Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Pytania do Huta

Polecane posty

Czy redakcja CD-Action będzie na targach On/Off w Warszawie ,i tak jak rok temu na PGA będzie brała czynny udział w targach?Wiem ,że to pytanie może nie jest skierowane osobiście do ciebie ,tylko do całej redakcji ,ale to w końcu ty rok temu prowadziłeś wszystkie konkursy itp. na scenie rok temu i rozrzucałeś do szalejących pod sceną tłumów gry ,magazyny CDA i inne gadżety(nigdy tego nie zapomnę)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W recenzji Red Dead Redemption nic nie wspomniałeś o

śmierci Johna Marstona

. Nie doszedłeś po prostu do tego momentu czy, jak zapewne sądzę, zrobiłeś to specjalnie, żeby posiadaczy Red Dead Redemption wprowadzić w zaskoczenie pod końcówkę opowieści :)?

Kluczowe momenty fabuły lepiej zasłonić spoilerami, bo psujesz zabawę innym. [Tur]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Hut mam pytanie co do konkursu o lotro, udało mi się wygrać Beta chodzi wszystko pięknie, ale nijak nie działa klucz na punkty, jest to dla mnie o tyle ważne, że te punkty coś warte są i przydałyby mi się. Jeśli znasz jakikolwiek sposób, na wpisanie kodu, czy mógłbyś mi go napisać? Dziękuję i pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Wnioskuję, że to ty jesteś autorem recenzji Mafii II, która ukazała się na stronie CDA.

Jako "motyw przewodni" użyłeś tam angielskiego powiedzenia: "Nie chciałbym lać deszczem na twoją paradę". Mam zapytanie w związku z nią.

Jak brzmiała ta wypowiedź w oryginale (czyli języku angielskim)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Pamiętam, że kilka(teraz to już chyba nawet naście) lat temu miałeś beef ze Wzgórzem (chyba 97, czy 98 rok). Z przesłuchiwania kawałków wynikało, że napisałeś coś o nich w jakiejś gazecie, piśmie (whatever). Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób doszło do sprzeczki, bo jestem wielkim fanem Wyp3 (Mam ich pierwszą kasetę, kawał dobrego rapu :P) i jakoś nurtuje mnie to pytanie

I jeszcze jedna nurtująca mnie sprawa. Jeden z czołowych raperów, Gural powiedział kiedyś w wywiadzie (cytat z pamięci i może być trochę niedokładny), że nie ma sensu, aby nagrywać na kogoś dissy, bo o wiele lepiej jest z kimś poważnie pogadać, wypić, a później nagrać wspólny kawałek. Chciałbym, abyś odniósł się do tych słów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...