Skocz do zawartości

Dragon Age (seria)


Polecane posty

Zainstalowałem edytor postaci i teraz nie mogę się doczekać premiery.

Każda klasa będzie miała inny początek z tego co zrozumiałem, szczególnie interesujący wydaje mi się miejskiej elfki =]

Teraz tylko zastanawiam się nad edycją kolekcjonerską (OMG! przedmiot do Mass Effect! czyżby karabin szturmowy Wymiatacz XV? a może coś jeszcze lepszego, może będzie miało jakiś unikatowy model ale to by był już wgniatający w podłogę szok którego bym mógł nie przeżyć) a podstawową.

Jedynie nie podoba mi się kupowanie przez internet kolejnych przygód bo nienawidzę dokonywać zakupów w sieci =/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że ta gra na allegro to jest zakupiona w sklepie ''U Pirata''. Poza tym sprzedawca w porządku, same pozytywy. Tylko jakim cudem ją nabędzie (tam jest napisane, że gra dostępna 26 X) po takiej cenie, że może teraz z zyskiem (?) sprzedać ?!

Edytowano przez GrizzlyBear
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że ta gra na allegro to jest zakupiona w sklepie ''U Pirata''. Poza tym sprzedawca w porządku, same pozytywy. Tylko jakim cudem ją nabędzie (tam jest napisane, że gra dostępna 26 X) po takiej cenie, że może teraz z zyskiem (?) sprzedać ?!

Zwykła literówka, aukcja już została odwołana teraz jest nowa od tego samego użytkownika oferująca DA za 109,99 a nie jak tam 10,99. Szkoda że wcześniej nie załapałem tego linka to bym kupił na miejscu. Niemniej 5 osób kupiło sobie DA za niecałe 11 złotych szczęściarze :wink:

Edytowano przez Sharp_one
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko zastanawiam się nad edycją kolekcjonerską (OMG! przedmiot do Mass Effect! czyżby karabin szturmowy Wymiatacz XV? a może coś jeszcze lepszego, może będzie miało jakiś unikatowy model ale to by był już wgniatający w podłogę szok którego bym mógł nie przeżyć)

Chodzi o jakiś pancerz smoka, mówili o tym na PGA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko zastanawiam się nad edycją kolekcjonerską (OMG! przedmiot do Mass Effect! czyżby karabin szturmowy Wymiatacz XV? a może coś jeszcze lepszego, może będzie miało jakiś unikatowy model ale to by był już wgniatający w podłogę szok którego bym mógł nie przeżyć)

Chodzi o jakiś pancerz smoka, mówili o tym na PGA.

Taka srebrna zbroja z czerwonym smokiem z okładki CDA (no i gry). Wg mnie nie potrzebne. Zbroja wygląda tak.

Edytowano przez altair14
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gry-online.pl/S018.asp?ID=553

Porównanie wersji PC i konsolowych. Trzon gry taki sam wszędzie, wersja PC jest nieco ładniejsza i już bardziej jak nieco trudniejsza (z tekstu wynika, że poziom Hard na konsolach jest wciąż prostszy jak Normal na PC). Do tego PC ma widok "taktyczny" (z góry, ala Baldur's Gate), konslowcom musi wystarczyć widok zza pleców. Oczywiście jest aktywna pauza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, czytałem i się cieszę. Na PC wg mnie DA jest znacznie lepsze - trudniejsze, ładniejsze. Na konsolach natomiast to stwarza wrażenie Gothika (którego nie lubię) lub jakiejś innej zręcznościówki. Dobrze że w tych trudnych czasach wychodzi jakaś oldskulowa gra. BioWare to jedna z ostatnich firm jaka traktuje PC poważnie...

Edytowano przez altair14
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie się tą grą nie interesowałem, ale teraz oglądam na żywo wardens' quest i powiem wam, że jestem zachwycony grafiką w tej grze. W zeszłym miesiącu czytałem recenzję w CDA i tam grafika została chłodno oceniona. Zastanawiam się tylko jak to będzie wyglądało na X360 i trochę się boję, że gra na padzie nie będzie za wygodna. W każdym razie gra właśnie wchodzi na moją subiektywną listę prawdopodobnych zakupów. 6 listopada tuż, tuż.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pobrałem za free ze Steam Dragon Age:Origins Kreator Postaci tak to mniej więcej się nazywa...:) Możemy sobie naturalnie zrobić nową postać typu np. Krasnolud i.t.p. oraz gdy już wszystko wybierzemy możemy przesłać postać do gry...oczywiście jak wyjdzie...jak dla mnie jest to super programik/mini gra można powiedzieć z edytorem własnych postaci.Tak jak w FIFA 2010 przy robieniu własnego zawodnika można sobie wszystko poustawiać nos,brwi,oczy i.t.p. To prawie jak Sims Creator :) Polecam najpierw zobaczyć tą wersję kreatywną, bo to warte uwagi każdego kto chce w tą grę zagrać...:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu w innymi RPG to w DA kreator postaci jest trochę ubogi. Przynajmniej według mnie, bo nawet w PES można zmienić chociaż posturę postaci itp.

Ja też pobrałem, i uważam że opcji zmiany wyglądu zewnętrznego jest sporo. Jedyne co przeszkadza to zbyt mała ilość klas. Dragon Age wygląda ciekawie, lecz niestety w najbliższym czasie nie kupię bo inwestuję w CoD:MW2:P Może kiedyś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...