Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Managery piłkarskie

Polecane posty

Ja ma taki problemik związany z grą, ściągnąłem sobie twarze zawdoników z orange ekstraklasy do FM 2007. Zdjęcia wkleiłem do odpowiedniego katalogu, jednak twarze mi się nie wyświetlały. Czy muszę od nowa rozpocząć rozgrywkę?

Wczytaj skórkę jeszcze raz.

Mi się nowy FM bardzo podoba. Ciekawy jestem tylko kiedy panowie z SI wyeliminują tego typy zabawne teksty: (po awansie do finału turnieju towarzyskiego) "wszyscy z dumą będą wspominać serię 1 spotkań w drodze do finalu i bilans bramkowy 1-0" :))))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój problem rozwiązał się po odznaczeniu w ustawieniach opcji buforowania skórki. A propo muszę powiedzieć, że FM 2007 ma dziwną przypadłość dortyczącą gry na czas. W wersji 2006 dobrze się to sprawdzało, ale w wersja 2007 jest pod tym względem gorsza, bo zdarzało mi się dość często po zaznaczeniu tej opcji, że przeciwnik strzałem rozpaczy zdobywał bramkę. Mam nadzieję, że poprawią to w najbliższym patchu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam juz FM 2007 w wersji polskiej. :D Gra jest świetna, jeszcze lepsza od 2006. Panowie ze sports interactive odwalaja kawal dobrej roboty. :D Przy okazji informuje tez ze wyszedl juz Championship Manager 2007. gral juz ktos z was w te gre??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wiekopomna chwila - kupuję FM-a 2007! Już wkrótce usłyszycie o moich kolejnych sukcesach! Muahahahahaha!!

Dobra, żarty żartami. Z tego co słyszę to na razie żadnych słów krytyki nie ma :) Oprócz tego bugu z bramkami pod koniec, ale gry idealnej nie ma i nigdy nie będzie!

Będę musiał zobaczyć, jakie gafy popełnili twórcy przy składach w polskich ligach :P I przy pozycjach, bo to chyba jeszcze większa bolączka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie tak już drugi tydzień, po kilka(czasem naście) godzin dziennie, gram i naliczyłem sporo błędów, które niestety posiada gra:/

- problemy z finansami (to jest to, co na pewno odrzuci wielu graczy od tej wersji FMa). Nie ma tu co liczyć na miliony w budżecie. Grając Arsenalem musiałem spłacać jakąś kilkudziesięciomilionową pożyczke(sic!). Pogonią zająłem drugie miejsce w Ekstraklasie, prezes zachwycony.. Pomyślałem sobie, że sypnie groszem. Zwiększył mi budżet do 150 tysięcy:/ Grając Realem Madryt miałem kasy na pół zawodnika klasy światowej (inna sprawa, że nawet mało znane talenty opierały sie przed przejściem do Realu, a co tu dopiero mówić o gwioazdach, szczególnie przywiązanych do swoich klubów).

- czerwone kartki. PRZESADZONE! Trening na normalnym obciążeniu + normalna gra be żadnych poleceń na krycie itp daje co najmniej 0,5 czerwieni na mecz!! (SI Games postanowiło utrudnić grę ambitniejszym graczom, ugodziła zapewne tym we wszystkich)

- niesamowicie duża ilość kontuzji (to akurat zbyt przesadzone pójście w stronę zbyt dużego realizmu)

- zapytania o zawodnika. Bezproduktywne i często irytujące, gdy trzeba odmawiać Legii po raz piętnasty Daniela Cruza;)

- pensje. To, co następuje po kilku sezonach z talentami, zakrawa o jakiś magiczny żart. Skąd ja mam mieć tyle kasy?

- stuff. Spróbujcie namówić nieznanego trenera z zagranicy do pracy w przeciętnym klubie (jak np Pogoń). Życzę powodzenia, udaje się raz na około 100 przypadków.

- dziwne bramki. Czasem zdaje się, że piłka nie wpadła do siatki, a pada gol..

- problem z klubami filialnymi. Niby rewelacja, rewolucja, a niezbyt dopracowane. Np opinia zarządu jasno głosi, że klub nie będzie żadnym klubem filialnym ze względu na swój status i sławę. Zgłasza się takie CSKA Moskwa i wbrew zarówno mojej opini, jak i opini prezesa stajemy sie "wasalem".

- brak premii za asysty. Po co te premie za zwycięstwo zamiast asyst? Zwykła kosmetyka? Mogli już zostawić tak, jak było. Teraz czuję się jakbym grał w jakąś okrojoną wersję.

- spieprzona database. Jeśli ktoś nie czyta wszystkich opcji, łatwo ustawić zbyt małą liczbe. Panowie, 290 tys graczy to nie jest mało. To zaledwie 10 tys mniej niż w FM'06, za to szybkość gry nieporównywalnie większa.

- Uliasz Chrust. Czemu ten koleś ma zdjęcie w FMie, tymczasem nie widziałem, żeby nawet Brożek miał... Czyżby kolejny tester w stylu Harasimowicza, który postanowił się wypromować?

- Zawisza 2? Co to za koszmarek?

- trening. Gdy kupuję wielu trenerów, zarząd się buntuje. Czemu, skoro mieszczę się w budżecie płacowym?

- słyszałem też o problemie w lidze włoskiej z obcokrajowcami, ale nie miałem okazji tam grać. Dziś może się pobawię..

POZA TYM GRA JEST MIODZIO. Superrealistyczna, cukierkowa, opływająca grywalnymi smaczkami, najlepsza jaką znam gierka... Ja tam wolę spłacać długi i dochodzić do dobrych wyników samodzielnie, niż kupować Torresa, Ballacka, czy Mihelicia (swoją drogą pierwszy raz widziałem, żeby koleś się tak szybko rozwijał, to nierealne) i wiedzieć, że wszystko wygram. A konieczność rejestrowania piłkarzy do rozgrywek jest zajefajna. Teraz trzeba naprawdę kombinować:) Teraz w patchu powinni zmniejszyć Juve karę o 8 pt:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bugów z czerwonymi kartakmi musisz po prostu patrzeć jaki odbior zaliczyłeś drużynie. Jeśli dałeś na agresywny odbiór, a mecz sędziuję surowy sędzia nie dziw się, że złapiesz dużo kartek. Poza tym kontuzje rzeczywiście są przesadzone, jeszcze dobrze dobry mój zawodnik nie rozgrzał się odpowiednią ilośćią spotkań, a już łapię kontuzję. W każdym najbliższe patche bedą miały co poprawiać. Aha, zauważyłem dziwną przypadłość, otóz zdarzało mi się, że pomimo, że przeciwnik grał w dziesiątkę to on strzelał bramki! Gdyby to mi się zdarzyło raz mógłbym zrozumieć, ale taka przypadłosć dotknęła mnie aż 3 lub 4 razy pod rząd, więc coś jest tu nie tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Zawisza 2? Co to za koszmarek?

Bo tak jest w rzeczywistości, zobacz np. tu: http://www.90minut.pl/liga.php?id=2526 . Wynika to chyba z tego, że dawny Kujawiak Włocławek przeniósł się do Bydgoszczy, a że jedna Zawisza już jest (gra chyba w IV lidze) to się nazwali Zawisza 2 ;) W każdym razie to na pewno nie błąd.

Ja już też trochę gram w nową część Football Managera, zagrałem pół sezonu w drugiej lidze polskiej i kilka meczów w innych (dla sprawdzenia). Na pewno zgadzam się z oceną 9+, jednak patch jest natychmiastowo potrzebny. Oto błędy, który mnie najbardziej wkurzają:

- kontuzje. Ustawiłem sobie trening siłowy przed sezonem (ale obciążenie średnie) i skończyło się to kontuzją 7 podstawowych graczy, z czego połowa to przynajmniej miesiąc, czasami dwa. Potem już było trochę lepiej, ale i tak do końca rundy nie miałem ani razu pełnego składu, bez kontuzji...Przesadzona "łamliwość" zawodników.

- czerwone kartki. W 90% przypadków, jak jakaś drużyna przegrywa 2:0 lub więcej to sfrustrowany zawodnik przegranych daje komuś w mordę :) I to czasami nie jeden (np. jak grałem z KSZO to kończyli mecz w...7). Najciekawsze jest to, że PZPN zawsze daje 3 mecze kary, obojętne czy wjazd od tyłu czy cios w mordę...

- statystyki. Rozumiem, że tutaj pójście w stronę realizmu byłoby niewskazane, bo wtedy zawodnicy II ligi polskiej mieliby staty 4-6, ale...niektórzy zawodnicy z tejże ligi mają tylko nieco gorsze lub nawet równe staty, jak gracze Barcelony, Realu, Chelsea etc.

- oferty. W lutym, gdy moi zawodnicy byli najlepszymi w lidze, co chwila dostawałem zapytania o nich. I odmawianie nic nie da, bo będą się pytać do us... śmierci. Więc musiałem co chwilę klikać kilkanaście razy.

- opinia asystenta o rozmowach motywacyjnych. Ja tam widzę efekty takich rozmów, ale według pana asystenta to w 90% wypadków "nic szczególnego" lub "puścił uwagi mimo uszu", czasami tylko zawodnik jest zmotywowany. Ciekawe.

- brak ogromnej bazy danych :/

- jakiejś młodziki mają zdjęcia, a znani gracze nie...

Ale tak czy siak trudno się od niej oderwać. Zawieranie kontraktów, szukanie talentów, oglądanie efektów treningu i ustawianie taktyki dalej sprawia taką samą, wielką frajdę. Cieszy również rozbudowana interakcja z mediami, kluby filarne i patronackie i ulepszony interfejs. A z patchem będzie już świetne ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie tak już drugi tydzień, po kilka(czasem naście) godzin dziennie, gram i naliczyłem sporo błędów, które niestety posiada gra:/

- problemy z finansami (to jest to, co na pewno odrzuci wielu graczy od tej wersji FMa). Nie ma tu co liczyć na miliony w budżecie. Grając Arsenalem musiałem spłacać jakąś kilkudziesięciomilionową pożyczke(sic!). Pogonią zająłem drugie miejsce w Ekstraklasie, prezes zachwycony.. Pomyślałem sobie, że sypnie groszem. Zwiększył mi budżet do 150 tysięcy:/ Grając Realem Madryt miałem kasy na pół zawodnika klasy światowej (inna sprawa, że nawet mało znane talenty opierały sie przed przejściem do Realu, a co tu dopiero mówić o gwioazdach, szczególnie przywiązanych do swoich klubów).

- czerwone kartki. PRZESADZONE! Trening na normalnym obciążeniu + normalna gra be żadnych poleceń na krycie itp daje co najmniej 0,5 czerwieni na mecz!! (SI Games postanowiło utrudnić grę ambitniejszym graczom, ugodziła zapewne tym we wszystkich)

- niesamowicie duża ilość kontuzji (to akurat zbyt przesadzone pójście w stronę zbyt dużego realizmu)

- zapytania o zawodnika. Bezproduktywne i często irytujące, gdy trzeba odmawiać Legii po raz piętnasty Daniela Cruza;)

- pensje. To, co następuje po kilku sezonach z talentami, zakrawa o jakiś magiczny żart. Skąd ja mam mieć tyle kasy?

- stuff. Spróbujcie namówić nieznanego trenera z zagranicy do pracy w przeciętnym klubie (jak np Pogoń). Życzę powodzenia, udaje się raz na około 100 przypadków.

- dziwne bramki. Czasem zdaje się, że piłka nie wpadła do siatki, a pada gol..

- problem z klubami filialnymi. Niby rewelacja, rewolucja, a niezbyt dopracowane. Np opinia zarządu jasno głosi, że klub nie będzie żadnym klubem filialnym ze względu na swój status i sławę. Zgłasza się takie CSKA Moskwa i wbrew zarówno mojej opini, jak i opini prezesa stajemy sie "wasalem".

- brak premii za asysty. Po co te premie za zwycięstwo zamiast asyst? Zwykła kosmetyka? Mogli już zostawić tak, jak było. Teraz czuję się jakbym grał w jakąś okrojoną wersję.

- spieprzona database. Jeśli ktoś nie czyta wszystkich opcji, łatwo ustawić zbyt małą liczbe. Panowie, 290 tys graczy to nie jest mało. To zaledwie 10 tys mniej niż w FM'06, za to szybkość gry nieporównywalnie większa.

- trening. Gdy kupuję wielu trenerów, zarząd się buntuje. Czemu, skoro mieszczę się w budżecie płacowym?

1. No bo z finansami jest tak, że nie można grać i tylko na nie patrzeć zatrudniając przy tym 10 zawodników, którzy siedzą a ławie, a i tak zarabiają miliony. Spróbuj zredukować płace to zobaczysz, że na tym zyskasz.

2. Hmmm... Ja po 8 kolejce grając Wisłą miałem tylko jedną i to w meczu towarzyskim za dwie żółte.

3. Żeby psioczyć na zbytni realizm, lol... Chyba dobrze, że kontuzje są teraz bardziej realistyczne no bo na serio jest tak samo jak w FM'ie

4. Na to akurat jest taki przycisk "odrzucaj wszystke propozycje". Mógłbyś narzekać jakby tego nie było ;)

5. CO W TYM DZIWNEGO!? Chyba wiadome jest, że zawodnik, który jest nową gwiazdą zespołu chce zarabiać co najmiej tyle co inne gwiazdy.

6. A spróbuj na serio zatrudnić dobrego zagranicznego trenera do Pogonii.

7. Nie wypowiadam się, nic takiego jeszcze nie zauważyłem ;)

8. Prezes mówi, że nie będzie niczyją filią. A CSKA zgłosiło się jako TWOJA FILIA czyli ty jesteś dla niej klubem patronackim. (EDIT: Chyba, że się myle i grasz jakimś słabszym klubem)

9. Też tego nie mogę zbytnio zrozumieć, ale mi to akurat w ŻADNYM stopniu nie przeszkadza.

10. Zaraz, zaraz... To, że szybkość jest większa, a poszło przy tym tylko 10 tys zawodników (ok 1/30) to to jest bug?!

11. Zawodnicy nie lubią zbytnio kiedy mają od razu do czynienia z zupełnie nowymi ludzimi którzy ich trenują, więc zapewne stąd ten bunt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kontuzji - wydaje mi się, że po prostu nie przyzwyczailście się do nowego wpływu treningów na zdrowie zawodnika. Mówiąc krótko - zajeżdżacie ich i dlatego się kontuzjują. Ewentualnie za rzadko zmieniacie im trening.

No, zwracam honor twórcom :) Rzeczywiście, wtedy przesadziłem i na początku sezonu dowaliłem moim zawodnikom bardzo intensywny trening siłowy (obciążenie średnie, prawie wysokie). I się chłopaki łamali na każdym treningu. Drugi raz grając obniżyłem nieco ćwiczenie siły (z intensywnie na mocno) i miałem tylko dwie kontuzje, na dodatek odniesione na meczu, a takie przypadki się zdarzają. My bad ;)

4. Na to akurat jest taki przycisk "odrzucaj wszystke propozycje". Mógłbyś narzekać jakby tego nie było

U mnie akurat niewiele to daje, konkretne propozycje wprawdzie blokuje, ale już zapytania nie. I trzeba dalej milion razy klikać. Na szczęście w liście zmian patcha już jest zapowiedziane ograniczenie tego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie akurat niewiele to daje, konkretne propozycje wprawdzie blokuje, ale już zapytania nie. I trzeba dalej milion razy klikać. Na szczęście w liście zmian patcha już jest zapowiedziane ograniczenie tego.

To może daj proponowaną cenę jakieś 100 mln i że zawodnik nie jest na sprzedaż. Może się odczepią... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kontuzji - wydaje mi się' date=' że po prostu nie przyzwyczailście się do nowego wpływu treningów na zdrowie zawodnika. Mówiąc krótko - zajeżdżacie ich i dlatego się kontuzjują. Ewentualnie za rzadko zmieniacie im trening.[/quote']

No, zwracam honor twórcom :) Rzeczywiście, wtedy przesadziłem i na początku sezonu dowaliłem moim zawodnikom bardzo intensywny trening siłowy (obciążenie średnie, prawie wysokie). I się chłopaki łamali na każdym treningu. Drugi raz grając obniżyłem nieco ćwiczenie siły (z intensywnie na mocno) i miałem tylko dwie kontuzje, na dodatek odniesione na meczu, a takie przypadki się zdarzają. My bad ;)

hehe, a jednak chyba miałem rację ;). Następnym razem jak będziecie krytykować coś, co jest zaletą (czyli w tym przypadku realizm), to trochę poczekajcie z tym :twisted: . A tu po prostu bawiliście się w Petrescu i stąd takie rezultaty :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojoj, ojoj - sprawiłem sobie FIFA Manager 2007...I jestem przemile zaskoczony. Gierka (manager!) mnie wciagnęła, co nie miało miejsca od Total Cluba Manager 2005. Wszystko fajnie - podoba mi sie. Gra jest bardzo rozbudowana, ma prosty i wygodny interfejs i duuużo licencji (znak EA :)). Fajnie, że jest np. dużo zdjęć piłkarzy. Nie wiem jak było w FIFA Manager 2006, ale tu "gazety" zastąpili "internetem", całkiem fajnie to wyszło. Są też rozmowy z prasą przed i po meczu (o wiele bardziej rozbudowane niż u konkurencji i niż w TCM 2005). Jest też dużo innych bajerów, fajnych i mniej...(te mniej to np. życie prywatne, auta [Hyundaje??], żony, dzici, domy, golf). Nie moge wyjść z zachwytu, chociaż większość uważa, że Football Manager 2007 jest najlepszy - ale to dla mnie nie ważne. Football jest fajny, ale nie tak jak FIFA. Największym błędem jest niedopracowany (jak zwykle?) podgląd meczu 3D - to co zawodnicy tam wyprawiają....eehhh - to da sie opisać słowem "drewno", a najgorsi są bramkarze. Ale jak się nie ogląda calego meczu, to gra jest naprawde świetna (życie prywantne, mozna pominąć :P) - pozycja dla każdego fana futbolu :D zobaczymy jak bedzie za tydzień - oby mój entuzjazm nie zgasł ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych wszystkich, którzy narzekali na brak ogromnej bazy danych i małej liczby zdjęć / log / koszulek:

http://forumcm.net/index.php?showtopic=9572

Co producent nie może, to fan zrobi :D

PS. Chciałbym się poprawić. Po pierwszych kolejkach gry napisałem na forum, że FMowi 07 dałbym 9 - 9+. Teraz, po dłuższym zapozanianiu się z grą daje 10 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ściagałem wszelkie dostepne łatki (facepacki, logopacki itp.) koledze ze strony http://www.cmrev.com/. Tam na bieżąco ściagam nadal to co dodają, ale kolega ma teraz (podobno, on tak twierdzi) przez te wszystkie łatki problem z grą - długo mu sie wczytuje. W tym roku wybór managera jest trudny, ale i tak ten EA bardziej mi jakoś pasuje...gdyby lepszy mecz 3D...ahhh, ale nie ważne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ściagałem wszelkie dostepne łatki (facepacki, logopacki itp.) koledze ze strony http://www.cmrev.com/. Tam na bieżąco ściagam nadal to co dodają, ale kolega ma teraz (podobno, on tak twierdzi) przez te wszystkie łatki problem z grą - długo mu sie wczytuje.

To prawda, że gra wczytuję się troche wolniej, ale jest to tylko na samym początku gry, po ekranach startowych. Potem już żadnych problemów nie ma (tak jest przynajmniej u mnie), więc chyba lepiej mieć dostępne dodatki i poczekać te dodatkowe 10 sekund, niż grać tylko ze standadowymi packami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że gra wczytuję się troche wolniej, ale jest to tylko na samym początku gry, po ekranach startowych. Potem już żadnych problemów nie ma (tak jest przynajmniej u mnie), więc chyba lepiej mieć dostępne dodatki i poczekać te dodatkowe 10 sekund, niż grać tylko ze standadowymi packami.

Tja, takie jest też moje zdanie :)

Co powiem, to powiem, ale powiem. Jestem cholernie uzależniony od menadżerów. Odkąd kupiłem FM 2007 nie gram w nic innego. Teraz pocinam Barcą (a jakże! :D), mam już jesień 2009, 3 tytuły mistrzowskie na koncie, 2 ligi mistrzów, a nadal mi się chce grać... Zuważyłem też denerwujący bug: Mecze międezypaństwowe w Ameryce Płd pokrywają się z meczami ligowymi w Europie... Hm, samego R10 da się zastąpić, ale jednak mam jeszcze paru zawodników z tego kontynentu i moja drużyna jest przez to osłabiona. Całe szczęście, że mam dobrych zmienników...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze mam problem. Ściągnąłem facepack'a do Primera Division z tej strony co PleC dał linka i nie wiem jak go zaaplikować. Za Chiny nie chce mi ukazać tych zdjęć w grze. Próbowałem zmieniać nazwy, szukać w Googlach, odznaczałem buforowania itp i nic. Prosze o pomoc. Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze mam problem. Ściągnąłem facepack'a do Primera Division z tej strony co PleC dał linka i nie wiem jak go zaaplikować. Za Chiny nie chce mi ukazać tych zdjęć w grze. Próbowałem zmieniać nazwy, szukać w Googlach, odznaczałem buforowania itp i nic. Prosze o pomoc. Z góry dzięki.
Facepack należy wklejić tam:

Football Manager 2007datagraphicspicturesplayers

Dla obrazków normalnych:

normalespligaespanola

Dla małych (ja ich akurat nie mam :P):

smallespligaespanola

Przy tym w opcjach gry, wyłącz buforowanie skórki i zaznacz "zawsze odświeżaj skórkę po zatwierdzeniu". No i oczywiście zaznacz: "pokazuj zdjęcia zawodników".

Bardziej się już tego wytłumaczyć nie da :P

Co do zmiany skórki ja nic z nią nie robiłem, mam ciągle Flexion i facepack działa poprawnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku mi jakos FM07 nie przypadl do gustu, ale im wiecej przy nim siedze tym bardziej mnie wciaga :) Duzo realizmu, to lubie- nareszcie menedżer na którego nie ma haka ni wiekszych przekretow :)

Wszyscy grają Barcami, ManU a jak juz swojsko to tylko Wisłą Kraków, a ja tam lubie miec trudno i pod gore (co za sztuka wygrywac podpakowanym zespolem?) i sobie wzielem moją kochaną Pogoń Szczecin :P Kto zna realia polskiej pilki wie jak ciezko gra sie pod Ptakiem i Kozminskim :P Poki co dwa sezony za mną- w pierwszym czwarte miejsce, w drugim sezonie juz mistrz Polski :) Co ciekawe- w skladzie nie mam wielu Brazylijczykow (z pierwotnego skladu z canarinhos ostali sie tylko Julcimar, Batata i Edi) :P Posciagalem troche dobrych statystycznie Polakow, z gwiazd m.in. Gizę czy Rafała Grzelaka utrzymalem po powrocie z Boavisty. Zatwierdzone mam transfery Kaczmarka z Korony i Iwanskiego z Zaglebia. Gwiazda zespolu- Wiaczesław Hleb (bro Aleksandra z Arsenalu). Jest piknie, zobaczym jak wyjdzie pierwsze podejscie do LM ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w ogóle z innej beczki. Czemu skoro CM/FMy są tak popularne w Polsce, to już managery online są tematem niszowym? W Hattricka pyka 40 tysięcy Polaków, ale ta gra ma 9 lat, zdążyła się więc już rozsławić. ALe już całkiem nowiuśki, świerzutki, przecudny Footstar Manager (www.footstar.org) ma tylko 153 graczy z Polski? Dziwne, jesteśmy najlepsi na świecie w tą gierkę, mimo, ze np tylko samych portugalczyków jest tam prawie dwa tysiące. Zapraszam i polecam. Wcielenie się w rolę piłkarza jest niebywale ekscytujące, tym bardziej, ze na dniach jest polska wersja gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy grają Barcami, ManU a jak juz swojsko to tylko Wisłą Kraków, a ja tam lubie miec trudno i pod gore (co za sztuka wygrywac podpakowanym zespolem?) i sobie wzielem moją kochaną Pogoń Szczecin :P

Kto gra, ten gra. Jedną z moich karier już zapisałem na forum (kilkanaście stron wcześniej). Teraz mam (w FM 2006) 2054 rok. Ten save postaram się też tutaj zaprezentować. Niedawno zacząłem nową karierę w Bełchatowie, i przeszedłem do ligi RPA (Ajax Kapsztad wymiata ;)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy grają Barcami, ManU a jak juz swojsko to tylko Wisłą Kraków, a ja tam lubie miec trudno i pod gore (co za sztuka wygrywac podpakowanym zespolem?) i sobie wzielem moją kochaną Pogoń Szczecin :P

Kto gra, ten gra. Jedną z moich karier już zapisałem na forum (kilkanaście stron wcześniej). Teraz mam (w FM 2006) 2054 rok. Ten save postaram się też tutaj zaprezentować. Niedawno zacząłem nową karierę w Bełchatowie, i przeszedłem do ligi RPA (Ajax Kapsztad wymiata ;)).

Ekhehem... Mocno! Ja najdalej miałe 2020 rok... A teraz sobie gram Barcą, ale jak mi się znudzi to przejdę do jakiegoś słabszego klubu... A na takie przechodzenie z ligi do ligi to sobie nie mogę pozwolić. Za słaby komp. A co do potencjalnych gwiazd - Sergey Kislyak z Dynama Mińsk - kosztuje grosze, a nawet w Ajaxie wpierwszym sezonie został gwiazdą środka pola.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...