Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Managery piłkarskie

Polecane posty

Pozwolę sobie nieco odświeżyć temat.

Z grami tego typu niewiele miałem dotychczas wspólnego, lecz chciałbym spróbować swoich sił. Pytanie mam proste: którą część (powiedzmy do 2-3 lat wstecz) której serii polecilibyście mi jako najbardziej wartą mojej uwagi? Która obecnie "rządzi"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie moją ulubioną serią FM-a (bo tylko ten tytuł rządzi na rynku, nie oszukujmy się) jest wersja z 2009 roku, jeszcze przed tą totalnie skopaną IMO zmianą wizualną, gdzie pozbyli się bocznych menu, przenosząc wszystkie opcje na ogół na górny pasek. Ale idąc z biegiem czasu, to najlepszą wersją jest zdecydowanie ta najnowsza, 2013. Najlepiej oddaje fach - pomijam już fakt, że jest trudna (mimo przegrania ponad 260h - nadal mam problem z doborem odpowiedniego ustawienia - nie widzę żadnych killer taktyk - i ciągle muszę eksperymentować, aby nie dostawać konkretnego lania. Także FM 13 to nie tylko, co oczywiste, aktualizacje składów, ale również wiele nowych mechanik wgranych do rozgrywki, które urzeczywistniają zabawę. Nadal mamy sporo rozczarowań, m.in. mdłe i ciągle identyczne konferencje prasowe, ale jeśli miałbyś coś wybrać, łap trzynastkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy wyszedł jakiś update transferowy do FM 2013 na patch 13.3.3? Pytam, bo jedyny update znalazłem na cmrev, ale do podstawowej bazy danych. Zacząłem nawet robić własne zmiany transferowe, ale trochę tego dużo, a nie ukrywam, że mam ogromną chęć na grę Lechem z nowymi składami ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...