Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Pytania do Huta

Polecane posty

Wklejam tu opis mojego PC czy pójdą na niego wszystkie gry które są w aktualnie w sklepach?Intel Core i7 920 3,0 GHz | 3 x 2 gb Kingston ram| Nvidia GeForce gtx 480 1,5 gb |Cooler master silent pro|Obudowa Cooler master Elite 430|Sata 640 gb|Razer Naga|Black Widow Ultimate| CO POLECASZ? W CO ZAGRAĆ??? A MOŻE PRZEJŚĆ NA KONSOLE ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Hut

Mam pytanie do Ciebie w sprawie strony CDA. Otóż ciekawi mnie zjawisko znikających artykułów. Do przeglądania nowości w sieci używam "czytnika google" i już kilka razy spotkałem się z tym że klikając na odnośnik do artykułu trafiam na pustą stronę a próbując dostać się do artykułu po przez stronę główną nie można go znaleźć.

Dziś dotyczy to dwóch wiadomości:

-Champions Online: Herosi przechodzą na model F2P

-Bestellery w Polsce (dane z 18.10-24.10). Medal of Honor wciąż na topie

Pytanie kieruje do Ciebie ponieważ zauważywszy że w dużej mierze zajmujesz się redagowaniem strony. Jeśli to nie tajemnica to poproszę o odpowiedz :)

Miłego dnia życzę :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

01. Czy wierzysz, że Dr Dre - Detox ukaże się w pierwszej połowie 2011 (bo wcześniej wierzyłeś, że ukaże się jeszcze w tym roku, ale nie oszukujmy się... nie ma już na to w zasadzie najmniejszych szans)

02. Czy czekasz na nowego Game'a

03. Co sądzisz o ekipie Insane Clown Posse

04. jw, tyle, że zamiast ICP najnowszy krążek Ice Cube'a

05. Czy jest jakiś album z tego roku, który wybitnie Ci się spodobał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnej stronie Aftermath Music można posłuchać kawałku Kush, będącego singlem z albumu Detox. To oznaczałoby, że plotka jakoby był w planach teledysk do tego kawałku zapewne jest prawdziwa (a to oznacza, że album zaczyna być już promowany czyli są spore szanse, że album ujrzy światło dzienne początkiem 2011). Wg mnie wbrew temu co wcześniej było zapowiadane track nie odchodzi tak bardzo w pop/dance jak to było zapowiadane i ogólnie jest bardzo dobry. A jakie jest twoje zdanie na ten temat

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Jako fan rapu przyłaczam się do powyzszego pytania uzupełniając je , o rodzimego przedstawiciela horrorcoru . A mianowicie czy słyszałes solówke Słonia lub jego nowa płyte nagrana z Mikserem , a jeśli tak to jakie jest twoje zdanie na ich temat ?

A prócz tego mam jeszcze 2 pytanie zwiazane z rodzimymi raperami .

1. Czy słuchasz kawałków polskich ,,podziemnych" raperów , a jak tak to jakie jest twoje zdanie na temat ich twórczości ? Chodzi mi tu o takich ludzi jak Ramona 23 , Rafi , Sheller czy wspomniany wyżej Słoń .

2.Czemu na twoich płytach nie ma żadnych gości ? W końcu we Wrocławiu mieszka Walle , a w Tychach chłopaki z 3 Wymiaru . Wątpie Byś Ich nie znał w koncu jesteście z dolnego śląska . Na ostatniej płycie spodziewałem się , że zobaczymy O.S.T.R-a , bo płyta w końcu wydana w Asfalcie . Każdy z tych , których wymieniłem tworzy rap ambitny i z przekazem więc do klimatu płyty by się doskonale wpasowali .

PS. Tak mi się przypomniało , że w jednej z audycji rapodajni ( panie świeć nad jej duszą ...) , chłopaki z WSRH wspominały , że Tymon napisał do nich na gg , po czym go pozdrowili . Czy to był prawdziwy Tymon ?;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o muzyce wykonywanej przez:

- Ś.P 2Pac'a?

- Ś.P Proof'a?

- Ś.P Eazy-E'iego ?

- Eminema- nowy album?

- Ice Cube'a?

- Snoop Dogg'a?

- Dr. Dre?

- DMX'a?

- Jay'a (?) -Z?

- Ś. P Notorious'a B.I.G.

- Method Man'a

- Nas'a

Wiem że trochę dużo ale jesteś ekspertem od tych klimatów, a ja jeśli chodzi o czasy West Coast- East Coast stawiam pierwsze kroki i nie wiem jeszcze kogo słuchać. Kilku spoza tego konfliktu bo ogólnie chcę wiedzieć co myślisz o ich muzyce. Nie myśl że uważam że Eminem czy paru innych "leszczy" w stylu Lil'a Wayna brali udział w tym konflikcie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Hut jesteś moim ulubionym redaktorem gdyż jesteś hardcorem(grasz w takie gry jaki simsy które sam też lubię i przyznajesz się do tego). Mam pytanie bo jesteś dość młodą osobą i nie robisz sobie z ludzi jaj tak jak Smuggler (czy jakoś tak) :starwars: Czy ja mogę mieć problem ze znalezieniem swojej drugiej połówki przez to że gram w gry??? Pozdrawiam Sebastian :ninja: Jesteś ninja tak jak ja !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...