Jump to content

norbi1156

Forumowicze
 • Content Count

  146
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About norbi1156

 • Rank
  Krasnolud
 • Birthday 06/30/1995

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array
 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array
 1. Nie możesz zwracać na siebie uwagi - ledwo uciekłeś z jednej egzekucji, a Bogowie proponują, żebyś wpakował się w kolejną poprzez zarżnięcie mieszkańców wioski. O Bogowie! To są nasi BYLI wyznawcy, którzy mają w nas WIERZYĆ, a nie drżeć na sam dźwięk naszych imion! Naszą misją jest pozyskanie ich z powrotem, a nie zabicie każdego, który ma na ustach innego Boga, lub po prostu dla zabawy, a Wybraniec nie jest zabijaką, a człowiekiem, który ma przywrócić ludziom wiarę w jedynych prawdziwych Bogów. Oczywiście, sytuacja Twa jest nie do pozazdroszczenia, ale ze wszystkiego jest wyjście - niekoniecznie związane z rozlewem krwi. Skorzystaj z magii powietrza i ukryj swoje ślady przed pościgiem, ukradnij wóz i wyjedź daleko stąd, żeby na nowo założyć kult Starych Bogów. Nie zabijaj, nie cudzołóż, lecz daj wybawienie , nawróć ich na jedyną słuszną religię - oczywiście z naszą pomocą.
 2. Ja również uważam, że śmierć zrodzi śmierć. Przypominam wam, o Bogowie, że on jest naszym WYBRAŃCEM, który URATUJE ten świat! Jak ma dokonać tego, gdy wszyscy dookoła będą zamierzać się na jego życie, gdy będzie traktowany niczym potępiony! Niech przemówi naszym głosem do kapłanów, spróbuje przemówić im do ich wiernych serc. Ten lud nie zapomniał, kim jesteśmy, pomimo że to my prawie zapomnieliśmy, kim oni są. Niechaj ustami wybrańca wypłynie nasz boski głos, niech wszyscy padną przed nami na kolana - dokładnie tak, jak było kiedyś. Lecz, jeśli to nie poskutkuje, propozycja mojego poprzednika należy do najlepszych, jakie tu ujrzałem, i ją popierać będę.
 3. Azaliż jestem gotów poprowadzić wybrańca ku jego przeznaczeniu! Jestem jak najbardziej za i żywię nadzieję, że sesja przetrwa.
 4. Myślę, że oczekiwanie na odpowiedzi po prostu rozwlekło graczy, tak jak to miało miejsce z Sesją Grozy. Szkoda by było tej sesji, ale bez regularnych odpowiedzi ciężko o dobrą sesję.
 5. Ruch, który zauważyłem kątem oka, na pewno nie był przywidzeniem. Matt, uważaj! W tym cholernym pokoju coś jest! - krzyknąłem i jednocześnie ruszyłem truchtem w stronę pokoju dyżurnego, uprzednio informując Thomasa , żeby osłaniał schody. Zabawa się zaczyna...
 6. Robert "Robin" Enderson Ruszyłem drugą stroną korytarza tak, by między mną a Thomasem pozostała luka dla reszty "towarzystwa". Czujnym, skupionym wzrokiem badałem korytarz przede mną, poruszając się powolnym, ostrożnym chodem. -Thomas, sprawdzisz komputery, a ja będę osłaniać Twoją dupę. Tylko streszczaj się, bo tłusta może stanowić dobry przysmak.
 7. Rzeczywiście, można się pomylić, ale napisy wyjaśniają sprawę . I myślę, że tak po prostu prościej planować "rozkład jazdy", od co
 8. Nareszcie piszę ze swojego konta. WRZUCAM PLAN POMIESZCZEŃ PIĘTRA! Może się przyda PLAN_POMIESZCZE___NR.1.bmp
 9. Robert "Robin" Enderson Zgodziłem się w myślach z towarzyszem i ruszyłem truchtem w stronę kolumny, trzymając cały czas palec na spuście. Za chwilę usłyszałem także kroki kompana za plecami. Mam cholerną nadzieję, że, pomijając moje i jego kroki, nie usłysze żadnych innych. Co to za pieprzone miejsce?
 10. http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...p;#entry2598746 Sesja trwa, zapraszam do odpisywania
 11. Robert "Robin" Enderson Ja pie*ole! Co to było?! Krzyknąłem tylko w myślach, gdyż z moich ust nie wydobyło się nic. Po domku został tylko krater, ale przecież tam leży ciało! Jakim cudem wytrzymało falę uderzeniową?. Nagle coś przemknęło mi niedaleko oczu. Czym prędzej klepnąłem ramię stojącego obok Jurija (to śmieszne, ale dopiero teraz go zauważyłem) i wskazałem palcem na kolumnę formowaną przez Evana - Wiem, że tam leży ciało, ale spie*rzajmy stąd, bo mam wrażenie, że to coś przeżyło tą cholerą makabrę. Na wszelki wypadek jednak sprawdziłem, czy R.I.G jest naładowany i sprawny.Moja ostatnia cholerna nadzieja
 12. Niniejszym popieram operacje przejęcia i , zgodnie z odpisywaniem graczy, mam poparcie reszty drużyny. Załadować karabiny, zaczynamy od nowa!
 13. Najlepszego ;) No i zdrowiej ^^

 14. Wszystkiego najlepszego :)

 15. Drodzy Państwo, czas skontaktować się z Ghostem czy może coś wskórać w tej sprawie. Na odmianę mam pytanie - czy KOMUKOLWIEK działa ta gra? :O
×
×
 • Create New...