Skocz do zawartości
mateusz(stefan)

Street Fighter (seria)

Polecane posty

Ta nowa postać wygląda trochę jak... nie wiem, nie-zielony Blanka z dredami (które są długie, bardzo)? Albo jak Woolie, niech będzie. A na V-Triggerze te dredy mu świecą na czerwono i podnoszą się do góry. Generalnie SSJ, któryś tam (nie znam się na Dragon Ballu).

O, Shoryuken mówi, że postać nazywa się Necalli, więc całkiem blisko byłeś, Grycan.

Mamy trochę więcej na jego temat na blogu PlayStation. http://blog.us.plays...ducing-necalli/

Na szybko - V-Skill to w sumie Seismo od C. Viper, a V-Trigger daje mu m. in. innego supera.

Mamy też screeny.

A teraz zobaczmy, czy AiAi wygra EVO (Juri, bruh!). Chociaż szczerze mówiąc, to mam nadzieję, że będzie to PR Rog, albo Gamerbee.

Ehh... Rog wypadł z zawodów, niestety. Grał świetnie, ale grał przeciwko Rolento.

I AiAi też wypadł. Bardzo ładny comeback, ale niestety znowu Nemo i jego Rolento.

Gamerbee wywalił Nemo, wywalił Infiltration (który przełączył się na Juri i zrobił przepiękny prawie-comeback). Momochi, ja Cię lubię, ale Gamerbee zasłużył na wygraną jak mało kto.

Co się dzieje, resety, rozłączone sticki. Hype/stres jest niewyobrażalny.

...Gamerbee może i nie wygrał EVO, ale za to wygrał nasze serca. BibleThump.

Przemyślenia po top 8? Powinienem poćwiczyć coś z FSE i Rolento to świnia.

Przemyślenia po EVO? Boże, jakie to było pięknie. Warto było siedzieć te 3 noce. Do zobaczenia za rok.

Edytowano przez AdiXeR
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc, ktoś a Capcomie zobaczył nowy design Yoshimitsu z Tekken 7, po czym czym do kotła wrzucił Evil Ryu, Blanke i Wooliego, a potem dodali mu możliwość zmieny w Supr Sayian God (lub, jak wolę, gniew Pata go przepełnia i zmienia włosy na czerwone). Wygląda jak grappler, więc raczej na pewno nim nigdy nie zagram.

A z EVO niestety mogłem zobaczyć tylko epicką radość ze zwycięstwa w Xrd i comeback z KI full HP Saberwulf vs piksel HP Kan-Ra.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledwo co Necali ujawnili, a już Ono zarzucił obrazkiem takim:

http://p.twpl.jp/show/orig/dY6nw

Lewy górny róg bardzo proszę szczegółowo zbadać. Obstawiam nową żeńską postać. Ale zawsze może to być tylko postać z tła miejsca walki. Ale może ona coś podpowiedzieć. :D

Edytowano przez Grycan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, ludzie też mówią, że R. Mika. Ale mnie to wygląda bardziej jak te tancerki z Rio. Że niby ta brazylijska postać to pani tancerka? (Nie wiem, czy jestem za.) Again, zakładając, że to nie jest tło. Bo w sumie widać czerwone pióra, co wskazuje na to, że jest tam więcej niż jedna osoba. Zresztą z prawej strony widać resztę poziomu, więc eh, skepticism.

Może to też być teaser ogólnie brazylijskiej postaci, dlatego takie tło. Więc Sean (yeah!)? Oro (ehh)? Ktoś nowy/ktoś kto walczy brazylijskim jiu-jitsu?

Chyba, że Ono, mistrz trollingu wrzucił po prostu screen i tyle.

Btw. Necalli ma genialny wyraz twarzy.

Po za tym ludzie już dostają kody do bety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to postać z tła, to R. Mika udająca brazylijską tancerkę akurat nie jest niczym dziwnym. W końcu w X Tekken/USFIV mieliśmy arenę, której naczelnym gimmickiem była banda członków Mad Gear tańczących w tradycyjnych japońskich tunikach.

Czyli chyba się nie dostałem, nic na mailu nie mam.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wiemy jakie ruchy ma Necalli. Najwyraźniej V-Trigger się nie kończy/trwa do końca rundy. Za to podczas jego trwania nie można używać V-Reversali. A V-Skill to tak jak mówiłem, Seismo od C. Viper.

No i ma tylko dwa speciale. Z opisów wychodzi na to, że jeden jest jak Berserker Barrage. Drugi to command grab. No i Super zmienia mu się podczas V-Triggera, ale chyba jeszcze nie wiadomo do jakiego stopnia/w jaki sposób.

Wzięte stąd: http://shoryuken.com/2015/07/21/street-fighter-vs-necalli-rends-his-way-into-your-heart-with-his-moveset/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Height: 190 cm

Weight: 113 kg

Occupation: Ancient warrior

Likes: The souls of the strong

Basically a Pillar Man. Que the "Ai ai ai ai!"

Więc to a końcu jest, czy nie jest grappler? Chyba będę musiał zobaczyć inputy, bo jeśli tylko zobaczę podwójną 360-kę albo Sonic Boom to wyjdę.

Edytowano przez zoldator
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Capcom robi się momentami głupi z inputami. Nie SNK level głupi, ale niewiele im brakuje. Ja ogarniam ćwiartkę, podwójną ćwiartkę, pół koła, Z (Shoryuken), a nawet jedną 360. Ale podwójne 360 czy to co mają Guile i Decapre (przytrzymaj tył, po czym przód, tył, przód albo tego odpowiednik) to dla mnie czerwone światło. Pewnie i bym się tego nauczył gdybym chciał, ale weźcie dajcie mi spokój. Jeszcze trochę, a któraś postać dostanie moveset Angel z KoF2002. A ja nie chcę nigdy więcej widzieć movesetu Angel z KoF2002.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Birdie ma Command Grab 180, więc chyba porzucają 360 w tej grze.

No i w liście speciali Necalliego, brakuje jak zrobić np. jego tupnięcia, które robi w trailerze po aktywacji V-Trigger. No i ten jego atak szponami z wyskokiem. Jeśli to nie jest np silna wersja jego ataku na ziemi to też tego nie opisali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jeszcze nie wszystko chyba wiadomo. tongue_prosty.gif beta startuje dopiero jutro. smile_prosty.gif

W becie nie ma być Necalliego, więc bez róznicy.

Ryu, Chun Li, Bison i Nash na start, a w sobotę (amerykańską) dojdą Cammy i Birdie żeby przetestować jak dostarczanie contentu działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie poopowiadam, ale niestety serwery jeszcze nie działają. Zobaczę jak to jutro pójdzie.

Movesety dla besty - http://uk.ign.com/wikis/street-fighter-5/Move_List?utm_campaign=fbposts&utm_source=facebook

O Boże, Sonic Boom ma normalny input. Żadnych 360-ek. Nie wierzę w ciebie Boże, ale dziękuję ci.

Edytowano przez zoldator
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to takie ułatwienie, bardziej zdrowe myślenie ze strony twórców. Jaki możliwy profit może być z tego, że Sonic Boom nie ma inputu Hadokena, tylko to dziwaczne... cokolwiek to jest co było w IV?

Jakby co, to jest bardziej charakterystyka Charliego niż usunięcie Charge'y, bo po prostu chcą go zrobić bardziej ofensywnego niż Guile'a. Bison nadal je ma, ale z tego co słyszę, to można znacznie krócej trzymać kierunek niż w SFIV.

BTW, ja od dawna wiedziałem, że Charlie działa na ćwierćkoła, bo praktycznie każde video na youtubie o nim o tym wspominało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...