Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Pytania do Huta

Polecane posty

Chciałem zauważyć że nie powinieneś podawać swoich nicków - otóż w najnowszym CDA na str. 97 jet zdjęcie Twojego profilu na Raptr.com. i otóż taki ja dodałem Cię do moich friends na Steam. Później są skargi że rożni ludzi głupoty piszą a tu sami podajecie swoje nicki. Czy to ma sens?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ; )

Chciałbym Cię spytać o projekt (?) ze zespołem Miloopa. Na youtubie lata jeden track

. I tu się pojawiają moje ostre jak brzytwa pytania ;): Czy było coś więcej, czy tylko ten track? Z którego roku jest ten track?

Za odpowiedź z góry dziękuję;)

P.S. Twoja nowa płyta na wosku to magia ; )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio czytałem twoją recenzję gry RDR i napisałeś: Że nie ma gry którą byłoby bardziej warto kupić od red dead. A COD Modern Warfare? Technicznie i doznaniowo jest lepszą grą (pop. to najleprza gra ze wszystkich jak dotąd dostępnych). Grałem w RDR i to nazwyklejsze GTA w dzikim zachodzie. COD MW2 ma przynajmniej w sobie to coś. Rozumiem że nowe dzieło twórców GTA zachwyca ale są lepsze gry (nie wmawiajcie ludziom że to najlepsza gra na rynku)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym cię poprosić czy byś nie dał jako Newsa ciekawego filmiku walki Altaira z Księciem ( z PoP):

I czy przypadkiem nikt nie zapomniał o dodatku do L4D2 ? Bo nie pamiętam żebyście pisali że wyszedł. A i dobra robota z informacjami na E3.

Pozdrowionka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od tego że mam brata. On kupuje Clicka! a ja Cd-Action. Ostatnio popatrzyłem na stopke redakcyjną i zauważyłem że...... znajdujesz się tam na pozycji Redaktora naczelnego a redakcja clicka! znajduje się pod tym samym adresem co Cd-Action

Zbieg okoliczności????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znasz Emila Blefa?(Flexxip)

Co sądzisz o jego twórczości?

Według mnie obaj robicie podobny rap, bardzo dobry rap.

Nie myślałeś nigdy o jakiejś współpracy z nim? To było by coś czego brakuje tej scenie.

Myślałem, znamy się z Emilem. Ale szczerze - wolę Mesa ;-)

Teoretycznie załóżmy że pojechałam do Wrocławia na wakacje, i akurat przechadzałabym się przez ulicę "Sukiennice" i zapukała pod nr 6 to: " Czy byś mnie oprowadził po redakcji?" xD

Zasadniczo zajmuje się tym Ghost, ale dla najlepszej na świecie graczyni AvP zrobiliśmy chyba wyjątek...

Dlaczego nie ma cie tak długo na forum???????????????????????????/

Bo mi się syn urodził :-)

W jakim barze nagrywaliście teledysk do "Spal tego tłuściocha" ?

Gumowa Róża

Siema ; )

Chciałbym Cię spytać o projekt (?) ze zespołem Miloopa. Na youtubie lata jeden track

. I tu się pojawiają moje ostre jak brzytwa pytania ;): Czy było coś więcej, czy tylko ten track? Z którego roku jest ten track?

Za odpowiedź z góry dziękuję;)

P.S. Twoja nowa płyta na wosku to magia ; )

Dzięki za dobre słowo. Z Miloopą mamy nagrane dwa albo i trzy koncerty na żywo - z jednego z nich wycięto ten kawałek. Problem w tym, że nie mogę ich nigdzie znaleźć... ;-(

Ostatnio czytałem twoją recenzję gry RDR i napisałeś: Że nie ma gry którą byłoby bardziej warto kupić od red dead. A COD Modern Warfare? Technicznie i doznaniowo jest lepszą grą (pop. to najleprza gra ze wszystkich jak dotąd dostępnych). Grałem w RDR i to nazwyklejsze GTA w dzikim zachodzie. COD MW2 ma przynajmniej w sobie to coś. Rozumiem że nowe dzieło twórców GTA zachwyca ale są lepsze gry (nie wmawiajcie ludziom że to najlepsza gra na rynku)

To twoja opinia. Znajdzie się tysiąc osób, które się z nią nie zgodzą. I cóż, nadal będę wmawiać ludziom, że w obecnym okresie RDR to najlepsza możliwa oferta na rynku - inwestycja,która przynosi mnóstwo zabawy, świetny klimat, 30-40 godzin rozgrywki.

Zacznę od tego że mam brata. On kupuje Clicka! a ja Cd-Action. Ostatnio popatrzyłem na stopke redakcyjną i zauważyłem że...... znajdujesz się tam na pozycji Redaktora naczelnego a redakcja clicka! znajduje się pod tym samym adresem co Cd-Action

Zbieg okoliczności????

Chyba zbieg(ł), nie wiem. :)

Jaki jest według Ciebie najlepszy amerykański raper w historii? 2Pac, Dr. Dre, Eminem, Snoop Dogg?

Jay-Z.

Zrecenzujesz do następnego numeru cdaction jakas gre na ndsa??Może tak Dementium 2 :)

Jeszcze nie grałem. Ale słyszałem, że jest bardzo dobra. Myślę, że w wakacje zrobimy jakiś zbiorczy temat o grach na DS-a, bo to temat, który u nas leży (zresztą on leży w ogóle w Polsce). Albo wcześniej puścimy jakąś recenzję na stronie, zobaczymy jakie będą reakcje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...