Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Pytania do Huta

Polecane posty

Mam do Ciebie pytanie. W numerze CDA 10/2009 pisałeś o grze Brink.

Data wydania: Wiosna 2010 - widniało w artykule.

Dziś otworzyłem sobie szafkę z numerami i właśnie zaciekawiła mnie ta gra.

Zacząłem szperać w internecie, ale nigdzie tej gry nie widzę. Na allegro nic. Na stronie gry podobnie. Także na stronie CDA informacje się urywają.

Może orientujesz się, co stało się z grą? Projekt upadł?

proszę o odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W numerze 4/09 przy recenzji Sherlocka Holmesa redakcja podjęła walkę na różne "versusy", którą zakończyłeś ty filmem "Chętna Marysia vs. regiment ułanów".Podejmuje rękawicę i zachęcam do tego kolegów czytelników.Oto moja propozycja-"ojciec Marysi vs. regiment ułanów".Hę?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie odnośnie "z drogi zbóje, cdaction.pl rekrutuje". Chodzi mi o to że chciałbym podesłeć wam mejla ale nie wiem czy mogę wysłać wam tą wymagana recenzję/zapowiedź w innym formacie niż .doc. Używam programu OpenOffice.ux.pl i nie wiem czy zapisanie w tym programie pliku w formacie .doc będzie możliwe do otworzenia w redakcji. Przypomnę, że podstawowym formatem zapisu tego programu jest .odt. Piszę bo chciałbym miec pewność, że będę miał szanse w tym "konkursie".Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź.Chciałbym jeszcze wspomnieć, że recenzję/zapowiedź mogę napisać w programie Flash(macromedia) i zapisać poprostu jeko .exe. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... ponieważ w tym tfu tamtym roku pisałeś recenzje fify i ... Jak się nazywa ta piosenka ... Morze wiesz ???????? bo ją kocham :wub::cool: !!! tak samo ja CDA ( :wub: ) to ta piosenka w newsach z torresem , no wiesz film na waszej stronie stworzony przez ea

Ten post został edytowany przez bosyski: Dzisiaj, 15:04

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie odnośnie "z drogi zbóje, cdaction.pl rekrutuje". Chodzi mi o to że chciałbym podesłeć wam mejla ale nie wiem czy mogę wysłać wam tą wymagana recenzję/zapowiedź w innym formacie niż .doc. Używam programu OpenOffice.ux.pl i nie wiem czy zapisanie w tym programie pliku w formacie .doc będzie możliwe do otworzenia w redakcji. Przypomnę, że podstawowym formatem zapisu tego programu jest .odt. Piszę bo chciałbym miec pewność, że będę miał szanse w tym "konkursie".Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź.Chciałbym jeszcze wspomnieć, że recenzję/zapowiedź mogę napisać w programie Flash(macromedia) i zapisać poprostu jeko .exe. :wink:

Nie powinno być z tym problemu, sam korzystam z Open Office'a i zapisuje pliki w *.doc.

Cześć. Mam pytanie : Masz zamiar jeszcze kiedyś wrócić do Hip-Hopu Bo fajne piosenki miałeś ;) .

Jeśli znajdę czas :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Hucie.

Chciałem zgłosić kradzież konta. Otóż konto "505853255" które założyłem około 3 lata temu, po zwycięstwie w konkursie zostało mi ukradzione. Hasło zostało zmienione, także lokalizacja (z Wrocławia na Zieloną Górę). Musiało się to stać tuż po ogłoszeniu wyników. Bardzo proszę o interwencję gdyż jest to moje pierwsze zwycięstwo i nie chciałbym żeby jakiś parszywy złodziej ukradł nagrodę. Możesz sprawdzić ostatnią zmianę hasła itp. Proszę o szybką odpowiedź.

Z poważaniem

Radosław Ostrycharz (vel KogutEX vel 505853255)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Hut

1 Podoba Ci się muzyka jaka tworzy Słoń ( demonologia , Chore Melodie ) oraz Sheller ?

2 Co sądzisz o Liroyu , uważasz go za rapera wartego uwagi ?

3 Czy według Ciebie jest szansa ,że Red Dead... wyjdzie na PC ( według mnie jest to pogardliwe ze strony twórców wydając swój produkt wyłącznie na konsole rozumiem obawy przed piractwem ale jezeli gra dostaje nagrody typu najlepsza gra roku użytkownicy pc mają również prawo zagrać w nią ?

Z góry dzięki za odpowiedż pozdro :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

recenzowałeś w ostatnim numerze grę Tony Hawk Shred. Czy miałeś jakieś problemy z kalibracją deski-kontrolera, czy musiałeś może korzystać z pomocy FAQ albo jakiś kombinacji alpejskich, by móc uruchomić grę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, co do konkursu "Z drogi zbóje, cdaction.pl rekrutuje!" - będzie jakieś oficjalne rozstrzygnięcie (news z gratulacjami dla zwycięzców czy coś w tym guście) czy może "wybrańcy" zostaną poinformowani o wszystkim prywatnie, bez publicznego ogłoszenia wyników?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Napisałem w ramach życzeń poemacik, którego przeczytanie zajmuje więcej niż 20 sekund. Czy to mnie dyskwalifikuje ? A jeśli nie, to czy moja praca będzie miała jakiś minus na start ?

I ponawiam pytanie z posta powyżej: Czy będą ogłoszone jakieś oficjalne wyniki ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące blogów kiedyś wchodziło na niego dużo ludzi a teraz gdy zamieściłem pierwszy gameplay z battlefield 3 i to przed wami weszły tam 2 osoby i nie wierze, że nikogo nowy filmik z BF3 nie interesował. Czy można informacje o wpisach przenieść trochę wyżej tak jak było kiedyś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...