Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Pytania do Huta

Polecane posty

Tylko dla dorosłych

Miałeś okazję już słuchać? Muszę przyznać, że mam mieszane uczucia; największy 'ficzer' albumu, którym miały być utwory uzupełniające się z komiksem, mimo, że na dobrym poziomie, jakoś do mnie nie trafiły... Wkurzał mnie ten wcinający się lektor i w ogóle jakieś dziwne toto... Może to dlatego, że pierwszy raz słuchałem w drodze na uczelnię przy użyciu discmana, więc nie bardzo miałem jak przeglądać 'komiks' w tym samym czasie i wkręcić się w klimat.

Całe szczęście, że była jeszcze druga płyta, na której stary dobry Adam z świetnymi podkładami i refleksyjnymi tekstami :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Hucie!

Właściwie to temat ten jest przeznaczony na pytania, a ja mam prośbę. Najpierw trochę (szczerej) wazeliny: Oddycham Smogiem to dla mnie mistrzostwo, świetne, coraz rzadziej spotykane, połączenie bitów i rymów. Zmysłów 5 tylko na YT miałem przyjemność wysłuchać.

Jest dzień po premierze Tylko dla Dorosłych OSTRego, miałem zapytać czy kupiłeś płytę (pan Marek Lenc chciał :)), ale ktoś mnie uprzedził :)

Może zajrzałbyś raz na jakiś czas do naszych forumowych pogaduch o rapie: KLIK? IMHO fajne miejsce, nie ma hejterów, błaznów, można normalnie porozmawiać. Kilka osób nawet coś już nagrało.

Pozdrawiam :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hucie, skoro w niedawnym newsie poparłeś moją kwestię na temat Street Fighter IV ('Seth to dziad') jaką postać wybrałbyś na nowego bossa. Ja to bym chciał Necro (Tego dhalsima-potwora) bo też jest w pewnym sensie hybrydą ale miałby efektywniejsze kombosy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@McMuble

Niema wersji pudłkowej , jest tylko steam ;/ (sam szukałem) można przez allegro ale wtedy i tak dostajesz tylko klucz do steama

Pytanie do Hut'a

1.czy Hut to nie przypadkiem skrót od :

Holerni*(e) urodziwy typ ? :diabelek:

2.Linux czy Windows ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka,

chciałem ci pokazać moje kawałki, które nagrywałem ostatnio. Jestem z Dolnego Śląska i póki co dośc młody (15 lat). Chciałęm jednak osatrzec że nagrywane były na koszmarnej jakości sprzęcie (mikrofon komputerowy za 20 złotych : D).

http://www.myspace.com/zasadkg

Powiedz co myślisz.

Swoją drogą gdize nagrywasz ty? Masz własne studio? : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie małe pytanka:

1. Twoja ulubiona postać z Mortal Kombat Armageddon? (właściwie z całej serii, bo tam są wszystkie postacie :))

2.Twoja ulubiona postać ze Street Fighter'a? (z całej serii)

3. O czym Twoim zdaniem powinien opowiadać prawdziwy polski hip-hop?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hucie dlaczego wybrałeś sobie nick Huta... jak huta :wink: ?

1. Który z was? napisał recenzje o Empire Total War? (z ciekawości) :tongue:

2. Lubisz Firme? nie firme tylko firme taką firmę tę no wiesz :laugh:

3.Już nie wiem co. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się, że pod PC można podpiąć pady takie jak do x360 i w więkoszości ustawia sterowanie jak na xboxie. Więc mogę kupić 2 pady i grać jak na konsoli na dużym TV. Po co wydawać 1000 zł na konsolę jak można tak grać na PC :D jedyne czego szkoda to bijatyk :P A Ty jak uważasz? na Pc jeszcze wiekszosc mam zlokalizowanych ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć HUT!!!

Szkoda, ze mnie dodales do znajomych na xbox live (figusek888), moglibyśmy popykac w FiFA 10!!!

No, ale do rzeczy...

Od 1,5 roku posiadam xboxa i postanowiłem zakupić ps3, mógłbyś mi polecić najlepszy starter na ta konsole?

Czy nie uważasz, ze oznaczenia Pegi.info są... dziwne? Np PoP: WW w USA M(17+), a w Polsce 16+, a w grze można spokojnie obcinac głowy? Taki Napoleon: Total War tez od 16 i co? Mógłbyś się ustosunkowac?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Hut!

Mam pytanko... Pytacie o różnicę między okładkami. Twierdzicie że różnią się tylko jednym elementem... "Obie różnią się właściwie tylko jednym elementem." A jest jakaś nagroda za to że ktoś znajdzie dwa elementy? :> hehe Ja zauważyłem że te dwie okładki różnią się jeszcze dodatkowo jednym nabojem ;) Czy li nabój i dyskobol to w sumie 2 elementy ;) Co wygrałem? :P

Pozdro

o/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dla dorosłych

Miałeś okazję już słuchać? Muszę przyznać, że mam mieszane uczucia; największy 'ficzer' albumu, którym miały być utwory uzupełniające się z komiksem, mimo, że na dobrym poziomie, jakoś do mnie nie trafiły... Wkurzał mnie ten wcinający się lektor i w ogóle jakieś dziwne toto... Może to dlatego, że pierwszy raz słuchałem w drodze na uczelnię przy użyciu discmana, więc nie bardzo miałem jak przeglądać 'komiks' w tym samym czasie i wkręcić się w klimat.

Całe szczęście, że była jeszcze druga płyta, na której stary dobry Adam z świetnymi podkładami i refleksyjnymi tekstami :happy:

Nadrabiam zaległości - płytę kupuję dziś, a na koncert idę w niedzielę ;-)

Hucie, skoro w niedawnym newsie poparłeś moją kwestię na temat Street Fighter IV ('Seth to dziad') jaką postać wybrałbyś na nowego bossa. Ja to bym chciał Necro (Tego dhalsima-potwora) bo też jest w pewnym sensie hybrydą ale miałby efektywniejsze kombosy!

Aż tak się nad tym nie zastanawiałem... Necro to na pewno lepszy pomysł niż Seth, z tym muszę się zgodzić.

mam 1 pytanie w jakie grasz gry przez internet na PC :smile: :smile: :wink: :wink:

Mało. Obecnie w bety FIFA Online i NFS Online.

@McMuble

Niema wersji pudłkowej , jest tylko steam ;/ (sam szukałem) można przez allegro ale wtedy i tak dostajesz tylko klucz do steama

Pytanie do Hut'a

1.czy Hut to nie przypadkiem skrót od :

Holerni*(e) urodziwy typ ? :diabelek:

2.Linux czy Windows ?

2. Windows

1. Jeśli jesteś piękną blondynką - może być i taki ;-)

Ha ha pudełkowa wersja kupiona na allegro.pl właśnie jedzie do mnie prosto z Poznania. Już nie musisz mi odpowiadać Hut.

Naprawdę? Coś takiego istnieje w naturze?

Co sądzisz o raperze Chada?

Jaki jest twój stosunek do Firmy i JP ?

No i polski rap czy amerykański ?

3. Amerykański

2. Nie słucham, JP lepsze

1. Fajny miał flow w 2000 roku, potem trochę stanął w miejscu. Ale ogólnie ostatnia płyta jest naprawdę niezła.

takie małe pytanka:

1. Twoja ulubiona postać z Mortal Kombat Armageddon? (właściwie z całej serii, bo tam są wszystkie postacie :))

2.Twoja ulubiona postać ze Street Fighter'a? (z całej serii)

3. O czym Twoim zdaniem powinien opowiadać prawdziwy polski hip-hop?

3. O czymkolwiek, byle ciekawym.

2. E. Honda i Blanka.

1. Raiden

Hucie dlaczego wybrałeś sobie nick Huta... jak huta :wink: ?

1. Który z was? napisał recenzje o Empire Total War? (z ciekawości) :tongue:

2. Lubisz Firme? nie firme tylko firme taką firmę tę no wiesz :laugh:

3.Już nie wiem co. :wink:

3. Ja tym bardziej.

2. Nie przepadam.

1. Martin - nie jest podpisane?

Hi Hut

O d czasu kiedy spotkałem cie na PGA myślę o tobie inaczej więc co myślisz o pracy smugglera???

-odpisywanie na listy w CD-A

Ojej, mam nadzieję, że lepiej.

Trudna to praca i wyczerpująca psychicznie.

1.Byłeś na pożegnalnym koncercie Paktofoniki?

2.Jedziesz na tegoroczny Hip Hop Kemp?

3.Kto kiedyś był twoim ulubionym polskim raperem i kto jest nim teraz?

1. Niestety nie ;-(

2. Nie - rodzi mi się syn wtedy

3. Kiedyś: Tede, teraz: Tede (oraz Mes i Łona)

Dowiedziałem się, że pod PC można podpiąć pady takie jak do x360 i w więkoszości ustawia sterowanie jak na xboxie. Więc mogę kupić 2 pady i grać jak na konsoli na dużym TV. Po co wydawać 1000 zł na konsolę jak można tak grać na PC :D jedyne czego szkoda to bijatyk :P A Ty jak uważasz? na Pc jeszcze wiekszosc mam zlokalizowanych ;]

To nie całkiem tak - zobacz np. na różnice w graniu w Assassin's Creeda II. Albo w Fable II ;-)

kiedy będzie rewolucja związana z konkursami WWWeekendowymi?

Jaka? Ostatnia, jaka miała być, polegała na tym, że miało ich nie być. O taką ci chodzi?

Próbowałeś kiedyś dogłębnie śledzić fabułę Tekkena? (ja próbowałem, ale tak przy 4. części już kompletnie się pogubiłem)

To problem z wszystkimi japońskimi grami. W Tekkenie 6 jest filmik, który wszystko ładnie wyjaśnia.

Cześć HUT!!!

Szkoda, ze mnie dodales do znajomych na xbox live (figusek888), moglibyśmy popykac w FiFA 10!!!

No, ale do rzeczy...

Od 1,5 roku posiadam xboxa i postanowiłem zakupić ps3, mógłbyś mi polecić najlepszy starter na ta konsole?

Czy nie uważasz, ze oznaczenia Pegi.info są... dziwne? Np PoP: WW w USA M(17+), a w Polsce 16+, a w grze można spokojnie obcinac głowy? Taki Napoleon: Total War tez od 16 i co? Mógłbyś się ustosunkowac?

1. Szkoda, że cię dodałem? Nie rozumiem.

2. Najlepszy starter - najniższa cena ;-)

3. Są dziwne, ale są jakie są - dobrze, że istnieją, bo rządy miałyby pretekst, by gry cenzurować.

1.Czemu twoje nazwisko widnieje na stopce redakcyjnej magazynu CLICK! ????????

2.Czy maż jakąś konsole????

1. Bo pisałem do magazynu Click.

2. Mąż.

Hej Hut!

Mam pytanko... Pytacie o różnicę między okładkami. Twierdzicie że różnią się tylko jednym elementem... "Obie różnią się właściwie tylko jednym elementem." A jest jakaś nagroda za to że ktoś znajdzie dwa elementy? :> hehe Ja zauważyłem że te dwie okładki różnią się jeszcze dodatkowo jednym nabojem ;) Czy li nabój i dyskobol to w sumie 2 elementy ;) Co wygrałem? :P

Pozdro

o/

Koledzy zrobili mi psikusa i wrzucili drugą, która jest inna. Ale nie ma nagród. PS Jest jeszcze trzeci element - napis "14 lat z wami"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Hut!

Mam do ciebie pare pytań, a mianowicie:

Znasz Nickelbacka? Jeśli tak, czy słuchasz jego muzyki...?

Co sądzisz o telefonie LG KP500...?

Jaką szkołę ukończyłeś...?

Polecasz Xboxa 360...?

Nie zgadzam się z twoją oceną JUST CAUSE 2! Dałeś jej tylko +7? Wstyd! Taka gra... oczywiście to twoja ocena, ale mogę z się znią nie zgadzać. To tyle drogi Hucie. Pozdro!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. troche rozczarowala mnie ocena Just Cause 2 gdyz liczylem na wiele :D Jednak mam pytanie bardziej polecalbys jedynke czy dwojke? I grafika jest rewelacyjna wiec czemu "tylko" 8 Gra zasługuje na 10 :D ? :icon_redface::D

Oneca tez za wysoka nie jest... Fakt nie ma tak zyjacego miasta jak w GTA IV ale w JC 2 mozesz robic duuuuzo rzeczy ktorych w GTA IV sie nie da ( samoloty itp )

2. I czy nie wydaje ci sie ze sterowanie klawiatura w JC2 jest troche niewygodne? I czy na padzie od x360 automatycznie sterowanie ustawi sie jak na konsoli ?:)

3. Czyli uwazasz ze jednak lepiej kupic konsolę ?;> Chodzi mi tylko o gry dostępne na obu platformach :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Gdybyś miał nagrać teraz piosenkę z jakimś polskim raperem/squadem rapowym, to kto?

2.To samo co pierwsze, tylko nie piosenka z tym kimś a diss na tego kogoś :tongue::wink:

3.Jest jakaś płyta, której nie możesz się doczekać?

No i zdziwiłeś mnie

2. Nie słucham, JP lepsze

Przecież JP to ideologia wyznawana przez Firmę (J**** policję), chyba że coś mi się pomerdało...

EDIT :

Co o tym sądzisz ?

EDIT 2 :

http://www.youtube.com/watch?v=CR956pSuPr8

A o tym tracku ? I co ogólnie sądzisz o PROSTO ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...