Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Dla czytelników Action Maga

Polecane posty

Eee tam porwyczy chyba bardziej spokojnego faceta niz ja nie widziales , tylko to nie jest miejsce do tego Achh tem moj sentyment do Action Maga

Wlasnie - uciekl zes, cholero jedna - wracam mi tutaj, ale juz! Natomaist kwestie Twej "porywczosci" przemilcze, ale raczej nei masz szans na tytul najspokojniejszego czlowieka - duuuzo osob bije Cie na glowe. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie - uciekl zes, cholero jedna - wracam mi tutaj, ale juz! Natomaist kwestie Twej "porywczosci" przemilcze, ale raczej nei masz szans na tytul najspokojniejszego czlowieka - duuuzo osob bije Cie na glowe.

wiesz nie chce tutaj nikogo obrazac, ale jezeli ktos jest spokojniejszy odmnie... ;)

A co do tej poierwszej kwesti, no niestety kwsetie zdrowotne mnie do tego zmusily.... :( Nie che niczego zacynac na nowo, bo moze sie okazac, ze po 3 miesiacach znowu bede zmuszony przestac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz nie chce tutaj nikogo obrazac, ale jezeli ktos jest spokojniejszy odmnie

Wiesz, po tym niewinnym wypadku na ircu (wiesz, wklejenie masy tekstu...) rzeczywiscie musze powiedziec, ze chlopak z Ciebie bardzo spokojny. :)

A co do tej poierwszej kwesti, no niestety kwsetie zdrowotne mnie do tego zmusily.... Nie che niczego zacynac na nowo, bo moze sie okazac, ze po 3 miesiacach znowu bede zmuszony przestac.

Oj, fatalnie, widze, ze ze zdrowkiem nie bardzo. Ale nei wnikam - zycze natomiast pelnego powrotu do zdrowia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spoxgreq

Niccer ze SLY'em zespamowali wątek widzę w międzyczasie :)

SLY no lipa, żal Slavika przedewszystim. Wielki to patriota i człowiek. Ale i tak życzę słonecznej pogody i towarzyskiej atmosfery.

A tak na boku..staraj się dla dziewczyny być przynajmniej inny niż dla nas, widzisz jakie są skutki traktowania wszystkich według jednego wzorca zachowania ;) Doorshlaq pisze pochwalne arty, a panna odchodzi w niebyt..musisz nad soba popracować, Drogi kolego..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na boku..staraj się dla dziewczyny być przynajmniej inny niż dla nas, widzisz jakie są skutki traktowania wszystkich według jednego wzorca zachowania Doorshlaq pisze pochwalne arty, a panna odchodzi w niebyt..musisz nad soba popracować, Drogi kolego..

O mojej dziewczynie i perypetiach z nia nie bede sie rozpisywal, bo nie czas i nie nmiejsce na to. Natomiast jesli chodzi o artykuly Doorshlaqa, no nie wiem, co powiedziec - klamstwa w zywe oczy, no i wyrwane z kontekstu zdania. Ja sie tylko dziwie naczelnym, ze taka prywate na lamy puscili, choc sam Eddie (pozdrowionka:P) twierdzi, ze pranie brudow w taki sposob go nie interesuje i NA PEWNO dalszych takowych wypocin zamieszcac nie bedzie. TO JAKIM CUDEM TE DWA ARTY UJRZALY SWIATLO DZIENNE?! Winni - pod mur, ale juz!:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jaki adres (mailowy) słać ARTY DO AM???

O, to ciekawe, bo takich adresow jest kilka. Jednak nei chce mi sie dreczyc (bowiem przechodze na Jasna Strone Mocy, znaczy sie staje sie baaaardzo uprzejmy), powiem wprost. :)

qnik@poczta.fm badz Eddi@o2.pl - jak przeslesz tutaj, to moze ktos sie odezwie. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spoxgreq

SLY ja bym powiedział wprost. Jak ktoś chce słać arty do AM, kiedy nigdy go nie otworzył ???? Przecież jasno, czarno na białym w Magu jets skrzyneczka do Qn'ia. Zatem po co te pytania? Echh może ja wrednieje na starość..to już 4 rok jak AR czytam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SLY ja bym powiedział wprost. Jak ktoś chce słać arty do AM, kiedy nigdy go nie otworzył ???? Przecież jasno, czarno na białym w Magu jets skrzyneczka do Qn'ia. Zatem po co te pytania? Echh może ja wrednieje na starość..to już 4 rok jak AR czytam :)

Popieram inicjatywę! Bądźmy WREDNI! :twisted: Jak ktoś chce pisać do AM to niech go najpierw poczyta! :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SLY ja bym powiedział wprost. Jak ktoś chce słać arty do AM, kiedy nigdy go nie otworzył ???? Przecież jasno, czarno na białym w Magu jets skrzyneczka do Qn'ia. Zatem po co te pytania? Echh może ja wrednieje na starość..to już 4 rok jak AR czytam :)

Popieram inicjatywę! Bądźmy WREDNI! :twisted: Jak ktoś chce pisać do AM to niech go najpierw poczyta! :twisted:

Chyba przez przypadek rozpętałem burzę! Ludzie ja nałogowo czytam AM

nieraz nawet stare otwieram, ale nigdy nie pisałem, więc po co mam sprawdzać skrzynkę, a do tego nie mam netu w domu!!! Ja nie znam adresu Q'nia jak pacierza! :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pierwsze wnioski - BARDZO WAZNE (powazne rowniez). Dzwonilismy do niejakiej pani Jankowiak (znaczy sie ja i Caleb), ktora to polecil nam Q, i niestety jest informacja dosyc przykra. Owa pani jest kierowniczka nie zadnego akademiku, lecz hotelu i bazy noclegowej i za dobre kaze sobie duuuzo placic - niestety za duzo, szzegolnie w kontekscie pieciodniowego zjazdu. Ile?

30 zlotych. Wykonajmy prosty rachunek 30*5=150zl - sam nocleg! Sorry Winetou, ale dla mnie to stanowczo za drogo. Nie wiem, co w tej sytuacji mamy robic (a rozmawialisy z ta pania, notabene - strasznie dzika jakas, bardzo szczegolowo, mowilismy, ze ludzie z calel Polski sie zjezdzaja, ze to koszty... Nieugieta.)

Dzwonie tam jeszcze raz i mam prosbe, o ile jeszcze zyjesz!!!, do Q - zadzwon tam TY - Ciebie na pewno wyslucha bardziej przychylnym okiem - my sie staralismy. QNIK = WIELE W TWYCH REKACH. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spoxgreq

No to ja Maćkowi powodzenia życzę..szkoda by się zjazd nie odbył..

childK Skoro tyle AM czytasz, to wręc jakim cudem, nie znasz adresu? Bo to graniczy z cudem! Naptrawde..jak wchodzisz do AM to pod buttonami masz taką duużą skrzynkę namalowaną. Tam klikasz i wysłąsz mejla anszemu drogiemu naczelnego. Chyba to nie aż takie trudne? Ostatecznie wystarczy najechać myszką i adres wyświetli się na dole. Bosh, to moja babcia by się domysliła, a o AM nigdy nie słyszała!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosh, to moja babcia by się domysliła, a o AM nigdy nie słyszała!

Wiesz, Spox, nie, zebym watpil w umiejetnosci Twej babci, ale tego chyba by nie zrobila. ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BrightWitch

Przeczytalam sobie posty, w ktorych byla mowa o zjezdzie we Wrocku i wiecie co? Jeszcze nie wiem czy pojade, bo sa komplikacje :cry: , ale jakbym pojechala... wiecie, chcialabym zobaczyc wtedy wasze miny. Ale byscie sie zdziwili :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby zlot się nie odbył było bi mi przykro więc udostępnie wam swoją ... piwnicę! jak się upakuje to sie ze 30 osoob zmieści ! i biore 1zł za nocke ! :D

JAko że pan bedzie niewiele to zapraszam do mieszkania :D 4 piętro z widokiem na plac zabaw i kominy...... Siemianowice Sląskie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff... Zostawic to forum na kilka dni to katastrofa - ale sie ludzie opisali!

Co do zjazdu i wszystkiego innego - cos chyba nie potraficie z ta kobieta rozmawiac... Bo na Piascie jest nawet napisane, ze "noclegi od 25zl". Troche dziwne, zeby dla grupy zorganizowanej bylo wiecej...

Ale to bylo oczywiscie a propos hotelu. Wczesniej mowiliscie o zakwaterowaniu w akademiku (poszukajcie sobie na googlach Dizzy Daisy - to ta inicjatywa) - a tam numeru nie znam, zorientujcie sie!

No i czekam na dalszy rozwoj wydarzen. A tymczasem ide sobie - odrabiac WIELKIE zaleglosci mailowe. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gregorius

Wiadomo cos dokladnie na temat daty zjazdu?

Ja mam cicha nadzieje, ze bedzie gdzies po dwudziestym... Wczesniej raczej kasy nie bede mial :(

Pietnastego dostaje paszport, wiec musze miec troche czasu na zarobek. Wiecie, mieszkam blisko granicy z Ukraina :)

Jakby co, to smialo walcie na mojego maila.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo na Piascie jest nawet napisane, ze "noclegi od 25zl". Troche dziwne, zeby dla grupy zorganizowanej bylo wiecej...

A skad ja mam wiedziec Q, co tam jest napisane, jak ja w zyciu tego miejsca nie widzialem? Byc moze i jest, ale te 25 zl to jest drogo jednak... W kazdym badz razie dzwonilismy z Calebem do tej pani Jankowiak - dziwna kobieta, naprawde.

Ale to bylo oczywiscie a propos hotelu. Wczesniej mowiliscie o zakwaterowaniu w akademiku (poszukajcie sobie na googlach Dizzy Daisy - to ta inicjatywa) - a tam numeru nie znam, zorientujcie sie!

No tak, latwo powiedziec. Wez, na pewno masz po pracy ciut czasu :), moglbys sie przejsc i spytac, ja tam do Wrocka w przeciagu dwoch najblizszych tygodni na pewno sie nie wybiore, tym bardziej reszta - mieszkasz w samym centrum wydarzen, zorientuj sie!:) W ogole gdzie jest ten akademik? Aha, i po co mi dales numer tej pani Jankowiak, jesli ona jest szefowa hotelu, a nie A?

wiecie, chcialabym zobaczyc wtedy wasze miny. Ale byscie sie zdziwili

Watpie, ja juz w swoim zyciu widzialem latajace kable, wiec raczej na Twoj widok nie powinienem sie zdziwic. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo cos dokladnie na temat daty zjazdu?

JAk uzgodnimy wreszcie mozliwosc zakwaterowania, to sie zaczyna 23 lipca i trwa do 27. :) Przynajmniej teoretycznie jest tak w planach.

Ja mam cicha nadzieje, ze bedzie gdzies po dwudziestym... Wczesniej raczej kasy nie bede mial

Widzisz, ja jestem juz tak uprzejmy i dobrotliwy, ze specjalnie wybralem termin pod Ciebie. ;) NA 100 PROCENT BEDZIE PO 20 LIPCA, jesli bedzie...

Jakby co, to smialo walcie na mojego maila.

Z |CP| czy bez?:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana banana. Probujemy wynajac mieszkania (dwa) dwupokojowe we WRoclawiu - koszty powinny sie zamknac w kwocie 800-1000zl. Zamiescilismy tez na usenecie ogloszenie, ale na razie nikt nie raczyl sie odezwac, tym bardziej odpowiedziec. :) Poza tym ciagle gdzies dzwonie, pytam sie sasiadow:), przegladam oferty w inecie - moze cos uda mi sie znalezc. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lepiej na tymze usenecie poszukaj rowniez sam ogloszen. Wiekszosc ludzi sie oglasza i czeka, az chetni beda do nich pisac - nie na odwrot.

Poza tym - jest jeszcze grupa wroclaw.regionalne.ogloszenia chyba... Warto tam wskoczyc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo cos dokladnie na temat daty zjazdu?

Ja mam cicha nadzieje, ze bedzie gdzies po dwudziestym... Wczesniej raczej kasy nie bede mial :(

Pietnastego dostaje paszport, wiec musze miec troche czasu na zarobek. Wiecie, mieszkam blisko granicy z Ukraina :)

Jakby co, to smialo walcie na mojego maila.

no zwerbowalem cie wreszcie :), mam nadzieje, ze bedziesz sie czesciej udzielel :). Widzisz qnik udalo mi sie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...