Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Managery piłkarskie

Polecane posty

3D zabiera klimat FM-a bo nie możesz sobie wyobrażać tylko widzisz cienkie animacje. Pozatym jednak lubienie lub denerwowanie się na kropki jest śmieszne, a tacy źle odwzorowani piłkarze? Głupie

Ja tak samo uważam... Kuleczki to było coś. Jeżeli chcieli by zrobić mecze to żeby to jakoś wyglądało bo to coś co mamy teraz jakoś do mnie nie trafia... Ja liczę na to że będzie możliwość wyłączenia 3d i włączenia kuleczek ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddajmy Fifie manager co należy do Fify manager, a FM co należy do FM - to odnośnie tych meczów 3D którym mówię zdecydowane PRZECIW, tyle miłych chwil z biegającymi kuleczkami, tyle chwil radości, ale i bluzgów przegrywając mistrzostwo Polski w ostatniej kolejce, a także brania mnie za dziwaka który się interesuje "gupim" FM, kiedy przecież FIFA manager taka fajna bo mecze w 3D...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, na mnie raz ludzie patrzyli jak na idiote gdy im mowilem ze gra dla ktorej najwiecej nocy zarwalem jest FM. Przynajmniej do czasu, az sami probowali;) Co do trybu 3D - nie wiem, czekam na demo. W sumie bylem przeciwny, ale skoro zostawili rowniez 2D, a zachowanie pilkarzy/kuleczek w obu trybach bedzie identyczne to czemu nie - co kto lubi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazje zagrać w przedpremierowe demo FM 2009, ale nie mam jeszcze w pełni wyrobionego zdania. Interfejs (niestety) podobny do tego z 2008, te bardziej "zielone" z wcześniejszych lat były przyjemniejsze dla oka. Meczów zagrałem ledwie kilka, ale chyba mogę stwierdzić, że nowy rodzaj przedstawiania meczy nie daje wiele większej frajdy. Jest kilka bugów: m.in. bardzo dużo strzałów z dystansu i zbyt wiele kontuzji; ale myślę, że to uda się naprawić. Jako, że należę do maniaków FM, na pewno ta edycja mnie nie minie; lecz mam wrażenie, że rewolucji nie będzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, że się nie podoba. Ale tak naprawdę brakuje wykończenia i mogłoby być lepiej wykonane. Ewentualne błędy graficzne itp. mogą zepsuć przyjemność gry, a tych możemy się spodziewać. Może się starzeje, ale w niektórych gatunkach nie chcę zmian graficznych...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie zapowiada się tryb 3d. Dlaczego prawie nikomu się nie podoba? Przecież jest lepszy od zwykłego.

Dlatego, ze dla mnie to jest to samo co w 2d tylko z ograniczona kamera (nie widac calego boiska), i tym ze po boisku biegaja jakies sztywne kijki z innymi kijkami sterczacymi z roznych miejsc tych pierwszych kijkow;). Na polski - strasznie sztuczna, sztywna animacja, do tego po prostu brzydka. Dla mnie 3D ma sens tylko wredy, kiedy bedzie dopracowane dokladnie - zawodnicy naucza sie robic dryblingi, bedzie widac roznice miedzy nimi i bedzie mozna rozpoznac kazdego pilkarza. (tak, wlasnie tego mi w 3D najbardziej brakuje - w 2D patrzylem na numerek mojej kulki i juz wiedzialem kto gdzie jest, a tu musze klikac kazdego zawodnika;/). Przedstawienie meczu w 2D bylo tak samo umowne jak w tej chwili w 3D, jednak od poczciwych kulek nikt wiecej nie wymagal;)

Ale, ze SI pozostawilo opcje dla tradycjonalistow, wiec nowy tryb ogladania spotkan mi specjalnie nie przeszkadza;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że w FM powinna być opcja trybu 2D i 3D, wtedy każdy wybierałby odpowiedni dla niego tryb. Dla tam wolę sobie wybrać masę lig rozpocząć jako bezrobotny i zdobywać szacunek w trybie 3D obawiam się, że niestety znacznie w górę pójdą też ów wymagania i przez to gra nie będzie w stanie uciągnąć tylu lig co poprzednią. Zresztą zobaczymy jak to będzie wyglądać no i jak faktycznie zaprezentuje się tryb 3D, czy będzie wyglądał jakoś realnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FMa na pewno każdy zapamięta jako kulki z numerkami. Jeżeli chodzi o to, że już wiemy jak wyglądają, bo mamy demo to niestety nie pobierał i nie grałem także niestety nie jestem w stanie ocenić. W każdym razie na pewno kupię już pełną wersją jak zresztą robię co roku od gry - Football Manager 2005.

Szkoda, że w wymaganiach nie ma nic o tym ile gra zajmuje miejsca na dysku, bo ciekawie mnie jaka będzie różnica po tym jak został wprowadzony tryb 3D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FMa na pewno każdy zapamięta jako kulki z numerkami.

Czy ja wiem? Już teraz mało kto pamięta, że FM to początkowo był Championship Manager, a kulki są w tej grze od roku bodajże 2003. Ja pamiętam tą grę chyba najbardziej jako managera bez żadnej wizualicji spotkań pozwalającej ocenić taktykę - jeno komentarz tekstowy no i bezcenne statystyki. Eh, to były czasy - symulowało się przed rodzicami chorobę i zamiast do szkoły - CeeM od rana do wieczora;).

eżeli chodzi o to, że już wiemy jak wyglądają, bo mamy demo to niestety nie pobierał i nie grałem także niestety nie jestem w stanie ocenić.

http://www.cmrev.com/newsroom/wiadomosc/Me...-_-zobacz_.html

Krótki, bodajże 30 sekundowy filmik z meczu. Chociaż imho i tak lepiej to tu wygląda niż na żywo.

W każdym razie na pewno kupię już pełną wersją jak zresztą robię co roku od gry - Football Manager 2005.

Dla mnie nie kupić nowego eFeMa to jakby.. no nie wiem, brakuje mi porównania - w każdym razie dla mnie to gra absolutnie z gatunku "must have". I to chyba jedyna taka bez której nie wyobrażam sobie mojego dysku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że obecnie stwierdzenie uzależniony od FMa jest dobre jeżeli chodzi o moją osobę.

Czy ja wiem? Już teraz mało kto pamięta, że FM to początkowo był Championship Manager, a kulki są w tej grze od roku bodajże 2003.

Ja pamiętam. A tak na poważnie to w sumie może masz rację, ale przecież FM od początku działa na systemie z kulkami jak warto zauważyć, że tak powiem nie jest on skażony jeszcze samą symulacją.

Dla mnie nie kupić nowego eFeMa to jakby.. no nie wiem, brakuje mi porównania - w każdym razie dla mnie to gra absolutnie z gatunku "must have". I to chyba jedyna taka bez której nie wyobrażam sobie mojego dysku.

Ja również, co roku wyczekuję na tę premierę, bo mimo, że gra jest ważna przez rok to jednak w przyszłości warto będzie się pochwalić - patrzcie to ja mam wszystkie części FMa.

http://www.cmrev.com/newsroom/wiadomosc/Me...-_-zobacz_.html

Krótki, bodajże 30 sekundowy filmik z meczu. Chociaż imho i tak lepiej to tu wygląda niż na żywo.

Obejrzę, zobaczę co tam serwują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie nie dziwię się ludziom którzy ściągają piraty - producent ma ich w czterech literach całkowicie, więc zasada wzajemności..

http://www.cmrev.com/newsroom/wiadomosc/Be...e-obejdzie.html

Do tego sporo innych bugów, no i fakt, że jako polski uczciwy (o zgrozo, jakiż ze mnie żałosny głupiec!) gracz czekam na grę tydzień dłużej, a pewnie nie obejdzie się bez zgrzytania zębami przy aktywacji, zwłaszcza ze neta w domu nie mam, więc zostaje aktywacja przez telefon..

Z informacji miłych - dostałem maila od gram.pl że cena edycji limitowanej FMa spadła z 99zł na 79. Choć prawda jest taka, że nie wiem czy kupowanie gry ma sens teraz, czy nie lepiej poczekać na kolejne (znów!) patche.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie czy będzie uaktualnienie do FM 08 na rundę wiosenną?

Byś musiał zapewne poszukać, do 09 będą na 100%, bo to wiodąca wersja, ale czy do 08... Obserwuj cmrev, sortitoutsi itp, jak gdzieś się pojawi to raczej tam.

Skoro już coś napisałem, to od razu wrzucę wrażenia (diamentralnie różne) z FM'a 08. Otóż na czystej wersji nie dało się grać, Śląskiem pograłem z 40 minut i gra poleciała z dysku twardego z nalepką "najgorzej zainwestowana stówa w życiu". Jakieś 2-3 miechy temu z nudów ściągnąłem łatkę 8.0.2 i... znowu gram za dużo, jak za czasów niezapomnianego 06. W miarę sensowne wyniki, mające jakieś tam sensowne podłoże, ogólnie większy realizm engine'a i całej otoczki meczowej. Ogólnie super się gra. Obecnie meczę się w najniższych ligach angielskich moim St. Albans :D W 2 sezony awansowałem z Blue Square South do Blue Square Premier, a w 3 jako beniaminek jestem blisko baraży. Jedyny cel - mistrzostwo Anglii :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Football Manager 2009 to moja ulubiona gra. To się zmienia tylko wtedy, kiedy wychodzi kolejny następca, więc za niecały rok moją ulubioną grą będzie Football Manager 2010. ;)

Może cała ta grafika meczowa w 3D to straszny niewypał, ale wszystko, co było super w poprzednich menedżerach, jest super i teraz, tylko, że teraz wszystko jest bardziej aktualnie :D

Co tu dużo mówić - w ta grę trzeba zagrać, jeśli lubisz tryb menedżerski w FIFIE, ale wydaje Ci się on za mało skomplikowany (tzn. masz zbyt małą ingerencję w niektóre aspekty prowadzenia klubu), to gra dla Ciebie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej w całej tej serii podoba mi się to że wcale nie trzeba się niewiadomo jak interesować piłką nożną żeby w to grać. Ja na przykład piłką interesuje sie w bardzo małym stopniu a nie jedną noc zarwałem przy FM. Jest jakaś magia w tej grze, która nie pozwala ci się od niej oderwać. a Najbardziej wciągające jest szukanie zawodników. Czasem po pare godzin szukałem

dobrego zawodnika na jakąś pozycję zamiast rozgrywać mecze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony zagorzali fani futbolu, jak ja, też zarywają przy FM'ie niezliczone noce. Tu z kolei oddziałuje możliwość poprowadzenia ulubionej drużyny do ogromnych sukcesów czy ulubionych piłkarzy do indywidualnych nagród. Osobiście wysoko sobie cenię możliwość sprawdzenia taktyk znanych z realnych boisk na komputerowym enginie.

Najbardziej wciągająca rzecz to zdecydowanie wszelkiej maści podsumowania ;) Zawsze uwielbiam patrzeć na najlepsze i najgorsze transfery, jedenastki kolejki, roku i wszechczasów, najlepszych graczy ligi...

A tak gwoli ścisłości, to mimo niewielkiej liczby czasu na grę, dzielnie walczę o hegemonię w Anglii. Na razie awans z Blue Square South do League Two w 4 sezony uważam za spory sukces :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...