Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Pytania do Huta

Polecane posty

Czy ty grasz w projekt assassins jako HutCDA? Bo jak tak to fajnie się z tobą walczy! :starwars:

A tak apropos projekt assassin to nie mogłem dziś się ami zalogować ani wejść na stronkę :zly: ale teraz jak wszedłem to pisze że jest przerwa techniczna. Widocznie po błędzie 503 i paru innych rzeczach wzięli się za naprawę :wink: . Inna kewstia: boty,oszuści i fikcyjne konta :zly: - przez tych kolesi to w ogóle nie ma fajnej zabawy bo jak widziałem wczoraj jak grałem to koleś miał prawie 1 milion, powtarzam milion pkt. i był na 1 miejscu a dziś jak mi się jeszcze udało za którąś tam próbą wejść to inny koleś miał 1,6mln. pkt. ale jest też większe grono takich oszukańców(nie wiem ilu ale trzeba coś z tym zrobić :zly:). Więc interweniujcie, bo jak to możliwe że w ciągu 2-3dni od pojawienia się tego konkursu na stronie głównej można nabić taki wynik :zly: toż to oszustwo. Wiem że niektórzy grają nie fair ale bez przesady, jak jest regulamin to trzeba go przestrzegać(no chociaż rzucić na niego okiem) i już a nie oszukiwać ile się da, a może to znów jakiś haker i sobie głupie i niesmaczne żarty robi. :stop::spam::stop: Naprawdę - niech to się zmieni bo naprawdę psuje to fajną zabawę innym użytkownikom. :protestuje:

A jak widziałem twój wynik Hut(jak zacząłem od wczoraj grać to miałeś kilkanaście tys. pkt, no może więcej no ale ty ruszyłeś z tym konkurso-grą więc się nie dziwię że masz tak dużo :icon_confused:) Ja od wczoraj nabiłem do 12 levelu i to uczciwie a nie jak te :klnie: boty Jakby co to piszę to w imieniu swoim i wszystkich tych użytkowników którzy są wkurzeni na to wszystko i nie mogą fajnie się bawić i całą odpowiedzialność za słowa w tym poście przyjmuję na swą klatę :wallbash:

--------------------------------------------------------------------------

Update: teraz to już nie można wejść ani na główną stronę ani na resztę ani się zalogować, po prostu nic a przecież to ma być zabawa a nie męczarnia, jak tu można sobie "umilić czas oczekiwania na premierę gry Assassin's Creed II" jak to jest męczarnia :angry: , jeśli się to nie zmieni po tygodniu to ja wydam kasę na Assassin's Creed II w dniu premiery i będę szczęśliwy a tutaj nawet koszulki nie wygram(dobrze że też jest BFBC2 I Metro 2033, dzięki bogu :geek: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przeczytalem twoj artykul "Spolecznosc w sieci". Jesli chodzi o strone biblionetka.pl to nie jest tak do konca portal spolecznosciowy. . . niestety. Na tym portalu nie ma sie zbyt duzegn kontaktu z innymi uzytkownikami. Odp na posta dostalem po 2 miesiacach :/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony FPS ???

W chwili obecnej gram w MAG. Ogólnie... Trudno powiedzieć, bo lubię ten gatunek. Niech będzie: Left 4 Dead.

Lubi pan słuchać muzyki w wykonaniu Eminema ??????

Umiarkowanie. Lubiłem jego pierwsze trzy płyty (od "Infinite" do "Marshall Mathers LP"), potem mi się przejadł.

Czy możesz podać swoje:

1. Top 5 raperów polskich?

2. Top 5 raperów amerykańskich?

Już było ;-)

Miałeś pierwszą konsolę Playstation w domu?:)

Jesli tak to w jakie gry się zagrywałeś? osobiścię ukochiwałem Tekkena 3.;)

Pytanie number 2.

Najbardziej "wykozaczon, superasty, niezmiernie zabójczy" bohater w historii gier to...... ?

1. Niestety nie. Nie było mnie stać na takie ekstrawagancje ;-)

2. Hmmm... Marcus Fenix? On albo Altair.

Znowu ja :tongue:

Znasz moze ekipe Wice Wersa? Są z Wrocławia i zdaje się że chyba pochodzicie z podobnych okolic bo w twoich i ich trackach pojawia się 71.

to jest ich najnowszy utwór

Swoją drogą to 71 to osiedle jakieś?

Znam, nawet nieźle, Broadwaya, jednego z ich raperów. Występował na mojej płycie z 2002 roku. 71 to Wrocław, od numeru kierunkowego do tego miasta.

Wiem, że to może "trochę" nie na temat, ale...

Zarejestrowałem się na projektassasin i podałem wasz kod. Sprawdziłem 3 razy( jak każdy kod, który wklepuję) i po zarejestrowaniu wyszła mi postać z 0pkt. Czy może wiesz co może być przyczyną tego?

Nie mam pojęcia. Sprawdzałem to osobiście i było ok. Pisz do organizatorów.

Chciałem ci zadać kilka pytań odnośnie hip hopu, a mianowicie:

1. Co sądzisz o obecnej sytuacji polskiej sceny hh, kto wg. ciebie jest obecnie najlepszy na scenie (oczywiście oprócz ciebie xD)?

2. Co sądzisz o tych wszystkich beefach?

3 I najważnijsze: Kiedy nowa płyta i kto będzie na niej odpowiedzialny za warstwę muzyczną i jacy będą goście (jeżeli wogóle będą)?

1. Trudno mi powiedzieć. Ponieważ starzy już swoje wyrapowali szukałbym najlepszego wśród młodych. Myślę, że dobry kandydat to Mes. Byle by go kobiety nie "zniszczyły" :-)

2. Fajna rzecz, pod warunkiem, że wszyscy wiedzą, o co w tym chodzi, a nie bluzgają się bez sensu.

3. Nie wiem, ale kiedy powstanie na pewno zrobi ją Magiera.

Witam, mam takie pytanie.Masz może jakiś numer kontaktowy do Techlandu? Razem z graczami CoJ'a chcemy napisać maila, zadzwonić i się zapytać czy to (http://www.thk-clan.com/forums/viewtopic.php?id=183) będzie legalne.Ten "patch" mógłby pomóc wielu osobom ze słabym netem.Jeżeli nie, sami się postaramy o tego patcha w coju niaah :)

Mam również 2 pytanie.Otóż czy ci "cheaterzy" na projekcie naprawdę dostaną nagrodę i koszulki za 1,2,3 miejsce na dzień :(?Wiesz jeżeli nic z tym nie zrobią to za chwile mnie ch^^*ra weźmie i sam się zabiore za proxy :P

1. Jeśli chodzi o Techland - informacje znajdziesz na ich stronie lub w instrukcji oryginalnej wersji gry.

2. To trochę sprawa poza naszym wpływem, ale Ubisoft się zarzeka, że zabezpiecza się przed oszustami i podobno mają na to sposoby.

A tak apropos projekt assassin ... dzięki bogu :geek: )

Patrz odpowiedź powyżej. Niestety nie wiele możemy z tym zrobić ;-(

Wlasnie przeczytalem twoj artykul "Spolecznosc w sieci". Jesli chodzi o strone biblionetka.pl to nie jest tak do konca portal spolecznosciowy. . . niestety. Na tym portalu nie ma sie zbyt duzegn kontaktu z innymi uzytkownikami. Odp na posta dostalem po 2 miesiacach :/.

Wymyślony jest jako społecznościowy, dlatego znalazł się w tekście. A że społeczność jest mało społeczna, to już inna sprawa ;-(

Jak my

Jak myślisz Panie Hut co opłaca się kupić PSP czy PSP GO?

PSP

Czy to prawda że zostałeś ograbiony z konsoli? Jeśli tam mam nadzieję że złodzieje szybko wpadną i będziesz mógł odzyskać utracone dobra :)

Raczej nie, to było ponad rok temu ;-(

Czy imię Twego kotka ma coś wspólnego z tym: http://www.youtube.com/watch?v=WnJvkeOpM-w

Nie da się ukryć... ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje ze odpowiedź, sam nie pomyślałem żeby zajrzeć na strone Techlandu -.-.No to ide pracować z kolegami nad patchem ;). Tak przy okazji zapytam : Można dostać gdzieś twoją płytę ? Świntuszenie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze chodzi o projekt assassin to sytuacja trochę się opanowała, ale tylko troszeczkę, bo co z tego że serwer już nie jest aż tak zawalony jak przedtem to i tak wyskakuje co rusz błąd 503 i nie mogę się zalogować na moje konto :angry: ale na szczęście za którąś udaną próbą wejścia udało mi się zobaczyć siebie w rankingu i chociaż jestem usatysfakcjonowany tym że wiem na którym miejscu jestem :laugh: -> 783 to nie aż tak źle i może uda mi się dojść do koszulki :tongue:

________________________________________________________________

P.S. Zlewam całym ciurem na ten projekt assassin, nie można wejść ani się zalogować nic :mad: najwidoczniej EA olało to też i nic jak dotąd nie zrobili by to naprawić. f :klnie: k them all, są lepsze konkursy (choćby aliens vs. predator) a nie taki peace of shit(przepraszam za wyrażenia). Najpierw było wszystko ok a potem zawalił się jak stara rudera z czasów II wojny światowej, może zdobędę koszulkę może nie zlewam na to :mad: Będę walczył w AVP i tutaj będę się bił do końca jak potrafię(przyznam się szczerze że pierwszy raz startuję w takim super zawodach i b.dawno nie grałem w AVP więc wypadłem z wprawy) może wygram jakąś grę + koszulkę ,zobaczymy. A i więcej nie będę startował w tego typu konkursach jak projekt assassin -> najpierw fajnie a potem wszystko się wali przez takich co zawalają serwer i nie można potem brać udziału w tym, po prostu szkoda gadać -koniec tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najchętniej mało prywatnych, a dużo konsolowych.

Czyli gdybyś miał wybierać prezent to lepszy byłby wypasiony PC czy PS3 albo X360?

Pozdrawiam! ;)

i jeszcze jedno.tak czytam poprzednie posty i zszokowały mnie trochę Twoje piosenki na YT ;d

ale wpadają w ucho, i czekam na kolejne piosenki ale o innej tematyce.:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, (z przekierowaniem od Cormaca do ciebie) :pytajnik: : mam propozycję na newsa czy ciekawostkę która by się ukazała na waszej głównej stronie wśród innych, mam ją wysłać tobie na PW czy mogę tutaj wrzucić linki o niej (trochę jest ale zawsze coś i nawet to drugie według mnie jest ciekawsze :cool: ,niż to pierwsze).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znasz Grupę Operacyjną?

Co o nich myślisz??

Staram się nie myśleć. Uważam, że to jedno z najgorszych zjawisk w polskim około-hip-hopie.

Czy codziennie ktoś Ci (panu?) wypomina, że grasz w Simsy?

Nigdy mi nikt tego nie wypomniał. Zresztą nie wiem, kto miałby wypominać coś takiego. No bo co tu jest do wypominania?

Dziękuje ze odpowiedź, sam nie pomyślałem żeby zajrzeć na strone Techlandu -.-.No to ide pracować z kolegami nad patchem ;). Tak przy okazji zapytam : Można dostać gdzieś twoją płytę ? Świntuszenie

Niedawno była reedycja, wiem, że w niektórych empikach pojawił się nie za duży, ale widoczny nakład.

w MAG'u jesteś klasycznym żołnierzem czy latasz z apteczką po polu walki ? Jaką pizze najbardziej lubisz :icon_lol: ?

Klasycznym żołnierzem, który lata po polu walki z apteczką ;-) W MAG-u tak można. A pizzę najbardziej lubię z pizzerii Pod Strusiem we Wrocławiu - Ruską pół na pół z Liściastą, ewentualnie też Indiańską albo Szarą Magię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam pytanie,posiadam ds-a i psp i zamierzam kupić gta chainatown wars.Nie wiem na którą konsole wybrać co radzisz??tongue_prosty.gif

Trudno mi powiedzieć. Grałem na DS-ie i myślę, że jeśli chodzi o sterowanie tu jest najlepsze. PSP to jednak konwersja, więc nie wiem, czy jest równie dobra pod tym względem, natomiast na pewno wygląda (ciut) lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najchętniej mało prywatnych, a dużo konsolowych.

Czyli gdybyś miał wybierać prezent to lepszy byłby wypasiony PC czy PS3 albo X360?

i jeszcze jedno.tak czytam poprzednie posty i zszokowały mnie trochę Twoje piosenki na YT ;d

ale wpadają w ucho, i czekam na kolejne piosenki ale o innej tematyce.:P

Lepsza byłaby konsola - o połowę tańsza ;-)

Jest dużo piosenek o innej tematyce, także na YT. Poszukaj ;-)

Hej Hut mam pytanie apropo gry Wings of Prey, którą ostatnio recenzowałeś czy da się w niej przestawic sterowanie samolotem na myszkę zamiast na strzałki??

Wątpię, to raczej nie gra, w której sterowanie myszką by się sprawdzało.

Komu/czemu poświęcasz/poświęcałeś więcej czasu :

CD-Action czy Click! ?

Komputer czy konsola? ;)

Pół na pół w obu wypadkach.

Pytanie, (z przekierowaniem od Cormaca do ciebie) :pytajnik: : mam propozycję na newsa czy ciekawostkę która by się ukazała na waszej głównej stronie wśród innych, mam ją wysłać tobie na PW czy mogę tutaj wrzucić linki o niej (trochę jest ale zawsze coś i nawet to drugie według mnie jest ciekawsze :cool: ,niż to pierwsze).

Mi na PW.

Masz jakieś służbowe konto na PSN, z którego grałeś w MAG? Bo widziałem, że na prywatnym (Foch77) nie logowałeś się już dłuższy czas :)

ps. może pierdółka, ale zaintrygowało mnie ;)

Mam ale nie dam ;-)

Co sądzisz o tych wykonawcach?

1. 2Pac

2. Nas

3. Eminem

4. Will Smith

5. Raekwon

6. Dr. Dre

7. Sooop Dogg

Ogólnie - wszyscy zasłużeni dla hip-hopu, choć każdy w inny sposób. Najbardziej lubię z tej siódemki Raekwona, Snoopa, Dre i Nasa, ale poza nimi są jeszcze setki ciekawych wykonawców hip-hopowych, warto ich poszukać i posłuchać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Hut, chodzi mi o grę którą recenzowałeś kilka miesięcy temu, Torchlight. Gra bardzo mi się podoba i chętnie bym ją zakupił. Czy jest możliwość kupienia jej w wersji pudełkowej? (To by mi bardzo pomogło) Czy choć jakaś stronka gdzie mogę ją kupić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...