediego - Kawaii...

Hehe, taaak. Paweł pociąga dziewczyny:) Ach, te jego ciemnookie kicie.. ;)

Zobacze... Sam kiedys wskocze (incognito ) i zobacze co tam piszczy..

Ooops..mam nadzieję, że nie byłeś dziś ok 14? Bo jednego lusera tak zbeształem, że błagał o wybaczenie ;))))

Zasadnoczo to jest kilkuiosobowa grupka, ktora wchodzi na kanal, przeszkadza, drazni sie z pozadnymi obywatelami (mna:P), ogolnie robi niesamowity zamet. LEcz, z tego, co ostatnio zauwazylem, zaistanila tez druga grupka - rowniez kilkuosobowa, naprawde chcaca porozmawiac na ciekawe tematy i zyjaca tym kanalem. A fakt, ze troszke nas malo, nam przeszkadza, dlatego mysle, ze zainicjowanie jakiejs reklamy na lamach przyczyniloby sie do pojawienia sie nowych czlekow, z ktorymi rozmowa nie bedzie katorga, a czysta przyjemnoscia.

taaak, to się zgadza. Zapomniałeś, że ze mną też się drażni(ła), ale co było..już się boją :twisted: Mam nadzieję, że mnie zaiczyłeś do tej grupki chcącej porozmawiać na ciekawe tematy..bo istotnie tak jest, ale to już zależy od Twojej perspektywy widzenia :P, aha no i reklama #actionmag we Wstępniaku koło adresu strony mile widziana ;)

Mamy zwyczaj wycinac kolesi, ktory sie po prostu rejestruja, po czym milkna na amen. I jak po rejestracji ktos przez miesiac i dluzej nie zaszczyci forum zadnym swoim postem, jest weryfikowany i autowany

Tak, bardzo dobry zwyczaj, jak ktoś zarejesttrował się dla jaj, lub na chwilę to to jest dobre rozwiązanie. Vrok pomysl o tym na naszym forum(hyh , czyli forum Action Maga) i obejrzyj listę zarejestrowanych userów. Sporo z nich ma od początku istnienia 0 lub 1 post. I sobie wesoło nadal widnieją.

A tak wogóle chciałem podziękowac Vroku za awansowanie mnie na moderatora na forum Action Mag :) Jak widzisz, już sprzątanie rozpoczęte i pozytywne kroki działalności już widać. Wziąłem się do roboty. No i oczywiście serdecznie zapraszamy na forum Action Maga ( to nie reklama )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadnoczo to jest kilkuiosobowa grupka, ktora wchodzi na kanal, przeszkadza, drazni sie z pozadnymi obywatelami (mna:P), ogolnie robi niesamowity zamet. LEcz, z tego, co ostatnio zauwazylem, zaistanila tez druga grupka - rowniez kilkuosobowa, naprawde chcaca porozmawiac na ciekawe tematy i zyjaca tym kanalem. A fakt, ze troszke nas malo, nam przeszkadza, dlatego mysle, ze zainicjowanie jakiejs reklamy na lamach przyczyniloby sie do pojawienia sie nowych czlekow, z ktorymi rozmowa nie bedzie katorga, a czysta przyjemnoscia. :)

Alez to naprawde jest drazniace, kiedy zawalasz pol ksiegi relacjami jakto wygrales 4:1 z Realem na poziome jakimśtam w fifie'99. A z tego co zauwazylem czytajac AM, nie jestem osamotniony, tam tez wkurzasz kupe ludzi (moze w inny sposob, ale...). No sorry, nie obraz sie, ale jestes wkurzajacym czlowiekiem... (imho) - co nie znaczy ze czasem czegos fajnego nie powiesz/napiszesz, sam podziwiam objetosc (jakosc tez;)) twoich tekstow w AMSport, ale w wielu rzeczach brak Ci umiaru...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Nie :) Ja tam w sumie IRCa nie znosze, a o kanale slysze wiele niemilych rzeczy. Ostatnio mi Vrok napisal, ze ludzie z kanalu mowia, ze "wyrosli z AM". A to mi brzmi tak, jak "wyrosli z myslenia/czytania"...

O niee Drogi Maćku, tak tragicznie nie jest. Jak to już Vrok napisał, ogólnie władza nie czyta AM i ogólnie z braku czasu, a nie uważając, że wyrosła. Druga sprawą jest, że często przychodzi poprostu bydło nie mające nic, a nic wspólnego z magiem i nie dostaje ani kicka, ani bana bo a) jest może 3, 4 żywych opów. B) 2 z nich prawie cały dzień są AWAY,a jeden jest tylko późnym iweczorem. i są pobłażliwi poprostu.Oczywiście na # czasem zagląda i elita Maga, jak veen, Sly, Smutny Wędrowiec, Andrew, Splatch, czy ja ;)

Nie pmaijaj starych zawadiakow, jak Phnom, ijon... i napewno ktos jeszcze;)

Ale - o dziwo - wycieczek prawie wcale nie ma. Sporadycznie cos sie zdarzy. Najwiecej fanek (tak, tak:) przyjezdza do Jediego - Kawaii...

Hehe, taaak. Paweł pociąga dziewczyny:) Ach, te jego ciemnookie kicie.. ;)

to ten lysy? :)

Zobacze... Sam kiedys wskocze (incognito ) i zobacze co tam piszczy..

Ooops..mam nadzieję, że nie byłeś dziś ok 14? Bo jednego lusera tak zbeształem, że błagał o wybaczenie ;))))

spoxgreq, nie wszyscy lubia sado-maso;))

Mamy zwyczaj wycinac kolesi, ktory sie po prostu rejestruja, po czym milkna na amen. I jak po rejestracji ktos przez miesiac i dluzej nie zaszczyci forum zadnym swoim postem, jest weryfikowany i autowany

Tak, bardzo dobry zwyczaj, jak ktoś zarejesttrował się dla jaj, lub na chwilę to to jest dobre rozwiązanie. Vrok pomysl o tym na naszym forum(hyh , czyli forum Action Maga) i obejrzyj listę zarejestrowanych userów. Sporo z nich ma od początku istnienia 0 lub 1 post. I sobie wesoło nadal widnieją.

A tak wogóle chciałem podziękowac Vroku za awansowanie mnie na moderatora na forum Action Mag :) Jak widzisz, już sprzątanie rozpoczęte i pozytywne kroki działalności już widać. Wziąłem się do roboty. No i oczywiście serdecznie zapraszamy na forum Action Maga ( to nie reklama )

ehem... no sam potwierdzasz ze jestes modeatorem, wiec jaki problem zebys Ty to zrobil? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vrok

JA mam podobna sytuacja' date=' ale nie martw sie - zwykle po pierwszej rejestracji jestes niewidoczny, ale tak naprawde istniejesz. :)[/quote']

ale ja sie rejestrowalem dosyc dawno,l i po tamtej rejestracji napisalem nawet kilka postow... och, sorry za offtopic, juz przestaje;)

>>>Mamy zwyczaj wycinac kolesi, ktory sie po prostu rejestruja, po czym milkna na amen. I jak po rejestracji ktos przez miesiac i dluzej nie zaszczyci forum zadnym swoim postem, jest weryfikowany i autowany :)

to ze wy nie macie dluzszych urlopow nie znaczy ze czytelnicy ich te nie maja..;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjazd to świetna sprawa tylko, żeby przyjechali wszyscy ci co chcą przyjechać. Sly skontaktuj się z Redem przez meila (zapytaj się Q jaki ma) bo szkoda robić dwóch zjazdów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez to naprawde jest drazniace' date=' kiedy zawalasz pol ksiegi relacjami jakto wygrales 4:1 z Realem na poziome jakimśtam w fifie'99. A z tego co zauwazylem czytajac AM, nie jestem osamotniony, tam tez wkurzasz kupe ludzi (moze w inny sposob, ale...). No sorry, nie obraz sie, ale jestes wkurzajacym czlowiekiem... (imho) - co nie znaczy ze czasem czegos fajnego nie powiesz/napiszesz, sam podziwiam objetosc (jakosc tez;)) twoich tekstow w AMSport, ale w wielu rzeczach brak Ci umiaru...[/quote']

Primo - juz sie od kilku miesiecy nikomu nie narzucam i probuje siedzieec w spokoju, ale widze, ze ludzie tego nie moga zniesc i ciagle wytykaja mi moje bledy. (chyba zaczne znowuy pisac ;P) Po drugie primo: od kilku tygodni nie informuje na kjsiedze am o swoich wynikach, zwyczajnie mi sie to znuudzilo i tez widze, ze nikogo poza malutka garstka w postaci Spoxa i Uniona nie interesuje. Zaprzestalem - wiec spokoj. To, ze jestem wkurzajacym czlowiekiem nie musisz mi udowadniac, ale zachowuje sie troszke drazniaca w stosunku do osob, ktore nie chce podjac zadnego kroku, aby ze mna w nomralny sposob pogadac (czyli nie np. Ty E#$#@$ + ja ci pokaze #$@#$). Brakuje mi umiaru - ale pamietaj,ZE GORNIK POLKOWICE W I LIDZE, A SZCZAKOWIANKA LECI. :)))

Jest konkretna lista osob, ktore chca jechac na zjazd i oscyluje w granicach 15 + dodatkowo osoby, ktore staramy sie zaprosic. Jesli dobrze pojdzie, wiecej niz 30 raczej nie bedzie.

No to gratuluje. Swietny' date=' kurde, pomysl. Slusznie - po co mnie informowac na biezaco... Lepiej napisac, gdy bede np. za granica ;P [/quote']

To ja sie tutaj tak staram, azeby Cie nie denerwowac i oszczedzic pewnych (jesli sie pojawia) nieprzyjemnych faktow, a Ty taaak... :) TAk czy siak na pewno poinformuje Cie w momencie dla Ciebie jak najbardziej wlasciwym i odpowiednim. :) (Ewentualnie zrobi to moja sprzataczka - Caleb. :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym problem? Zalezy od tego, ile te osoby beda miec kasy. Jesli niewiele - to jest przeciez pole namiotowo-kempingowe (z domkami) przy stadionie olimpijskim.

RZeczywiscie, jak moglem zapomniec o tym uroczym miejscu. :) Gwarantuje wszystkim, ze na Polach MArsowych bedziemy miec nie lada wrazenia. :) Fakt, ze troszke na Rynek czy innych ciekawych miejsc bedziemy mieli dystansu, ale takiej zwartej grupie jak my krotki spacerek zapewne dobrze zrobi - i na pewno sie nie zgubimy, w koncu pan przewodnik Q nalezycie nas oprowadzi. :)

Ale... Co spoczywa w moich rekach?

Nie lubie sie powtarzac, ale zeby nie bylo, zem chamski - W TWOICH REKACH LEZY SPRAWA ZAPROSZENIA SMG CHOCIAZBY TYLKO NA JEDEN DZIEN. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazali mi tu przyjść, więc jestem ;) (i pewnie zaraz coś zepsuję...)

Zjazd... bardzo się cieszę, że zajęli się tym Sly i Taw, bo ja i Red zupełnie nie nadajemy się do planowania czegokolwiek. Tylko teraz trzeba rudzielca o tym poinformować, bo on nadal siedzi i myśli gdzie to zorganizować... :wink:

Spoksiku drogi, dziękuję za te wszystkie miłe słowa, które na mój temat wypisujesz, braciszku :wink:

Eddie&Eddie, mam nadzieję, że zjawicie się na tym sabacie (tylko załóżcie jakieś czapki w różnych kolorach, czy coś... bym mogła Was odróżnić :D ) I nie zalegajcie mi z mailami :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RZeczywiscie, jak moglem zapomniec o tym uroczym miejscu. :) Gwarantuje wszystkim, ze na Polach MArsowych bedziemy miec nie lada wrazenia. :) Fakt, ze troszke na Rynek czy innych ciekawych miejsc bedziemy mieli dystansu, ale takiej zwartej grupie jak my krotki spacerek zapewne dobrze zrobi - i na pewno sie nie zgubimy, w koncu pan przewodnik Q nalezycie nas oprowadzi. :)

Tja... Na piechote na stadion - jasne, pedze... Tylko sukienke podwine. A powaznie - zawsze mozna sie przenocowac np. w Piascie - teoretycznie jest to 30zeta/osobodoba, ale jesliby byla wieksza liczba osob... Mysle, ze z wszystkimi noclegowniami mozna sie jakos dogadac.

W TWOICH REKACH LEZY SPRAWA ZAPROSZENIA SMG CHOCIAZBY TYLKO NA JEDEN DZIEN. :)

Aaa, o to chodzi. Nie wiem, czy zauwazyles, ale Smg na tym forum jest i ten watek czyta. :) Wiec mysle, ze sam moze sie wypowiedziec - ale mysle, ze jesli zjazd nie odbedzie sie podczas deadline'u, to nie powinno byc klopotu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość UnionJack

Ja z takim pytaniem. Przez ostatnie pół godziny pisałem posta. Posta długiego, wyczerpującego, zawierającego w sobie multum tematów. I o szukaniu natchnienia w nim słów parę było, i o rzeczywistości naszej, i o fantastyce też. Było w nim pożegnanie Zorki, było podziękowanie Rainy'emu i Phnomowi, były życzenia sukcesudla nowych naczelnych kącików. Była tez - smutna być może - informacja, że na zjeździe w tym roku się z cała pewnością, z przyczyn bardzo wyższych (rodzice) nie pojawię. Co nie znaczy, że nie pojawię się za rok, z piwem w plecaku i dowodem w kieszeni.

O tym wszystkim było w poście. Ano własnie - było!

Po owej pół godzinie pisania, klinęłem bowiem w pogląd, oczy zmęczone przetarłem... i pustkę ujrzałem. Post mi zrzatło, pozostała informacja o czymś, co - czymkolwiek by nie było - było mocno "Invalid".

I stąd moje pytanie: czy jest tu jakaś maksymalna ilośc znaków na post? Bo coś mie się zdaje że ją mocno przekroczyłem.

Sorki za offtopic, ale ten stracony post mógłby za oddzielny artykuł robić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi umiaru - ale pamietaj,ZE GORNIK POLKOWICE W I LIDZE, A SZCZAKOWIANKA LECI. :)))

fak ju;) Zobaczysz ze doczekamy sie jeszcze chwili kiedy Garbarnia Szczakowianka Jaworzno wygram LM;)) Ale koncze bo mi jeszcze wytkniesz, ze robie to co zarzucam tobie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...