Skocz do zawartości
mateusz(stefan)

Street Fighter (seria)

Polecane posty

Co więcej, Sony zarezerwowało sobie już to, ze na większych imprezach (EVO itp.) granie będzie na ich konsolach. Wyłożyli też pieniądze na główną wygraną w Capcom Cup. Miejmy tylko nadzieję, że to oznacza normalny dostęp do sticków na PS4, tak żebym nie musiał odprawiać rytuału przyzwania szatana po to, żeby jeden zdobić. Nie powstrzyma mnie to od zagrania w Xrd i SFV, ale oszczędzi bólu palców i umożliwi swobodne używanie ultr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc... Zapowiedzieli kilka postaci, które pojawią się w SFV (Birdie i Cammy). Na CEO 2015, E3 były, a na nadchodzącym EVO będą hands-ony. Niketórzy któzy mieli możliwość wypróbowania mówią, że 5 jest swzybsza od 4. Pod wieloma względami. I dashe nie będą już 'niewidzonczne.' Czyli teraz jak zapędzisz kogoś w róg i będiesz wyprowadzał cios, to dash nie pozwoli mu uciec od otrzymania ciosu. Mapy nie będą już robione pod postacie (czyli nie będzie takiego typu map, jak Guile-stage, Seth-stage, itp.), ale będą się trzymały 'streetfighterowości.' Ja już się nie mogę doczekać. Premiera jest podobno przewidziana na I lub II kwartał 2016.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP Rozumiem, że mowa o PS4? Bo na Steamie ewentualnie można zamówić.

Ogromnie się cieszę, że najwyraźniej wyeliminowali 1-frame links w tej części. Teraz dodali buffer który zamienia je na 3 albo 4 frame links. Nie mówiąc już o tym że każda postać ma przynajmniej jeden Target Combo. Dzięki temu wyeliminowali IMO największy minus SFIV czyli kretyńsko trudne (zwłaszcza online) komba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To SFIV miał comba? Bo jak mi się udało zrobić 3 hit to miałem szczęście, biorąc pod uwagę że najwyraźniej zrobienie czegoś większego w tej grze wymaga odcięcia sobie przyrodzenia i złożenia go w ofierze mrocznym bogom.

PS4, wersję PC kupię na jakiejś wyprzedaży dla jaj, zakładając że port nie będzie chodzącą apokalipsą. Plus, umówmy się, w tym kraju pre-order bezpośrednio na Steam to nie pre-order, chyba że chcesz dać za grę dwa razy więcej. Dziwne jest tylko to, że w amerykańskim PSS już można zamawiać SFV, ale nie w europejskim. Pomijając, że nawet gdyby można było to nope, dopóki oficjalnie nie powiedzą, że nie będzie w pudełku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie SFIV miał comba tylko trzeba było tego o czym właśnie mówisz. tongue_prosty.gif Albo nadludzkiego refleksu albo tych wszystkich p-linków i innych magicznych sztuczek, czasem dostępnych tylko na Arcade Stickach. Może by mnie to nie bolało gdyby np. niektóre postacie nie miały dużo prostszych kombosów od innych. Mój Vega to nawet żeby zrobić LP > LP to miał 1-frame link.

A co do "nie w Europie" to chyba zero niespodzianki, patrząc że Sony opóźnia WSZYSTKO w Europie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może będzie też na PC za jakiś czas. :D Trzeba czasami uzbroić się w cierpliwość. A jak się wam podobają dwie nowe miejscówki do okładania się po mordach? Jedna wzorowana na Nowej Zelandii, a druga na Brazylii. :D Mi się podobają. W sumie wszystkie miejsca zawsze były zrobione staranie. Jakoś nigdy z tym problemu nie miałem. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytując Wilczka: "Ken is becoming the child of Rugal and Terry Bogard (...).". Nowy design Kena jest bardzo ciekawy, chociaż trochę brakuje mi tego tradycyjnego czerwonego gi - za to zróżnicowanie w stylu gry jest zawsze na plus, nawet z perspektywy osoby, która w bijatyki bardziej chciałaby grać, niż faktycznie gra.

Krótka zajawka na Shoryuken (bardziej "kupa mięci", niż z faktycznej potrzeby)

@up - Nie, finałowym bossem zostanie God Rugal i tylko Mel Masters będzie mógł nas ocalić xD

EDIT: W komentarzach pod trailerem ludzie trochę marudzą na nową fryzurę "na Geralta". Mi ona nie przeszkadza (choć "kitka" z Alpha jest lepsza), a Capcom zapewne wypuści "klasyczną" skórkę czy coś w tym rodzaju dla malkontentów.

Edytowano przez Ylthin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowa grafika - https://pbs.twimg.co...TIqWoAEddqw.jpg

Na końcu Blanka jest pokazany (tylko część twarzy, ale to na 100% jest Blanka).

A może... Redman?

@up - Nie, finałowym bossem zostanie God Rugal i tylko Mel Masters będzie mógł nas ocalić xD

CvS3 confirmed.

Jestem całkowicie za nowym ubiorem, ale warkocz Alpha Kena ponad wszystko.

Edytowano przez zoldator
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...