Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Managery piłkarskie

Polecane posty

51 meczy ligowych bez porażki (Rangers'ami)

Moja Wisełka miała ponad 60 meczów bez poraszki i się nie zakończyła za mojej kadencji.

Nie znacie się! "najlepszym" menago jest LIga Polska 2005 :D:D:D

Może i się nie znam, ale czy ten sarkazm miał być śmieszny :-/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graliście w demo FM 2007? Ściągnąłem "truskawkowe" demo i jestem bardzo zadowolny. Nie ma rewolucji (ale to chyba nic nowego :mrgreen:) jednak nowe opcje są naprawdę ciekawe. Szczególnie fajna jest rozmowa z zespołem przed meczem. Można np. dać drużynie do zrozumienia, że ten mecz nie jest szczególnie ważny i mogą go potraktować na luzie. Przydatne bywa również odesłanie gracza do zespołu rezerw. Wydaje mi się też, że wyniki generują się jeszcze szybciej niż w FM2006. Pozstaje tylko czekać na premierę (chyba 20 październik), bo gra jest świetna :)

Ciekawostka - zobaczcie w twarzach graczy w Regens numer 186 :lol: Czy to nie ten koleś z telenoweli "Klan"? :lol: Teraz się nie dziwię, że SI chce zrezygnować z akcji umieszczania nadesłanych fotek w grze :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie demo nieco zawiodło... Pierwsze wrażenie było dziwne... Czemu te przyciski takie małe?!! Nie wiem czy to tylko mi sie tak zdaje, czy komuś jeszcze?? Nadmieńmy, że wielkość przycisków to jedna największych wad CM 06... :oops:

Zobaczymy pełną polską wersję to pogadamy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graliście w demo FM 2007? Ściągnąłem "truskawkowe" demo i jestem bardzo zadowolny. Nie ma rewolucji (ale to chyba nic nowego :mrgreen:) jednak nowe opcje są naprawdę ciekawe. Szczególnie fajna jest rozmowa z zespołem przed meczem. Można np. dać drużynie do zrozumienia, że ten mecz nie jest szczególnie ważny i mogą go potraktować na luzie. Przydatne bywa również odesłanie gracza do zespołu rezerw. Wydaje mi się też, że wyniki generują się jeszcze szybciej niż w FM2006. Pozstaje tylko czekać na premierę (chyba 20 październik), bo gra jest świetna :)

Ciekawostka - zobaczcie w twarzach graczy w Regens numer 186 :lol: Czy to nie ten koleś z telenoweli "Klan"? :lol: Teraz się nie dziwię, że SI chce zrezygnować z akcji umieszczania nadesłanych fotek w grze :roll:

Hehe, serio, mamy w nowym FM Ryśka z klanu :D.

Demo nowego FM pokazuje, że raczej CM kolejny raz będzie bez szans w porównaniu ze swoim rywalem. Świetna jest opcja tutorialu. Można na tym wychować o ile ma się jakąś wielką gwiazdę w zepole, świetnego zawodnika. Giovanniemu Dos Santosowi przez te 6 miechów umiejętności podskoczyły o + 2, 3(uczył się od Ronaldinho). Fantastyczna jest też opcja klubu filalnego (czy jak to się tam zwie). Już nie mogę się doczekać premiery i recki w CDA 8)

Ja włoską Foggią miałem ok 80 meczy bez porażki,a potem odszedłem do Fiorentiny,a następnie do Juventusu (ehh, stare dzieje).

Ja w Milanie (grałem bodajże 4 sezony) miałem 2 sezony ligowe bez porażki. No, ale nie dziwie się... Miałem taki skład, że musiałem usunąć ze z teamu Szewę bo siedział na ławie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to szacun ziooom. Tylko pytanie jaki miałeś skład?? Bo moja Foggia w 3 lidze wymiatała:D

1 jedenastka:

Dida , Davide Bonera, Nesta, Ferdinand, van den Boore, Davide De Angeli (ze szkółki, miał w młodzikach najlepsze oceny więc go zabrałem), Ronaldinho, Riquelme , Seedorf, Tevez, Ferrari (kolejny geniusz ze szkółki, miał wszystkie noty potrzebne napastnikowi (np.szybkość, wykańczanie akcji) po 20).

Ława:

Szewczenko, Akinfeev, Podolski, Kaładze, Wright Phillips, Kaka, Bordon

Wogóle miałem zawsze po 20 zwodników w kadrze. Wszyskich, którzy nie mieścili by się nawet na rezerwie sprzedałem no i przez to KAŻDY zawodnik mógł grać przynajmniej te 25 meczy.

Ogólnie wszyscy grali fantastycznie. Napastnicy po (każdy po) 40 goli w sezonie. Pomocnicy po 9, 10. No i potem te 1 mld budżetu :) Pamiętam że za Ronaldinho dałem 350 mln hehe. Tylko coś nie miałem szczęścia co do Champions League. Tylko raz wygrałem, raz ćwierćfinał i 2 razy półfinał.

Po 4 latach miałem oferte z rep. Anglii (a wcześniej m. in. z Rosji i Czech) . Przyjąłem, a kilka dni później komp się zepsuł, musiałem robić formata i zapis szlag trafił. :-(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprzedawal zawonikow po 100 mln to mogl miec kase. Zreszta ja grajac Palermo na poczatku mialem na transfery 34 Mln a po 3 sezonach juz 400. Wszystko zalezy od tego jak kierujesz klubem, ja sprzedawalem zawodnikow po 100 mln a kupowalem po 10-20 moj najdrozszy transfer to D'Alessandro za 55 mln. Do tego niskie kontrakty co mecz jakies 98% miejsc zajetych na stadionie, dobra gra w pucharach i budzet rosnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PleC napisał:

Fantastyczna jest też opcja klubu filalnego

-Zdaje się, że filialnego. Bo to od filia chyba jest. Ale przejdźmy do rzeczy- masz świętą rację :) Już od kilku lat myślałem, że ekstra by było, jakby coś takiego zrobili :) Do tej pory po prostu grałem na dwóch menago( Bohemians Praga i Sparta Praga czy Porto i Moreirense albo Legia i Motor Lublin :lol: ), a teraz będzie można w pełni to wykorzystać! I może zawodnicy będą chętniej przechodzili na loan do takiej filii.

Co do osiągnięć, to niestety żadko mam czas na granie w FM'y, więc góra 1.5 sezonu do tej pory gram( teraz czas to zmienić ;) ). Daaaawno temu, w CM 99/00 mistrzostwo Norwegii zdobyte Brann Bergen( ech, te talenty- Mika Kotilla, Svante Samuelsson, Alex Valencia, Azar Karadas, Thorstein Helstad, Erlend Hansdveit- Inter go chciał - czy Mauricio Anibal Rizzo- odkryty przeze mnie na wolnym transferze -31 bramek w sezonie :) ). A potem w FM2005 Legią MP w pierwszym sezonie, w pucharze UEFA wyeliminowałem Maritimo i Rubin Kazań, odpadłem z Benficą, bo Gwatemalczyk Rodriguez nie trafił na pustą bramkę :lol: A po mistrzostwie grupa LM, 3 miejsce- przed Spartą. Potem wyszedł FM2006 i wywaliłem 2005, ale do nowego nigdy się nie przekonałem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprzedawal zawonikow po 100 mln to mogl miec kase. Zreszta ja grajac Palermo na poczatku mialem na transfery 34 Mln a po 3 sezonach juz 400. Wszystko zalezy od tego jak kierujesz klubem, ja sprzedawalem zawodnikow po 100 mln a kupowalem po 10-20 moj najdrozszy transfer to D'Alessandro za 55 mln. Do tego niskie kontrakty co mecz jakies 98% miejsc zajetych na stadionie, dobra gra w pucharach i budzet rosnie.

Zgadzam się w pełni. Wystarczy mieć dobrą frekwencje i niskie kontrakty. Co mecz po 70 tys (przez dobrą grę zespołu) no i 15 mln na płace z czego nie schodziłem nigdy. M.in. dlatego miałem po 20 zawodników w kadrze i brak zawodnikow w rezerwach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem raz w managera 2004 z CDA. Bardzo wciągająca jest ta gra, lecz zazwyczaj przegrywałem 1:0 ;P Powiem szczerze, że trzeba umieć w to grać, aby wygrywać. Ja niestety z wieloma rzeczami nie mogłem się połapać, więc chyba w najnowszą część nie pogram :) A gra fajna! Nie mogłem się od niej oderwać przez kilka godzin mimo tego, że nie wiedziałem "o co kaman". :) Może na jakiejś stronce poczytam poradnik i drugi raz spróbuję? :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony pragnę tylko nadmienić, iż w tym miesiącu "Wchodzi do gry" Football Manager 2k7...Co to oznacza, chyba nie muszę Wam mówić...:P

Ech, znowu te nieprzespane noce przy FM :D. I to już za tydzień

Już teraz zagrywam się w demo więc nie wiem co się ze mną stanie kiedy będę miał pełną ;p

PS. Kolejny już błąd w tekstach Eld'a. W zapowiedzi napisał, że gra ukaże się w okolicach bożego narodzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja, nie Eld, jestem autorem tego tekstu.

A błąd... :) W momencie pisania zapowiedzi stanowisko producenta w sprawie daty premiery było następujące: "przed gwiazdką". Po doświadczeniach z poprzednimi wersjami gry chyba nikt nie przypuszczał, że przed gwiazdką może oznaczać wcześniej niż w grudniu. A tu proszę ;] Przeważnie bywa tak, że podawane w zapowiedziach daty premier gier są parokrotnie przesuwane na dalszy termin. Tym razem było odwrotnie, też się zdarza ;]

Zresztą z datą premiery było spore zamieszanie :P Gra miała ukazać się wczoraj, ale niektóre sklepy wysyłkowe nic sobie nie z tego nie zrobiły i wysłały grę swoim klientom dwa dni wcześniej. I co? Producent przesunął datę premiery na 18 października, żeby ci którzy kupują w sklepach nie czuli się poszkodowani.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niedzieli jestem już posiadaczem Football Mnager 2007. Pierwsze co się rzucza w oczy to poprawioina szata graficzna. Po drugie widać, że twórcy bardzo dobrze pracowali nad kodem tej produkcji i teraz obliczanie wyników idzie znacznie szybciej. W międzyczasie liczenia wyświetlkane są przydatne dla nas informacje. Bardzo dobre jest również polskie wydanie. Ja w Empiku za tą wersję zapłaciłem 89 zł, a w śrdoku oprócz instrukcji znajduję się poradnik do gry, karta do rejestracji na gram.pl oraz ulkotka reklmamowa z grami na czwarty kwartał 2006. Szczególnie podoba mi się jedna nowść związana z zagrzerwaniem zawodników do walki. Ja prowadzę Unię Janikowo i gdy ustawiam się przed meczem, że nie oczekuję się od zawodników cudów oni grają spokojnie czyhając na błędy przeciwnika. Ja radzę wam kupić tą wersją, bo zawiera całkiem dużo udogodnie w stosunku do poprzednika. Jedno jest pewne, fani piłki nożnej będą w co mieli grać w długie zimowe wieczory.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niedzieli jestem już posiadaczem Football Mnager 2007. Pierwsze co się rzucza w oczy to poprawioina szata graficzna. Po drugie widać, że twórcy bardzo dobrze pracowali nad kodem tej produkcji i teraz obliczanie wyników idzie znacznie szybciej. W międzyczasie liczenia wyświetlkane są przydatne dla nas informacje. Bardzo dobre jest również polskie wydanie. Ja w Empiku za tą wersję zapłaciłem 89 zł, a w śrdoku oprócz instrukcji znajduję się poradnik do gry, karta do rejestracji na gram.pl oraz ulkotka reklmamowa z grami na czwarty kwartał 2006. Szczególnie podoba mi się jedna nowść związana z zagrzerwaniem zawodników do walki. Ja prowadzę Unię Janikowo i gdy ustawiam się przed meczem, że nie oczekuję się od zawodników cudów oni grają spokojnie czyhając na błędy przeciwnika. Ja radzę wam kupić tą wersją, bo zawiera całkiem dużo udogodnie w stosunku do poprzednika. Jedno jest pewne, fani piłki nożnej będą w co mieli grać w długie zimowe wieczory.

Oj, prawda w 100% ;) Najlepszy menago w jakiego grałem (a grałem nawet w CM'a 4). Wszystko to czego zabrakło w FM 2006 + poprawiony interfejs + dopracowny kod. Jednym słowem marzenie fana Menedżerów Piłkarskich ;D. Ja osobiście gdybym recenzował grę dałbym 9-9+. No, ale jako że gre recenzuje właśnie ktoś inny (Hi, Eld!) no to na bank będzie 8-9 :) A tak na serio to szczerze polecam. Jest się czym zachwycać! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także jestem szczęśliwym posiadaczem FM 2007 od dnia wydania =). Pierwsze wrażenia? Stary, dobry Football Manager, lecz oczywiście z dodanymi bonusami. Rozmowy motywacyjne przed meczem. Pokaźnie większy kontakt z mediami, znacznie częstsze wywiady. Powiększona interakcja z zawodnikami, tudzież z personelem; w każdej chwili możemy z każdym porozmawiać. Poprawionu scouting. No i największy dodatek do tegorocznej wersji, kluby filialne - patronackie. Dla nie wdrożonych do tematu przypomne że chodzi o to iż możemy nawiązać współprace z innymi, słabszymi klubami, by się stały naszymi partnerami filialnymi (lub na odwrót, my możemy być klubem filialnym większej drużyny). A daje to duże korzyści, wzamian za co roczną opłate dla koontrahentów mają obowiązek przyjmować piłkarzy których im wyślemy na wypożyczenie, oraz zazwyczaj mamy prawo do pierwokupu ich zawodników. Naprawdę świetny pomysł!

No ale żeby nie było za słodko, doszły mnie słuchy iż w nowym FM są problemy z finansami; podobno nie są poprawnie zliczane zyski. Jak narazie muszę stwierdzić że coś w tym jest, gdyż często bywam pod kreską, a w innych klubach bez przerwy zmienia się zarząd... Bez patcha się nie obejdzie :-/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz coś z innej beczki. Zanim dali w CDActionie CM 4 grywałem w Liga Polska Manager (różne edycje). I powiem szczerze, że mi się podobało i to bardzo. Nie była aż tak tragiczna jak niektórzy mówią. Zagrywałem się dniami i nocami. I do dziś uważam, że pomimo braku wieeelu standardowych dziś opcji i wieeelu błędów tamta gra miała jakiś swój specyficzny urok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga Polska Manager to słaba gierka. Ten sam od lat engine, niedopracowane komentarze podczas meczu, nie więcej niż 5 bramek w każdym meczu (przez kilka rozegranych sezonów nie uświadczyłem większej niż 5 ilości bramek podczas spotkania).

No, ale jest faktem, że jest jeszcze gorszy menedżer- Soccer Manager.

Zupełny brak realizmu, dużo przypadkowości (jeśli chodzi o wyniki) i nieprawdziwe nazwiska piłkarzy... :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coż, nie mam jeszcze FM-a 2007, ale userzy narobili mi chętki :D

Mój pierwszy kontakt z menedżerami to LPM 2002... Po 3 sezonach zdobyłem Lechem Puchar UEFA 8)

Późnej był CM 4... Tutaj moim jedynym sukcesem był awans reprezentacją Holandii do Euro 2004...

Następnie FM 2005... I tutaj zaczyna się zabawa :D Wystarczy wspomnieć, że w trzecim sezonie doszedłem do półfinału Pucharu UEFA... Odrą Wodzisław :D Niestety trafiłem na Arsenal :? Gdybym trafił na Atletico Madryt, który też był w półfinale, doszedłbym do finału... Ale szczerze muszę powiedzieć, że miałem szczęście w losowaniu... Na początek w Champions League tego szczęścia jednak nie miałem :? Panathinaikos, Juventus i Bayern (z Juventusem wygrałem jeden mecz :P )...

Później było Fenerbahce, Schalke 04, Bochum i w końcu Arsenal :?

FM 2006... Mistrzostwo Polski Arką Gdynia bez porażki 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten CM 4 troche zbyt łatwy był. Wziąłem taki zespół mało znany FC Luzern z Szwajcarii i przez 2 sezony z rzędu miałem mistrza kraju mimo, iż miałem się znaleźć w dolnej części tabeli. W drugim sezonie wygrałem PUEFA pokonując Liverpool 2:0. Jeżeli taką cienką drużyną da się takie rzeczy wyprawiać, no to chyba ta gra jest za prosta. Teraz gram trzeci sezon, ale zastanawiam się czy to ma sens. Zresztą w Liga Polska Manager też się wygrywało wszystko co się chciało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...