Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Dla czytelników Action Maga

Polecane posty

Gość spoxgreq
A i owszem. Zapytaj kogokolwiek, czy kojarzy Archwimilimilopotopoczerpaczkiwiczanina - kazdy czytelnik powie, ze oczywiscie. Ze Smutnym Wedrowcem jest nieco inaczej - osoba piszaca tak piekne, liryczne teksty skazana jest na pewna niszowosc.

No niestety muszę przynać Ci rację:(( Archiego znają wszyscy i jego chore poczucie humoru także. Swego czasu lubiłem go i szanowalem, ale potem odszedł jak mi wiadomo po paru aferach. Smutny Wędrowiec jest bardzo wysoko na mojej topliście AMu, i chłopak jest naprawdę wielki. Jego teksty i pamiętniki czyta się z wielką przyjemnością, nostalgią i wzurszeniem. Było nie było..kiedyś żyłem niemal tym co on pisał..ale to już było..

Aha- jesli masz z nim kontakt... Przypomnij mu o istnieniu AM. :)

Z przyjemnościa, Maćku.

Bo caly dzien jestem w pracy, jest piatek, a ja sie rozrywam na forum po baaardzo pracujacym weekendzie. :)

Hehe:)) No to życzę miłego rozrywania. Teraz nie wiem o której redakcja kończy pracę(czy poszczególni recenzenci). Kiedyś, chyba jeszcze za starej siedziby, był kultowy autobus o 16.02.. takie czasy się pamięta:)))

Zawsze wierny Action Magowi

spoxgreq (vel darqgreq)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZytajac te Wasze konwersacje az mi lezka w oku prawie poleciala, bowiem praktycznie pod mur wystawiliscie cale piekno naszego AM... Tylu wspanialych autorow, takie tradycje, TAKIE IDEE... Chocby wlasnie dlatego chce mi sie don pisac i pracowan nan, wszak wiem, ze z kazdej strony otaczaja mnie wartosciowi ludzie.

A UNION I TAK RZADZI - MISTRZ NAD MISTRZAMI!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spoxgreq

Hehe, to się rozumie samo przez się, Sly'u. DO AM piszą wspaniali ludzie, z pieknymi duszami, których tesktami zyjesz, które Cię przejmują..dlatego tak kocham tego maga. A mnie też zalcizasz, do tych wartościowych ludzi?;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie też zalcizasz, do tych wartościowych ludzi?

Wiesz, mimo ze w wielu kwestiach mamy zupelnie odmienne zdanie, to jednak facet - pal szesc, ale to powiem z czystym sumieniem - gosc z Ciebie rowny!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe:)) No to życzę miłego rozrywania. Teraz nie wiem o której redakcja kończy pracę(czy poszczególni recenzenci). Kiedyś, chyba jeszcze za starej siedziby, był kultowy autobus o 16.02.. takie czasy się pamięta:)))

Teraz siedzibe mamy na Rynku - a stad odjezdza juz nieco wiecej tramwajow i autobusow. :) Chociaz mnie osobiscie siedziba na Dembowskiego rowniez sie podobala - cisza, spokoj... Tyle, ze pol godziny drogi do centrum - a do domu to bym stamtad jezdzil ze 2.

A wracajac do tematu... Milo, ze sie w tym temacie taki "Wersal" robi. :) Fajnie by bylo zebrac tu wiecej ludzi z AM - juz we wstepniaku do AM~39 o forum napisalem, moze ktos wpadnie?...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracajac do tematu... Milo, ze sie w tym temacie taki "Wersal" robi. Fajnie by bylo zebrac tu wiecej ludzi z AM - juz we wstepniaku do AM~39 o forum napisalem, moze ktos wpadnie?...

TEz mnie to cieszy, ale watpie, by nadeszly nowe posilki. Moze to i dobrze, ze ow post tworzy zgrana pacza kilku sobie dobrze znanych osob?:) Ale nie mam nic przeciwko przylaczaniu sie nastepnych. :)

Q, to u Was tam na drzwiach wejsciowych pisze "chronione przez Asco", no nie?:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nic. U nas nad drzwiami pisze "Fryzjer Cezare"

Zaiste ciekawa to redakcja i budynek, w ktorym pracujecie. :) Wszak ta tabliczka utkwila mi w pamieci na dlugo... A jeszcze sobie przypominam, jkak kiedys z kolegami szukalismy wejscia do Was, a i znalezlismyu je po jakiejs godzinie szukania. :) Bystry ze mnie chlopak. :)

Q, w poniedezialem o 8 bede stal kolo drzwi wejsciowych. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q, w poniedezialem o 8 bede stal kolo drzwi wejsciowych. :)

No to baw sie dobrze. ;) Ja zwykle wchodze do redakcji o 8:06 - akurat tyle czasu potrzebuje na dojechanie z domu i kupienie sniadania w Feniksie. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qnik, tylko pamietaj, aby w AM najnowszym (notabene, sytuacja jest troszke dziwna, to my CI wysylamy kaciki jakis tydzien temu, tymczasem dzisiaj patrze, a noewgo numeru jak nie bylo, tak nie ma!:P) uczcic w sposob nalezyty odejscie Phnoma...

Hm, jak juz tam bede stal pod tymi drzwiami (przy okazji rowniez zahacze w Feniksie), to mam nadzieje, ze sie do mnie ine odwrocisz i porozmawiamy, per redaktorze. ;P

(chyba, ze nieszczesliwy wypadek uniemozliwi mi dotarcie na miejsce.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi najbardziej podobal sie bank na runku (nie pamietam juz jaki) bardzo mile miejsce , zwlaszcza jego podziemia

Chodzi o BZ WBK na Placu Solnym... Wroclawianie lubiacy rocka/metal wiedza, o co chodzi. :)

tymczasem dzisiaj patrze, a noewgo numeru jak nie bylo, tak nie ma!

Kurcze! Na smierc zapomnialem go rozeslac... :) Sorry - postaram sie pamietac w poniedzialek.

Hm, jak juz tam bede stal pod tymi drzwiami (przy okazji rowniez zahacze w Feniksie), to mam nadzieje, ze sie do mnie ine odwrocisz i porozmawiamy, per redaktorze. ;P

Nie poznasz mnie. Udam, ze ide do fryzjera (co, zwazywszy na moja fryzure, bedzie idealnym pretekstem) :lol:

A powaznie - spoko, pogadac mozemy... Tylko czemu akurat z samego rana, przed praca? Skoro mieszkasz we Wrocku (?), to mozemy sie na jakies piwo umowic o bardziej ludzkiej porze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powaznie - spoko, pogadac mozemy... Tylko czemu akurat z samego rana, przed praca? Skoro mieszkasz we Wrocku (?), to mozemy sie na jakies piwo umowic o bardziej ludzkiej porze.

To wlasciwie dobrze sie sklada. Tylko, jesliby doszlo do tego spotkania (bardzo prawdopodobne), to dziwnie sie bede czul. Nie wiem, dlaczego, ale spotkanie per Qnia powoduje, ze trzeba sie przygotowac na rozmowe i prezentowac jako-taki poziom. :) Uch, bedzie ciezko. A co do piwa - jasne, moge isc, wlasciwie to mozna sie wybrac po Twej pracy - mi to zadnego problemuy noie stwarza. :)

Ale bedzie jeszcze lepsza "jazda" - niedlugo przyjedziemy do Wrocka wieksza grupa (z naczelnymi kacikow wlacznie + niektorymi pisarzami) i wtedyz to dopiero odbedzie sie schadzka. Uwazaj... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wlasciwie dobrze sie sklada. Tylko, jesliby doszlo do tego spotkania (bardzo prawdopodobne), to dziwnie sie bede czul. Nie wiem, dlaczego, ale spotkanie per Qnia powoduje, ze trzeba sie przygotowac na rozmowe i prezentowac jako-taki poziom. :)

Nie bylbym soba, gdybym tego nie napisal: masz racje. Trzeba by sie dowiedziec, co oznacza slowo "per" ;)

Ale bedzie jeszcze lepsza "jazda" - niedlugo przyjedziemy do Wrocka wieksza grupa (z naczelnymi kacikow wlacznie + niektorymi pisarzami) i wtedyz to dopiero odbedzie sie schadzka. Uwazaj... :P

Co, gdzie, jak?! Ja jestem w 100% za, ale dlaczego o niczym nie wiem?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co, gdzie, jak?! Ja jestem w 100% za, ale dlaczego o niczym nie wiem?!

powiedzmy, ze to miala byc malutka niespodzianka. :) Widocznie - juz nie jest. Tylko, ze z ow grupka my nie przyjedziemy w poniedzialek, jeno w innym terminie, o ktorym oczywiscie raczymy Cie poinformowac. :)

Notabene razem z Aska i Firma Produkujaca Kable szykujemy zjazd AM (konkrety pozniej w mailu), na ktory oczywiscie chcemy, abys przyjechal. :) SMG powinien puscic, jesli ma serce. ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzmy, ze to miala byc malutka niespodzianka. :) Widocznie - juz nie jest. Tylko, ze z ow grupka my nie przyjedziemy w poniedzialek, jeno w innym terminie, o ktorym oczywiscie raczymy Cie poinformowac. :)

Naprawde? A to bardzo wdzieczny Wam jestem. :P

Notabene razem z Aska i Firma Produkujaca Kable szykujemy zjazd AM (konkrety pozniej w mailu), na ktory oczywiscie chcemy, abys przyjechal. :) SMG powinien puscic, jesli ma serce. ;P

Nie ma obaw, Smg mnie by puscil... Ale jeszcze fajniej by bylo, gdyby sie dal wyciagnac. :lol: Gdzie ow zjazd i kto by na nim byl?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wlasciwie dobrze sie sklada. Tylko, jesliby doszlo do tego spotkania (bardzo prawdopodobne), to dziwnie sie bede czul. Nie wiem, dlaczego, ale spotkanie per Qnia powoduje, ze trzeba sie przygotowac na rozmowe i prezentowac jako-taki poziom. Uch, bedzie ciezko. A co do piwa - jasne, moge isc, wlasciwie to mozna sie wybrac po Twej pracy - mi to zadnego problemuy noie stwarza.

ja tam problemow z rozmowa z Qnikiem nie mialem ;), tylko ta polityka... blah... ;) myslalem zeby mu jakis numer wykrecic, ale sie powstrzymalem :lol:. A Qnik to spoko gosc na wstepnie odrazu wodka czestuje ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam problemow z rozmowa z Qnikiem nie mialem ;), tylko ta polityka... blah... ;)

Eee tam polityka - sobie z Gregoriusem (prowadzacy AM Film) rozmawialismy - ale glownie o tygodniku "Polityka", nie o niej samej...

A tak swoja droga - Camilo - kopnij moze na nasze forum Gregoriusa. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam polityka - sobie z Gregoriusem (prowadzacy AM Film) rozmawialismy - ale glownie o tygodniku "Polityka", nie o niej samej...

mi to wystarczy ;)... dobrze, ze mialem piwo przed soba bo bym sie zanudzil na smierc ;).

A tak swoja droga - Camilo - kopnij moze na nasze forum Gregoriusa.

Gregor narazie jest jeszcze modemowcem, i to ma strasze warunki na poloczenia, caly czas go rozlacza. Mowil mi, ze moze niebawem sie stalki dorobi, wtedy juz sie postaram aby jego buzka z nami byla :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spoxgreq

Sly: Noo dzięki, nie wiedziałem, że mam aż tak dobrze opinię o mnie wyrobioną u Ciebie. Thanks i ju tu:)

Hmm ludzie AMu myslą o zjeździe koło 12 lipca, raczej do Wrocka, lub Krakowa. Czy ty Sly o tym mówiłeś? Chyba nie bo na forum AMu się już nie udzielasz..

Qn'ik : Teraz siedzibe mamy na Rynku - a stad odjezdza juz nieco wiecej tramwajow i autobusow. Chociaz mnie osobiscie siedziba na Dembowskiego rowniez sie podobala - cisza, spokoj... Tyle, ze pol godziny drogi do centrum - a do domu to bym stamtad jezdzil ze 2.

Taaaak..a było to kawałek za ZOO? Bo to także pamiętam. Zresztą później zmienialiscie dość często siedzibę, aż skończyło się na rynku. Śmiałem się, że dlatego przenieśliście na rynek , by wycieczkom do was było łatwiej trafić :D

Qn'ik : A wracajac do tematu... Milo, ze sie w tym temacie taki "Wersal" robi. Fajnie by bylo zebrac tu wiecej ludzi z AM - juz we wstepniaku do AM~39 o forum napisalem, moze ktos wpadnie?...

Noo ja tu się wpisałem, po jakimś tygodniu posuchy i się ruszyło. Maciek byłbys przyjęty chlebem i solą na forum Action Maga, ale Cię tam niestety nigdy nie było:( Wkrótce dostanę modera od Vroka, to masz specjalne względy;)

Tak wogóle jest juz AM39. Jest mój art i recenzja w ostatnich "Książkach" za panowania Phnoma, i recka w "Muzyce". Popsiałbym chętnie do "textów", ale tak to juz jets, kiedy w codziennoości widzi się mało ciekawych rzeczy i nie ma o czym pisać.

Pozdrowienia dla AM Crew

spoxgreq vel darqgreq

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma obaw, Smg mnie by puscil... Ale jeszcze fajniej by bylo, gdyby sie dal wyciagnac. Gdzie ow zjazd i kto by na nim byl?

|Do konca jeszzcze tego problemu nie rozwiazalismy, ale prawie na pwno :) pojawie sie ja, Caleb, Taw, Chest, Ciq, Luke, moze Union i osoby, ktore sie zglosily, a z ktorymiz to prowadzimy wstepne pertraktacje. :) Krotko mowiac - duuzzooo niezlych pisarzy, duzzooo naczelnych, duzoooo dobrej zabawy. :)

Jaka Aska, bo nie kojarze? I jaka firma - Telefonika? Fajny sponsor bylby. :)

No wiec skrotem myslowym od Aski jest oczywiscie jedna z dwoch bodajze kobiet na tym forum - mianowicie Tawananna. (Joasia. :)) A Firma... to naturalnie kolega Caleb (CaBeL :P).

ja tam problemow z rozmowa z Qnikiem nie mialem , tylko ta polityka... blah... myslalem zeby mu jakis numer wykrecic, ale sie powstrzymalem . A Qnik to spoko gosc na wstepnie odrazu wodka czestuje

Ja tam rowniez mysle, ze z Q nie bede mial zadnych klopotow (albo inaczej - On nie bedzie mial ze mna:P) i te towarzyskie spotkanie bedzie toczone w milej atmosferze. Grunt, ze jeszcze dzis nie wiem, czu dojdzie do skutku, bo wlasnie szanowny coach mnie poinformowal, ze mam mecz. :) A Q czestuje wodka na poczatek, poniewaz zna chlopak staropolskie zwyczaje. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spoxgreq

Hehe Sly wpisaliśmy się w tej samej chwili:>

"Górę" w osobach: Qn'a , 'ika, i Maćka Kuca proszę o rozpatrzenie i odpowiedzenia na nasze obszerne posty. "Dół" i poddaństwo dziękuje..:))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ludzie AMu myslą o zjeździe koło 12 lipca, raczej do Wrocka, lub Krakowa. Czy ty Sly o tym mówiłeś? Chyba nie bo na forum AMu się już nie udzielasz..

Ja tam jeszcze mysle o pozniejszym terminie (ale to juz chodzi mi o konkretny kuilkudniowy zjazd, a nie ta towarzyska schadzka z Q...), gdzies w okolicach poczatku sierpnia. Czyli mosci Spoxie, nie mowilem o tym. :) A na forum AM sie nie udzielam, gdyz rozgardiasz i chaos, jaki tam panuje, zwyczajnie mnie nuzy.

A wlasnie, ledwo co mi sie przypomnialo: MAciek, wez zareklamuj porzadniej kanal ircowy AM, bo jak patrze tam na swiecace pustki, to i krew mnie zalewa, i na dodatek nie wiem, czy plakac, czy tez odwrotnie - parsknac smiechem...

I PAMIETAJ JUTRO WYSLAC LUDZIOM NOWY AM!:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spoxgreq

Ja tam jeszcze mysle o pozniejszym terminie (ale to juz chodzi mi o konkretny kuilkudniowy zjazd, a nie ta towarzyska schadzka z Q...), gdzies w okolicach poczatku sierpnia. Czyli mosci Spoxie, nie mowilem o tym. :) A na forum AM sie nie udzielam, gdyz rozgardiasz i chaos, jaki tam panuje, zwyczajnie mnie nuzy.

ha, a to już niedługo. Vrok powrócił, forum zaczyna nabierać znów barw i sił witalnych. Pozatym ja, vene i Ghall dostajemy moderów, i teraz drżyjcie, przeciwnicy AMu..na forum zagości nowy ład.

A wlasnie, ledwo co mi sie przypomnialo: MAciek, wez zareklamuj porzadniej kanal ircowy AM, bo jak patrze tam na swiecace pustki, to i krew mnie zalewa, i na dodatek nie wiem, czy plakac, czy tez odwrotnie - parsknac smiechem...

I ja bardzo podobnie. na #actionamg już tak częśto nie przychodzę jak kiedyś, ale przydałoby się by tam więcej wiary bywało. A szczególnie AM Crew..z naszym Drogim naczelnym na czele...no ale te kwestię przemilczę..: ;)

spoxgreq a.k.a darqgreq

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...