Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Pytania do Huta

Polecane posty

Jako że jesteś autorem niusa "Już rośnie nowe pokolenie hardkorów..." postanowiłem skierować do ciebie pytanie za poradą GrizzlyBear i oto one przyznam się od razu metoda kopiuj/wklej: Jestem nowy na forum (pierwszy post hahaha tak tak wiem nie ma co się tak ekscytować) i naszedł mnie taki pomysł by zaproponować o zorganizowanie konkursu (wszystko w rękach redaktorów bądź Ojca Dyrektora naczelnego). Konkurs polegał by na opowiedzeniu o swojej pierwszej w życiu grze w jakiej zatraciło się najwięcej życia dziecka, nastolatka wręcz doszło do efektu no lajf i nie chodzi mi tu o WOW czy inne masówki lecz stare dobre singloplayerowe (chyba tak się to pisze) FPSy, RTSy, RPGi i inne takie tam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani z kawałka 'Ja ci lepiej zrobie' to była jakaś twoja znajoma czy jak? A może partnerka? : P Czy może robiłeś casting, bo pewnie nie wiele babek zgodziło by sie na taki feat zgodzilo : P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podobał ci się koncert activision na targach? Niewielu Polaków miało okazję zobaczyć na żywo Ushera,Rihannę,Tony Hawka (!) czy Eminema (!). Widziałem na YT jego występ i jestem pod wielkim wrażeniem - to co rapował brzmiało jak wersja studyjna (chyba że śpiewał z playbacku? :sick: )

Szkoda że nie wrzuciliście na cover zdjęć z E3? W CDA znalazło się zaledwie kilka obrazków, mieliśmy nadzieję na więcej :sleep:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ; )

Chciałbym Cię spytać o projekt (?) ze zespołem Miloopa. Na youtubie lata jeden track

. I tu się pojawiają moje ostre jak brzytwa pytania ;): Czy było coś więcej, czy tylko ten track? Z którego roku jest ten track?

Za odpowiedź z góry dziękuję;)

P.S. Twoja nowa płyta na wosku to magia ; )

Dzięki za dobre słowo. Z Miloopą mamy nagrane dwa albo i trzy koncerty na żywo - z jednego z nich wycięto ten kawałek. Problem w tym, że nie mogę ich nigdzie znaleźć... ;-(

Gratuluje syna! : )

A było to wrzucone gdziekolwiek to internetu? Bo ten kawałek to naprawdę jest bardzo dobry ;)

Mam jeszcze kilka pytań : Kiedy zacząłeś pisać teksty? Przekonałeś się do płyty Jay-Z "Black Album" ( W jednym "Klanie" dałeś jej ocenę 3,5/6, a większość osób uznaję ją za swoisty klasyk) ? Twoja płyta "Świntuszenie" była inspirowana wyczynami 2 Live Crew, czy czymś innym? Można liczyć jeszcze na coś (najlepiej długogrającego) od Ciebie ? : )

Dziękuję za odpowiedź i proszę o kolejną ; )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym ponownie zadać pominięte poprzednio pytanie użytkownika Tony_Starks dotyczące oceny płyty Notoriousa "Life after death". Czy w dniu dzisiejszym byłaby ona tak samo niska (3,5/5 to mało jak na taką płytkę IMO :) ).

No i gratuluję syna :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie jest!

Kierujcie tu wszystkie pytania do Huta, najchętniej mało prywatnych, a dużo konsolowych.

Pozdrawiam!

Dlaczego najlepiej dużo konsolowych pytań? Jesteś fanem konsol?

A dlaczego w cda nie było wideo relacji z E3? Rok temu była.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego w cda nie było wideo relacji z E3? Rok temu była.

Na to pytanie - choć wymijająco - odpowiedział ci Smuggler w Pytaniach do redakcji :dry:

Drogi Hucie, słyszałem, że jesteś wielkim fanem gier strategicznych/historycznych (typu Europa Universalis). Mam pytanie odnośnie innej gry z faktorii Paradoxu: grałeś może w Victorię?

(Przepraszam za niekonsolowe pytanie, ale miałem pilną potrzebę spytania o grę na stary, dobry PieCyk :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XMirarzX Widziałem, że mi odpowiedział, lecz gdy pisałem tego posta nie wiedziałem, że jest taki dział jak Pytania do redakcji. Ale i tak czekam na odpowiedź Huta, bo Smuggler nie odpowiedział mi na to pytanie wystarczająco, tzn. niczego się nie dowiedziałem z jego odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XMirarzX Widziałem, że mi odpowiedział, lecz gdy pisałem tego posta nie wiedziałem, że jest taki dział jak Pytania do redakcji. Ale i tak czekam na odpowiedź Huta, bo Smuggler nie odpowiedział mi na to pytanie wystarczająco, tzn. niczego się nie dowiedziałem z jego odpowiedzi.

A jak imć Hut odpowie ci cytatem ze Smugglera? :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej to będzie ten runes of magic bo chce wiedzieć

Proszę bardziej przykładać się do pisania swoich postów. Przez błędy ortograficzne okazujesz brak szacunku dla współdyskutanta, oraz sprawiasz że może nie potraktować Cię poważnie (nie mówię tutaj konkretnie o Hucie, ale ogólnie o całym forum). Każdy jednak woli czytać posty zrozumiałe i w miarę poprawne. [Tur]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubisz Game'a? Który z jego albumów jest według ciebie tym najlepszym? Ostatnio napomknąłeś, że twoim ulubionym raperem z USA jest Hova. Co sądzisz o The Blueprint 3? Moim zdaniem nie spełniła oczekiwań, wiesz, dla mnie Jay-Z jest synonimem słowa hip-hop, a ta płyta po prostu jest średnia (oprócz dwóch kawałków, które wyróżniają się na tle pozostałej papy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...