Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Managery piłkarskie

Polecane posty

Przyniósł wiele zmian - i na lepsze, i na gorsze, ale jednego mu nie brakuje! :D

Championship Manager 03/04 charakteryzuje się wprost potwornym przyciąganiem – przykuwa do monitora na długie godziny, dni, tygodnie tudzież miesiące.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodze sie z tym ze potwornie wciaga. Ja gram juz baardzo dlugo i jakos nie moze mi sie to znudzic. Minusem jest to, ze jest zbyt prosta. Ja grając Wisła Kraków w 2005 roku wygralem lige mistrzów, superpuchar europy i puchar kontynetalny... A z Milanem wygałem 5:0. Zatem realizm nie jest na najwyższym poziomie. Ale najważniejsza jest grywalnośc, a ta powala!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak - CM 03/04 powala. Jedna wada to tylko ten rynek transferowy. W grze bardzo łatwo jest zatrzymać bardzo dobrego piłkarza, jeśli ma ofertę z dużo lepszego klubu. Krótko mówiąc - gdyby nie ten bug - gra byłaby idealna! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest niestety gra nie dla mnie. Gapienie sie w monitor i patrzenie jak biega 22 pileczki za jedna pileczka nie jest fascynujace :P

To nie jest najważniejsze w managerach. Patrzenie w bezsensowne statystyki to jest manager :lol: . W CM03/04 grałem krótko, ale wrażenia dobre. Tego się właśnie spodziewałem. Dobra skomplikowana gra, choć dla mnie za trudna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie miło zaskoczyło że gra chodzi o wiele szybciej niż poprzednia część. Na tym samym sprzęcie, przy takiej samej ilości wybranych lig pomyka tak średnio trzy, cztery razy lepiej!

:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość soundluk

a mi trening pasi zreszta tak jak i wszystko inne w tej grze (jak dla mnie 11/10 plus dwa znaczki jakosci :wink: )

czekam tylko, az polska do unii wejdzie, bo wtedy bede mogl do europejskich klubow wiecej polakooff kupowac :D a i grajac polskimi klubami bedzie lepiej :lol: :arrow: a wiec byle do 1 maja :P

a tak wogule to wyjdzie jakis patch lub cos innego co dolaczy polske do unii w CM?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy CM jest bezkonkurencyjny... i wiecej pisac nie trzeba :) A powaznie to duzy krok na przod w stosunku do CM4 tj. da sie grac bez patchy. Ech, pomyslec ze kiedys dla tej serii to bylo takie oczywiste.

A co do pyania soundluka : jest to automatycznie zaprogramowane w CM-ie i od 1go maja 2004 polacy licza sie jak obywatele unii.

Jesli kogos ta gra bardzo interesuje to polecam www.cm4.pl czyli oficjalny polski serwis o serii CM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vampireq

Dla mnie najwazniejsza zmiana w stosunku do cm4 jest wiekszy realizm i poz. trudnosci. przynajmniej nie jest tak ze biore obojetnie jaka druzyne i wszystko wygrywam a tak w cm4 robilem :) a co do realizmu to pilkarze zachowuja sie realniej. choc dalej bedac pod bramka i majac droge wolna czasem podaja gdzies do tylu :shock: ale po zabawie edytorem jak ktos ma wszystko po 20 to leci przez cale boisko czasem cos poda. a jak niektore parametry zmniejszymy mu to gra zespolowo i swietnie strzela !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość soundluk
A co do pyania soundluka : jest to automatycznie zaprogramowane w CM-ie i od 1go maja 2004 polacy licza sie jak obywatele unii.

a gra pobiera aktualna date z naszego kompka, wiec jesli ustawie se na kompie date np 1 czerwca w 2004 to w ceemie polska bedzie w unii?

jesli tak to nie bede musial czekac tych 4 miechooff ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gra pobiera aktualna date z naszego kompka, wiec jesli ustawie se na kompie date np 1 czerwca w 2004 to w ceemie polska bedzie w unii?

jesli tak to nie bede musial czekac tych 4 miechooff ;)

hehe

tak dobrze to nie ma :)

trza se najpierw w grze rozegrac prawie caly pierwszy sezon i to za kazdym razem kiedy zaczynamy gre.

1go maja (ale czasu gry) polska jest w UE i w zachodnich ligach mozna poszalec. ale z polakow to tylko zurawski, kosowski,glowacki, baszczynski, szymkowiak i oczywiscie pawel Brozek(jest jescze lepszy niz rok i 2 lata temu!!) lapia sie do naprawde dobrych zespolow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otoz to soundluk!

dla cma nie ma roznicy jaka jest rzeczywista data - moglbys se zaczac grac w lipcu 2004 czasu realnego ale w grze musisz i tak dojsc do 1go maja czasu gry aby unia byla rozszerzona.

ps. a jasli bardzo zalezy ci na tym aby juz na starcie polska byla w UE poszukaj odpowiedniego edytora na stronie ktora juz podalem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh...aż dziw bierzę że jeszcze tego nie mam:( Za to czekam na Total Club Manager bo w połączeniu z Fifą 2004 ma dać Fusion Match:) Oki, ale do rzeczy, jakie są REALNE wymagania minimalne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na C633, 256mb ram,w cmie mam wlaczone max database, w lidze polskiej (1 i 2 liga) lub we wloskiej (serie a i B) i jakos idzie. jak wylaczysz "pelen profil" bedzie jescze szybciej...

ale dobrym pomyslem jest granie na procku ok 1GHz ( od P3 800 - nie celerona!- poczynajac) a i 512 mb ram wydaje sie celkiem na miejscu.

ale jak powiedzialem - ja gram na sprzecie jaki opisalem na poczatku i da sie wytrzymac. troche dlugo trwa ladowanie ale to ni jest specjalny problem - to nie fpp albo cos takiego. nowy cm i tak chodzi znacznie lepiej niz "goly" CM4 - i to tak ze 3 razy.

daj znac jaki masz sprzet to powiem jak ci to bedzie dzialac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam tą gre!!! Mam już sezon 2008/2009 i ciągle w nią gram. Grywalność jest wprost niesamowita!!!! A propo edytora, moglby mi ktos podac jego nazwe (jesli jakis jest pod Xp...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Semai
A propo edytora, moglby mi ktos podac jego nazwe (jesli jakis jest pod Xp...)

z tego co wiem to edytor jest multisystemowy wiec nie bedzie problemu.

jest tylko istotne abys NIE sciagal oficjalnego. jest podobno slaby.

zajrzyj na www.cm4.pl/edytory.htm ( swoja droga ciekawe ile jeszcze razy roznym ludziom podam linka do LCM? :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Volt
Ja gram na C633, 256mb ram,w cmie mam wlaczone max database, w lidze polskiej (1 i 2 liga) lub we wloskiej (serie a i B) i jakos idzie. jak wylaczysz "pelen profil" bedzie jescze szybciej (...) daj znac jaki masz sprzet to powiem jak ci to bedzie dzialac.

Oki, to mi starczy:) Znaczy się dużo lepszego sprzętu nie mam, ale powinno być OK;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość soundluk

a moze niech kazdy pochwali sie prowadzonym przez siebie teamem?

ja mam tak:

team: WISLA KRAKOOW

taktyka: 1-4-4-2 w tym jeden srodkowy pomocnik cofniety a drugi wysuniety

zawodnicy (w nawiasach rezerwowi):

GK: Mariusz Liberda (Tomasz Kuszczak)

DR: Marcin Baszczyński (Tomasz Owczarek)

DL: Marcin Kuś (Mariusz Jop)

DC: Arkadiusz Głowacki (Jacek Kowalczyk)

DC: Paweł Strąk (Michał Stasiak)

MR: Kalu Uche (James Milner - mlody anglik, kupiony z Leeds, w przyszlosci ma zastapic Uche, ktory nie chce podpisac kontraktu)

ML: Kamil Kosowski (Piotr Brożek)

DMC: Radosław Sobolewski (Emmanuel Ekwueme)

MC: Sebastian Mila (Mirosław Szymkowiak)

FC: Maciej Żurawski (Bartosz Ślusarski)

FC: Paweł Brożek (Pavel Beganskiy - bialorusin, dobry jest)

sztab szkoleniowy:

nie pisze bo mi sie nie chce :P

PS: wygralem lige mistrzow ta wisla :) w finale po baaaaardzo zacietym meczu z Chelsea do przerwy przegrywalem 2-3, by na koniec zremisowac 3-3

po dogrywce bylo 4-4 i mecz rozstrzygnely rzuty karne w ktorych moja wisla byla lepsza i wygrala je 4-3

dodam jeszcze ze moj zespol od 38 minuty gral w oslabieniu (czerwona kartka) na poczatku dogrywki dwie czerwone kartki obejrzeli zawodnicy Chelsea i sytuacja sie odwrocile :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...