Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

@Daniel5811 wszystkie gry które wymieniłeś są dobre to zależy co lubisz dla porównania w Saints Row The Third możesz goły biegać po mieście i zabijać ludzi morderczym dildo. A Sleeping Dogs (jak będziesz kupować to zakup Definitive Edition) jest bardziej jakby to ująć normalne tak jak GTA tylko bardziej efektywne porywanie samochodów w trakcie jazdy walka podobna to tej z serii Batman Arkham to naprawdę zależy w czym gustujesz polecam zapoznać się z gameplayami z tych gier i wybrać to co najbardziej trafia w twoje gusta 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Daniel5811 Ja bym na pewno wyżej postawił Saint's Row i Sleeping Dogs niż Crysisy i MOHa, przede wszystkim dlatego że to sandboxy ala GTA, czyli dają więcej zabawy niż linowe FPSy, którymi są Kryzysy i Medale. Saint's Row 3 jest spoko, ale 4 jeszcze lepsza. Klimaty ziomalsko-jajcarskie. Sleeping Dogs to natomiast poważniejsza fabuła, pokazuje świat chińskiej Triady, ale tylko w głównych misjach fabularnych. Poboczne mają bardziej lekkie podejście, a walki i strzelaniny wyglądają jak z chińskich filmów z Jackie Chanem. SR3 i SD - obydwie do polecenia.

Edytowano przez Despero23
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ja przepraszam. Jeśli do tego ma być nowa, to cena jaką podałeś jest całkiem ok.

Używane można znaleźć taniej oczywiście. Nie pamiętam jak sprawa z kluczem produktu wyglądała (czy był limit instalacji, czy może klucz nie był potrzebny do singla), ale ja ograłem Crysisa 2 na oryginale szwagra kolegi - czyli 3 osoby mogły legalnie grę zainstalować i grać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Daniel5811

Ja bym bral L.A. Noire. Nie jest to jakos specjalnie wybitna gra, ale i tak zdarza sie jej byc oryginalna i potrafi czlowieka zaintrygowac. Natomiast Crysis 2 to najslabsza czesc calej trylogii. Pamietam go glownie z tego, ze w pewnym momencie przechodzenia kampanii wszedlem na neta sprawdzic, ile mi jeszcze misji zostalo do konca, bo chcialem wiedziec jak dlugo jeszcze bedzie mnie nuzyc swoja nijakoscia w porownaniu do swietnego poprzednika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maxyman42

Czy ruszy to nie wiem, ale to generalnie strasznie slaba czesc jest, w ktora w tej chwili niewiele juz osob gra. Ghosts tak jak i Advanced Warfare nie ma nawet wsrod 100 tytulow z najwieksza liczba aktywnych graczy na Steam, w przeciwnienstwie do Black Ops 3 (miejsce 24), Black Ops 2 (67), Modern Warfare 2 (84) i Modern Warfare 3 (90). Dla trwajacego ok 6 godzin singla za kilkanascie zlotych mozesz kupic, ale na rewelacyjna rozgrywke nie masz sie co nastawiac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maxyman42

Ja bym bral albo Black Ops 2 albo Modern Warfare 3. Osobiscie bardziej podobalo mi sie multi w MW3, glownie dlatego, ze w  BO2 akcja dzieje sie w przyszlosci przez co bronie i gadzety sa w wiekszosci wymyslone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MasterKondi

Cziterow z aimbotem i/lub wallhackiem mozna bylo znalezc w praktycznie kazdej odslonie COD i to juz wkrotce po premierze. Wyjscie z meczu i dolaczenie do kolenego rozwiazywalo problem dla mnie.

@maxyman42

Niestety inne odslony poza tymi wymienionymi wczesniej maja jeszcze mniej graczy. Tylko oczywiscie w MW3 nie ma dedykow, gra automatycznie wyszukuje lobby i startuje gre przez IWNet, wiec o serwery bym sie nie martwil. Znajomy ze steama regularnie gra w Ghosts, a tam jest jeszcze mniej graczy niz w Advanced Warfare, o MW3 nie wspominajac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Tesu napisał:

@MasterKondi

Cziterow z aimbotem i/lub wallhackiem mozna bylo znalezc w praktycznie kazdej odslonie COD i to juz wkrotce po premierze. Wyjscie z meczu i dolaczenie do kolenego rozwiazywalo problem dla mnie.

 

Tak, ale gości latających z auto celowanie godmodem, w co powiedzmy piątej grze jest frustrującej, a mowa tutaj o tych najpaskudniejszych przypadkach bo ludzi używających drobnych "wspomagaczy jest więcej". 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuje gry podobnej do Sensible World of Soccer nie potrafię nic podobnego wynaleźć na PC tylko na androida, mam na celowniku natural soccer i super arcade football, jednak brak tam kariery na której mi zależy, ktoś może zna coś podobnego ale z karierą i na PC? [byle nie New star soccer [wszystkie części znam praktycznie na "wylot", kopanito [gdyż kompletnie mi się nie podoba ten tytuł] i  freeware typu yoda soccer itd. przerabiałem to już ładnych parę lat temu].

Edytowano przez freah333
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego moglibyście polecić nowego bądź nowszego indyka, który:
a) działałby płynnie na klamce od żuka, zwanej Asus T100 (Windows)

b) żeby nie miał dużego tempa i nie trzeba by maniakalnie "nawalać" w myszkę, tudzież touchpada (jak to będzie wyglądać na wykładzie) 

c) może coś a'la Darkest Dungeon (a przynajmniej tempo) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Ostatnio na fali Uncharted 4 oglądając tę grę zapragnąłem czegoś podobnego ale za to na PC. Możecie polecić mi coś sensownego? Tomb raider (2013) grałem i była słaba. Zależy mi właśnie na czymś podobnym do U4. Skarby, zagadki etc.

 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...