Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Pytania do Huta

Polecane posty

Szanowny Hutcie! Zauważyłem niewielką rozbieżność w tekście napisanym dla gazetki empiku i w recenzji na stronie CDA.

W tej ostatniej zdajesz się być rozczarowany sequelem Mafii. Natomiast tekst dla empiku to ewidentny pean na cześć tej gry: "(...) Mafia II to produkcja ciekawsza, głębsza, jeszcze bardziej udana, niż oryginał". Jeżeli jest to zapowiedź, to chciałoby się sięgnąć do polskiej mądrości "nie chwal dnia przed zachodem słońca". A skoro tak bardzo lubisz angielskie powiedzenia to: "don't count your chickens before they're hatched". Poza tym chyba nie do końca znałeś fabułę, bo napisałeś o ewolucji bohatera. Z Twojej recenzji na stronie CDA wynika, że bohater jest zepsuty do szpiku kości i od najmłodszych lat jest na bakier z prawem. W tej empikowskiej recenzjo-zapowiedzi (bo nie wiem do końca, co to jest) stwierdziłeś: "(...)[Vito] wraca do domu z frontów II wojny światowej na krótki urlop i tu zostaje wciągnięty w stojące na bakier z prawem operacje przestępczej 'famiglii'". To jak to w końcu jest?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redakcyjny Wierzch wyslal mnie tutaj, a wiec jestem.

Czy jest mozliwosc utworzenia na stronie jakiegos dzialu ze starymi numerami? Nie mowie, ze maja to byc numery sprzed 2 miesiecy, bo byloby to dla was nie oplacalne, ale mysle ze numery sprzed roku sa wystarczajaco "stare". Byloby to niezwykle wygodne, poniewaz moznaby sie pozbyc wersji papierowej, ktora mimo wszystko zajmuje troche miejsca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...